Personeel Personeel Personeel Personeel INTROS Rijnland nternoc Directeur [Financieel] Beheer Archiefmedewerker verkoper m|v vertegenwoordiger^^ Hotel Supplies (DAG 6 FEBRUARI 1999 Vnoc Nederland bv te Hoofddorp is een jonge, beursgenoteerde leverancier van hoogwaardige ïensten voor 'remote' netwerk- en systeembeheer, zowel nationaal als internationaal actief bin- [de wereld van informatie technologie. £rband met een nadere invulling van de receptie en ter ondersteuning van een recentelijk opge- jproject zijn wij op zoek naar een: rojectmedewerkster/Receptioniste-Telefoniste (part-time functie - 3 dagen per week) feeft een goede telefoonstem, ervaring met een telefooncentrale of bereid om dit te leren en u representatief en klantvriendelijk. Daarnaast heeft u ervaring met notuleren en het uitwerken Kan. ervaring met administratieve werkzaamheden en bent u bekend met Microsoft Office pro- hma's. Tevens beschikt u over mondelinge vaardigheid in zowel het Nederlands als Engels. fmeer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. M. Damen, tel. 020-3165605. sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u sturen aan: Internoc Nederland, „mevrouw N. M. Damen, Hoeksteen 54, 2132 MS Hoofddorp email naar: jobs@internoc.nl Frames Energy Systems B.V. is een jong dynamisch bedrijf, actief in de internationale petrochemische en olie-gas industrie. Wij zijn ISO-9001 en VCA" gecertificeerd en ontwerpen en leveren gespecialiseerde instrumentatie en proces systemen op het gebied van olie- gas behandeling en scheiding. m./v energy systems op korte termijn op zoek naar een r. CAD Tekenaar bezig houdt met het maken van tekeningen op het Frames AutoCAD systeem (versie 13) en assisteert bij het ontwerpen inze pneumatische en hydraulische besturingssystemen Naast deze werkzaamheden zal hij ook als zogenaamde trouble- Jer voor PC- en netwerkproblemen ingezet worden. ieen goede invulling van deze gevarieerde functie vinden wij een HTS niveau richting werktuigbouwkunde en ervaring met CAD essentieel. Uiteraard dient de kandidaat ook affiniteit te hebben met computers en automatisering in een Windows jving. (tellen hoge eisen aan onze mensen, maar wij stellen daar uitdagende en verantwoordelijke banen tegenover, waarin je (teiten tot hun recht kunnen komen en waar je je verder kunt ontwikkelen De beloning is uiteraard navenant. deze functie je aanspreekt, richt dan uiterlijk 17 februari 1999 je sollicitatiebrief aan: Energy Systems B.V., Postbus 21, 2380 AA Zoeterwoude, T.a.v. mevrouw M. Houwer, tel. 071 - 5411744 Ateliers is een internationaal opererend ijf op het gebied van reclame. Binnen dat p scala van activiteiten ligt het accent op jl-en tentoonstellingsbouw en piebeletteringen. /Ijn op zoek naar een: IEATIEVE MEDEWERKER. (i/erkzaamheden: Jtwerpen en uitvoeren van 'Fjclamebeletteringen en decoraties riitwerp en uitvoering van stand- en (ntoonstellingsbouw jerwachten van u: n jnnis en ervaring van computergestuurde lij-apparatuur en computerkennis üstrator en photoshop ixibele instelling en een sterk karakter bewijs BE chriftelijke sollicitatie met curriculum (kunt u richten aan: V&R Ateliers t.a.v. Herman Roedoe W. Barentszstraat 22 2315 TX Leiden linformatie kunt u bellen naar 521 88 11 Het Haarlems Uitgeef Bedrijf uitgever van diverse computertijdschriften en CD-Rom producties, zoekt op korte termijn een eindredacteur voor het tijdschrift PC Consument, en een eindredacteur voor het tijdschrift 0 0 Magazine Functietaken: - coördineren en begeleiden van de schrij fopdrachten - redigeren/corrigeren van diverse artikelen - contacten extern met freelance schrijvers en drukkers, en intern met vormgeving - in voorkomend geval bezoeken aan persconferenties - schrijven van korte artikelen Functievereisten: - enige ervaring in soortgelijke functie - feilloos Nederlands - affiniteit met computers en/of home-entertainment - accuratesse - organisatie- en problfeem oplossend vermogen - gevoel voor humor - kunnen werken in teamverband - leeftijd tot ca 35 jaar Het HUB is een dynamisch bedrijf met jonge en enthousiaste mensen waar het eigen initiatief en collegialiteit hoog in het vaandel staan. Als je je door het bovenstaande aangesproken voelt, schrijf dan snel een brief met CV naar: Haarlems Uitgeef Bedrijf B.V. t.a.v. de heer J. C. Nusselder Postbus 3389 2001 DJ Haarlem Slichting voor dienstverlening Het project ambulante dienstverlening (PAD) voorziet in het leveren van woonbegeleiding/ ondersteuning bij verstandelijke gehandicapte cliënten aan huis. Het gaat om 45 mensen met een