Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Service Engineer Schiphol m/v cy Het Motorhuis Katwijk verkoopadviseur man/vrouw DE BAAN WAAR U ALTIJD AL VAN DROOMDE... FULLTIME EN PARTTIME VERKOPERS CD verkoper m|v vertegenwoordiger 1 J kandidaten voor de I opleiding Secretares; de Randstad Secretai Academie! ir \l/ #AUIIA randstad uitzendbure** Motiveren met glans? (meewerkend) voorman/vrou en schoonmakers m/v \l* CEÜB r olar ZATERDAG 30 JANUARI 1999 Voor ons Verkoopcentrum aan de Ambachtsweg in Katwijk komen wij graag in contact met een Het Motorhuis Katwijk is een gerenommeerde Opel dealer met een sterk regionale functie. Het merk Opel is 30 jaar marktleider in Nederland. Daarnaast beschikt Het Motorhuis Katwijk over een groot aantal occasions. De modern geoutilleerde en milieu vriendelijke werkplaats heeft een ruim gesorteerd onderdelen-magazijn. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een groot deel in het enthousiasme van de ruim 60 vakkundige medewerkers. Het Motorhuis Katwijk is een onderdeel van de Motorhuis Groep. De groep omvat een veertiental ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Bij de Motorhuis Groep werken ruim 550 mensen. Iemand die met veel enthousiasme gaat zorgen voor uitbreiding van ons klantenbestand en die service en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Het Motorhuis Katwijk biedt u een plezierige werkkring en het rayon Katwijk e.o. is een welvarende, koopkrachtige regio met volop mogelijkheden voor het merk Opel (niet voor niets al 30 jaar het best verkochte merk in Nederland). De moderne showroom van het Verkoopcentrum beslaat zo'n 1.000 m2 en Ambachtsweg 1 is een prima verkooppunt. Naast de nieuwe auto's biedt de royale voorraad van 80 occassions ruime omzetmogelijk- heden. Kortom, legio kansen voor een boeiende baan. Naast de voor onze organisatie vanzelfsprekende flexibele en dienstverlenende instelling vragen wij: minimaal H.A.V.O. of vergelijkbaar; T I.V.A.-opleiding is een pre; enige jaren verkoopervaring in de autobranche (of verkoopervaring in duurzame gebruiksartikelen); een leeftijd tussen 23 en 40 jaar; De juiste kandidaat kan bij Het Motorhuis Katwijk rekenen op een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren: auto van de zaak winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen carrièrekansen in De Motorhuis Groep Maakt deze interessante functie de ware handelsgeest in u wakker? Laat dit dan blijken via een schriftelijke sollicitatie, die u voorzien van een CV, kunt richten Het Motorhuis Katwijk, postbus 3082, 2220 CB Katwijk. Eventueel kunt u voor nadere informatie telefonisch contact opnemen met de heer R. van Vreedendaal, directeur, tel. 071- 4023200 of privé: 071-4081431. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen Maas International B.V. maakt onderdeel uit van Maas International Europe B.V., een internationaal opererend bedrijf met ca. 1900 medewerkers. Maas International B.V. is een sterk groeiende, toonaangevende totaalleverancier in de wereld van consumpties, techniek en dienstverlening. Maas International B.V. is dè trendsetter op het gebied van verzorgingsautomaten voor warme dranken, frisdranken, zoetwaren en versproducten. Hoogwaardige kwaliteit van de consumpties in combinatie met de snelle efficiënte dienstverlening op basis van full operating, vormen de basis voor het complete en unieke pakket. Het hoofdkantoor van Maas International B.V. is gevestigd te Son (bij Eindhoven) en heeft ca. 400 enthousiaste medewerkers in dienst, veelal werkend op locatie. Voor ons project op Schiphol zijn wij op zoek naar een: DE FUNCTIE: Deze boeiende, veelzijdige en zelfstandige functie bestaat uit het binnen de gestelde kwaliteits- en tijdsnormen op locatie van de klant (Schiphol), verrichten van installatie- en onderhoudswerkzaamheden aan de elektronica, hard- en software van de door Maas International B.V. geleverde consumptie-automaten, betaal- en catering-manage mentsystemen, zoals: het zelfstandig stellen van storingsdiagnoses en het oplossen van technische storingen aan de apparatuur; het (toezien op het) instal