loordwijk is een vechtcluppie geworden 'Verloren middag' Rijnsburgse Boys oorzichtig spelletje van C Lisse en Quick Boys Amateurvoetbal Katwijk pakt punt tegen 'stoorzender' èr Leede met moeite ings hekkensluiter ,NDAG 25 JANUARI 1999 impliceerde beenbreuk Murat Böke na grove charge willem spierdijk verliezen' luidde zaterdag notto bij de derby tussen en Quick Boys, die in eindigde. Voorzichtigheid dus in een wedstrijd met hoogtepunten en een "dieptepunt. FC Lisse-ver- er Murat Böke liep in de ie helft een gecompliceer- ■enbreuk op na een onbe- lunum t charge van Martin van n. tuurlijk schopte Van Bee- ijn tegenstander niet met l het ziekenhuis in. Maar pits van Quick Boys kan er ook niet op beroepen ï.ójji et hier om een 'ongelukje' Van Beelen was daarvoor dijk al opgevallen door ;es op verdedigers van FC de bal al was gespeeld, egelde hij al in de eerste rechtsachter Ralph Polman nbehoorlijke wijze de hek- n en even later had hij het de stok met linksback Van ,ugt. 'Hij liep te klooien', het oordeel van een aan- Lisse-spelers. C/Rija ongeval met Böke had in 5ste minuut na rust plaats. 'DE Ki De verdediger van FC Lisse on derschepte een te korte pass op Van Beelen. De Katwijkse aan valler maakte een veel te late sliding en trof Böke vol op het standbeen. De Haarlemmer liep een dubbele kuitbeenbreuk en een scheenbeenbreuk op en werd gistermorgen in het Spaarne-ziekenhuis in Heem stede geopereerd. Trainer Tempelaar was zo verstandig om Van Beelen snel na het voorval te wisselen voor Jaco de Jong. Scheidsrechter Breugem (die het zaterdag weer erg druk had met zijn eigen per formance) had de dader slechts met geel bestraft. Opvallend genoeg leek Quick Boys (zonder de geschorste Raymond Flaton) het meest aangeslagen door het gebeuren. Na een onderbreking van bijna tien minuten pakte FC Lisse de zaken voortvarend aan. Met Jimmy Simons (hij begon we gens een blessure op de bank) op de plaats van Böke liet FC Lisse de voorzichtigheid varen en ging fanatiek op jacht naar een treffer. Die kwam nog bijna. Quick Boys-doelman Tom van der Niet greep mis op een hoge voorzet en de bal kwam via het hoofd van Jimmy Simons bij Kee Hoei Tan. De jeugdige mid denvelder liet met zijn rechter voet een gevoelige lob los, die via de onderkant van de lat weer in het veld kwam. Het was een van de twee kan sen die FC Lisse kreeg. Vlak na rust mocht Aad Bozuwa alleen op Van der Niet afgaan, maar de Katwijkse doelman trapte niet in de schijnbeweging van de spits. Aanvallend liet FC Lis se verder weinig zien. Leon van der Zwet speelde als middelste middenvelder erg verdedigend, op een positie waar trainer Wim Eilander eerder dit jaar pure aanvallers (Jerrel Linger en Aad Bosuwa) posteerde. De trainer verklaarde dat blessures van Si mons en René Ras en ziekte van Mario Biervliet hem tot een ver dedigend spelletje noodzaakte. „Toch vond ik dat wij beter speelden, meer bezieling aan de dag legde. Wij verdienden te winnen." Een zege van FC Lisse zou hooguit verdiend kunnen zijn op basis van het (iets) betere veldspel. Beide ploegen kregen evenveel kansen. Het duurde FC Lisse-spits Jerrel Linger ontwijkt een sliding van Richard van Schijndel. FOTO DICK HOGEWONINC tot de 43ste minuut voordat de doelman Ron Bouman aan. Na Van der Zwet, Groeneweg; Van Bem- Katwijkers voor de eerste keer