Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M SDB JHVJB initiatiefrijke secretaresse/ managementassistente *4 Administratief Medewerker m/v GEMIVA Activiteitenbegeleid(st)er m/v Apothekersassistent ZATERDAG 30 JANUARI 1999 Inspectie Jeugdhulpverlening en J e ugd b es c he r m i n De Inspectie Jeugdhulpverlening en Jeugdbescherming is een professio nele toezichthoudende instantie die circa 3S medewerkers telt - verspreid De Inspectie jeugdhulpverlening en Jeugdbescherming, regio Noord-West, zoekt een hoofdinspectie in Rijswijk. De inspec tie valt onder de politieke verant woordelijkheid van de ministers van VWS en Justitie en verricht haar inspectietaken binnen het kader van de Wet op de Jeugdhulpverlening. De inspectie houdt toezicht op de kwali teit van de jeugdhulpverlening en haar ervaringen zo nodig voorstellen voor de verbetering daarvan binnen instellingen. Bovendien verzorgt de inspectie rapportages en beleids adviezen voor bestuurders van provin cies en grootstedelijke regio's en de ministers van VWS en Justitie. Bij het met organisatietalent (36 Het regionale bureau Noord-West bestaat uit een regionaal inspecteur/plaatsvervangend Hoofdinspecteur, vier inspecceurs regionaal inspecteur en de inspecteurs op secretarieel en administratief gebied. Daarnaast verricht u managementonder- u het eerste aanspreekpunt voor externen en onderhoudt u contacten met de Hoofdinspectie en de regionale bureaus. uur per week) Uw standplaats is Haarlem. Uw salaris bedraagt maximaal f 4.200.- bruto per maand (schaal 6 BBRA 1984) bij een volledige werkweek. De inscha ling is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring. Meer informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer drs R.P Bruijn. tel. 023-5160300 Uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer IJHV/JB-9901 in de linker bovenhoek van de brief, kunt u richten aan de Directie regelgeving ligt het accent op het proces van de jeugdhulpverlening en -bescherming, de organisatie van dat proces en de positie van de cliënt. De inspectie verricht ook toezicht in de instellingen op de uitvoering van het beleid door de rijksoverheid en de provinciale overheden. Dit toezicht levert beleidsinformatie op. Nieuw is de aandacht voor het kwaliteitsbeleid en de kwaliteitssystemen. Naarmate deze zijn ingevoerd in de instellingen, zal het toezicht zich ook hierop U heeft een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met kennis seringsapparatuur. Het kunnen werken met Windows NT/MS WORD is een vereiste, kennis van en ervaring met Excel informatiesystemen om te (leren) gaan. U bent zelfstandig, flexibel en initiatiefrijk, een goed organisator en uw monde linge en schriftelijke vaardigheden zijn goed. Daarnaast heeft u affiniteit met jeugdhulpverlening en jeugdbescherming. lusmie Bedri|fsvoering, t.a.v. mevrouw Y. Pieper. Kamer D-808, Postbus 16119. 2500 BC Den Haag. Wi| zien uw reactie graag binnen 14 dagen tegemoet. De overheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Ook gehan dicapten en leden van etnische minderheidsgroeperingen wor den uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. richten. l\ Volksgezondheid. Welzijn en Sport. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De Centrale Dienst Informatievoorziening (CDIV) is verant woordelijk voor beleidsvoorbereiding en uitvoering van de auto matisering, data en telecommunicatie van ziekenhuis en faculteit. Diversiteit en omvang hiervan voor zorg, onderzoek, onderwijs en managementfuncties van het LUMC zorgen voor een bijzon der boeiende en afwisselende werkomgeving. Het automatise ringsbeleid staat daarbij heel hoog op de agenda van het management. Binnen de groep Centrale Faciliteiten van de CDIV wordt gewerkt aan de herstructurering en uitbouw van het interne netwerk, het LUMC-netwerk Dit is een omvangrijk en complex netwerk van meer dan 3000 PC's, terminals en servers, dat de toegang tot interne en externe systemen voor de organisatie verzorgt De netwerken van ziekenhuis en faculteit zullen in de nieuwe opzet als één geheel gaan functioneren, waarbij zeer hoge eisen gesteld worden aan beschikbaarheid, betrouwbaar heid. integriteit en vertrouwelijkheid Bij het ontwerpen en realiseren van het LUMC-net is behoefte aan een ervaren specialist op het gebied van de verschillende toegepaste operating systemen (Novell. Windows/NT en HP/Unix), die m staat is het team dat voor deze omvangrijke taak staat verder te helpen. Wij zijn daarom voor de groep Centrale Faciliteiten op zoek naar een: Specialist Netwerk Operating Systemen m/v Vac.nr. 99JL05.04.LD Functie-inhoud: - beleidsvoorbereiding en advisering op netwerk operating sys temen; - ontwerp en uitbouw van het LUMC-net; - definiëren van LUMC-netstandaards, normen en richtlijnen