Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel' M C Pica| Capac maakt bliksemcarrière. Dus als je commercieel talent hebt en wilt doorbreken... WJ. Aan de slag met Capac ZATERDAG 30 JANUARI 1999 Capac Uitzendbureau, onderdeel van de Randstad Groep, groeit sneller dan elk ander uitzendbureau. Capac biedt dan ook een compleet nieuw concept om grootschalige bedrijven in industrie, logistiek en distributie snel en adequaat aan extra personeel te helpen. In de regel gaat het dan om grotere aantallen mensen binnen een beperkt aantal functies, zoals productie-, assemblage- of magazijnmedewerkers. Tekenend voor Capac Uitzendbureau is de overtuiging dat je voor optimale dienstverlening in deze sectoren heel dicht bij de klant moet zitten. De accountspecialisten van Capac werken doorgaans exclusief voor één onderneming en hebben hun kantoor op of nabij het bedrijfsterrein van deze klant. Kortom, Capac gaat dus meer diep dan breed. Capac zoekt Accountspecialisten: dienstverleners met ondernemingszin. ie weet de juiste mensen te vinden. Wat breng je zelf mee? Ruim baan voor je talent en ambities. Zet snel de volgende stap. Als accountspecialist bij Capac Uitzendbureau heb je een hoge mate van zelfstandigheid. Je bent ondernemer, scout, trainer en coach tegelijk. Het werkterrein van de klant is ook jouw werkterrein. Daardoor weet je precies wat er speelt. Je denkt geheel in lijn met de werkprocessen binnen het bedrijf van de klant. Je neemt de zorg voor flexibel inzetbare medewerkers van begin tot eind over. Je zorgt voor begeleiding op de eerste werkdag. Controle op aanwezigheid en functionering. Voor urenregistratie, facturering en managementinformatie. Je onderhoudt intensieve contacten met je klant: productieleiders, personeelsfunctionarissen en directeuren. En dat alles zo nodig met behulp van specialisten van ons hoofdkantoor. Je weet goed gekwalificeerde medewerkers te vinden dóór je niet alleen te verdiepen in de plaatselijke arbeidsmarkt, maar vooral door deze actief te bewerken. Zo kun je snel en adequaat reageren op de wensen van de klant. Blijkt het nodig om mensen te testen of bij te scholen, dan zorg je daar ook voor. Om als accountspeciahst voor onze klanten te werken, moet je nogal wat meebrengen. Allereerst ben je in staat op HBO- of academisch niveau te denken en te werken. Je opleiding vinden we daarbij van minder belang dan je communicatieve vaardigheden en je praktische instelling. Je houdt ervan initiatieven te nemen en je kunt langdurige relaties opbouwen en onderhouden met klanten en flexibele medewerkers. Je bent gewend zelfstandig te werken. Enkele jaren ervaring in de zakelijke dienstverlening is onmisbaar. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Toegegeven, we zijn veeleisend. Maar we stellen daar ook veel tegenover. Vanzelfsprekend een honorering die past bij deze hoge kwalificaties. Ook je ervaring telt daarbij nadrukkelijk mee. Bovendien kun je via een aantrekkelijke winstdelingsregeling profiteren van het succes van de onderneming. Maar als we je ambities juist inschatten, zijn het vooral de ruime zelfstandigheid en de doorstroomkansen om je talenten verder te ontwikkelen, die jou zullen aantrekken. In het verschiet liggen bijvoorbeeld posities als account manager of procesmanager. Capac heeft vacatures in alle delen van Nederland. Van je contactuele vaardigheden kun je meteen blijk geven door snel te reageren. Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar Capac Uitzendbureau, ter attentie van mevrouw M. Warger, personeelsmanager, Postbus 12600, 1100 AP Amsterdam-Zuidoost. Je kunt haar ook bellen als je eerst meer wilt weten: (020) 569 55 44. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. ITZENDBUREAU Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren. Capac Uitzendbureau bv maakt deel uit van de Randstad Groep j&or8 NTN Thuiszorg zet forse groei door in 1999 Steeds meer verwijzers, zorgverzekeraars, zorginstellingen en cliënten weten ons te vinden. Met de meeste zorgverzekeraars hebben wij ondertussen langlopende overeenkomsten over de inzet van kraam- en thuiszorg. NTN Thuiszorg is opgericht in 1990 als landeli/k werkende particuliere thuiszorgorganisatie. Vanaf 1995 heeft NTN een A V/BZ erkenning als landelijk werkende kruisorganisatie en als landelijk kraamcentrum. Vanuit 23 