l'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel creatieve Idtp'er Ervaren medewerker personeels administratie m/v ENDEGEEST mmwmm EEN AOT-er. DIE SERVICE BELANGRIJKER VINDT! ERDAG 30 JANUARI 1999 Technici m/v die hieraan kunnen werken, mogen er ook in rijden. $tr«l Unica Installatiegroep is een landelijk actief installatiebedrijf op het gebied van klimaatbeheersing, regel- en elektrotechniek, tele matica en sprinklerinstallaties, gevestigd in Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Bodegraven, Eindhoven, Emmen, Groningen, Hengelo, 's-Hertogenbosch, Leeuwarden, Rotterdam, Rottevalle, Utrecht en Zwolle, met in totaal 1000 medewerk(st)ers en een jaaromzet van ruim 200 miljoen gulden. Unica Amsterdam is met vier disciplines (sanitaire techniek, elektrotechniek, klimaattechniek en service onderhoud) een van de grotere Unica-ondernemingen. Met ruim 150 medewerk(st)ers opereert de combinatié multidisciplinair in de utiliteitsmarkt. Slagvaardig kan uitvoering worden gegeven nisch beheer. Voor verdere uitbreiding van de klimaatafdeling zijn wij op Hoofd Klimaattechniek hniek (AC/CV) in de utiliteitsmarkt. Leidinggev bijdrage wordt verwacht aan de verdere uitbouw van de afdeling. Daarnaast verzorgt u werkplaatsplanningen en bent projectteams. U stemt allerlei zaken af met cliënten en beheersing. Uw huidige functie is projectleider AC/CV of u Het profiel Met een opleiding op HBO-niveau, vakgerichte opleidingen en tien jaar relevante werkervaring bent u een serieuze kandidaat. U bent bekend met de installatiebranche. Uw mondeling als schriftelijk, van het Nederlands en Engels. Ook uw commerciële en contactuele vaardigheden laten Unica kent arbeidsvoorwaarden die volledig passen bij een vooraanstaande onderneming. Zo mag u rekenen op o.a. ruime studiefaciliteiten en een winstdelingsregeling. Door d< grootte van de organisatie zijn doorgroeimogelijkheden in Ook kan informatie over de inhoud van de funct ingewonnen via telefoonnummer: 020 3556503. Uw schriftelijke reactie wordt verwacht binnen I het verschijnen van deze advertentie. INDEL Industriële Elektronica is een Agentschap/distributeur van elektronica componenten binnen de Benelux. Onze relaties bevinden zich in de TOP van de industrie, waaronder fabrikanten van telecommunicatie-apparatuur en consumentenelectronica. Applicaties waar de produkten voornamelijk in gebruikt worden zijn: Power Supplies, Power Management, Telecommunicatie en Audio/Video. Produkten zijn o.a. Semiconductors discreet en IC's, Electrolytische Condensatoren, NTC/PTC's, Inductief kernmateriaal, Spoelen en transformatoren, Thermisch geleidend materiaal en CFL Backlight Inverters. Met een hoge mate van service en betrokkenheid kunnen wij als kleine organisatie onze klanten een toegevoegde waarde bieden. Om de snel groeiende distributie activiteiten vanuit het nieuw te betrekken kantoor in Sassenheim te kunnen ondersteunen en verder uit te breiden zijn wij op zoek naar een: Commercieel/Technisch Vertegenwoordiger Functie-omschrijving: - Verantwoordelijk voor het opzetten en uitbreiden van de distributieverkoop. - Ondersteuning van de componenten op commercieel en technisch gebied. - Voorbereiding van het verkoopplan, rapporterend aan de directeur. - Het op frequente basis bezoeken van bestaande en nieuwe klanten. - Voorbereiden van offertes, inkoopstrategie bepalen met de logistiek beheerder. - MBO of HBO-niveau elektronica. Ervaring in een commerciële en/of technische functie. - Zeer zelfstandig kunnen werken, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. - Leeftijd idee: 28 t/m 35 jaar, flexibele en klantvriendelijke instelling, rijbewijs B. Binnen een ongedwongen werksfeer met internationale contacten wordt een unieke functie geboden waarbij de ware entrepreneur zichzelf kan bewijzen. De groei en verdere uitbreiding zal voornamelijk zijn of haar verdienste zijn waarbij de juiste kandidaat kan uitzien naar een groei samen met het bedrijf. Uw sollicitatiebrief met cv. kunt u richten aan INDEL T.a.v. Dhr. T. de Leeuw, postbus 201, 2170 AE Sassenheim. Voor