rust waren er voor Van Beelen j^i83' Biervliet^ Bozuwa> Linger (89. op doel schoten. Dat was wel en Kruit nog mogelijkheden op Quick Boys: Van der Niet; Jan Jeroen meteen het gevaarlijkste mo- een treffer, maar zij schoten vrij Schaap, Van Dijk, Pluimgraaff, Van der ment voor rust. Van Beelen zet- voor het doel over. £las; Timmermans, Van Schijndel, Jan j„„i Schaap, Kruit; Van Beelen (70. De te John Kroon VTIJ voor het doel, pc Lisse: Bouman; Polman, Spruijt, Jong), Kroon, maar de aanvaller schoot tegen Böke (65. Simons), Van der Lugt; Tan, ky Pitti schermt de bal af voor ARC-aanvoerder René van Meggelen. 'V wint met ruime cijfers s 111 ih« karim idrissi FOTO LOEK ZUYDERDUIN De titel is volgens Ruud Bröring voor Noordwijk nog een heel eind weg. Logisch, het seizoen is pas halverwege en bovendien is Scheveningen nog volop in de race. Brö- rings ploeg is echter wel op de goede weg. Zaterdag toon de de koploper tegen ARC al een kenmerk van een kam pioen: niet overtuigen en toch winnen. Noordwijk had het moeilijk op Zegersloot. Halverwege keken de rood- witten zelfs tegen een 1-0 achterstand aan, maar dankzij twee rake kopballen van Patrick van Dam ontsnapte de kustploeg: 1-2. ders Folmer, die de bal vol op de pantoffel nam en diagonaal raak schoot: 1-0. De organisatie in de Noordwijkse defensie was even helemaal zoek. De gasten ontsnapten aan een grotere achterstand, toen Lucas ten Brinke in de fout ging en Fabian Gelderblom een vrije doortocht kreeg. Hij verzuimde dit buiten kansje te benutten en schoot voorlangs. Voor de toegesnelde Reinders Folmer was de hoek te moeilijk om Gelderbloms po ging van een juiste koerscorrec tie te voorzien. De voor rust ac tieve Reinders Folmer dwong na een dik half uur doelman Marco Korff tot een uiterste in spanning teneinde een vliegend schot van de linkerspits onscha delijk te maken. De Noordwij- kers slaagden erin de eerste helft niet in iets aan de achter stand te doen. De roodzwarten zaten hen fel op de huid en aan geslaagde combinaties kwam de Bröring-brigade niet toe. Verder dan een paar ongevaar lijke vrije trappen van Geerling Azier kwam Noordwijk dan ook niet. Na de pauze had de lijstaan voerder meer succes. Bröring: „Voor rust speelden we zwak en maakten we elementaire fou ten, maar in de tweede helft hebben we het recht kunnen zetten. We zijn een echt vecht cluppie geworden, dat er voor gaat." Het Noordwijk van nu telt inderdaad veel karakter voetballers en de kwaliteiten van die spelers - vechtlust en werklust - gekoppeld aan de in- alphenaan den run» nick verwoerd De titelkandidaat kwam daar mee goed weg. De Alphense op ponent, gehandicapt door de absentie van topscorer Ruud Bos en de verdedigers Rob Kos ter, Arthur van Orssagen en Ed gar van Tol (allen geblesseerd), toonde zich op de bepaald niet egale grasmat zeker gelijkwaar dig aan de nummer één van dit moment. De Alphenaren speel den agressief en gaven de be zoekers, die de gekwetste Niels Karremans misten, nauwelijks gelegenheid om in hun spel te komen. Alleen Rocky Pitti slaag de er af en toe in om gevaar te stichten. Gelegenheidsback Re né van Meggelen had zijn han den vol aan de linkerspits, wiens voorzetten evenwel een etiketje misten. De meeste kwa men dan ook niet aan bij een medespeler. Dat was een geluk je voor ARC, dat ook al in de eerste