Blitz wint 'topper' tegen PSV Foreholte voelt zich benadeeld Sporting Trigon hoeft aiets meer te vrezen Scylla verslikt zich in FVT Je Danaïden verliest, maar blijft koploper Sport Veglo 3 degradeert, Apollo niet MAANDAG 1 FEBRUARI 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 ij ^litz uit Voorschoten won thuis van PSV en werd daar door medekoploper in de eerste divisie A. De vrouwen |an Grasshoppers verloren van Jolly Jumpers en ver- iipeelden daarmee vrijwel zeker een plaats in de play offs. BV Leiderdorp heeft zijn zinnen gezet op de derde )laats in dezelfde divisie, maar maakt het zichzelf moei- Jjk door het verlies tegen Landsmeer. jASKETBAL VAN DER VLIET Hén moment van aandachtver- lapping kostte MSV Noordwijk n Wychen de overwinning. De controleerden de iele wedstrijd, maar verloren bet 64-63. Tegenstander Wyba "pek zich halverwege de wed- trijd al neergelegd te hebben lij een kleine nederlaag, want e boden niet veel tegenstand. Jet spel van MSV verslapte en .O ook de concentratie. Met 90 seconden op de klok en en marge van zes punten brak r iets bij de Noordwijkers. De ^phutters van Wyba kregen in je slotfase te veel ruimte voor Tin schoten. MSV verzuimde anaf de vrije-worplijn de kan- pn te verzilveren. De scores van MSV: B. Koek 4, Steenvoorden 15. Na een knappe 80-54 over- finning op PSV is Blitz nu me- ekoploper met de Eindhove- 1 aren in de eerste divisie A. In en goed gevulde sporthal De liethorst liet Blitz het publiek attractief basketbal zien dat et verlies in de vorige ontmoe- een vergissing was. Het erschil was dat de verdediging de thuisploeg nu goed ge- rganiseerd was. Blitz boekte e tiende overwinning op rij. Met creatief aanvalsspel werd kim afstand genomen. Bij rust |as het verschil al 41-31. Ook l het vervolg bleef Blitz, onder aanvoering van de gedreven spelende Mare Knijnenburg en Edgar Verwoerdt, te sterk voor PSV. De snelheid van handelen waarmee de thuisploeg de te genstander onder druk zette, bleek het sterkste wapen. Voor PSV was er geen doorkomen aan. Met Bob Vegter en Cees Aanhaanen als blokkades in het hart van de verdediging, liep Blitz naar een riante 80-54 over winning en de koppositie in de eerste klasse A. De scores van Blitz: Knijnen burg 23, Vegter 11. BS Leiden had in Eist (bij Nij megen) een verlenging nodig om een 60-68 overwinning vei lig te stellen. De hele wedstrijd hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. Na de 29-29 rust stand nam Leiden wel het initi atief, maar het vergat voldoen de afstand te nemen. Vooral aan de vrije-worplijn lieten de gasten het afweten. Een dom me overtreding in de slotsecon de van de reguliere speeltijd werd met drie raken vrije wor pen afgestraft. Unlimited kwam daardoor gelijk en een verlen ging was noodzakelijk. „Toch had ik^het gevoel dat we de wedstrijd zouden winnen", zei BS Leiden center Ben de Jong, die met een slijmbeursontste king aan de kant bleef. „Het spel oogde soms te rommelig, maar iedereen deed wat hij doen moest, en alle spelers werkten hard." In de extra tijd De Treffers deelt onderste plek TAFELTENNIS JOB DE KRUIFF De Leidse clubs in de eredvisie tafeltennis speelden zaterdag beide maar één helft goed. Scyl la gaf in Rotterdam een 3-1 voorsprong tegen FVT uit han den en verloor met 4-3. Docos stond in Middelstum binnen een dik uur met 4-0 achter, maar kon na rust goed meeko men met herfstkampioen An kerstars, al bleek dat nauwelijks uit de 6-1 eindstand. Drie klas sen lager greep Rijnsoever de koppositie door de reserves van JCV met 8-2 te verslaan. Scylla kwam bij FVT goed uit de startblokken. Zeges van Ge rard Bakker, Peter Paul de Vrind en het dubbelspel bezorgden de Leidenaars een 3-1 voor sprong bij rust. Vervolgens ver