Personeel Personeel Personee w Bakker SS S£ WIL JIJ JE ONDERSCHEIDEN O IN DE MOBILITEITS BRANCHE? donorassistent(e) gebak vanw^tndarr vrachtwagenmonteui- Gezocht: startende ondernemer Koelewijn Partner ZATERDAG 6 FEBRUAR11999 IN HF MARIIITCITC ffiA Hemcar is innovatief, jong en dynamisch, modern, ISO-gecertificeerd en sterk groeiend. Hemcar heeft mobiliteit en service voor de klant hoog in het vaandel staan. Hemcar bestaat uit vier autodealerbedrijven gevestigd in: Leiden, Alphen a/d Rijn, Lisse, Boskoop Net als Renault houdt Hemcar van actie, innovatie en vernieuwing. Wij zoeken dan ook geen mensen die rust bij ons komen zoeken, maar die dynamisch, creatief en commercieel zijn! Wij belonen die mensen door hen vooruit te helpen met goede arbeidsvoorwaarden ais opleiding, werken op niveau, doorgroeimogelijkheden en een behoorlijk salaris. WELKE TALENTEN PAKKEN DEZE UITDAGING AAN vacatures voor: 1 e en 2e autotechnicus leerling autotechnicus ervaren werkplaatsreceptionist magazijnmedewerker verkopers Gevraagd wordt: flexibiliteit, juiste instelling, klantgericht denken, collegialiteit Geboden wordt interne en externe opleidingen spaarloon regeling doorgroeimogelijkheden werken met geavanceerde apparatuur goede honorering WIL JIJ MET ONS MEEGROEIEN EN BEN JE TOE AAN EEN NIEUWE UITDAGING? Schrijf een korte maar bondige brief, of bel voor meer informatie naar Hemcar Groep t.a.v. T. van Berkel Postbus 32032 2303 AD Leiden Tel: 071 - 579 32 33 GEELKERKEN L1NSKENS ADVOCATEN Geelkerken Linskens Advocaten te Leiden/Katwijk vraagt voor het kantoor te Leiden, een full-time secretaresse (37,5 uur per week). Vereist zijn: - goede typevaardigheid - kennis van Wordperfect 5.1 en Word - goede beheersing van de Nederlandse taal - goede contactuele eigenschappen Verder strekt tot aanbeveling: - een secretaresse-opleiding - werkervaring met een dictafoon - werkervaring op een advocatenkantoor Schriftelijke reacties, met vermelding van kwalificaties en werkervaring, kunt u tot 12 februari sturen naar postbus 2020, 2301 CA Leiden, t.a.v. mevr. C. Fernandes Mendes, bij wie u ook telefonisch informatie kunt krijgen (tel. 071 5124443). G EM E E N T E KATWIJK Bent u een ervaren hulpverlener met een zakelijke instelling? Solliciteer dan naar de functie van Bijstandsmaatschappelijk Werker v/m 32 uur Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond f inancieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, hel strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Uw functie De sector Samenleving kent onder andere de afdeling Sociale Zaken en Werkgelegenheid, bestaande uit een drietal bureaus, waaronder het bureau Financiële Hulpverlening en Maatschappelijk Werk. Bij dit bureau verricht u (bij toerbeurt) intakewerkzaamheden, onderzoekt financiële hulpvragen in het kader van de door de afdeling uit te voeren wetten en regelingen (wo WVG) en rapporteert en adviseert hierover. Daarnaast verricht u werkzaam heden in het kader van de uitstroom naar arbeid en overige binnen het bureau voorkomende werkzaamheden. Wij vragen Een medewerker met een HBO-opleiding maatschappelijk werk. kennis van de door de afdeling uit te voeren wetten en regelingen én relevante werk ervaring bij een sociale dienst of afdeling sociale zaken. U beschikt verder over goede contactuele en redactionele vaardigheden Wij bieden Bij aanstelling een salans van maximaal 5.234.- bruto per maand (functie- schaal 8). Bij goede functioneren is op termijn uitloopschaal 9 beschikbaar Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 25 februari a s. sturen naar de afdeling Personeel, Organisatie <5z Informatievoorziening van de gemeente Katwijk. Postbus 589. 