vragen bel 0252-214849 of stuur een email naar indel@wxs.nl Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest De Dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen maakt interessante tijden door. Er is veel werk te doen. We zijn volop bezig vorm en inhoud te geven aan een werkwijze die past in de uitgangspunten van het integraal bedrijfsplan. Dat betekent een andere afstemming van taken tussen het lijnmanagement en de dienst POO. Tegelijkertijd richten we ons op de komende intergratie met de collega dienst P&O van de GGZ Rijnland en het gewone werk gaat ook door. Samen met GGZ Rijnland zijn we bezig een nieuw personeelsinfor matiesysteem te zoeken en zullen dat op I januari 2000 in gebruik partners in optimale gees telijke gezond heidszorg in de regio Zuid- Holland Noord. In onderzoek, onder wijs en opleiding werkt Endegeest samen met hoogge kwalificeerde part ners. Endegeest werkt patiënten-organisaties. Endegeest streeft naar een professionele medewerkers en samenwerkings partners. Er is bij de personeelsadministratie een vacature ontstaan voor een voor 32-36 uur per week. Functieprofiel: - verantwoordelijk voor verzuimregistratie en correspondentie daarover met instanties; - ondersteunende rol bij werving en selectieprocedures: regi stratie, correspondentie en advertenties; - spilfunctie bij bemiddeling tussen uitzendbureaus en teams bij inzet van uitzendkrachten; - uitvoeren van diverse administratieve procedures, - directe ondersteuning aan personeelsadministrateur onder meer bij het up to date houden van het personeels informatiesysteem. Functie-eisen: - HAVO en minimaal twee jaar relevante werkeivaring, - ervaring met WP/Word, spreadsheets en geautomatiseerde gegevensbestanden; - bij voorkeur praktische kennis van sociale verzekerings- - gevoel voor systematisch werken en rekenkundig inzicht; - communicatieve vaardigheden. Door de aard en de spreiding van de werkzaamheden worden hoge eisen gesteld aan het vermogen om met veel zaken tegelij kertijd bezig te zijn en toch productie te leveren. De personeels administratie telt 3 medewerk(st)ers en meestal een stagiaire Op de afdeling zelf wordt niet gerookt. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salarisindeling in FWG 40, afhankelijk van geschiktheid en ervaring. Inhoudelijk informatie bij mevrouw M. Van Duijn, personeels administrateur, Telefoon 071-517 92 62. Schriftelijke reacties vóór 13 februari 1999 sturen aan: St. APZ Endegeest, t.a.v. de heer H.L. Wiersema, Hoofd Dienst POO, Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. psychiatrisch zieke. Voshol Design werkt met man opdrachten voc huisstijl' een snel groeiend reclamebureau en :n macht aan de meest uiteenlopende veeleisende opdrachtgevers. We maken mpagnes voor buitenreclame, bedenken concepten voor brochures en zijn het brein achter spraakmakende advertentiecampagnes en verpakkingen en Het gaat dus hartstikke goed met ons. Zó goed zelfs dat we verlegen zitten om een echte crack op de Mac ris je op deze advertentie reageert ;aan we er gewoon vanuit dat je gc n je vak bent en dat je jc erder wilt ontplooien. Je grafische opleiding heeft inmiddels vruchten afgeworpen. Als crack op de Mac werk je moeiteloos met Xpress, Illustrator en Photoshop. Je bent prettig in de omgang met collega's én klanten, veelzijdig, flexibel en bestand tegen werken onder tijdsdruk. Een kritisch I oog voor kwaliteit (óók voor eigen werk!) en p- systematisch denken kunnen je niet ontzegd W£r-' Op je verlanglijstje staan zaken als zelfstandigheid verantwoordelijkheid en een prima honorering. Daarover valt met ons best te praten. Stuur daarom je schriftelijke sollicitatie met cv t.a.v. Wim Tegelaar. r [071) 403 51 30 F [071] 403 35 37 - BP is één van de grootste oliemaat schappijen ter wereld. In raffinage en marketing van olieprodukten behoort BP in Europa tot de markt leiders. Om verdere groei te reali seren in Nederland concentreert BP haar business to business activiteiten in Alphen aan de Rijn. Vanuit deze locatie verzorgt BP de verkoop en distributie aan klanten