t.a.v. gebruik; - ondersteuning bij implementatie en installatie; - pro-actief en correctief systeembeheer; - begeleiding van netwerkbeheerders: - schnjven van scripts. Functie-eisen: - afgeronde en relevante opleiding op minimaal HBO-niveau informatica; - goede communicatieve vaardigheden; - goed in teamverband kunnen samenwerken; - ruime meerjarige ervaring met Unix in combinatie met Novell Netware of Windows/NT; - ervaring met internetservices. Binnen de groep Ontwikkeling en Ondersteuning is een omvangrijk Management Informatie Systeem opgezet, op basis van een Oracle Database en de Web gebaseerde OLAP-tools van COGNOS (Powerplay en Impromptu). Door uitbreiding van de werkzaamheden is momenteel plaats voor een: Ontwikkelaar Management Informatie Systemen m/v Vac.nr 99.R.06.04.LD Functie-inhoud: - ontwikkelen en maken van multi-dimensionele analyse-om gevingen (kubussen) op diverse gebieden (medisch, financieel, personeel, logistiek); - ontwikkelen van beheerstools voor en beheren van kubussen; - ontwikkelen van standaard- en ad-hocrapportages; - ondersteunen van gebruikers. Functie-eisen: - relevante opleiding en ervaring op HBO-niveau; - creatief, innovatief en praktisch; - kennis van en ervaring met OLAP-tools. bij voorkeur Powerplay en Impromptu; - kennis van SQL en databasestructuren; - goede contactuele eigenschappen. Wij bieden: Een plezierige werkomgeving, waarin technologisch zeer interes sante ontwikkelingen plaatsvinden. Mogelijkheden tot opleiding en scholing zijn ruimschoots aanwezig. Een aanstelling op basis van een gemiddelde werkweek van 36 uur. Een aantrekkelijk salans -conform normen van het RRAZ- met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie Specialist netwerk operating systemen, worden gaarne verstrekt door de heer E.L.A. Flikkenschild (07I - 526 28 55) en over de functie Ontwikkelaar Management Informatie Systemen door de heer M. Mulder (071 -526 25 67). Informatie over het LUMC kunt u vinden op de homepage van het ziekenhuisdeel van het LUMC (www.azl.nl) en van de Faculteit der Geneeskunde (www.medfac.leidenuniv.nl). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan LUMC. t.a.v. de directeur van de Dienst Sociale Zaken, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacature nummer vermelden. samenwerkingsorgaan duin-en bollenstreek Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarische zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en toerisme, dwanginvordering gemeentelijk belastingen, milieu, onderwijs en volwassenen-educatie, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkeer en vervoer en volksgezondheid. Wij zijn op zoek naar een medewerker met initiatief en visie voor de functie BELEIDSMEDEWERKER VERKEER EN VERVOER EN ECONOMISCHE ZAKEN (36 uur per week) Functie-informatie: U werkt mee aan de voorbereiding, advisering en coördinatie ten behoeve van regionale ontwikkelingen op het terrein van Verkeer en Vervoer en Economische Zaken (incl. Recreatie en Toerisme) in de Duin- en Bollenstreek. Daarnaast doet u beleidsonderzoek en analyseert u onderzoeksgegevens. U neemt deel aan project- en werkgroepen in (inter)regionaal verband en u vervult als trekker van diverse projecten een initiërende rol. U volgt de ontwikkelingen op het gebied van genoemde beleidsvelden en vertaalt die, in collegiaal overleg, naar relevant beleid voor de regio. Verder verricht u secretariaatswerkzaamheden voor het protefuillehoudersoverleg Verkeer en Vervoer. Het betreft vooralsnog een gecombineerde functie waarbij het accent ligt op Verkeer en Vervoer. Het lopende formatieplaatsonderzoek zal duidelijk maken of formatieuitbreiding noodzakelijk is. Functie-eisen: Een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau, aangevuld met planologie en enige jaren werkervaring bij een lokale of regionale overheid. U heeft inzicht in bestuurlijk-ambtelijke verhoudingen en politieke en maatschappelijke omgevingsfactoren. Voorts beschikt u over goede redactionele en communicatieve vaardigheden. Het is een pre als u werkervaring heeft met projectmanagement. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding zal het salaris minimaal 3.594,- en maximaal 5.911,- (schaal 9) bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek. De functie wordt binnenkort opnieuw beschreven en Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij mevrouw M. A. M. van Wolferen, hoofd sector Ruimte, Milieu en Economie, telefoon 0252-462400. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op 24 februari 1999. Sollicitatiebrieven kunt u vóór 8 februari 1999 sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek, Postbus 87, 2160 AB Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Vis- en Steakhouse Den Ouden Heere Lisse al 12 jaar een begrip Ter uitbreiding van onze keukenbrigade zoeken jq wij een jonge zelfstandig werkende kol eventueel nog in opleiding. Telefonische reacties, tel. 0252-418660/065383470, vragen naar dhr. Bouter of dhr Van Heesch. Reklamedlenstc Op ons kantoor zoeken wij een voor onze afdeling Verkoop. Wij zoeken een medewerk(st)er, die Stressbestendig is Doorzettingsvermogen heeft Zelfstandig kan werken goede communicatieve vaardigheden heeft Veel inzicht biedt Wij bieden een baan voor 40 uur per week een gezellige werkkring. U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan: Reklamediensten "de Schakel" b.v T.a.v. Mevr. L. L. Klootwijk. Postbus 173 2170 AD SASSENHEIM is een onderdeel van de Gemiva-SVG Groep Zin in een nieuwe uitdaging! Die vind je bij ons. De naam is Gemiva. Wij bieden zorg en ondersteuning aan bijna 1400 mensen met een verstandelijke handicap en gaan daarbij uit van hun eigen keuzen en mogelijk heden. De zorgvormen die je bij ons aantreft, zijn divers: woon- en leefgemeenschappen, boerderijen, logeerhuis, kort-verblijfhuis, gezinsvervangende tehuizen voor kinderen en volwassenen, activiteitencentra, kinderdag centra, begeleid zelfstandig wonen, centrum voor jongeren met een auditieve en verstandelijke handicap, begeleid werken en thuiszorg. Durf jij met ons de uitdaging aan om mensen met een verstandelijke handicap hun eigen plek in de samen leving te helpen verwerven? Want dat is waar wij voor staan. Swetterhage is een woon- en leefgemeenschap voor mensen met een verstandelijke handicap te Zoeterwoude-Dorp en maakt deel uit van de Gemiva-SVG Groep. Binnen locatie 81 (IBG) van het Dagactiviteitencentrum Swetterhage ontstaat er per I maart a.s. ei voor een: Voor 36 uur per week Functie-informatie: Het onderdeel IBG wordt gevormd door 3 groepen waar afhankelijk van de hulpvraag deelnemers begeli worden. Dit kan individueel, maar gebeurt ook in groepsverband (max. 6 pers.). Alle deelnemers vertonen in meer of mindere mate moeilijk te begeleiden gedrag. De begeleiding is gericht op het bieden van struc tuur. De aard van de werkzaamheden van de deelnemers zijn veelal individueel bepaald en bestaan gevarieerde activiteiten (ontspannend, arbeidsmatig, creatief). Op de groep waar deze vacture voor geldt worden deelnemers begeleid functionerend op een laag/midden niveau. Wij vragen: - een opleiding activiteiten begeleid i ng of gelijkwaardig; - iemand die zelfstandig en in Idein teamverband kan werken; - iemand die kan relativeren en humor heeft; - iemand die kritisch meedenkt in de ontwikkeling van de dagbesteding, - iemand met ervaring in moeilijk te begeleiden gedrag. Wij bieden: - cursus CFB; - bijeenkomsten waarin agressie en werken ermee centraal staat - gemotiveerde en kritisch meedenkende collegae; - arbeidsvoorwaarden en salaris volgens CAO-Zieknhuiswezen, functiegroep 40. Medewerkers van de Gemiva SVG Groep worden aangesteld per regio. Voor deze vacature geldt een aanstelling voor regio Noord met als eerste standplaats Zoeterwoude-Dorp. Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij medewerkers van de IBG (Mariene en Erica) tel.nr. 071-58 06 I00 tst 332 of bij Casper Jansen, locatiehoofd, tst I78. Schriftelijke sollicitaties vóór 10 februari a.s.'richten aan Swetterhage afdeling P&O Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. ZORG- £N DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent ran geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farmu BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. Zoek jij een nieuwe uitdaging als apothekersassistent(e)? Wij zoeken een fulltime assistent(e) ter versterking van de verkoopbinnendienst. (m/v) Een groot deel van je werk bestaat uit het verwerken van orders. Daarbij onderhoud je, zowel schriftelijk als mondeling, nauwe contac ten met onze afnemers en vertegenwoordigers. Voor deze functie achten wij een voltooide opleiding apothekersassistenteen enkele jaren ervaring in dit vak vereist. Kandidaten met affiniteit tot of ervaring met telemarketing genieten bij ons de voorkeur. Deze functie bestaat uit verantwoordelijk werk in een 5-daagse werkweek van 40 uur Daarvoor ontvang je een passende beloning. Voorts kan je rekenen op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wens je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw R. van Rooden, op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur: 071-5243176. Wanneer je belangstelling voor deze vacature hebt, verzoeken wij je schriftelijke sollicitatie (onder vermelding van "vertrouwelijk" op de enveloppe) met vermelding van personalia, op leiding en ervaring vóór 11 februari 1999 te Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B Judels, hoofd P O Postbus 408 2300 AK Leiden katwijk|3arma bv geneesmiddelenproducent Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48