rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel IT© AGING? Rijnland I Applicatiebeheerder Van Der Waal UITVOERDER M/V SASSENHEIM Verpleegkundigen f Ontdek je talent als intercedent 23 JANUARI 1999 Ministerie van Justitie Justitie ven i ten tia i re In rich ting 'De Geniepoort' rsievf Tie Hentiaire Inrichting 'De Geniepoortis een jonge ezoni uli]| bestaande uit 2 units met elk 144 gedetineerde wits hebben op dit moment als bestemming Huis 7 waarbij 1 unit 144 preventief gehechten en de 144 illegale vreemdelingen conform artikel 26a Vreemdelingenwet zijn opgenomen Uid deze laatste unit de bestemming gevangenis Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort' is sinds 1 mei 1996 operationeel. v/m 36 uur Taken u d raagt zorg voor het beheer van de huidige applicaties, verricht ondersteunende werkzaamheden voor de systeembeheerder, bemant de helpdesk, zorgt voor een optimale werking van werkplekken, ondersteunt gebruikers, verzorgt eventueel ook opleidingen of cursussen voor [nieuwe] applicaties of ontwikkelt opleidingsmateriaal voor nieuwe applicaties. Functie-eisen Opleiding op minimaal MBO- niveau, inzicht in toepassingsmogelijkheden van beschikbare soft- en hardware, grondige kennis van MS-Office, analytisch werk- en denkniveau; goede communicatieve vaardigheden en klantgerichte instelling, het volgen van relevante opleidingen behoort tot de mogelijkheden. Salaris Minimaal f 3092,- en maximaal f 4602,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag Standplaats Alphen aan den Rijn. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonder heden De inrichting staat aan de vooravond van de overgang naar Windows 95 en Windows NT en met name de afdeling informatievoorziening is momenteel betrokken bij een aantal projecten. Wij zijn daarom op zoek naar een enthousiaste medewerker die een bijdrage wil leveren aan deze projecten en de verdere ontwikkeling van het automatiseringsbeleid binnen de inrichting. De afdeling informatievoorziening bestaat uit een hoofd informatievoorziening, een systeembeheerder en een applicatiebeheerder. De afdeling geeft invulling aan de ontwikkeling en het onderhoud van het informatievoorzienings- en automatiseringsbeleid. De taken die hieruit voortvloeien zijn onder andere het zorg dragen voor het dagelijks beheer van het lokale netwerk, voor een optimale functionaliteit van de applicaties en het ondersteunen van gebruikers. Het mede zorg dragen voor het inrichtings- en het datacommunicatienetwerk. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer CJ. van Heusden, Hoofd Informatievoorziening, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 4612 38. SolllClt3tl6WljzC Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 9 010 5590, richten aan Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort', ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie 1.0 Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Justitie: Op rechte koers TOE AAN EEN NIEUWE I EEN STERK GROEIENDE ONDERNEMING „„J-CE niveau, kennis van Frans, Duits, Engels en affiniteit onglire programma's; houd je van dynamiek in een bedrijf dat d investeert in opleiding, marketing- en verkooptechnieken voor ons de geschikte kandidaat voor onze vacature van LMERCIEEL VERKOPER 25-35 jaar [plaats in een jong en enthousiast team op de binnendienst [houdt telefonisch contact met klanten idelt alle binnenkomende orders en afroepen le levertijden af op productiecapaciteit klantvriendelijke oplossingen voor klachten ntei prijscalculaties uit en stelt offertes op 11( It een „helpdesk,, functie voor de medewerkers in de enst :en deskundige steun voor de verkoopleiders informatie bel mevrouw Plomp; 0172 - 430121 De Graaff Baas BV onderdeel van een internationaal concern is een in de professionele markt opererende toeleverancier van een uitgebreide range van producten en procédés voor oppervlaktebehandeling alsmede verfproducten voor nieuwbouw, onderhoud en renovatie. Wij ver .tailor-made' in binnen- en buitenland. Onze afnemers zijn bedrijven in de metaal-, lakverwerkendé en grafische industrie alsook coating- en schildersbedrijven. Medewerkers zijn de belangrijkste productiemiddelen in een organisatie. Daarom investeren wij in het geven n voorlichting d.m.v. trainingen er de producten en wij onze klanten bieden. De Graaff Baas BV voert een open beleid waarin geluisterd wordt naar eigen inbreng en waar zelfmitiatief sterk wordt gestimuleerd. Dat is de basis w gewaarborgt De Graaff Baas biedt een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Spreekt deze functie je aan stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief aan de afdeling personeelszaken van De Graaff Baas BV Produktieweg 8 2404 CC Alphen aan den Rijn t enthousiaste kandidaten v medewerker postbehandeling (m/v) Het bureau Interne Zaken heeft een ondersteunende en faciliterende functie op het gebied van informatievoorziening ten opzichte van de organisatie. De medewerkers van het bureau zijn ondermeer belast met archivering en postbehandeling. Het actief en passief aanbieden van informatie dient ter ondersteuning van de primaire processen in de organisatie. Hierbij is de post behandeling van essentieel belang. Binnen een klein team wordt de postbehandeling vormgegeven en verder uitgebouwd. Hiervoor wordt in de komende periode het postregistratiepakket