in de industrie, transport, garage bedrijf en landbouw. BP hecht waarde aan mensen die betrouw baar, verantwoordelijk en respect vol te werk gaan. Een bijzondere baan bij BP BP wil voorop lopen en zoekt daarom gedreven en professioneel werkende medewer kers. Onze ontwikkeling geeft u de ruimte om mee te denken en verantwoordelijkheden naar u toe te trekken. Training en coaching maken een logisch onderdeel uit van de bedrijfsvoering. BP heeft Content Recruitment ingeschakeld voor de werving selectie van Telephone Account Managers m/v De baan: Als account manager beheert u uw eigen groep van middelgrote en grote klanten met als doel relatieopbouw en winstmaximalisatie. U beheert uw relaties telefo nisch aan de hand van uw eigen contactplan. Cross- en upselling-activiteiten spelen hier in een belangrijke rol. U bent verantwoordelijk voor het managen van uw eigen relaties en onderneemt en regisseert zelf de noodzakelijke acties. Afhankelijk van de situatie betrekt u hierbij collega's. U behoudt echter zelf het overzicht en controleert of de doel stellingen zijn behaald. U werkt in een jong en dynamisch team vanuit het kantoor in Alphen a/d Rijn. Uw profiel: U beschikt over een hbo-werk- en denkniveau en bij voorkeur een a twee jaar relevante (business to business) werkervaring. Naast gedreven en enthousiast bent u een prima teamplayer en beschikt u over een commerciële instelling. Ons aanbod: U krijgt een uitdagende baan met goede carrièremogelijkheden. U begint na een gedegen voorbereiding en u krijgt tijdens uw werk zowel externe als 'on the job' trainingen. Bent u geïnteresseerd? Stuur of fax dan uw brief met c.v. naar Content Recruitment, t.a.v. Lieselot Heerdt, Groen van Prinsterenlaan 92, 1181 TR Amstelveen, fax: (020) 347 30 70. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lieselot Heerdt, tel.: (020) 347 30 60. Wereldwijd complexe en omvangrijke ketelinstallaties in bedrijf houden. Met de ambitie om een optimale beschikbaarheid daarvan aan haar klanten te bieden, op basis van veiligheid, betrouwbaarheid en efficiency. Daar staat binnen NEM de afdeling Services After Sales voor. Deze nog jonge afdeling groeit en wil graag in contact komen met een enthousiaste COMMERCIEEL MEDEWERKER SPARE PARTS ERVAREN MTS'ER/STARTEND HTS'FR-WTB OF AOT Werken bij de marktleider Met de kernactiviteit afgassenketels achter gasturbines is NEM leider op de in- Marktleiders lopen altijd voorop. Daarom wordt een stevig beroep gedaan op 1 vaardigheden en de wil om een meer dan gemiddelde service te bieden Aanspreekpunt voor klanten U onderhoudt contacten met klanten van NEM waar het gaat om reservedelen van ketelinstallaties. In dat kader bent u verantwoordelijk voor het verwerven van opdrachten, het verwerken van aanvragen en het maken' van aanbiedingen. U heeft ervaring met verkopen vanuit een deskfunctie en het opstellen van begrotingen die uitmonden in een heldere offerte. Het internationale werkterrein van NEM vraagt van u goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden in het Nederlands, Engels en Duits. Bovendien is kennis van Word en Excel onontbeerlijk. Kennis van afgassenketels en vergelijkbare installaties is een pré, doch uw commerciële feeling en vaardigheden om in een team te opereren geven wat ons betreft de doorslag voor deze groeifunctie. Initiatief en vastberadenheid zijn daarvoor belangrijke succesfactoren. Meer informatie Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer R Hermans, Head After Sales Service Department, telefoon 071-579 27 75 of 023-573 08 32 (privé) Uw schriftelijke reactie is welkom bij de heer R Kooloos, Personnel Department. Het adres: postbus 162, 2300 AD Leiden. NEM ontwikkelt, levert en installeert ondermeer alle typen afgassenketels achter gasturbines, complete warmte/krachtinstallaties en rookgasreinigingsinstallaties, installaties voor de verbran ding van chemisch en huishoudelijk afval, industriële proces automatisering en rookgaskleppen. NEM is gecertificeerd volgens ISO-9001 sinds 1989.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43