leren en aansluiten van de apparatuur op de elektra- en water voorziening; het (eventueel) klantspecifiek configureren van de geplaatste apparatuur; het periodiek rapporteren over de uitgevoerde werkzaamheden, storingen, problemen etc., alsmede het leveren van een bijdrage aan het structureel oplossen van problemen. DE KANDIDAAT: Om in aanmerking te komen voor deze functie, voldoet u aan de volgende voorwaarden: opleiding op MTS-niveau, richting elektronica; bij voorkeur enige ervaring in een technische functie op geavanceerde, vergelijkbare systemen; een goede software en PC-kennis; ervaring in het op een professionele, dienstverlenende wijze omgaan met klantenwensen en het werken op locatie; een zelfstandige, oplossingsgerichte persoonlijkheid met analytisch vermogen, groot verantwoordelijkheids gevoel en goede sociale vaardigheden. UW REACTIE: Hebben wij .uw interesse gewekt? De heer H. van Eersel, Manager Personeel Organisatie, ontvangt graag binnen 10 dagen uw schriftelijke reactie. Maas International B.V. Science Park Eindhoven 5051, 5692 EB Son Postbus 1600, 5602 BP Eindhoven Nederland Tel.: (040) 264 45 00 Fax: (040) 264 45 66 Met acht filialen in het westen, het zuiden en het midden van het land, behoort Droomdomein tot de toonaangevende slaapkamerinrichters van Nederland. Ons succes is niet alleen te danken aan onze prachtige, plezierig geprijsde collectie eigentijdse en klassieke slaapkamers, maar zeker ook aan de kwaliteit van onze medewerkers Voor onze Droomdomein-winkel in Leiderdorp komen we op korte termijn graag in contact met ervaren en enthousiaste U bent in staat onze klanten op overtuigende wijze te advi seren bij het maken van hun keuze. En u beschikt over een vlotte, vriendelijke manier van doen en een representatief voorkomen. Ervaring in de detailhandel is een must, evenals kijk op wonen en inrichting. Bent u iemand die van aanpakken weet en werkt u graag samen met een team gemotiveerde collega's, dan is dit de droombaan met uitstekende mogelijkheden! Zondags zijn al onze filialen gesloten en geldt dus voor alle medewerkers als een vrije dag. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Neem dan contact op met de bedrijfsleider, de heer M. Rietkerk, tel. (071) 541 27 01. Of schrijf binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie een uitgebreide sollicitatiebrief, vergezeld van een recente pasfoto naar Droomdomein, t.a.v. de heer M. de Tombe, Postbus 230, 2160 AE Lisse. HET BESTE If Uitzendburo bv Voor een internationale organisatie in de directe omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar Operators (5-pioegendienst) Voorwaarden om voor deze functie in aanmerking te komen zijn een afgeronde LTS-opleiding of aantoonbare technische Rapenburg 8-10, 2311 EV Leiden Telefoon (071) 512 78 20 Fax (071) 514 49 14 werkervaring, daarbij bent u gemotiveerd, kunt u zelfstandig werken, weet u van aanpakken en werkt u graag in teamverband. Tevens zijn wii op zoek naar Magazijnmedewerkers (full-time) Je bent flexibel en kunt zelfstandig werken. Leeftijd vanaf 18 jaar. Geïnteresseerd??? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op, dan kun je volgende week direct aan de slag. Wij zoeken een met initiatief. Van der Gugten Verpakkingen uit Rijnsburg is een groothandel in verpakkingsmateriaal. Een modern geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor efficiënte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. Tja, hoe zullen we dit nu eens verpakken? Wij zoeken een verkoper/vertegenwoordiger die commercieel meedenkt en op een uitstekende manier onze relaties te woord kan staan. Kennis van de Duitse en Engelse taal is een pre. Zonder inhoud geen verpakking Wij denken aan iemand met affiniteit in de bloemenbranche. Een opleiding op MBO niveau is gewenst. Tevens bent )e in het bezit van rijbewijs B Een uitstekende zorg voor inhoud De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het verkopen van artikelen vanuit vestiging op Bloemenveiling Flora. Tevens zul je regelmatig onze relaties in en rond Rijnsburg bezoeken M, De allerbeste afwerking Ben je geïnteresseerd