minuut fortuin kende. Na een misverstand tussen André Hordijk en de onzeker keepen de Fred Admiraal Lreeg Wim de Jong zomaar de kans om te sco ren. Hij lobde over. Een kwartier later kreeg Noordwijk opnieuw een mogelijkheid. Ditmaal na geklungel van Admiraal bij een inzet van Van Dam. De goalie had ruzie met de bal, waarna Pitti de paal trof en Marco Kleijn toch weer op Admiraal stuitte. Vlak daarna kwam ARC op voorsprong. Remco Blok bereik te de vrijgelopen Gidon Rein- breng van de drie behendige spitsen sorteerden effect. Al vlot na de onderbreking kwam Noordwijk op gelijke hoogte. Een voorzet van de opgerukte linksachter Patrick de Jong werd door Van Dam ingekopt: 1-1. De spits van Noordwijk was overigens in de eerste helft aan rood ontsnapt, toen hij een tik met de elleboog uitdeelde aan Pascal Bloemheuvel. ARC herstelde zich knap en trok het initiatief weer naar zich toe. De Noordwijkse verdedi gers speelden echter geconcen treerder dan voor rust het geval was en de formatie van trainer Willem Berckenkamp wist zich derhalve geen kansen te cre- eren. Het doelpunt viel aan de andere kant en kwam uit de lucht vallen. Een vrije trap van de na rust voor de gekwetste Wim de Jong ingevallen Mi chael van der Laan werd door Ten Brinke voorgekopt. Van Dam kreeg opnieuw het hoofd achter de bal: 1-2. Onder het motto 'Vrouwen en kinderen eerst' hield Noordwijk daarna stand tegen het aandrin gende ARC. In de slotminuten misten Patrick de Jong en Pa trick van Dam bij counters nog fraaie kansen. Dat deerde de Noordwijkers niet. Zij blijven trots op kop. Regerend kam pioen ARC maakt zich dit jaar geen illusies. Berckenkamp: „We staan nog in het linker rij tje, maar na de wedstrijd van volgende week tegen Lisse staan we drie weken stil. Andere ploe gen kunnen ons dan voorbij. Straks moeten we nog gaan op passen." ARC: Admiraal; Van Meggelen, Balkho- ven, Jansen, Pascal Bloemheuvel; Ard Blok, Westenberg (75. Michel Bloem heuvel), Hordijk (82. Dijkman); Gelder blom (75. Van Beest), Remco Blok, Reinders Folmer. Noordwijk: Korff; Van Kins, ten Brinke, Smit, Patrick de Jong; Wim de Jong (46. Van der Laan), Reinders, Azier; Kleijn (80. Korbee), Van Dam, Pitti. chef willem spierdijk, 071-5356464, plv.-chef janet van dijk, 071-5356463 katwuk janet van puk Katwijk kwam energiek uit de winterstop, maar liep zich za terdagmiddag stuk op een slecht veld en een stugge tegen stander. Tegen Capelle maakten de Katwijkers bijna negentig minuten het spel, zonder te sco ren. De bezoekers wilden in de laatste minuten geniepig de buit pakken, maar Katwijk kwam met de schrik vrij: 0-0. Het gelijke spel kostte de thuisploeg wel een rode kaart, want verdediger Wilfred Kwestro greep in de 90ste mi nuut grondig in om de doorge broken Capelle-spits Tom Broe der van het scoren af te houden. Katwijk-trainer Bob Kootwijk was allang blij dat zijn ploeg niet de kous op de kop kreeg, zoals in de vorige wedstrijd het geval was geweest. In Capelle was er voor de aanvallende Kat wijkers ook al geen doorkomen aan, maar toen moest de ploeg door een verdedigingsfout nog met een 1-0 verlies naar huis rij den ook. Capelle was duidelijk niet naar de kustplaats gekomen om het publiek deze grijze zater dagmiddag op te vrolijken met een aantrekkelijke pot voetbal. De ploeg betrok de verdedigen de stellingen