Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel - Gemeente Zoeterwoude WIE NEEMT HET VOOR ONS OP DEZE ZOMER? ZATERDAG 6 FEBRUARI 1999 Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandeling van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkelen van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locaties, ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage Waar alles draait om bloed, ga je zaken in goede banen leiden... ...als meewerkend coördinator Donorcentrum Leiden Het Donorcentrum Leiden is gevestigd op het terrein van het Leids Universitair Medisch Centrum.Jaarlijks worden er meer dan 30.000 bloedafnames verricht. Wat houdt de functie in? Samen met het hoofd en je collega coördinerend medewerker zorg je voor de goede gang van zaken in het Donorcentrum.Je geeft leiding aan 25 donorassistenten en je bent verantwoordelijk voor de planning en organisatie van bloedafnames. Ook apparatuurbeheer en opleidingen behoren tot je aandachtsvelden. Om ervaren te kunnen handelen participeer je mee in de dagelijkse werkzaam heden, zoals het medisch keuren van donoren en het afnemen van bloed. Dit alles binnen de gestelde GMP-kwaliteitsrichtlijnen.Je wordt sterk betrokken bij de goede dienstverlening aan donoren en je levert een actieve bijdrage aan de vele veranderingsprocessen in het Donorcentrum. In het kader daarvan kun je ook belast worden met projectwerkzaamheden. Wat maakt je tot de juiste man of vrouw? We zijn op zoek naar een collega met minimaal Middelbaar en/of Hoger beroepsonderwijs aangevuld met een managementopleiding. Je hebt ervaring met het geven van leiding aan een groep mensen.Tevens dien je belangstelling te hebben voor doorlopende kwaliteitsverbetering van de dienstverlening aan grote groepen mensen en aandacht te hebben voor veilige procedures. Je beschikt over organisatorische en pianningsvaardigheden.Je hebt ervaring in het (bege)leiden van medewerkers.Vanzetfsprekend zijn bedrijfsmatige inzichten en goede sociale en contactuele vaardigheden noodzakelijk. Waar kun je op rekenen? Je krijgt de kans jezelf in een aantrekkelijke zelfstandige functie te ontplooien. Het betreft een voltijds dienstverband.Voor deze functie krijg je een professionele interne opleiding en leer je alle facetten van het Donorcentrum kennen. Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring en zal worden ingeschaald conform CAO-ziekenhuiswezen. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren. We nodigen je uit om vóór 22 februari a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van vacaturenummer 9901Richt je brief met c.v. aan de Bloedbank Leidsenhage, t.a.v. Rob Drost, personeelsfunctionaris, Leyweg 297,2545 CJ Den Haag. Met vragen of voor meer informatie omtrent deze vacature kun je je wenden tot Rick van de Ven, Hoofd Donorcentrum Leiden, te bereiken onder telefoonnummer: 071 -526.38.70. Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg 297 LUMC 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloedvoorziening Bloed geven... dat doe je met je hart! Bij hel leam Financiën, Personeel en Organisatie van de sector Middelen is plaats voor een enthousiaste medewerker financieel beleid/beheer m/v Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn: financieel beleid, financieel beheer, belastin gen/verzekeringen, personeel en organisatie en automatisering. De te benoemen functionaris: is verantwoordelijk voor de organisatie van het financieel beheer; stelt de gemeenterekening op; is waarnemend comptabele en verricht werkzaamheden voor het opstellen van de gemeentebegroting en de wijzigingen daarop; is belast met alle zaken de omzetbelasting betreffende en de liquiditeitspositie van de gemeente; is applicatiebeheerder van het geautomatiseerd boekhoudkundig systeem alsmede van Excel; levert informatie ten behoeve van begrotingsposten en kredietbewaking; is bereid andere binnen het team