'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Open Huis I 1 Nova College Robert-Fleury 1Stichting Verpleegkundige m/v FLUID MANAGEMENT RDAG 30 JANUARI 1999 ubers opvoeden: leuk en soms moeilijk In de Puberteit": een cursus voor ouders idere ouder heeft zo nu en dan bij de opvoeding behoefte steun en advies. De puberteit is voor veel pubers, maar voor hun ouders een periode van veranderingen, meer u extra informatie wilt over de puberteit, vragen ft over de omgang met uw puber of behoefte heeft aan jncrete adviezen, dan is de oudercursus ,,In de iberteit..." wellicht iets voor u. oor wie? sus is bestemd voor ouders en opvoeders met een I uber tussen de 12 en 16 jaar. Er kunnen zich maximaal 15 ^uders per cursus deelnemen. iosten betaalt 50,- per persoon voor de gehele cursus. Dit idrag is inclusief diverse brochures, cursusmateriaal en iffie of thee. RAAG EEN FOLDER AAN BIJ DE LWO EL. 5168168 OF 5766531 oudercursus "In de Puberteit" is een enwerkingsproject van de Stichting Spel- oedingsvoorlichting, de GGD Zuid Holland Noord, Stichting Jeugdzorg Zuid-Holland en Leidse Welzijnsorganisatie. INFORMATICA OPLEIDINGS CENTRUM LEIDEN Vanaf maandag 8 n starten de volgende automatiseringsci Access 97ma Word 97 beginnersma Combi-vervolgtraining Office 97 di Word 97 gevorderden di Excel 97 beginners wo Combi-starttraining Office 97wo Basisbeginselen Informatica do Windows 98do Internet en e-mail (start: 17 maart) wo Internet en e-mail (start: 7 april) wo Trainingen voor zowel bedrijf als particulier! Lammenschansweg 46 - 2313 DN LEIDEN TEL.: 071 - 5145855 b.g.g.: 06 - 54220986 INFO: maandag-vrijdag van 08.30 - 17.00 ui SCHOOL ONDERWIJS OP MAAT Hét Studie Centrum Bijlessen Examentraining Studiebegeleiding Huiswerkbegeleiding Vestigingen in: Haarlem, Leiden en Oegstgeest Telefoon: 023 5244333 Regionaal Opleidingen Centrum ifebrua" tot 21.00 uur Administratief Onderwijs Secretarieel Bedrijfsadministratie Handelsonderwijs Detailhandel Internationale Handel/ Groothandel sector KTS-Don Bosco voor loo, vbo, mavo/vbo, Leidsevaart 4, Voorhout tel.: 0252-214614 9 februari 1999 van 19.30 - 21.00 uui Wijttenbachweg 23, Oegstgeest tel.: 071-51 71131 en 26 januari 1999 om 1 9.30 uu 27 januari 1999 leerlinge iurse straatweg 185, 164 EG Leidschendam, 070-44410 00 Robert-Fleury Stichting is een lemeen Psychiatrisch ekenhuis. Tot de verzorgings- eenlibieden behoren de Haagse indgemeenten, Zoetermeer en Di regio Midden-Holland. De wfdlocatie is gevestigd in iidschendam. De Stichting heeft Algemeen sychiatrische Voorziening in ouda, een Multi Functionele inheid in Zoetermeer uider één dak met RBC 5rslavingszorg) en poliklinieken Leidschendam, Voorburg, ietermeer en Gouda. In iidschendam wordt daarnaast tecialistische zorg geboden aan ab'è'nten met (ernstige) eetstoor- dove psychiatrische atiënten, beide met een lande- functie. de Robert-Fleury Stichting ordt behandeling aangeboden ilgens het principe van de zorg- irnieuwing. Zorg op maat, conti- ui telt van zorg en maatschappe- ke integratie zijn daarbij steeds uitgangspunten. Op dit tent beschikt de Stichting ongeveer 700 behandel- laatsen. 1 De Visuele Interactie Afdeling (V.I.A.) op de locatie Leidschendam is een specialistische afdeling voor dove en slechthorende psychiatrische patiën ten in de leeftijd vanaf 18 jaar. De afdeling heeft een landelijke functie en bestaat uit 12 klinische-, 4 deeltijdbehandelingsplaatsen, een polikliniek en een voorziening van 4 plaatsen voor training. Verder beschikt de afdeling over mogelijkheden tot consulatie en expertise. Ter versterking van het multidisciplinaire team zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de functie van voor 32 - 36 uur per week Functie-informatie: In samenwerking met het multidisciplinaire team leveren de medewerkers een bijdrage aan de behandeling van patiënten die naast een psychiatrische ziekte doof of slechthorend zijn. De verpleegkundigen verrichten hiertoe onde andere verpleegkundige observaties, diagnostiek en interventies. Daarnaast treedt de verpleegkundige op als persoonlijk begeleider van patiënten en als tussenpersoon (communicatie-ondersteuning) naar andere personen en instanties, zowel intern als extern. Functie-eisen: - het dipoma B of HBO -V voor verpleegkundigen; - doorzettingsvermogen, flexibiliteit en creativiteit zijn vereist gezien de patiëntenpopulatie; - affiniteit met doven en