in deze full-time baan, schrijf dan binnen twee weken een brief met je motivatie, vergezeld van cv, gericht aan Martin van der Gugten. Postbus 12 2230 AA Riinsburg Tel. (071) 403 08 54 Van der Gugten VERPAKKINGEN Wil je secretaresse worden, maar heb je geen zin in een lange, theoretische opleiding Dan is de Randstad Secreta resse Academie iets voor jou! De secretariële functie is sterk in ontwikkeling en biedt veel carrièremogelijkheden! VAJcmense/iwERK De opleiding en de baan Wij bieden je een opleiding tot junior-secretaresse gedu maanden Eerst start je met een cursus typen en tekstvei en je gaat een week theorie volgen. Vervolgens ga je ov aan de slag in een passende baan en één avond in de w< het opleidingscentrum. Dit betekent dus leren... én werl één of meerdere bedrijven. Het profiel Een vooropleiding op havo/mbo-niveau is wenselijk Bel dan een opleiding vinden wij je inzet en enthousiasme taresse te worden Je bent dienstverlenend, flexibel en let De aanbieding Naast je opleiding krijg je een persoonlijke begeleiding Wij bezoeken je op de werkplek, houden functionering beoordelingsgesprekken en begeleiden je in je loopbaar|>| Solliciteren met slechts één telefoontje... Wil je meer informatie en uitgenodigd worden op oi tiedag op zaterdag 13 februari van 10.00 tot 12 00 u_. 10.00 uur), neem dan contact op: 'Ckl •r Leiden e o Margriet van de Kamp (071) 514 55 88 of >(-J jc dade Ridder (071) 523 13 66, ir Alphen a/d Rijn e.o Martine Kip (0172) 42 84 50 jet e t bi :hai ade Het verschil tussen goed en excellent schoonmaakwerk wordt bepaald door middelen maar door mensen. Vakmensen. Ter versterking van onze schoonmaakploegen In de omgeving Leiden zijn wij daarom op zoek naar een Een baan als (meewerkend) voorman/vrouw Als meewerkend voorman- of vrouw bent u de aanvoerder van het schoonmaak- team. U begeleidt, motiveert en stimuleert uw collega's tijdens het schoonmaken en helpt zelf ook actief mee. Bij afwezigheid van de directe chef neemt u een deel van zijn of haar taken over: u zorgt voor een goede planning en werkindeling. De controle op de kwaliteit van de werkzaamheden is bij u in vertrouwde handen. Kortom, dankzij u loopt de schoonmaak gesmeerd. Aan de slag als schoonmaker Ook voor schoonmakers heeft Abilis- Cemsto in de directe omgeving van Leiden volop mogelijkheden. Als schoon maker bent u een teamspeler bij uitstek: samen met uw collega's steekt u de handen uit de mouwen om met name kantoorruimtes blinkend schoon te e Een aantrekkelijk aanbod )anc De werktijden voor zowel voorlieden schoonmakers liggen tussen: 7.30 ePen 10.15 uur, 17.30-19.30 uur en 18.0Qank 20.00 uur. Bij Abilis-Cemsto liggen voordelen voor het oprapen. Zo wor in de praktijk opgeleid. Bovendien vfre1 dient u een uurloon boven het miniC loon, u krijgt 8% vakantietoeslag én' bent verzekerd in het ziekenfonds. 'est' ten; Geïnteresseerd? Een telefoontje is(an voldoende Enthousiast geraakt? Laat het ons sipncl weten. U kunt telefonisch contact JOor opnemen met mevrouw C. Botermai telefoon: 071 5456059. http://www.abilis.nl OmirrrxtsAc maJUi lêfv#scki Technisch eiec ill Cl centrum Rijnsburg Electra-Brandt is een technisch servicebedrijf in Rijnsburg Zij houdt zich bezig met de handel, verkoop, onderhoud en revisie van o a. inspyitinstallaties voor dieselmotoren, hogedruk reinigers, generatoren, transformatoren en elektromotoren. Het bedrijf vervult naast een regionale- tevens een nationale funktie. De reparaties worden in eigen werkplaats uitgevoerd Het bedrijf beschikt over ervaren en vakbekwaam personeel en is ISO 9002 j gecertificeerd. Wij zoeken met spoed een ambitieuze INSTALLATIE/STORINGSMONTEU in het bezit van VEV sterk- en zwakstroom diploma en/of MTS-e. Hij moet zelfstandig/praktisch kunnen opereren. In bezit van rijbwijs B/E. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een dosis werkervaring Sollicitaties te richten aan: Electra-Brand B V. t.a.v. Dhr. P. L. de Jong Postbus 53 2230 AB RIJNSBURG kU kunt ook telefonisch reageren op 071-402 92 10 Langevaart 52, Tel.: 071 4029210

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30