voorkomende werkzaamheden te verrichten. Functie-eisen: spd of gelijkwaardige opleiding; automatiseringskennis; ruime ervaring op het werkterrein, goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 3ó-urige werkweek maximaal f 5.91 1,- bruto per maand (niveau 9) bedragen Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige variabele werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbéleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig, nadere informatie over de functie kon worden ingewonnen bij de heer drs. R.J. Mauer, gemeentesecretaris/hoofd sector Middelen, tel. (071) 580 63 11 of de heer J. Hulsbos, teamleider FPO, tel. (071) 58Ó 63 20. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Cliëntadviseur m/v Heeft u een commerciële en dienstverlenende instelling? Heeft u altijd al advies willen geven op het gebied van bankproducten. Dan is de functie van cliëntadviseur iets voor u Tot het taken pakket behoren o a. de uitvoering van marktbewerkingsacties, het advies aan cliënten, het verkopen van bankproducten en werkzaamheden op het gebied van after sales Heeft u een MBO denk- en werkniveau met commerciële (bank)ervaring en denkt u een goede invulling te kunnen geven aan deze uitdagenC n dan snel o :t ons op. I. (071) 541 25 12. Logistiek medewerker m/v Bent u stressbestendig? Houdt u altijd het overzicht en kunt u planmatig werken? Dan is de functie van logistiek medewerker een internationale distributeur van schoolartikelen iets voor u. bent verantwoordelijk voor de gehele logistieke afhandeling. Verder stuurt u het distributiecentrum aan voor orders naar he- buitenland. Heeft u een MBO-opleiding en ruime ervaring? Kut daarnaast ook nog met computers overweg? Reageer dan snel meer te weten te komen over deze uitdagende functie. Informatie bij Anneleen Oskam, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. ■II.'IIULMI Data-entry medewerkers m/v is het voor jou een spoi doen? Vanaf half febru erken van grote hoeveelheden cijfers en o snel en secuur mogelijk te op zoek naar mensen die hun handen uit hun mouwen willen steken! Er zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Dit project gaat tot ongeveer half april duren. Iets voor jou, bel dan snel Informatie bij Lot de Vries. tel. (071) 514 87 88. Leiden. Kort Rapenburg 6. Inkoper technische materialen m/v Ben jij commerciëel ingesteld en heb je verstand van techniek? Dan is dit misschien de baan voor jou. Wij zoeken voor een grote verffabriek in Sassenheim een inkoper technische materialen Kun je goed onderhandelen met leveranciers en beheers je de Engelse taal op een redelijk niveau? Kom dan snel langs. Informatie bij Carianne van der Plas, tel. (071) 523 12 52, Leiden, Schuttersveld 9. randstad uitzendbureau De Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB is met 3,4 miljoen leden de grootste vereniging van Nederland. Haar taken worden uitgevoerd door ANWB BV. Binnen de werkterreinen van verkeer en vervoer, recreatie en toerisme zi 3200 medewerkers actief in de hulpverlening, belangenbehartiging, informatie en advies, verzekering en touroperating. De ANWB is een moderne, dynamische organisatie met een goed werkklimaat voor mensen met energie en ambitie. De cluster Hulpverlening geeft gestalte aan één van de kerntaken van de ANWB. Zeven dagen per week, 24 uur per dag staat de ANWB Alarmcentrale namelijk klaar om leden te helpen, waar ook ter wereld. De Alarmcentrale en de buitenlandse steunpunten organiseren en coördineren de hulp aan de mensen die in het buitenland in de problemen zijn geraakt- De Alarmcentrale in Den Haag zoekt: die de volgende gespecialiseerde secties ondersteunen: Meldkamer Je bent het eerste contact voor hulpaanvragers vanuit het buitenland en dus het visitekaartje van de Alarmcentrale. Jij zorgt, dat de hulpaanvragen op de juiste plaats terecht komen. Personenhulpverlening De sectie Personenhulpverlening helpt