slechthorenden; - enige ervaring in de psychiatrie en/of met de doelgroep is een pré. Arbeidsvoorwaarden: De rechtspositie is conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring geschiedt in functiegroep 45, minimaal 2.905,- en maximaal 4.723,- bruto per maand, op full-time basis. De aanstelling is voor onbepaalde en kan zowel in een full-time als in een part-time dienstverband worden over eengekomen. Inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij mevrouw J. Bentvelzen, coördinator verpleging (telefoon 070 - 444 13 40 070 - 444 13 90). Schriftelijke sollicitaties kunt u voorzien van C.V. vóór 13 februari 1999 richten aan de Robert-Fleury Stichting, t.a.v. de heer L.Seegers, personeels consulent, postbus 422,2260 AK Leidschendam, ondèr vermelding van vacaturenummer 99010L2. Voor de afdeling Research Development zoeken wij voor spoedige indienstreding een Voor de afdeling Inkoop zoeken wij spoedige indiensttreding een ONTWERPER/CONSTRUCTEUR m/v INKOPER m/v Perfectie om een kleur van te krijgen Fluid Management ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, mix- en mengmachines voor allerlei toe passingen. Geen ander is wat dit betreft zo goed ingevoerd bij de verf- en inkt- industrie. Dat succes is te danken aan de vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van de precisie apparatuur en de effectieve ondersteuning waarvan afnemers in heel Europa (en daarbuiten) verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim en een productie-locatie in Woerden. Voor de internationale markt heeft Fluid Management sales 8c service centra in Duitsland, Frankrijk, Spanje, de U.K. en Polen die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management biedt uitstekende toekomstperspectieven aan ruim 200 medewerkers. U vindt meer informatie over Fluid Management op Internet: http://www.fluidman.nl In deze functie ontwerpt en construeert u doseer- en mengapparatuur en onderdelen daarvan, welke seriematig in eigen beheer worden geproduceerd voor de wereldwijde afzetmarkt. Daarnaast verleent u technische support op het gebied van ons productenpakket. U bent tevens verantwoordelijk voor de begeleiding en uitvoering van diverse projecten. Functie-eisen: een afgeronde opleiding HBO-Werktuigbouwkunde, Industrieel Product Ontwerpen of gelijkwaardige opleiding; kennis en ervaring met AutoCAD 14, Mechanical Desktop is een pre; ervaring met plaatwerk constructie in apparatenbouw; kennis van algemene mechanisatie; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift; een goede teamgeest. Binnen uw functie heeft u diverse contacten met interne en externe klanten, zoals verkoop, service, inkoop en toeleveranciers. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met Jan Post, Hoofd R&D, overdag tussen 9.00 en 17.00 uur op tel. (0252) 230604, 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur op tel. (0252) 217 029. Bent u die enthousiaste, zelfstandig werkende, praktisch en flexibel ingestelde persoon, die eigen initiatief kan tonen en bent u geïnteresseerd, stuur dan uw brief voorzien van Curriculum Vitae binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie naar nevenstaand adres. In deze functie onderhandelt u over condities betreffende in te kopen producten en diensten. Daarnaast registreert en evalueert u de leveranciersprestaties. Tevens bent u nauw betrokken bij de product-ontwikkelingen en fungeert u als spil tussen de Research Development afdeling en de'leveranciers. Functie-eisen: een opleiding op HBO-niveau; NEVI-I is een pre; inkoop ervaring in een productie/industriële omgeving is een vereiste; goede beheersing van de Engelse taal, zowel in woord als geschrift; kennis van de Duitse taal is een pre. U bent een initiatiefrijk en commercieel inge stelde teamplayer met goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden u een full-time functie binnen een team van 5 personen in een jong, dynamisch en snelgroeiend bedrijf. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met Alex Oomen, Hoofd Inkoop, overdag tussen 9.00 en 17.00 uur op tel. (0252) 230 604, 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur op tel. (071) 331 96 39. FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V. Postbus 220 2170 AE Sassenheim t.a.v. mevrouw G.B. Flohr afdeling Personeelszaken E-mail: gflohr@fluidman.com

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 41