en wilde niet meer dan stoorzender zijn. Katwijk had al zón vermoe den en dus had Kootwijk zijn mannen voor het begin van de partij opgedragen om wat naar achteren te spelen. Dan zou de tegenstander uit zijn schulp moeten kruipen, waardoor er voor de Katwijkse voorhoede meer ruimte zou ontstaan. Het was een leuk plan, maar het werkte niet. Dat kwam vooral omdat Ca pelle vastbesloten was om niet te voetballen. Bovendien hield de Capelse verdediging de deur stevig op slot en de Katwijkse voorhoede (zonder de gebles seerde Hans Zwaan) had geen idee hoe die open moest. Peter van Duyn pingelde te veel, San- der Molenaar was te onzicht baar en Marco de Ridder wist ook niet hoe het moest, hoewel hij nog de grootste mogelijkhe den had om het spel open te breken. Zijn kopbal werd door een Capelle-speler van de lijn gehaald en vlak na rust schoot De Ridder tegen de paal. De Katwijkers lieten de be houdende tactiek in de kleedka mer achter, voerden het tempo op en schoten vaker op het doel, zodat de tweede helft wat leuker was om te zien. De thuis ploeg werkte hard en bleef de combinaties zoeken, maar het verdiende doelpunt viel niet. De basiself werd moe, de scheids rechter ging steeds warriger fluiten en de fysiek sterke en vrij hard spelende Capelse ploeg dacht nog even geniepig toe te kunnen slaan. Dat lukte deze keer niet, waardoor de twee middenmo ters grijze middenmoters blij ven. Katwijk doet met 13 pun ten achterstand op koploper Noordwijk niet meer mee om de titel en heeft nu ook geen hoop meer op een hoofdrol in de tweede periode. Dat is jam mer, maar erger is dat Capelle ook weer een puntje pakte. De ploeg heeft er nu 16, en dat aan tal zal voor trainer Aad An- driessen (die speelde bij Sparta en UVS) geen aanleiding zijn om het roer om te gooien. Katwijk: H. van Duyn; Pronk, Lentz, Van der Meer, Kwestro; Slootweg, Bon, Van der Plas; P. van Duyn, Molenaar, De Ridder. Capelle: Smith, Reith (81. Bruin- stroop), Van der Ent, Ooms, De Heer, Van aer Horst, Sat (60. Neyhorst), Van Leeuwen, Van Gelder, Van der Made, Broeder. uten swerker Ier d e&' Leede tegen DOTO, op pa- T® een makkie voor de Sassen- piers. Een titelkandidaat ver nummer laatst, daarvan de uitslag bij voorbaat dui- lthu ik. Toch heeft Ter Leede alle M en bij moeten zetten om het I uiteindelijk met 1-2 te win- ïperv iters fje tweede helft opende ie'É ar van Duyn de score in de ,n® te minuut. Toen Erwin Belt- 3 so i de marge op 0-2 bracht, de wedstrijd gelopen. DO- scoorde echter in blessure- 2, waarna er nog een aan- hectische minuten volgden, leed Dennis Kramer knullig nsd lerlies, waardoor Jeffrey eh1" Ik een doorgebroken tegen- rs ff ider moest neerleggen. Stolk fg hiervoor een rode kaart, vrije trap die volgde, werd 'moeite gepareerd door kee- Thomas Waasdorp, waar door hij de drie punten veilig stelde. Ter Leede: Waasdorp; Van Zeist, De Jong, Stolk, Vooys, Geijsman, Kramer, Crooy, Beltman, Van Duyn, Smakman (Rbii). Kin KRV kreeg tegen Excelsior, voorlaatste, alle gelegenheid om de slechte prestatie van vorige week tegen Delta Sport uit te wissen. De thuisploeg had een sterke start en profiteerde opti maal van de ruimte die door de gasten werd geboden. Binnen een half uur stond het dan ook 3-0, dankzij doelpunten van An dré de Best, Timo van Poppel en Kees van Duyn. In de tweede helft