Personeel Personeel Personeel Personeel Persone c Je bent toe aan de volgende sprong. L U M Waar kom je terecht? BESLISSINGEN NEMEN IN HET KADER VAN WAO EN ZIEKTEWET? Receptioniste telefoniste „jWAART A .HO ZATERDAG 30 JANUARI 1999 Cadans Uitvoeringsinstelling B.V. is een dienstverlenende organisatie op het gebied van de sociale verzekeringen in Nederland. Zij verzorgt de uitvoering van de Ziektewet, de WAO en de Werkloos heidswet voor ruim anderhalf miljoen Nederlanders. Tot onze klanten kring behoren werkgevers en werknemers in de sectoren Detailhandel en Ambachten, Grootwinkelbedrijf, Reiniging en Zorg ft Welzijn. Als specialist in collectieve verzekeringen is Cadans een dy namische organisatie met een menselijk gezicht. In onze dienstverlening staan betrokkenheid en servicegerichtheid voorop. Onze aandacht voor mensen blijkt ook uit ons motto: menselijke maat in zekerheid. Dan hebben wij op ons kantoor in Haarlem plaats voor beslissers WAO en Ziektewet. Een functie met veel verantwoordelijkheid Het boeiende aan je werk als beslisser is in de eerste plaats dat ie aanvragen behandelt en beoordeelt op het gebied van WAZAVAO en ZW, inclusief TW. Recht, hoogte en duur van de uitkering bepaal je altijd op basis van wettelijke bepalingen en constructies en van het advies van het AG-team. Ie zorgt voor een tijdige en correcte financiële) gevalsbehandeling, waarbij ie alles doeltreffend regis- Mede dankzij een breed scala aan in- en externe contacten - ook direct klantencontact - blijf ie steeds volledig op de hoogte van het verloop van de uitkering, zodat je steeds de juiste beslissingen kunt nemen. Ook signaleer je eventuele fraudegevallen. De criteria waaraan je voldoet De brede basis die deze functie vereist, omvat allereerst een havo-diploma met exacte vakken of een vergelijkbaar werk- en denk niveau. Verder zien we graag dat ie beschikt over een gedegen wets- kennis, liefst inclusief de basismodule SV en de verdiepingsmodule Arbeid en Arbeidsongeschiktheid (of je bent bereid hiervoor te stu deren). Verder werk je goed in teamverband en uiteraard heb je een klantgerichte instelling. We vragen niet weinig, maar bieden wel veel Cadans biedt je een 36-urige werkweek en een salaris dat recht doet aan je opleiding, ervaring, functie en verantwoordelijkheid. Bovendien mag je rekenen op een pakket uitstekende arbeidsvoor waarden, waaronder een 13e maand en een kinderopvang- en ver goedingsregeling. Geïnteresseerd? We horen het graag Stuur binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Cadans, t.a.v. de heer H. Rebergen, ZAW, postbus 1131, 2001 BC Haarlem. Voor nadere informatie kun ie bellen met bovengenoemde leidinggevende, (023) 521 31 24. Je dient er rekening mee te houden dat je toekomstige standplaats Rijswijk kan worden. Cadans. Menselijke maat in zekerheid. CADAI VACATURE B.V. Administratie-belastingconsulenten Bedrijfsadvisering Gevestigd: Adviescentrum Veiling Flora Graag willen wij op korte termijn een nieuwe collega aannemen. Wij zijn op zoek naar een Ervaring met Windows 95, Excel en Word is noodzakelijk. Een 32-urige werkweek is bespreekbaar. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk te richten aan: Vacature B.V., Postbus 73, 2230 AB Rijnsburg >S^SCHOONMAAKBEDRUF rC LEIDEN is op zoek naar een: SCHOONMAKER M/V voor 35 uur per week Verder is het belangrijk dat je: over een rijbewijs beschikt; flexibel bent en van afwisseling houdt. Heeft u belangstelling? Dan kunt u telefonisch reageren op tel.nr. 071-5127589 Oude Vest 163,2312 XW Leiden Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. - Universiteit Leiden Stafsecretaresse (v/m) (in principe volledige dagtaak) ier: 8-360/1158 Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde. Binnen dit samenwerkingsverband werken meer dan 7000 werknemers in een organisatie die verdeeld is in klinische en niet-klinische divisies en meerdere centrale diensten op basis van de kern taken onderwijs, onderzoek en patiëntenzorg. Tot divisie 3, bestaande uit elf afdelingen, behoren onder meer de afdeling huisarts- en verpleeghuis- geneeskunde. De leiding van de afdeling berust bij het afdelingshoofd die daarbij wordt ondersteund door het managementteam. De samenstelling van dit team bestaat uit de hoofden van de secties huisartsopleiding, wetenschappelijk onderzoek, studentenonderwijs en verpleeghuisgeneeskunde. Het onderwijs van de afdeling betreft het onderwijs aan studenten, huisartsen in opleiding. verpleeghuisartsen in opleiding als ook het leveren van een bijdrage aan de nascholing van gevestigde huisartsen en verpleeghuisartsen. Ten behoeve hiervan is er een intensieve en structurele samenwerking met het lumc, een groot aantal ziekenhuizen, verpleeghuizen, andere instellingen en met circa 350 huisartspraktijken in de regio. Taak: - agendabeheer en postbehandeling; - voeren van eenvoudige correspondentie; - voorbereiding vergaderingen, notuleren, e.d.; - met behulp van de pc verrichten van tekstverwerkende activiteiten; - verrichten van ondersteunende werkzaamheden bij onderzoek eri onderwijs; - archiefbeheer en documentatiewerkzaamheden. Het salaris bedraagt maximaal 3-704.