GVT-. een BZW-plus of een BZW- Begeleid Zelfstandig Wonen) indicatie. Voor dit project vragen wij per zo spoedig mogelijk Ervaren woonbegeleiders (voor gemiddeld 6 uur per week) vacaturenummer: 820.379 die samen met 1 of 2 collega's het vaste team gaan vormen van de nevenvestiging von GVT "de Merlijnof de dependance van GVT "de Ankerplaats". Het PAD organiseert de v deze vestigingen. Het -PAD' is I voorziening die wc beheerd door Stichting voor zo De Stichting SVC lakt deel uil van de 'emiva-SVG Groep Taken: - begeleidt gemiddeld 1 a 2 avonden per week geheel zelfstandig de cliënten; - ondersteunt de cliënten bij hun hulpvragen t.a.v. het wonen; - geeft op flexibele wijze invulling aan deze begeleidingsvragen; - draagt mede verantwoordelijk heid voor de organisatie van het project Functie-eisen: - een afgeronde MBO-opleiding; - ervaring in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap; - goed in staat zijn aan derden inzicht te geven in de eigen werkwijze. Wij bieden: - regelmatige werkbegeleiding; - een groeiend PAD-team, van waaruit collegiale ondersteu ning te verwachten valt; - een salaris van minimaal 2.712,- en maximaal 4.208,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie en sollicitatie: Telefonische informatie over de functie kan verkregen worden in de ochtenduren, behalve op woensdag, bij Liesbeth Hakken berg (coördinator PAD), tel: 071 -517 06 81, of bij Stijni Habermahl (cluster manager), tel. 071 -515 58 34. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk 16 februari a.s., onder vermelding van het vacature nummer in de brief, zenden aan de afdeling P&O (regio Noord) van de Gemiva-SVG Groep, p.a. Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Managen van financiën en informatievoorziening de basis voor kwalitatieve planning en besturing binnen PI De Geniepoort Penitentiaire Inrichting De Geniepoort is een jonge instelling van bijna 3 jaar; de ruim 240 personeelsleden zijn verant woordelijk voor de zorg over en beveiliging van 288 gedetineerde volwassen mannen; de besturing van de organisatie is geschoeid op de principes van resultaatverantwoordelijke eenheden, kwaliteitsmanagement en procesverantwoor- delijkheid; de afdeling Financieel Beheer en Informatievoorziening ondersteunt en adviseert het management van het primair proces bij het inrichten, onderhouden en bewaken van de kosten [structuur]; voorts ondersteunt de afdeling de Algemeen Directeur inzake de Planning Controlcyclus die verloopt tussen de inrichting en het hoofdkantoor DJI [jaarplan en -verslag, jaarcontract, meerjarenraming] Het werk U geeft direct leiding aan de hoofden Financiën en Informatievoorziening; bent verantwoordelijk voor de inrichting van de financiële structuur [volgens het baten-lastenstelsel] en het managementinformatiesysteem; als lid van het managementteam [MT] richt u zich overwegend op de ontwikkeling, ondersteuning en bewaking; bij het inrichten en functioneren van de bedrijfsprocessen let u op de kwaliteits- en doelmatigheidsverbeteringen; u vertegenwoordigt de inrichting in contacten met de departementale accountantsdienst en bevordert het verkrijgen van een goedkeurende accountantsverklaring; tenslotte coördineert u de jaarcyclus. Uw profiel Voor deze functie is tenminste een HBO-opleiding op financieel gebied vereist; het is een pré als u daarnaast beschikt over uitvoerende ervaring op het gebied van financieel beheer en aantoonbaar gevoel heeft voor leidinggeven; inzicht in IT-vraagstukken strekt tot aanbeveling; de open en directe stijl van communiceren binnen het MT past goed bij u; u bent zowel materie- als mensgericht. Wat bieden we? Een zelfstandige, verantwoordelijke baan binnen een jonge, dynamische en nog volop in ontwikkeling zijnde organisatie. Daarbinnen biedt de functie u mogelijkheden tot persoonlijke groei. Het jaarsalaris bedraagt tussen de f 52.000 en f 97.000. De standplaats is Alphen aan den Rijn. Meer Informatie? Als u vragen heeft, kunt u contact opnemen met de heer mr. A.R. van Manen, Algemeen Directeur, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 461461. Sollicitatiewijze Uw gemotiveerde schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 9 023 1158, richten aan de Penitentiaire Inrichting De Geniepoort, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie i.o., Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Voorkeursgroepen: Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Justitie: Oprechte koers ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Op de afdeling radiologie, locatie St. Elisabeth, ontstaat per 1 maart a.s. een vacature voor een dienstverband van één jaar voor een: 24 uur per week (66,67%) Verlenging van de arbeidsovereenkomst wordt niet uitgesloten. Taken: - archiefwerkzaamheden, zoals het opzoeken en opbergen van dossiers e.d.; - postwerkzaamheden, zoals het verzorgen van de in- en externe post. Functie-eisen: - een opleiding op LBO-niveau en bij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden; - nauwkeurig kunnen werken; - een service-gerichte instelling. Het salaris bedraagt maximaal 3.503,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 25). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw F.R.M. Warlicht-Thomassen, organisatorisch afdelingshoofd, telefoon 071- 545 45 45, pieper 106. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw W.C.M Beurze, afdeling personeel en organisatie, Simon Smitweg 1 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr. 18.99. Wij zoeken een met initiatief. Van der Gugten Tja, hoe zullen we dit nu eens verpakken? Verpakkingen uit Wij zoeken een verkoper/vertegenwoordiger die Rijnsburg is een commercieel meedenkt en op een uitstekende groothandel in manier onze relaties te woord kan staan. Kennis verpakkingsmateriaal, van de Duitse en Engelse taal is een pre. Zonder inhoud geen verpakking Wij denken aan iemand met affiniteit in de bloemenbranche. Een opleiding op MBO niveau is gewenst. Tevens bent je in het bezit van rijbewijs B Een uitstekende zorg voor inhoud De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het verkopen van artikelen vanuit vestiging op Bloemenveiling Flora. Tevens zul je regelmatig onze relaties in en rond Rijnsburg bezoeker Een modern geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor efficiënte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. De allerbeste afwerking Ben je geïnteresseerd in deze full-time baan, schrijf dan binnen twee weken een brief met je motivatie, vergezeld van cv, gericht aan Martin van der Gugten. Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Tel. |0711 403 08 54 Van der Gugten VERPAKKINGEN emilie knappert scholengemeenschap 3 071 -5353 355 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs t voor de afdeling GEZONDHEIDSZORG een docent beroepsondersteunende basisvakken (bij voorkeur full-time) b. een docent beroepsgerichte vakken in de gezondheidszorg (bij voorkeur full-time) Vereist; Voor vacature a. Een breed inzetbare docent voor de beroepsondersteunende basisvak ken zoals Nederlands, maatschappelijke vorming, gezondheidskunde en omgangskunde. Voor vacature b. Een breed inzetbare docent voor beroepsgerichte vakken in de ge zondheidszorg, bijvoorbeeld een docent verpleegkunde. Van deze personen wordt verwacht dat zij met ingang van zo spoedig mogelijk kunnen worden ingezet voor ziektevervanging tot het einde van het schooljaar én dat zij zich tevens inwerken om met ingang van het nieuwe schooljaar 'eigen' uren te gaan geven. Inlichtingen bij mevrouw H. van Wezel, directeur van de afdeling Gezondheidszorg, tel. 071-5353323. Voorkeur; '.Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren.' Salariëring: functieniveau 11 met maximum 7396,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen één week sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden, of faxen naar nr. 071-5353399. De school maakt deel uit van het Regionaal Opleidingencentrum MidWest Groep. is een internationale opererende handelsmaatschappij voor de hotelbranche. Ketens als Intercontinental, Sheraton en Holiday Inn kunnen wij tot onze afnemers rekenen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: medewerker financiële administratie m/v De werkzaamheden bestaan uit o.a.: verwerken van de dagelijkse boekhouding verzorgen van de gehele crediteurenadministratie verantwoordelijk voor het debiteurenbeheer assisteren bij de maandelijkse rapportage Wij vragen: MEAO-BA aangevuld met PD goede communicatieve vaardigheden kennis van Exact, Word en Excel is gewenst enige jaren administratieve ervaring in een handelsorganisatie leeftijd tot 25 jaar flexibele en positieve instelling Wij bieden een afwisselende baan in een jong en enthousiast team met een prettige informele werksfeer en korte communicatielijnen. Deze functie heeft ruimte voor eigen initiatief en kan verder uitgebreid worden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Intros B.V. Hotel Supplies t.a.v. de heer S. T. J. Uljee Hub van Doorneweg 10 2171 KZ SASSENHEIM Tel. 0252-220100 E-mail: intros.hotelsupplies@wxs.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31