loor Bakker van De Boer, ver speelde Bader Lfatmi vijf matchpoints tegen Smajic en verslikte De Vrind zich in Wij- ers. Vooral die laatste nederlaag was onnodig, vond Bakker. Scylla zal hard moeten wer ken om de play-offs te berei ken, denkt hij. „Behalve de mindere teams zit het allemaal dicht bij elkaar. Daarom is het zo jammer. We hadden zater dag de kans om aardig in de richting te komen en FVT op af stand te zetten." De veelbesproken oudjes van Docos wilden in de pauze van hun duel met Ankerstars het liefst naar huis, bekende Fred van Oostenrijk. Ze stonden met 4-0 achter en hadden niets in te brengen. Vooral het feit dat Ed van den Berg met zijn verdedi ging Verweij niet van zijn stuk bracht, stelde de Leidenaars te leur. Van Oostenrijk: „We heb ben Ed en mij in de opstelling speciaal omgewisseld, omdat we dachten dat hij tegen die jonkies een goeie kans zou ma ken. Die gok blijkt verkeerd uit te pakken." Toch kon Van Oostenrijk achteraf tevreden zijn. Zelf deed hij tot 17-17 in de derde game niet onder voor de beste eredivisiespeler van het mo ment, de Chinees Wu Bin. Uit eindelijk bleef een sensatie uit; Van Oostenrijk verloor met 21- 18. Tot dezelfde nipte nederlaag kwam Van den Berg tegen Tammenga, waarna René Hijne voor het enige punt zorgde door wél van Verweij te win nen. Het belangrijkste resultaat vond Van Oostenrijk dat Docos de kampioen na de pauze goed tegenspel, en het Groningse pu bliek 'eens iets anders' had ge boden. Marco van der Meijden was de grote man bij eerstedivisio- nist Pecos, dat het sterker ge achte Treffers uit Arnhem een remise afdwong. Van der Meij den handhaafde zelf zijn onge slagen status en zag Roald van der Landen twee Arnhemmers verslaan. Als René Waterreus niet de hele week ziek was ge weest, had er een stunt ingeze ten. Nu speelde hij 'als een vaatdoek', aldus Van der Meij den, en bleef op nul steken. Door een verloren dubbel bleef het bij 5-5 en verkeert Pecos in de gevarenzone, met een duel tegen Westa voor de boeg. De Limburgers hebben nog geen punt verloren, maar Van der Meijden put moed uit het feit dat de ontmoeting in het carna valsweekeinde plaatsvindt. Een tafel verder gingen de Pecos-reserves ten onder tegen SKF. Friso Reitsma, Ron Schip- aanboord en Remco van der Does pakten alledrie één potje. Reitsma en Schipaanboord zorgden in het dubbelspel voor het vierde punt. Ook Pecos 2 speelt in de eerste divisie voor handhaving. In de tweede divisie kwam De Treffers niet verder dan vier puntjes tegen Pecos 3. Bij de Veners was Rico van Veen het best op dreef met overwinnin gen op Robert Velema en Den nis Visser. Ron van Veen klopte Visser, Huub Smit versloeg Wim Gertenaar. De Treffers staat na twee speelronden ge deeld onderaan, maar volgens Rico van Veen is er nog van al les mogelijk. „We blijven er ge woon voor spelen." Avanti verloor opnieuw met 6-4, ditmaal van het lager inge schatte Cosmos 2. Ronald Pee- ters vierde zijn rentree na een blessure met twee gewonnen partijen. Jaap Schilperoort en Jasper van der Heiden versloe gen beiden één van de Veldho- venaren. De Scylla-reserves blijven in deze poule aan kop na een remise bij TTC Veghel. De nog ongeslagen Martin van Rijn zag Jesse Bremmer en Lars Wittebrood ieder één puntje bijdragen. Een klasse lager heeft ook Rijnsoever goede vooruitzich ten. De van een blessure her stelde Marcel Warmerdam klopte zijn drie Vughtse tegen standers, evenals Marco Cec- chi. Johan van Meurs bleef op een zege steken, maar de 8-2 was genoeg voor de leiding in de poule. Play Fair behaalde in de vier de divisie zijn eerste vier pun ten tegen Rega 2. Björn van der Voort zegevierde twee keer, Dick Hoogendam en Fred Mol- lers elk eenmaal. De vrouwen van Pecos moes ten