verslapte de concentratie, zonder dat de gastheren averij opliepen. Sterker nog, de marge werd zelfs uitgebouwd. Leon Vonk en Edwin Katerberg zorg den voor 4-0 en 5-0. KRV: Van Duyvenbode; Van de Oever, Hoek, Ottenkamp, Herrlinger, Vonk, Van Poppel, Kees van Duyn, Robbert van Duyn (Van der Plas), De Best (Ka terberg) en Van Beelen (Immink). oud-beuerland peter blok Wie achterin te veel schoon heidsfoutjes maakt, wint geen wedstrijd. Omdat de achter hoede van Rijnsburgse Boys za terdagmiddag bij SHO, zéker in de tweede helft, fout op fout stapelde, mochten de Rijnsbur gers met een 1-1 gelijkspel hun handen meer dan dichtknijpen. Desondanks sprak elke Rijns burgse Boy na afloop van het treffen in Oud-Beijerland van een 'verloren middagje'. En daar viel inderdaad wat voor te zeggen. De formatie van Henk Wisman had namelijk goede zaken kunnen doen in de strijd om de derde plaats op de rang lijst. De directe concurrenten Barendrecht en Excelsior Maas sluis gingen onderuit bij res pectievelijk Scheveningen (1-0) en Zwart Wit'28 (eveneens 1-0). Om die reden waren voor Rijnsburgse Boys de druiven extra zuur. Te meer omdat de geel-zwarten in Oud-Beijerland een vroege voorsprong, mede door het chaotische optreden van de achterhoede, niet tot het eind wisten vast te houden, dan wel uit te bouwen. Rijnsburgse Boys begon voortvarend. Al na vijf minuten slingerde gelegenheidsspits Jo- han Boer de bal effectvol voor, waarna de volledig vrijgelaten Mohammed Bouyaloiuie de bal langs SHO-doeiman Sander Groenendijk kopte: 0-1. Boer was door de afwezigheid van Fred Bloem (op wintersportva kantie, geblesseerd en hope loos uit vorm) en Wesley Slin gerland (schouderblessure en als spits redelijk tot goed in vorm) de diepste spits in het elftal van Henk Wislnan. De Al- phenaar speelde in die voor hem vrij ongebruikelijke rol niet eens onverdienstelijk. Boer kon niet tippen aan zijn pijl snelle en gevaarlijke collega Mohammed Boulayoune, die wederom bewees óók in een wat minder draaiend team een klasse apart te zijn. Johan Boer was wél beter dan de ronduit teleurstellende rechteraanvaller Steve Faber. Ën dat was veel- zo niet alleszeggend. De enige keer dat Faber opviel was bij het incasseren van een gele kaart die hij kreeg wegens pra ten. De snelle goal had eerder een verlammende dan een rustge vende en stimulerende werking op de Rijnsburgers. In plaats van het balbezit te koesteren, verdween de bal veelvuldig vol komen onnodig over de zijlijn óf in de voeten van een tegen stander. Het was het begin van het verval. Nadat Martin den Haan vlak voor de rust na een geslaagde overtocht vogeltjevrij voor Groenendijk faalde in de afronding, kantelde de wed strijd in het voordeel van SHO. De gebrekkige onderlinge communicatie en de in fouten grossierende achterhoede wa ren daar vooral debet aan. Rechterverdediger Michel Roest, het afgelopen seizoen één van de beste Rijnsburgers, was door zijn vele slordigheden de grootste onruststoker. Zijn kompanen Alfons de Kort en Michael de Roode, normaal ge sproken boegbeelden van de gelijkheid, waren tegen SHO ook al niet in beste doen. Al leen linksback Norbert van Lo- chem speelde naar behoren. Niet alleen de defensieve krachten waren onvoldoende bij de les, maar ook de midden velders Laurens Aalbersberg en Martin de Louw knoeiden op