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer S2/99/01 Informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij het hoofd van het bureau Financiële Hulpverlening en Maatschappelijk Werk, de heer R.J.W Paas, telefoon 071-4062320 Degen, reeft de gcm eelsbeleid waann flexibiliteit e Bloedbank Leidsenhage zoekt enthousiaste, jonge mensen met tenminste een MAVO+++ -opleiding voor een mooi beroep: (t.b.v. de locatie Leiden; voor minimaal 20 uur per week) Wat doet een donorassistent(e)? Als donorassistent(e) zorg je ervoor dat donoren op een prettige manier bloed kunnen geven. Hierbij is het van groot belang dat je oog hebt voor de gezondheidstoestand van de donor en voor de kwaliteit van het bloedproduct. Dit komt terug in al je werkzaamheden zoals het medisch keuren van donoren, het afnemen van bloed en het zorgdragen voor een goede administratie. Waarom Mavo+++? We verlangen meer van je dan een Mavo-diploma met één exact vak. Vandaar Omdat er veel donoren bloed komen geven is het belangrijk dat je over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden beschikt. Je zult omgaan met bloed en bloedproducten, die voor andere mensen vaak letterlijk van levensbelang zijn en wij stellen dan ook strenge eisen aan nauwkeurigheid en hygiëne. Omdat donoren ook 's avonds langskomen, zijn de werktijden ingedeeld in een wisselend rooster. De te werken uren kunnen verdeeld zijn van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 2 Waar kun je op rekenen? Wij leiden |e middels een professionele interne opleiding op, zodat je goed beslagen ten ijs komt, We hebben dan plaatsingsmogelijkheden voor je in het donorcentrum Leiden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 2477,- bruto per maand bij een voltijd baan (FWG 25-CAO Ziekenhuiswezen). Hoe nu verder Hebben wij je interesse gewekt en herken je |ezelf in het geschetste profiel, dan kun je twet dingen doen. Of je wilt eerst nog wat meer weten, dan bel je met- Rob Drost, personeelsfunctionaris, alle werkdagen bereikbaar tussen 10.00-12.00 uur, 070-308 30 34; of je stuurt binnen 10 dagen een sollicitatiebrief, onder vermelding van vac. nr. 9904, naar Bloedbank Leidsenhage, t.a.v. Rob Drost, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag. Bloedbank Leidsenhage voorziet, dankzij vele donoren, in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandeling van patiënten in de regio's Den Haag. Leiden en Deift Door het ontwikkelen van bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken levert de Bloedbank een actieve bijdrage «n het ontwikkelen yan de tran-fusiegeneeskund*- Bij de Bloedbank werken, verdeeld over 5 locaties, ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloed voorziening. (www.BBLH.nl) f Bloed geven... dat doe je met je hart! Halm Industries is producent van enveloppendruk- machines met vier vestigingen in de Verenigde Staten en één vestiging in Nederland. De Nederlandse vestiging, het internationale ver koopkantoor in Warmond, zoekt op korte termijn een REPRESENTATIEVE TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/ SECRETARESSE m/v Functie-eisen: - Schoevers of een vergelijkbare opleiding - minimaal twee jaar relatieve werkervaring - kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal in woord en geschrift; beheersing van het Spaans en het Italiaans is een pre - kennis van de moderne tekstverwerkings- en spreadsheetprogramma's - flexibele instelling - goede communicatieve eigenschappen - heldere telefoonstem - accuratesse en stressbestendigheid Voor deze functie zoeken wij een echte 'Spin in 't web' Taken: - bedienen van ons Siemens HICOM telefoonsysteem: opnemen en doorverbinden van hoofdzakelijk internationale telefoongesprekken - postverwerking - in- en externe correspondentie - archiveren - diverse voorkomende administratieve werkzaamheden Wij bieden: - een afwisselende functie in een internationale werksfeer - salariëring conform functie-eisen en afhankelijk van opleiding en ervaring Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Rusman, telefoonnummer: 071-3019303. Uw sollicitatie met C.V. kunt u vóór 26 februari 1999 richten aan: Halm Industries International, t.a.v. de heer J. Rusman, Veerpolder 11, 2361 KX Warmond. Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij actiefin een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 1250 medewerkers. Ten behoeve van onze tuincentra in Nederland en Duitsland zoeken wij per direct een fulltime Voorraadadministrateur m/v die voor onze filialen in Hillegom. Haarlem en Duitsland de voorraden bijhoudt in een geautomatiseerd systeem dat is gekoppeld aan de inkoop. Uw kenmerken: u heeft een afgeronde mbo-opleiding of enkele jaren werkervaring op dat niveau, u bent accuraat en stressbestendig: u beschikt over boekhoudkundig inzicht. u heeft kennis van Exact en Lotus 12 en 3. Onze prestatie: Wij bieden u een interessante functie binnen een dynamisch bedrijf Uiteraard met een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats wordt Hillegom Uw reactie: Als u belangstelling heeft, kunt u reageren vóór 12 februari a s. Bakker voor de Tuin T.a.v. de heer W. de Groot Beeklaan 18 2182 AG Hillegom tel. 0252 - 53 59 30 Steenstraat 47 Leiden Tel. 071-5142343 Na 18.00 uur 071-5322B i VOLVO A MITSUBISHI Au torn obielbedrijf Adri Mulder b.v. A. Mulder b.v. is officieel dealer voor Volvo vrachtwagens en voor Mitsubishi bestel- en- bedrijfswagens met vestigingen in Rijnsbur^. Alphen a/d Rijn en Sassenheim. In verband met een gezonde groei van het béF en een toenemende belangstelling voor ons- leveringsprogramma, zijn wij per direkt op naar: in het bezit van het diploma Eerste Monteur het certificaat APK-1 of zij die hiervoor in opleiding zijn, of hiervoor opgeleid willen worden. Onze organisatie biedt een prettige werkster; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie Automobielbedrijf A. Mulder, of u kunt kont: opnemen met de heer Adriaanse, chef werkplaats te Alphen, onder telefoonnummL! 0172-490749. A utomobielbedrijf Adri Mulder B.V. Postbus 5 7 2230 AB Rijnsburg tel. 071-4092000 Onze opdrachtgever is een grote onderneming op het gebied sfeervolle zonwering die in en om het huis wordt gemonte Dankzij onder meer een succesvolle retailformule is een br klantenkring opgebouwd. De sfeer die de formule uitstraa___ persoonlijk, professioneel en klantgericht. Voor een aantal te ope verkooppunten zoeken wij: Enthousiaste ondernem U start als dealer en bouwt vanuit huis - ondersteunend door de ho vestiging - een klantenkring in uw rayon op. Het dealerschap gecombineerd worden met uw huidige loondienstfunctie. Na 1 of 2 wordt u (full-time) franchisenemer en bewerkt u het rayon vanuit showroom. Deze formule is bijzonder geschikt voor ondernemel echtparen die samen een eigen bedrijf willen starten. Uiteraard kurj ook reeds gevestigde ondernemers reageren. Onze opdrachtgever biedt u een onderscheidende formule, intens! begeleiding en uitgebreide ondersteuning in de vorm van folders, acj tenties, showroominrichting etc. Geschikte kandidaten dienen te beschikken over: - commerciële en technische affiniteit; ondernemersdiploma (AOV). Geïnteresseerd? Bel, fax of schrijf Franchise Management Consultar Eemnesserweg 79, 3743 AG Baarn Tel: 035 - 542 08 28 Fax: 035 - 541 86 04 Internet- www.koelewf E-mail: lnfo@koelew| intwikkelen, optj Koelewijn S Partners is een toonaangevend adviesbureau voor ftl uitbouwen en onderhouden van franchise-organisaties. Onderdeel van onze ac werving en selectie van franchisenemersWij zi/n lid van de Nederlandse Franchi

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38