in Heerhugowaard hun meerdere erkennen in het uit de eredivisie gedegradeerde DOV. Het enige punt voor de Oegstgeestsen kwam van Janine Huiden die Marloes de Smet klopte. Sjaardema en Karsdorp noteerden geen zeges: 9-1 Bij Rijnsoever was Miranda de Haas als enige goed opge wassen tegen de vrouwen van BAD/ONI. José Cecchi kwam met één puntje terug uit YVij- chen, Anouk Remmerswaal ver loor driemaal. De Katwijksen moeten de kop in de derde divi sie voorlopig aan FTTC laten. Ook Docos staat tweede na een 7-3 zege bij de reserves van Maasbree. Duvn, Slagter en Wu moesten ieder eenmaal buigen. BADMINTON PETER KLEIN Wassenaar zette het inhaalduel in de vierde divi sie van de landelijke badmintoncompetitie tegen Conservatrix/Velo 4 met 5-3 in winst om. John van Egmond bleek met een honderd procent score pas aan het einde van de veertien wed- strijdweken in de juiste vorm. Hij won zijn single, het mannendubbel met Frank van Leeuwen en de mixed met Monique Hilgeman. Veglo 3 verloor de inhaalwedstrijd bij Duin- wijck 6 nipt met 5-3, waardoor de Leidenaars uit de vierde divisie van de landelijke badminton competitie degraderen. Apollo uit Roelofarends- veen, dat bij winst van Veglo 3 zou moeten afda len, kon bij het horen van de eindstand opge lucht adem halen. De drie eerste teams van de Leidse club zijn nu alle teruggekeerd op het ni veau, waaruit vorig jaar zo glorieus gepromo veerd werd. In Haarlem won Ellen van der Voort haar single en dubbel met Anneke Slats. Mark Beun voegde daar singlewinst aan toe. Satumus zet WIK opzij Danaïden is tegen de eerste neder- van het seizoen opgelopen. De %lse ploeg verloor bij naaste achter- Iger ODO(D) met 18-11, maar blijft ^ondanks lijstaanvoerder. - Pernix ;ipkte aan de vooravond van de topper Jt titelconcurrent DKV(D) een 21-17 op Atlantis. Crescendo behaalde in ^strijd tegen degradatie dure punten, in tegenstelling tot KZ Leiden. Op- was dat er deze speeldag twee kaarten vielen bij TOP en Fiks. was indrukwekkend hoe zuiver TOP °en toe schoot tegen degradatiekandi- Rodenburg. De equipe van Hugo den Haak speelde goed op de door bak en dwong daarmee veel doelpun- j of strafworpen af. Het verschil werd %aakt in de laatste dertien minuten de eerste helft. Steven Baart (5), Je in van der Wolf (3) en Petra van Nie- ;k bouwden in deze fase de voor tong uit van 7-8 tot 9-17 (rust). De 33- ejeindstand betekende een nieuw doel- 'Jhtenrecord voor de club uit Sassen- Jiiii. De enige smet was de rode kaart Marion Broekhuizen in de 48ste mi nt opliep, bij een 13-25 stand, voor l maken van een trappende beweging naar haar tegenstandster, nadat zij alle bei ten val waren gekomen. Crescendo hield de hoop op handha ving in leven door een knappe 14-13 overwinning op IJsselvogels. De Leide naars kenden een droomstart, na twintig minuten incasseerden zij pas de eerste tegentreffer. Bettina Buikstra. Peter Baak, Gertjan Hensing (2) en Wijnand Alberts hadden intussen al de mand doorboord (1-7). Deze voorsprong kwam in de tweede helft nog even in ge vaar, maar Hensing bracht met twee af standsschoten uitkomst (9-11, 9-13). Het was lange tijd niet te zien dat Per nix twaalf punten meer had verzameld dan Atlantis. De lijstaanvoerder van 2F startte met Wilco Heyl in de basis voor Sjoerd van der Kooij. Hij speelde rom melig en was ook niet zo zuiver als in voorgaande weken. Dit manifesteerde zich vooral in een fase, waarin een 12-7 voorsprong bijna geheel uit handen werd gegeven (12-11). In de resterende achttien minuten werd de hekkensluiter na 15-14 toch afgeschud: 21-17 winst. Fiks blijft in het spoor van promotie kandidaten Pernix en DKV(IJ) door de 20-11 overwinning op Oranje Nassau(A). Matthijs de Visser (2), Maikel Martens en Theo