gezette tijden. Te veel Rijnsbur- gers acteerden overduidelijk onder hun kunnen. De Louw die een bal volko men verkeerd beoordeelde, bood SHO-aanvaller Pieter Burremans een niet te missen kans. Burremans omspeelde keeper Lennert Hegie en lobde vervolgens, uiteraard tot grote opluchting van de Rijnsbur gers. over. Na precies een uur had Bur remans meer succes. Na een opeenstapeling van fouten van achtereenvolgens Roest, Aal bersberg, De Kort en De Haan prikte de Oud-Beijerlandse spits van dichtbij de gelijkma ker binnen: 1-1. Het vervolg van de wedstrijd was niet goed, maar wel span nend. Na een steekballetje van Michael de Roode had Johan Boer de winnende treffer op zijn schoen, maar het was hem en Rijnsburgse Boys niet ge gund. De bezoekers kregen niet meer dan waarop ze op basis van het vertoonde spel recht op hadden: een punt. Daarmee heeft Rijnsburg halverwege de competitie welgeteld twintig wedstrijdpunten verzameld. Trainer Henk Wisman wil aan het eind van de rit minimaal veertig punten hebben. Die missie is halfweg koers op de punt nauwkeurig geslaagd. Rijnsburgse Boys Hegie; Roest, De Kort, De Roode, Van Lochem; Aalbers berg (71. Buis), De Louw. Den Haan; Faber. Boer, Boulayoune. HOOFDKLASSE A Katwijk-Capelle 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Veltrop. Toeschouwers: 700. Gele kaarten: Thomas Broeder, Romero Neyhorst (Capel le). Rode kaart: Wilfred Kwestro (89. Kat wijk). ARC-Noordwijk 1-2 (1-0). 20. Gidon Rein- ders-Folmer 1-0, 52. Patrick van Dam 1-1, 69. Patrick van Dam 1-2. Scheidsrechter: Van der Zwaard. Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Mark Jansen (ARC), Geerlig Azier, Michael van der Laan (Noordwijk). Zwart Wit'28-Excelsior M 1-0 (0-0) 57. Ferry Seton 1-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 750. Gele kaarten: Patrick Thijsen (Zwart Wit'28), Raymond Frehe (Excelsior M). Scheveningen-Barendrecht 1-0 (0-0). 78. Reggie Martina 1-0. Scheidsrechter: Van den Herik Toeschouwers: 1200. Gele kaart: Peter Wickel (Barendrecht). Rozenburg-Marken 2-1 (0-1). 33. Erik Teerhuis 0-1, 61. Lennaert van Kalker 1-1, 77. Erik van de Ridder 2-1. Scheidsrech ter: Vos. Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Farid Bougnne (Rozenburg), Marco van Ga len, Aad van Buuren (Marken). FC Lisse-Quick Boys 0-0 (0-0). Scheids rechter: Breugem. Toeschouwers: 1500. Gele kaarten: Mario Biervliet (FC Lisse), Martin van Beelen, John Kroon, Jan Schaap, Jan Jeroen Schaap (Quick Boys). SHO-Rijnsburgse Boys 1-1 (0-1). 5. Moha- med Boulayoune 0-1, 60. Pieter Burre mans 1-1. Scheidsrechter: Roeland. Toe schouwers: 850. Gele kaarten: William van Grieken, Maurice Latuharhary (SHO), Ste ven Faber, Martin den Haan (Rijnsburgse Boys). Noordwijk 13 Schevening 13 Barendr 14 Excelsior M 13 RijnsbBoys 13 Katwijk 13 10 1 2 ARC 14 Capelle Quick Boys 13 4 3 6 Marken 13 3 5 5 Zwart W'28 13 3 4 6 SHO 11 3 3 5 FC Lisse 13 2 6 5 Rozenburg 14 1 2 11 31 28-10 29 32-10 24 22-14 21 23-25 20 21-22 18 23-16 17 28-21 16 15-15 15 20-20 14 25-25 13 16-21 12 13-16 12 15-24 5 12-54 Tweede periode Noordwijk 6-15 Excelsior M 6-12 Scheveningen 6-12 Barendrecht 7-12 Programma volgende week: Barendrecht- Excelsior M, Marken-Noordwijk, Quick Boys-Capelle, SHO-Katwijk, FC Lisse-ARC, Rozenburg-Zwart Wit'28, Rijnsburgse Boys-Scheveningen (eerste