Personeel Personeel Personeel Personeel Personeep O FILIAALMANAGER M/V ASSISTENT FILIAALMANAGER M/V «r SDB RljNSBURC ALPHA PLANNERS m/v CLEANING SUPERVISORS m/v CATERING STEWARDS/ VLIEGTUIGBELADERS m/v PLATFORMMEDEWERKERS M/V STAFMEDEWERKER M/V ZATERDAG 30 JANUARI 1999 Trekpleister is met ruim 200 filialen en 1.500 medewerkers een onderdeel van de internationaal opere rende Drogisterij- en Parfumerie divisie van Groenwoudt Groep, waartoe ook behoren Kruidvat. ICI Paris XL (Nederland en België). Rossmann (Polen. Tsjechië, Hongarijë) en Nocibé SA (Frankrijk). Tot de Divisie Levensmiddelen van Groenwoudt Groep behoren Willem Groenwoudt. Nieuwe Weme Super markten en Lekker en Laag. Trekpleister heeft een eigen sterke positie in de markt, welke op basis van een vernieuwde winkel formule en een door te voeren restyling de komende jaren verder uitgebouwd zal worden. Voor ons filiaal in LEIDEN zoeken wij daarom kandidaten voor de functie van Uw functie Als filiaalmanager bent u verant woordelijk voor het succes van uw Trekpleister winkel. Samen met uw verkoopteam realiseert u de vastge stelde bedrijfsdoelstellingen en zorgt u voor een attractieve winkel met een creatieve presentatie van onze producten. U draagt de verantwoordelijkheid voor de omzet, het beïnvloedbare deel van het kostenbudget (loonkos ten) en het dervingpercentage. U (vacaturenummer 7a) geeft leiding aan uw team en reali seert daarbij een goede onderlinge verstandhouding, een klantvriende lijke sfeer en een efficiënte perso neelsbezetting Verder voert u het lokale beleid van de vestiging uit en zorgt u voor de winkeladministratie. Wanneer moet u beslist solliciteren? Niet iedereen komt in aanmerking voor de functie van filiaalmanager. Zo moet u zeker beschikken over bewezen organisatorische en lei dinggevende capaciteiten. U bent in staat het beste uit uw team van medewerkers te halen. Onderne mersmentaliteit. een commerciële en servicegenchte instelling en affini teit met het retailbedrijf zijn daar naast ook absolute voorwaarden. Enthousiaste en flexibele kandidaten met een opleiding op MBO-niveau en het diploma Drogist of de bereidheid om snel dit benodigde diploma te behalen, moeten beslist solliciteren. Bent u nog niet helemaal toe aan de functie van filiaalmanager, dan is de instap als stekende mogelijkheid filiaalmanager een uit- Uw functie U bent de directe rechterhand van de filiaalmanager en bij zijn of haar afwezigheid neemt u alle taken en de eindverantwoordelijkheid over. Sa men met uw filiaalmanager en uw team zorgt u voor een attractieve winkel met een creatieve presentatie van onze producten en een realisatie van de doelstellingen. U draagt mede de verantwoordelijk heid voor de omzet, het beïnvloedba re deel van het kostenbudget (loon kosten) en het dervingpercentage. Met uw leidinggevende capaciteiten realiseert u binnen uw team een goe de onderlinge verstandhouding, een klantvriendelijke sfeer en een effi ciënte personeelsbezetting. Wat verwachten wij van u? Voor deze functie is winkelervaring een vereiste. Verder moet u zeker beschikken over organisatorische en leidinggevende capaciteiten. U bent (vacaturenummer 7b) in staat het beste uit uw team van medewerkers te halen. Onderne mersmentaliteit. een commerciële en servicegerichte instelling en affini teit met het retailbedrijf zijn voor deze functie ook absolute voorwaar den. U heeft een opleiding op MBO- mveau en het diploma Assistent Dro gist of de bereidheid om snel dit diploma te behalen. Wat hebben wij u te bieden? Zelfstandigheid, verantwoordelijk heid en afwisseling zijn aspecten die beide functies aantrekkelijk maken. U krijgt volop kansen om uw capaci teiten te tonen en met uw filiaal aan toonbare resultaten te boeken. Daar bij zijn er voor echte 'toppers' reële doorgroeimogelijkheden binnen de totale organisatie. Er is een uniek intern opleidingstraject, waarbij u getraind wordt in alle facetten die voor uw taak van