Vreeken zorgden voor een vlot te 4-0 voorsprong en hielden deze mar ge vrij moeiteloos in stand (5-10 rust). In de slotfase moest coach Aldo Spadon in vallen, nadat Matthijs de Visser zijn tweede gele kaart had gekregen. Deze had in woord en gebaar het gezag van de scheidsrechter ter discussie gesteld. Vlak voor tijd incasseerde Tempo de gelijkmaker van ONDO(G), omdat de aanval verzuimde de bal langer in bezit te houden: 14-14. Coach Bob Bergshoeff was desondanks tevreden, aangezien zijn spelers na een moeizame opening goed waren teruggekomen in de wed strijd (4-1, 6-6 rust). Zij trokken de op gaande lijn in het vervolg door. De 12-10 voorsprong werd echter in de rommeli ge slotminuten alsnog prijsgegeven. De Danaïden maakte in de topper te gen ODO(D) drie perioden van tien mi nuten door, waarin geen enkel doelpunt viel. Dat kwam doordat de aanval niet was opgewassen tegen het achterverde- digen van de tegenstander. Sandra Kalt- hoff, Heiko Locher (2), Hjalmar Heijman en Martijn van der Meer brachten hun club twee keer aan de goede kant van de score (2-3, 5-6). Zij moesten echter machteloos toezien hoe ODO naar 10-6 en, na 10-8, ook naar 14-8 doorliepen. Invaller Erik de Vries onderscheidde zich met een doelpunt, maar ook hij kon de eerste seizoensnederlaag niet verhin deren: 18-11. Na drie nederlagen haalde Madjoe weer de volle winst binnen bij Rapid, en hoe: het werd 23-11. Elize Blankert, Remco van de Meeberg, Marco Ravens- bergen, Peter Star (2) en Marlies Schon- eveld beslisten het duel door de voor sprong van 7-6 naar 16-9 uit te breiden. Poulegenoot Velocitas behaalde een knap 17-17 gelijkspel tegen het hoog ge plaatste ZKC'31. De ploeg van Jeroen Huizing liet zich bij 7-9 niet ontmoedi gen door een gemiste strafworp en de tiende tegentreffer. Integendeel, de aan val ging nog fanatieker te werk en ving beduidend beter af. De inspanningen leidden echter niet tot winst. KZ Leiden herstelde zich tegen Olym- piek behoorlijk van een dramatisch slechte eerste helft. De Leidenaars speel den zonder afvang, schot en bezieling en raakten 3-7 (rust) achter. Invallers Brenda van Leeuwen en Mark Zierikzee brachten nieuw elan in het spel. Arwin Akse, lan Willem van der Kaaij (3). Jo- landa de Boer, Lisette van Meurs en Mark Zierikzee brachten na 4-10 de ach terstand terug tot twee punten, maar het bleef bij een 13-15 verlies. Blitz won op overtuigende wijze met 80-54 van PSV. De sterk spelende Edgar Verwoerdt (5) ging de Voorschotenaren voor in de strijd, foto liet BS Leiden zich inderdaad de winst niet meer ontnemen. De scores van BS Leiden: Noort 13, Bakker 11, Pang 11. De junioren van Blitz wonnen met 64-82 van Akrides, na een ruststand van 31-36. Center Cees Aanhaanen was met 26 punten onder de borden niet te stoppen. Vrouwen Door het 75-84 verlies van Grasshoppers tegen Jolly Jum pers is de kans op een play-off- plaats vrijwel verkeken. De Kat wijksen moesten bij de boven ste vier op de ranglijst eindigen om een gooi te kunnen doen naar het kampioenschap. Te gen de springers uit Haaksber gen speelde Grasshoppers geen onverdienstelijke wedstrijd, maar een teveel aan ruimte voor schutter Miriam Boerrigter (22 punten) bracht in het begin van de wedstrijd al het verschil op het scorebord. Coach Martin Hoekstra legde een deel van de schuld bij de slechte warming- up van zijn ploeg. „Het ging an ders dan anders en in de wed strijd waren de gevolgen direct zichtbaar. Dat verschil (bij rust 39-47) hebben we niet meer goed kunnen maken." De punten van Grasshoppers: Driessen 18, Van de Burg 17, Van Duijn 14, Nieuwenhuijs 13 (15 reb.). BV Leiderdorp leed tegen Landsmeer een onverwachte 51-53 nederlaag. „Een streep door de rekening", noemde coach Martin