vakantiegangers, die in problemen zijn geraakt als gevolg van ziekte, ongeval en dergelijke. Jij zorgt samen met ons vaste team, dat de organi satie en coördinatie van deze hulpverlening vlekkeloos verloopt Voertuighulpverlening De sectie Voertuighulpverlening helpt vakantiegangers, die problemen hebben met hun voertuig als gevolg van mecha nische pech of ongeval. Samen met ons vaste team zorg jij ervoor, dat deze gestrande vakantiegangers weer op weg geholpen worden. Periode: Voertuig- en Personenhulpverlening: 1 mei tot 1 oktober 1999 of 1 juni tot 1 oktober 1999; Meldkamer: 14 juni tot 1 september 1999. I je spreekt minstens één buitenlandse taal, bv. Engels, Duits.j Frans of een andere taal; je bent snel en accuraat. Wie moet je zijn? Je hebt een opleiding op HAVO/MBO-niveau. Je bent geïnterd seerd in mensen en helpt hen graag. Je hebt geen moeite mell werken in een drukke werkomgeving. Je werkt graag hard en raakt niet snel in paniek. Met het werken in onregelmatige die) sten heb je geen moeite. Je bent in staat om op een flexibele manier in te spelen op de vraag van dat moment. Naast een interne opleiding bieden wij je een internationale werkomgeving, een goed salaris, een toeslag voor het werken onregelmatige diensten én leuke collega's. f Informatie kun je inwinnen bij Charlotte de Npeff, afdeling P+0/Hulpverlening, telefoon 070 - 3146355. Of je kunt onze internetpagina raadplegen: www.anwb.nl T Je sollicitatiebrief kun je binnen 14 dagen sturen naar fe ANWB, afdeling P&O/Hulpverlening, t.a.v. Monique Marinus, P Postbus 93200, 2509 BA Den Haag. L Of je kunt ons emailen: hvpo@anwb.nl a Wat moet je kunnen? je kan werken met een computer; je beheerst de Nederlandse taal gt d (in woord en geschrift); De software-afdeling is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van complexe, op PC's gebaseerde, besturingssystemen en toepassingen voor onze doseermachines. Deze machines vindt u in de fabrieken en winkels waar vloeistoffen worden gedoseerd. De toepassingen worden in toenemende mate geïntegreerd (met behulp van LAN en/of WAN's) met administratieve systemen zoals voor raad- en afrekeningsystemen. Op verzoek van onze klanten ontwikkelen wij ook maatwerk. Kortom, het belang van software in het totaal van deze apparatuur neemt sterk toe. 1 mm O Perfectie om een kleur van te krijgen Fluid Management ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, mix- en mengmachines voor allerlei toepassingen. Geen ander is wat dit betreft zo goed ingevoerd bij de vert en inkt-industrie. Dat succes is te danken aan de vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaar heid van de precisie apparatuur en de effectieve ondersteuning waarvan afnemers in heel Europa (en daarbuiten) verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim en een productie locatie in Woerden. Voor de internationale markt heeft Fluid Management sales service centra in Duitsland, Frankrijk, Spanje, de U.K. en Polen die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management biedt uitste kende toekomstperspectieven aan ruim 200 medewerkers. U vindt meer informatie over Fluid Management op Internet: http://www.fluidman.nl In verband met de groei van Fluid Management Europe hebben wij voor deze afdeling (deel uitmakend van Research Development) de volgende vacatures: ERVAREN en JUNIOR SOFTWARE-ONTWIKKELAARS m/v In deze functie stelt u, samen met de klant, de functionele specificaties van complete of deel systemen vast. Daarnaast ontwerpt, test en levert u gedocumenteerd de programmatuur op. De systemen, die u ontwikkelt dienen flexibel en gecontroleerd om te kunnen gaan met wijzigin gen in zowel de programmatuur zelf als in de datastructuren. Dit moet (ook) een uitdaging voor u zijn en om te benadrukken hoe belangrijk wij dit vinden stellen wij u verantwoordelijk voor (indirect) support. Wij gaan er dus vanuit dat de door u geleverde