belang zijn. Goede initiatieven en resultaten wor den beloond. Zo is er naast de pri maire en secundaire arbeidsvoor waarden met o.a. een uitstekende studiekostenregeling, personeelskor- ting, pensioenvoorziening en diverse kostenvergoedingen, ook een omzet- afhankelijke toeslag. Waar wacht u nog op? Kansen zijn er om benut te worden. De functie van filiaalmanager en assistent filiaalmanager zijn uitgele zen kansen voor ondernemende mensen met detailhandelsbloed. die klaar zijn voor de volgende stap in hun carriëre en uiteindelijk willen doorgroeien naar de functie van fili aalmanager De eerste stap die nu van u verwacht wordt, is het schrij ven van een korte en krachtige brief met curriculum vitae, waarmee u ons direct duidelijk maakt waarom u toe bent aan de functie van filiaalma nager of assistent filiaalmanager. U stuurt deze. binnen 14 dagen na ver schijning van deze advertentie, naar Trekpleister, afdeling Personeel Organisatie. Postbus 22. 3927 ZL Renswoude. onder vermelding van 7a of 7b. Nijborg 15. Postbus 22. 3927 ZL Renswoude „p en zelfstandige voor een enthousiaste e rzaken is een vacature ontstaan voor een enthousiaste e Binnen de eenheid Burge - 18 uur per week die zich onde TentiaTe op een afdeling Burgerzaken. ss?— '""^'Tltie over de functie kun. u verkn.gen ^Burgerzaken, tel.nr 107 functie^7 8 februari 1999 FLIGHT SERVIC ALPHA Flight Services B.V., onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, is een energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 personeelsleden. ALPHA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. die ervoor zorg dragen, dat de per computer bestelde maaltijden en wijzigingen in menuspecificaties zodanig verwerkt worden, dat de productie in bovengenoemde afdelingen rimpelloos verloopt Het betreft een contract voor bepaalde tijd. Vereisten voor deze functie: - opleiding op HAVO-niveau - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal - ervaring met computers - goede contactuele eigenschappen - warenkennis - leeftijd 25-35 jaar Verder hebben wij onderstaande vacatures, die met spoed vervuld dienen te worden: die als meewerkend voorman leiding geven aan onze multi-nationale schoonmaakploeg in een semi-geautomatiseerde afwasafdeling. Hier worden bestek, serviesgoed, trolleys enz. van onze klanten gereinigd voor hergebruik. Het betreft een contract voor bepaalde tijd. Tot het takenpakket behoren o.a. - toezien op de voortgang en kwaliteit van de werkzaamheden op de werkvloer - controleren (en rapporteren) naleving hygiëmsche voorschriften - geven van werkinstructies op basis van een cleaningplan - "on the job" inwerken en begeleiden van medewerkers Vereisten voor deze functie: - opleiding/werkervaring op MBO-niveau - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - ervaring in soortgelijke functie - technisch inzicht - leeftijd 25-35 jaar in 't bezit van rijbewijs C die zorgen voor het op correcte wijze laden en lossen van de vliegtuigen (maaltijden, serviesgoed, kranten enz.). In de aanloop naar het seizoen is het mogelijk dat u wordt ingezet op diverse afdelingen in verschillende functies. Aansluitend krijgt u een training die u voorbereidt op uw werkzaamheden als Catering Steward op Schiphol. Het betreft een contract voor bepaalde tijd. Vereisten voor deze functie: - rijbewijs C en bij voorkeur chauffeursdiploma - Nederlands-sprekend en enige kennis van de Engelse taal - flexibele instelling - leeftijd 22-40 jaar in 't bezit i rijbewijs B n lossen v a de vliegtuigen (maaltijden. die onze Catering Stewards helpen bij het laden e serviesgoed, kranten enz Platformmedewerkers worden intem opgeleid tot vrachtwagenchauffeur met bevoegdheid tot het rijden op de luchthaven Schiphol. Het betreft een contract voor bepaalde tijd. Vereisten voor deze functie: - bereidheid tot het volgen van interne rijlessen - Nederlands-sprekend en enige kennis van de Engelse taal - doorzettingsvermogen, flexibele instelling - leeftijd 21-35 jaar In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel dag- als avonddiensten; Catering Stewards en Platformmedewerkers draaien ook nachtdiensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgeving met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO. Gegadigden dienen te beschikken over eigen Voor inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tijdens de kantooruren contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken, telefoonnummer 023-5557507. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar. ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE Alfa Accountants en Adviseurs houdt zich niet alleen bezig met de verwerking, begeleiding en controle van bedrijfsadministratie, maar legt hierbij de nadruk op fiscale en bedrijfseconomische advisering. Ter versterking van ons team te Aalsmeer zoeken wij een: ASSISTENT ACCOUNTANT op MEAO/MBA nivo De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het samenstellen van jaarstukken en het verzorgen van belastingaangiften voor onze cliënten. Voor deze functie denken wij aan een representatieve en accurate man/vrouw van ongeveer 25 jaar oud, die over de goede contactuele eigenschappen beschikt. Uiteraard is de sollicitant in het bezit van het diploma MEAO of MBA en is hij/zij bereid eventuele aanvullende opleidingen te volgen. Tevens zoeken wij een: ASSISTENT ACCOUNTANT HEAO AA OF SPD NIVEAU De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het samenstellen van jaarstukken en het verzorgen van belastingaangiften voor onze cliënten. Voor deze functie denken wij aan een representatieve en accurate man/vrouw van ongeveer 25 jaar oud, die over goede contactuele eigenschappen beschikt. De sollicitant is in het bezit van het diploma HEAO AA of SPD of studerende hiervoor. Behalve een prettige werksfeer en goede doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie, bieden wij u een prima salaris en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een volledige vergoeding van studiekosten. Geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de heer H. W. van der Post. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen op onderstaand telefoonnummer. Ophelialaan 83, 1431 HB te Aalsmeer, telefoon 0297-320960 Hobaho Intermediairs, onderdeel van de Hobaho Horti Groep, is een vooraanstaand veilingbedrijf met ruim 110 medewerkers, waarvan er 55 zich als vertegenwoordiger toeleggen op het bemiddelen in bloembollen, -knollen en vaste planten. Relaties zijn de bloembol len- en vaste planten teeltbedrijven in Nederland en haar afnemers (exportbedrijven en bloemisterijbedrijven en handelaren). Om in haar dienstverlening naar interne en externe relaties beter in te kunnen spelen op marktontwikkelingen heeft Hobaho Intermediairs sinds kort de afdeling Product Markt Ontwikkeling (PMO) opgezet. Deze afdeling houdt zich vooral bezig met onder zoek naar en analyse van marktontwikkelingen, nieuwe producten en diensten. Tevens vindt begeleiding plaats op het gebied van kwekersrecht en alle mogelijke samenwerkingsverbanden. Binnen dit team hebben wij plaats voor een enthousiaste die zich zal bezighouden met het verzamelen en verwerken van product en marktgegevens en het analyseren daarvan en het verrichten van werk zaamheden die betrekking hebben op het gebied van kwekersrechterlijke bescherming van sierteeltproducten. Om deze functie op adequate wijze uit te oefenen is een opleiding op MBO+/HBO-niveau (bijv. HEAO, richting MER/EJ gewenst. De ideale kandidaat dient te beschikken over een goed analytisch en innoverend vermogen en bekendheid te hebben met de sierteeltsector. Gelet op de samenstelling van het team denken wij aan iemand tussen 25 en 35 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn ii .temming n t de z [i de Wanneer u nadere informatie wilt over de functie-inhoud, belt u dan met de heer C.A.M. Schavemaker, manager PMO, via 0252 - 434 777. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Hobaho Intermediairs, t.a.v. de heer K.W. Blonet, manager Personeel Organisatie, Postbus 6, 2160 AA Lisse, tel. 0252 - 434 794. HOBAHO INTERMEDIAIRS Hobaho bv Haven 10. 2161 HK Lisse. Postbus 6. 2160 AA Lis Telefoon 0252-434777. telefax 0252—412569 Een activiteit van de Hobaho Horti Groep bv Van Lent Zonen Jacht- en Scheepswerf van Lent vervaardigt luxueuze zeegaande jachten, geheel overeenkomstig de wensen van de aftiemer. De door de werf gebouwde jachten vormen j top van de wereldmarkt. Voor de afdeling administratie zijn wij op zoek naar een fulltime TELEFONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER M/V Functie-eisen: - minimaal MAVO-niveau D - ervaring met WPAVord/Excel - representatieve en flexibele werkhouding - duidelijke telefoonstem - Engels in woord en geschrift Werkzaamheden: - Bediening telefooncentrale Vox Supreme - Het verwerken van weekbrieven voor de tijdregistratie - Inboeken van o.a. uren en facturen - Administratieve werkzaamheden voor personeelszaken - Indien nodig secretariaatswerk - Allerlei voorkomende administratieve werkzaamheden Verder stellen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden in het vooruitzicht. Voor nadere informatie en sollicitatie nodigen wij u uit binnen 10 dagen schriftelijk te reageren t.a.v. de heer P. A. J. van der Geest JACHT- EN SCHEEPSWERF C. VAN LENT ZONEN B.V. Julianalaan 3, 2159 LA Kaag. Telefoon 0252-547123 samenwerkingsorgaan duin-en bollenstre Het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SDB) is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Hillegom, Katwijk, List Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhoj en Warmond. Deze gemeenten werken samen op de terreinen agrarische zaken, algemeen bestuurlijke zaken, economische zaken, recreatie en toerisme, dwanginvordering gemeentelijk belastingen, milieu, onderwijsi volwassenen-educatie, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, sociale zaken en arbeidsvoorziening, verkeer en vervoer en volksgezondheid Wij zijn op zoek naar een medewerker met initiatief en visie voor de functie van BELEIDSMEDEWERKER VOLKSHUISVESTING (36 uur per week) Functie-informatie: U werkt mee aan de voorbereiding, advisering en coördinatie ten behoeve van regionale ontwikkelingen op het terrein van Volkshuisvesting in de Duil en Bollenstreek. Daarnaast doet u beleidsonderzoek en analyseert u onderzoeksgegevens. U neemt deel aan project- en werkgroepen in regionaal verband en u vervult als trekker van diverse projecten een initiërende rol. U onderhoudt de contacten met de woningcorporaties in de regio. U volgt de ontwikkelingen op het gebied van de Volkshuisvesting en vertaa die, in collegiaal overleg, naar relevant beleid voor de regio. Verder verricht u secretariaatswerkzaamheden voor de Bestuurscommissie Volkshuisvesting Duin- en Bollenstreek. Functie-eisen: Een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau, aangevuld met planologi en enige jaren werkervaring bij een lokale of regionale overheid. U heeft inzicht in bestuurlijk-ambtelijke verhoudingen en politieke en maatschappelijke omgevingsfactoren. Voorts beschikt u over goede redactionele en communicatieve vaardigheden. Het is een pre als u werkervaring heeft met projectmanagement. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding zal het salaris minimaal ƒ3.594,- en maximaal ƒ5.911,- (schaal 9) bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek. De functie wordt binnenkort opnieuw beschreven en Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij mevrouw M. A. M. van Wolferen, hoofd sector Ruimte, Milieu en Economie, telefoon 0252-462400. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op 26 februari 1999. Sollicitatiebrieven kunt u vóór 8 februari 1999 sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek, Postbus 8 2160 AB Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42