periode). Topscorers: 1) Emanuel Monteiro (Excel sior M) 10 doelpunten 2) Reggie Martina (Scheveningen) 9 doelpunten 3) Ruud Bos (ARC), Patrick van Dam (Noordwijk) 8 doelpunten 5) Remco Blok (ARC), Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Gerro Sanders (Marken), Davey Vermaas (Excelsior M) 7 doelpunten. HOOFDKLASSE B Tweede periode Hoek-Spakenburg 1-1, GVW-Achilles Veen 2-2, Volendam-Benne- kom 2-1, Heerjansdam-VVGZ 1-2, AVW'66-Huizen 2-2, Kozakken Boys-Kloe- tinge4-l, Sparta Nijkerk-DOVO 3-2. D0V0 12-25 Kloetinge 12-15 Spakenburg 11-22 Achilles V 10-14 Huizen 14-20 Bennekom 12-14 Sparta N 13-19 Volendam 10-12 Kozakken B 11-17 Heerjansdam 12-10 GVW 12-16 AVW'66 10- 8 Hoek 12-16 WGZ 11-8 HOOFDKLASSE C Tweede periode: Be Quick'28-HZW uitg, Drachtster Boys-WHC 2-1, DVS'33-sc Ge- nemuiden 2-3, Urk-Flevo Boys 3-2, Olym- pia'28-W0G 1-3, Nunspeet-ACV 1-1, IJs- selmeervogels-Harkemase Boys 2-0. Genemuiden 12-30 DVS'33 12-14 IJss'vogels 10-28 WHC 12-14 Urk 12-27 ACV 11-13 WOG 12-16 Drachtster B 10-10 Be Quick'28 9-15 Olympia'28 11-10 Harkemase B 10-14 HZW 7- 3 FlevoBoys 11-14 Nunspeet 11-3 EERSTE KLASSEB Tweede periode: Zwaluwen V-Strijen 0-6, KRV-Excelsior P 5-0, Delta Sport-WOR 4- 1. RWH-'s-Gravenzandse SV 0-1, D0T0- Ter Leede 1-2, Spijkenisse-TOGR 3-2. Gravenzande 13-35 W0R 13-15 Strijen 13-33 KRV 13-15 Ter Leede 13-29 RWH 12-11 Delta Sport 12-20 Zwaluwen V 12- 7 Spijkenisse 13-19 Excelsior P 11-6 T0GR 13-18 DOTO 12- 6 Tweede periode Gravenzande 6-16 Ter Leede 6-14 Strijen 6-16 Delta Sport 5-12 TWEEDE KLASSE C Forum Sport-Leiden 2-0, Honselersdijk- Monster 1-2, KMD-PEC Den Haag 2-3, JAC-Voorschoten'97 2-0, LYRA-HV0 1-2, Hoofddorp-DSVP 1-1. Forum Sp 12-23 Leiden 11-13 10-22 Lyra 12-13 11-22 Honselersd 11-12 12-20 KMD 12-11 12-20 Hoofddorp 11-10 11-19 DSVP 11- 9 Voorschot. Monster PEC Den H Tweede periode DERDE KLASSE A Tweede periode; Oegstgeest-Dumoord 4-1, Lugdunum-Kagia 3-1, Valken'68-LFC 6-0, RCL-UVS 4-0, DSO-Alphia 5-1, TAW-Ha- zerswoudse Boys 3-1. DS0 10-27 Alphia 11-27 Hazersw B 11-24 UVS 11-22 Kagia 10-18 Duinoord 9-14 LFC Lugdunum Valken'68 TAW 12-13 11-11 10- 9 Tweede periode 4-10 Alph 3- 9 Oegs 4- 7 TAW VIERDE KLASSE A Tweede periode: BSC'68-MVKV 4-0, SJC- SVOW 3-6, Moerkapelle-SV'35 4-1, Noot dorp-Sleutels 1-0, LSW'70-Blauw Zwart 3-2, Woubrugge-Koudekerk 1-1. MVKV SV'35 LSW'70 SV0W Sleutels 11-25 BSC'68 11-14 11-23 Koudekerk 12-13 12-23 Woubrugge 11-11 12-22 Moerkapelle 12-11 12-19 BlauwZwart 12-11 10-14 SJC 10- 1 Tweede periode LSW'70 5-13 MVKV Nootdorp 4- 9 SV'35 VIJFDE KLASSE A Tweede periode: Archipel/Ornas-KSD 0-2, de Jagers-VCL 2-3, Foreholte-GWS 2-2, DWO-DoCoS 5-0, Abbenes-Roodenburg 7- 1, Marine-Zoetermeer 6-0. Abbenes 11-29 Foreholte 12-14 DW0 10-25 GWS 10-13 VCL 10-22 Roodenburg 10- 9 De Jagers 11-18 Archipel/0 11-9 KSD 9-16 Zoetermeer 10-6 Marine 12-14 DoCoS IQ- 4 Foreholte 1 punt in mindering. Tweede periode DW0 4-12 Foreholte- 5- 8 Abbenes 4-12 VCL 4-7 Bob Kootwijk naar ADO Den Haag Katwijk-trainer Bob Kootwijk gaat naar ADO Den Haag. De trainer wordt opgenomen in de technische staf van de Haagse profclub. Het is nog niet bekend of hij trainer wordt van het hoogste jeugdelftal of assistent trainer van het tweede. „Over de taakomschrijving moeten we nog praten, aldus Kootwijk.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21