vestigingen, verspreid over geheel Nederland, verlenen ruim 3.500 zorgverleners alle vormen van thuiszorg zoals kraamzorg, ouderenzorg, ziekenhuisverplaatste zorg, terminale zorg en technische Door de centrale aansturing en de sterke regionale verankenng is NTN in staat om de kwaliteit van de zorg op uniforme wijze te garanderen. NTN heeft met de meeste ziekenfondsen en particuliere ziektekostenverzekeraars langlopende zorgovereenkomsten gesloten. NTN wordt door de markt gezien als de meest prominente vernieuwende thuiszorgorganisatie van Nederland en heeft een solide en professioneel imago De flexibele zorginzet, de informele sfeer en de grote betrokkenheid van onze zorgverleners naar onze klanten nebben ertoe geleid dat NTN inmiddels uitgegroeid is tot de grootste kraamzorgorganisatie in Nederland. In begin 1999 opent NTN dan ook enkele nieuwe vestigingen in het land, in de loop van het jaar zullen nog meer nieuwe vestigingen volgen. Dit betekent een verdere verfijning van ons al uitgebreide netwerk van regiokantoren. Hierdoor zijn wij nog beter in staat onze cliënten en zorgverleners van dienst te zijn en onze rol in de regionale gezondheidszorg te versterken. Wij zijn op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers die bij willen dragen aan de groei van NTN. Wil je een bijdrage leveren aan de groei van NTN? Ben je in het bezit van de juiste diploma's? Wil je samen met ons dit uitdagende traject aan? Dan zijn wij op zoek naar jou! Het gaat om de volgende functies: KRAAMVERZORGENDEN (0-100 VERPLEEGKUNDIGEN (0-100 ZIEKENVERZORGENDEN (0-100 Werken als zorgverlener bij NTN Als zorgverlener sta je in nauw contact met een klein team van vaste medewerkers op het regiobureau. Er is sprake van een informele, prettige sfeer, waarbij je als zorgverlener geen nummer bent. Om je kennis op peil te houden en nog verder uit te bouwen, organiseren wij met regelmaat bijscholingen. Door jouw betrokkenheid naar zowel collega's als klanten geef je extra impuls aan de kwaliteit waar wij als NTN voor staan en geef je jouw cliënten de aandacht die ze verdienen. Met betrekking tot het dienstverband bestaan er vele mogelijkheden, toegespitst op jouw persoonlijke wensen/omstandigheden. Wij volgen de CAO Thuiszorg. Als medewerker van NTN kan er bovendien deelgenomen worden aan tal van gunstige collectieve verzekeringen (o.a. gunstige ziektekosten, korting op hypotheek). Belangstelling? Neem dan tijdens kantoortijden contact op met één van de onderstaande regiobureaus of stuur uw sollicitatiebrief aan: Regiobureau Leiden e.o., Raamsteeg 67, 2311 PM LEIDEN, tel. 071-5128070 Regiobureau Den Haag e.o., Toussaintkade 53, 2513 CL DEN HAAG, tel. 070-3651920 Regiobureau Amsterdam e.o., Roerstraat 1,1078 LH AMSTERDAM, tel. 020-6714288 Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Medische Faculteit van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactivi teiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Bij de Hartfunctie-afdeling bestaat een vacature voor een: Medisch Technisch Laborant v/m (33 uur per week) Vac.nr 99.W.03.04.LD De werkzaamheden: Wij bieden een afwisselende en gevarieerde werkkring waarin in een aantal interne opleidingen is voorzien. Als primaire taak het zelfstandig verrichten van echocardiografisch onderzoek en/of vemchten van pacemaker- en ICD-controles. Daarnaast: een aantal basiswerkzaamheden zoals assisteren bij fietsergometneën, het maken van elektrocardiogrammen en administratieve taken De hartfunctie-afdeling maakt gebruik van geavanceerde digitale gegevensopslag van zowel echobeelden. onderzoeksresultaten als patiëntgegevens. Door de ver doorgevoerde automatisering worden de routinematige handelingen tot een noodzakelijk minimum beperkt. Vereist: - HAVO-diploma met exacte vakken eventueel aangevuld met het diploma doktersassistent, of het diploma radiodiagnostisch laborant of HBO-MBRT. - de bereidheid tot het volgen van de benodigde cursussen. Strekt tot aanbeveling: - diploma echocardiografie dan wel ervaring op dit gebied; - ervaring op het gebied van pacemakertechniek; - diploma ECG en reanimatie, - aantoonbare kennis van de medische terminologie: - ervaring met het werken met personal computers in een net werkstructuur. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maxi maal f 4.500,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van I jaar. met uitzicht op vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. E.W. v.d. Haak hoofdlaborant, en door dr. P.J Voogd, medisch hoofd van de Hartfunctie-afdeling (071 - 526 37 10). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op bnef en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze adver tentie zenden aan: LUMC, Beheer Divisie 2, Afdeling Personeel en Organisatie, K5-S-37, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Dé automatiseerder in de bibliotheekbranche. Pica is een internationaal toonaange vende organisatie voor de ontwikke ling van bibliotheeksystemen en online informatiediensten. Vele honderden wetenschappelijke, openbare, over- heids- en .bedrijfsbibliotheken in Nederland, Duitsland en Frankrijk maken gebruik van diensten van Pica. In nauwe samenwerking met haar klanten werkt Pica aan de verdere ontwikkeling, verwerving en beschik baarstelling van digitale informatie. Vanuit het kantoor te Leiden nabij het Centraal Station werken circa 70 hoogopgeleide medewerkers aan het optimaliseren van de dienstverlening. Meer informatie over deze innovatie ve en succesvol opererende organisa tie en over de huidige vacatures is te vinden op http://www.Pica.nl. De afdeling Ontwikkeling zoekt Powerbuilder ontwikkelaars die onze toepassingen op het net zetten Binnen de afdeling Ontwikkeling van Pica wordt door bijna 30 professionals gewerkt binnen twee groepen. Deze zijn respectie velijk gericht op het ontwikkelen van toe passingen voor eindgebruikers van online bibliotheekdiensten en toepassingen voor professionele gebruikers. Binnen deze laatste groep wordt ook gewerkt met Powerbuilder ontwikkeltools. gericht op het ontwikkelen van system-management toepassingen. Onlangs is besloten om de volgende gene ratie van het lokale bibliotheeksysteem (LBS) gericht op het ondersteunen van de lokale bedrijfsprocessen, te gaan bouwen met behulp van Powerbuilder. Dit zal een volledige WebOLTP-toepassing worden die portable is over meerdere UNIX-plat- forms in een Sybase databaseomgeving. Om dit te realiseren zijn wij op zoek naar ervaren Powerbuilder ontwikkelaars. De omgeving Het ontwikkelteam werkt intensief samen met de afdeling Productontwikkeling op het gebied van specificaties, prototyping, bouw en gebruikersparticipatie. Samen met de afdeling Technische Ondersteuning wordt gewerkt aan de portabiliteit, migratie- en implementatiewijze, performance en tuning van het systeem en het beheer. In overleg met de andere ontwikkelteams binnen de afdeling wordt gewerkt aan de integratie van het systeem met de andere systeemonderdelen. De functie Als ontwikkelaar werk je aan het gehele ontwikkelingstraject van specificatie en bouw tot uiteindelijke implementatie. Er wordt gewerkt met Powerbuilder 6.5 met behulp van een eigen class library gebaseerd op PFC. Het WebOLTP- gedeelte wordt gebouwd met de Sybase Enterprise Application-omgeving. Wat Pica zoekt en biedt Mensen met een HBO- of academische opleiding en minimaal twee jaar relevante ervaring op het gebied van systeem ontwikkeling in een Powerbuilder omge ving. Ervaring met PFC, Sybase database, objectgeoriënteerde ontwikkeling en ervaring met Powerbuilder 5 of hoger zijr vereist. Bekendheid met component basei ontwikkeling en ervaring met (D)HTML internet zijn een pré. Verder verwachten we een goed analytisch vermogen en goede communicatieve vaardigheden. Wat Pica hier tegenoverstelt is een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring en bij een dienstverband van 38 uur per week varieert van minimaal f 3800,- voor een beginnend programmeur tot maxima: f 7400,- bruto per maand voor een senior programmeur/projectleider. Voorts kent Pica een reiskostenvergoeding woon werkverkeer en een flexibel, premievrij pensioen. Geïnteresseerd? Meer informatie over de functie is te v< krijgen bij het hoofd Ontwikkeling, per e-mail erikjan.yntema@pica.nl of per telefoon (071) 52 46 500. Via dit telefoonnummer of per e-mail secretariaat@pica.nl kun je tevens vooi meer algemene informatie over Pica een informatiepakket opvragen. Een schriftelijke sollicitatie dient te worden gericht, binnen 2 weken na ver schijnen van dit blad, aan de directeur van Pica, de heer L. Costers, Postbus 876, 2300 AW Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 50