kwaliteit dermate hoog is dat onze klanten nauwelijks support vragen. Functie-eisen: Deze uitdagende omgeving, waarin u van vele markten thuis moet zijn, vraagt inzicht en erva ring. Daarnaast zult u over een natuurlijke belang stelling beschikken vöor de veelzijdigheid van de wensen van onze klanten in Europa en Azië. Wij willen de afdeling met een variatie in op leiding en ervaring uitbreiden. Minimaal wordt een opleiding op HBO niveau vereist. Wij maken gebruik van de-facto standaard hulpmiddelen als Microsoft pakketten, Delphi en waar nodig CC++. Bovendien .vragen wij: een abstract denkniveau; kennis van of ervaring met Object Oriented Programmeren; kennis van of ervaring met het opzetten en structureren van projecten; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; andere talen zijn een pre, met name Duits. Eveneens voor deze afdeling zoeken wij een: SUPPORTMEDEWERKER SOFTWARE m/v In deze functie verzorgt u de telefonische software support aan gebruikers van onze doseermachines. Daarnaast maakt u support programma's en draagt u zorg voor het aan vullen en aanpassen aan wensen van klanten van bestaande programma's en configuratie bestanden. U bent tevens verantwoordelijk voor de uitbreiding van software aan de hand van nieuwe machinespecificaties en het uittesten van nieuwe programma's. Functie-eisen: opleiding MBO-/HBO-niveau, technische richting; kennis van en/of ervaring met Microsoft Office en Access; werkervaring met Windows-versies en MS-DOS; goede mondelinge beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; een klantgerichte instelling. Binnen uw functie heeft u diverse contacten met interne en externe klanten, zoals verkoop, service, inkoop en toeleveranciers. Tevens zoeken wij een: HELPDESK MEDEWERKER m/v De belangrijkste taken zijn: het verzorgen van telefonische support aan onze klanten; het samenstellen en registreren van opdrachten aan onze softwaremedewerkers; het vastleggen en administratief onder houden van softwareversies; meewerken aan het ontwikkelen van handleidingen. Functie-eisen: een opleiding op MBO-niveau; ervaring met en interesse in geauto matiseerde PC systemen; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift, Duits in woord; een klantgerichte instelling; ervaring met Microsoft Office. FLUID MANAGEMENT, Voor onze afdeling mechanical (eveneens cj uitmakend van Research Development) fjj ben wij de volgende vacature: AUTOCAD-TEKENAARm/v In deze functie werkt u technische tekeningi en schema's uit ten behoeve van de onder-g delenboeken en de constructiedossiers. j| Functie-eisen: j een afgeronde opleiding MBO-Werktu| bouwkunde of gelijkwaardige opleidini kennis en ervaring met Autocad 14, Mechanical Desktop is een pre; enige werkervaring in soortgelijke funir kennis van algemene mechanisatie; F goede beheersing van Nederlandse taf zowel in woord als geschrift. Engels is een pre; een go Binnen uw functie heeft u diverse contacted met interne en externe klanten, zoals a productie, verkoop, inkoop en toeleverancifl Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden die in overeenstemmif zijn met de markt. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met Jan Post, Hoofd R&D, overdag tussen 9.00 en 17.00 uj op tel. (0252) 230 604, 's avonds tussen 20.0 en 21.00 uur op tel. (0252) 217 029. Omdat wij medewerkers met initiatief zoeW wordt bemiddeling niet op prijs gesteld. R Bent u die enthousiaste, zelfstandig werkenf praktisch en flexibel ingestelde persoon, die eigen initiatief kan tonen en bent u geïn* resseerd, stuur dan uw brief, voorzien van Curriculum Vitae, binnen twee weken na 0 plaatsing van deze advertentie naar: FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V Postbus 220 i( 2170 AE Sassenheim j- t.a.v. mevrouw G.B. Flohr f afdeling Personeelszaken E-mail: gflohr@fluidman.com A Unit oi 'M9 IDEX CORPORA»

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32