- bruto per maand afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij: mw. J. Segers, tel. 071-5275314 of dhr. G. Nieuwenhuijzen, tel. 071-5261643. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae met vermelding van referenties en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Beheer Divisie 3 van het lumc, Sectie Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer G. Nieuwenhuijzen, Gebouw 1, sectie 10/49, Postbus 9600, 2300 rc Leiden. 7 secretariële richting of Schoevers; taat tot effectieve communicatie op alle De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst v periode van een jaar met uitzicht op een vas' dienstverband. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. st Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te een goed klimaat voor kwaliteit Je werkt hard aan een carrière in de finan- cieel-zakelijke wereld. Je bent nu dan ook toe aan een volgende stap, of liever gezegd: de volgende sprong. Je wilt ruimte, verantwoor delijkheid en glasheldere perspectieven voor het komende decennium. Als je de sprong waagt, zorg dan dat je goed terecht komt. Bij Deloitte Touche Leiden, één van de grotere vestigingen van onze organisatie, krijg je volop kansen voor de volgende functies binnen de MKB-praktijk. Accountancy (Junior) Assistent Accountant met HEAO AC/BE of MBA/SPD: Senior Assistent Accountant met HEAO AC/BE of MBA/SPD en 2 tot 4 jaar ervaring. Aangiftepraktijk Junior Belastingassistent met MEAO of stu derend voor HEAO-FE (deeltijd); Senior Belastingassistent met HEAO-FE, stu derend voor federatie belastingadviseur en 2 tot 4 jaar ervaring. Loonadministratie Loonadministrateur met MEAO, PD Loonad ministratie en 3 jaar ervaring, bij voorkeur in het werken voor externe relaties. In alle functies heb je zelf een grote in vloed op je professionele toekomst. Reageer dus in elk geval wanneer je serieuze ambities hebt. Stuur je schriftelijke sollicitatie naar Deloitte Touche, t.a.v.' mevrouw G. Burgmans, Postbus 402, 2300 AK Leiden. Bellen voor meer infor matie kan natuurlijk ook: 071 - 535 23 52. Dan leer je ons kennen zoals we zijn. Ondernemend Alert. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 70 vestigingen in Nederland. Internet: www deloitte.nl Deloitte Touche Het Academisch Ziekenhuis Leiden vormt samen met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het LUMC heeft ongeveer 7000 medewerkers in dienst en voert drie kernactiviteiten uit, te weten patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek. Heelkunde Poliklinieken Divisie I De administratief-secretariële organisatie is onderverdeeld over verschillende aandachtsgebieden waaronder Algemene Heel kunde. Oncologie Polikliniek. Artenële Vaatpolikliniek en de Poli kliniek Plastische Chirurgie. Ten behoeve van de Plastische Chirurgie wordt gevraagd een Administratief Medewerker m/v (30 uur per week, werkdagen in overleg) Vac.nr.99.L.I I.04.LD Taken: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het incidenteel begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van de medische correspondentie en het bij werken van de medische dossiers: - het beantwoorden van de telefoon: - mede zorgdragen voor het archiefbeheer. Vereisten: - MAVO-/HAVO-diploma met de cursus Medische Administratie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals ZIS. Word voor Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband: - uitstekende sociale vaardigheden: - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling - flexibel ten aanzien van de werktijden (mogelijke uitbreiding) Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.703,- bruto per 1 op basis van een fulltime aanstelling, afhankelijk van er (schaal A5 RRAZ). Dienstverband: Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst voor de du I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De vacature is gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Interns kandidaten genieten voorrang Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door, F.C. Azimullah, hoofd Polikliniekadministratie Heelkunde (071 - 526 23 05. pieper 9873). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op Drief er enveloppe, kunnen binnen 2 weken gezonden worden n; Leids Universitair Medisch Centrum, t a.v. de heer H.L.R Mauer hoofd Personeel en Organisatie Divisie I. K6-Q, Postbus 9600 2300 RC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46