Feitsma het ver lies. Leiderdorp, dat knokt voor een derde plaats in de competi tie, speelde te wisselvallig om tegen Landsmeer een goede in druk te maken. Bij een 16-16 stand had Leiderdorp, na een zwakke start, al veel energie verbruikt. Toch hervonden de Leiderdorpsen zich en ze liepen tot de rust door naar 35-27. Maar in het vervolg ging het mis. Leiderdorp knokte tegen zichzelf en was niet meer bij machte om de aanvallen met een goed schot af te ronden. De totale productie in de tweede co van der eb helft bleef op slechts 16 punten steken. Daarmee kwamen ze twee punten tekort voor de overwinning die met 51-53 naar Landsmeer ging. „Slecht", beti telde Feitsma het eindresultaat. We hebben het vergooid en nu wordt het moeilijk om die der de plaats te pakken om Den Helder in de eerste ronde van de play-offs te ontlopen." De scores van Leiderdorp: Sluijs 15, Bransz 10 (18 reb.), R. van der Voort 10. In de landelijke junioren eredi visie won Grasshoppers een voudig met 46-70 bij Piranhas. BV Leiderdorp deed in eigen huis goede zaken door met 77- 67 Attacus te verslaan. In een sterke tweede helft pak ten de mannen van Satumus in Vlaardingen een overtuigende winst op WIK, 25-33, mst 16-16. De vrouwen van Foreholte ver loren in Voorhout onnodig en ook wat onfortuinlijk van Iason, 19-20, mst 8-7. In de derde divi sie bleven de reserves van Sa tumus met 23-19, mst 12-11 overeind tegen Hermes en liet Rijnstreek Cosmos in Capelle aan de IJssel van meetaf weinig hoop op een acceptabel verlies, 16-30, mst 5-13. Bij de vrouwen won Oase in Krimpen nipt maar verdiend van de Treffers, 15-17, mst 5-7 en verspeelde Stompwijk/ Fairplay een punt aan V.et C., 18-18, mst 7=7. Saturnus had in Rob Otten een ijzersterke sluitpost die de schutters van WIK tot wanhoop dreef. Alleen de linkeropbou wer van de ploeg uit Vlaardin gen kon hem verslaan. Op hem zette trainer- coach Peter Bar- reveld een mandekking en die ingreep bleek succesvol. WIK zakte ver temg en verloor gaan deweg in de tweede helft in de fensief opzicht elke controle op de schutters van Satumus, Jas per Olieroock en Nico Mooren. Olieroock scoorde tien treffers, waarvan drie uit strafworpen en Mooren deed met acht treffers weinig voor hem onder. Lang voor tijd had WIK het hoofd al in de schoot gelegd. Foreholte verloor door een ingreep van de arbitrage in de laatste minuut van de wedstrijd tegen Iason, toen het 19-19 stond. Kim Geerlings werd aan de cirkel aangespeeld en scoor de, maar de doel-scheidsrech- ter keurde de treffer af omdat zij met haar teen op de cirkel stond. Hij zag echter niet dat zij in de cirkel viel doordat zij een duw in de mg kreeg. Een straf worp werd niet gegeven. Aan de overzijde gebeurde dat wel, na een vrijwel identieke situatie. Iason benutte de kans: 19-20. Foreholte had de wedstrijd lang daarvoor al moeten beslis sen toen Iason twee tijdstraffen kreeg. Drie Iason-aanvalsters scoorden toen toch nog tegen vijf verdedigsters. Een konink rijk voor een sprongschutter, zal de stille wens van trainer- coach Rinus Rondberg zijn ge weest na afloop van deze wed strijd. In de derde divisie kwam Sa turnus 2 moeizaam op gang maar de zwakke start met als resultaat een 12-11 ruststand, werd in de tweede helft met grote inzet omgezet in een on aantastbare 29-19 winst. Grote gangmaker bij Satumus was Dirk Klok en in het doel weerde Marijn van de Sterre zich weer voortreffelijk. Rijnstreek had met een ster ke uitstap in een 5-1 dekkings patroon weinig moeite met Cosmos, dat na een hoopge vend begin snel het loodje moest leggen tegen een opper machtige Alphense aanval met Remco Pabst, tien treffers, en Paul Timmermans, zes treffers, in de hoofdrollen. De beide doelverdedigers Stefan Lagen dijk en Michel Summer deden als sluitpost achter de defensie niet voor elkaar onder. Oase had tegen de Treffers de zaken defensief prima voor el kaar. De aanval van de Treffers kon sporadisch enkele gaatjes in die defensie prikken, maar stuitte dan op Sigrid van Klink die zich geleidelijk steeds beter manifesteert in het doel. Stompwijk/ Fairplay stond tegen V. et C. op winst. De Stompwijkse aanval toont pro gressie via de hoekaanvalsters Wendy Stekelenburg en Yvonne van Wijk, maar laat de opposi tie in de slotfase te vaak onno dig in balbezit komen en raakt vervolgens in paniek. Zo ook ditmaal. V. et C. profiteerde dankbaar en kreeg met de pun- tendeling meer dan het ver diende, 18-18. l\s minuten na mst hieven de .ipporters van Sporting Trigon p yell 'DKOD doet niet meer Hee' aan. Zij voelden ragfijn dat hun favorieten bezig om de wedstrijd naar xh toe te trekken. De Leidse Irfballers namen het heft in- irdaad geheel in handen en Hpen zonder optimaal te spe- Ti naar een afgetekende 24-12 Daarmee is hand ling in de hoofdklasse vrijwel irzekerd, terwijl de tegenstan- Tir naar de overgangsklasse zal '.Srden verbannen, plet nog vier wedstrijden te e.ian is Sporting Trigon, dat ook ïlgend jaar getraind wordt *W Peter Schallenberg, zo als zeker van verlenging het hoofdklassersschap. De iidenaars kunnen alleen met Ti degradatieduel tegen AKC prden opgezadeld als zij alles ïliezen en AKC alles zou win- i Het was bedroevend wat P(OD in de Vijf Meihal liet In. De topclub in verval, vijf Ir temg nog verliezend zaalfi- "Jlist, maakte een armetierige indruk. In Leiden speelde slechts een schim van de ploeg die in het eerste duel Sporting Trigon nog met stevig spel tege moet was getreden. Zeker, de Heelsummers incasseerden een gele kaart, alleen was dat niet voor een harde overtreding, maar voor commentaar op de leiding. De DKOD-aanval probeerde met lange combinaties zo lang mogelijk balbezit te houden zonder dat er veel op de korf werd geschoten, terwijl de ver dediging zich staande trachtte te houden met achterverdedi- gen. Sporting Trigon had er in de openingsfase nog veel moeite mee en moest een 5-2 voor sprong bijna geheel inleveren (6-5). De Leidse aanval begon in het restant van de eerste helft meer en beter te schieten, zodat er bij mst een mstgevende 11-7 op het scorebord stond. liet was typerend voor het ni veau dat het wegzenden van Al fred Lambooy de meest opmer kelijke gebeurtenis voor mst was. De routinier had vanwege een griep niet getraind en stond derhalve reserve. Hij wees de scheidsrechter er zo nadrukke lijk op dat de verdedigers van DKOD niet genoeg afstand na men bij een vrije bal, dat de ar biter hem naar de tribune zond. Chantal van Duijn maakte de vrije bal overigens perfect af, terwijl Lambooy in de loop van de tweede helft weer op de bank mocht plaatsnemen. Na de pauze stelde Sporting Trigon snel orde op zaken door simpelweg het tempo hoog te houden en zuiverder te schie ten. Diana Beij, Chantal van Duijn, Amoud Lambooy (2) en Johan ter Hofte, die Alfred Lambooy uitstekend verving, bouwden de voorsprong in een krap kwartier uit van 12-8 tot 19-9. DKOD had zich inmiddels allang met de tiende nederlaag op rij en degradatie verzoend. Het was dat de Leidse verdedi ging wat steekjes liet vallen, an ders was de tegenstander net als vorige week weer niet over de tien goals gekomen: 24-12 eindstand. Sporting Trigon - DKOD 24-12 (11-7). Scheidsrechten R. van de Heide. Toeschou wers: 175 Doelpunten: Tim van der Horst (6), Chantal van Duijn, Arnoud Lambooy (5), Tim van der Horst van Sporting Trigon (links) reikt in het duel onder de paal hoger dan zijn verdediger van DKOD. foto mark lamers

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21