van CIOB, Post4U ingevoerd. Functie-inhoud: Als medewerker postregistratie bent u verantwoordelijk voor de verwerking van de inkomende en uitgaande post. waaronder de registratie-, voortgangs-, verblijfplaats- en afdoeningsadministratie. Daarnaast beschrijft u de procedures voor postbehandeling en adviseert u hierover. Tevens introduceert u nieuwe werkmethoden en werkwijzen. U bent belast met de kwaliteitszorg en een actieve dienstverlening aan de organisatie met betrekking tot de post behandeling en u bent applicatiebeheerder van het pakker Post4U. Tenslotte verricht u overige voorkomende werkzaamheden binnen het bureau. - havo-niveau, aangevuld met de opleiding sod-l en eventueel sod-ll module D; - ervaring met genoemde werkzaamheden, inclusief toepassing en bekendheid met geautomatiseerde postregistratiesystemen. Bekend heid met het pakket Post4U strekt tot aanbeveling; - zelfstandigheid, accuratesse, flexibiliteit en doortastend optreden; - organisatorisch inzicht; - inzicht in ontwikkelingen op het vakgebied. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten, De functie is voorlopig gewaardeerd in schaal 6. Het salarjs is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag), maximaal f4216,—. re informatie over deze functie kunt u itact opnemen met het bureauhoofd Interne Zaken, de heer J.J. Visser, doorkiesnummer (071) 342 82 20. Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Post bus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermelding van het 98.13 in de linkerbovenhoek v Bouwbedrijf Van der Waal is een middelgroot bouwbedrijf met circa 140 medewerkers dat zich niet alleen bezighoudt met nieuwbouw van woningen en utiliteitsprojecten, maar ook met renovatie, groot onderhoud en projectontwikkeling. Daarnaast beschikt het bedrijf over een afdeling Gebouwenservice en Onderhoud, die onderhoudswerkzaamheden uitvoert voor bedrijven, overheid en particulieren. De jaaromzet bedraagt circa 100 miljoen gulden. Bouwbedrijf Van der Waal Schiedamsedijk 22 Postbus 165, 3130 AD VLAARDINGEN Ter versterking van ons team zoeken wij een Woningbouw utiliteitsbouw Als uitvoerder draagt u primair de verantwoordelijkheid voor de uitvoering van projecten vanaf start uitvoering tot en met de afsluiting van de onderhoudstermijn. Een en ander conform bestek en tekeningen, manurenbudget, uitvoeringsplannen en op basis van de veiligheidsvoorschriften en de productkwaliteit. Tot het takenpaket behoren o.a. - leidinggeven aan één of meerdere uitvoeringsteams (incl.locatie-uitvoerders); - uitvoeren en bewaken van planning, tijdig afroepen, laten aanvoeren van materiaal en materieel en het beheer hiervan op de bouwplaats; - leiding geven aan CAO-personeel op de bouwplaats en voeren van werkoverleg. - coördineren dagelijkse werkzaam heden onderaannemers en onderhouden contracten met bouwdirectie en haar vertegenwoordigers; - bewaken van product- en proceskwaliteit en budgetten, waaronder meer en minder werk; - stimuleren en controleren naleving Arbo-projectplan; Functieprofiel: de gedachten gaan uit naar een kandidaat met een MTS "plus" opleiding, bereikt door praktijkgerichte cursussen. Daarnaast heeft u ervaring in het uitvoerend bouwbedrijf met de dagelijkse leiding van meerdere kleine projecten dan wel grote technisch complexe projecten in de woningbouw. U beschikt over goede contractuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten en u bent in staat anderen te inspireren om het hoge kwaliteitsniveau van de onderneming te continueren. Leeftijd: 35-50 jaar Voor deze functie bieden wij de kandidaat een salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij: de heer N. van Rij Direkteur, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 010-43516 11 van 8.15 tot 16.45 uur. tel. 071-517 71 64 na 19.00 uur. Sollicitaties kunt u, vergezeld van curriculum vitae, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Bouwbedrijf Van der Waal, Schiedamsedijk 22, Postbus 165, 3130 AD Vlaardingen. len en Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, cen traal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden Den Haag. fïnancieel-administratief medewerker m/v voor 36 uur per week Uw werkveld: U bent verantwoordelijk voor de financieel-administratieve verwerking van uitkeringen met behulp van een daartoe beschikbaar softwarepro gramma (G1SSO) en de controle van de ingevoerde en verwerkte gege vens. Dit betekent o.a., dat u zorgt voor opgaven aan uitkeringsgerech tigden en diverse instanties, zoals het Lisv, de belastingdienst en he ministerie. U beheert tevens de debiteuren- en verhaalsadministratie Daarnaast verzorgt u de aansluiting van de uitkeringsadministratie de financiële administratie van de gemeente. Uw profiel: U beschikt over een op de functie gerichte voltooide opleiding op mbo- niveau bijv. mba, meao en/of opleiding bestuursambtenaar. Ervaring op genoemd werkterrein is vereist. Kandidaten, die bekend zijn met het softwareprogramma GISSO, hebben een pre. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klantgerichte werkhouding. Uw perspectief: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. De gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met flexibele werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximum salaris bereikbaar van f 4.620,-- bruto per maand. Daarnaast ontvangt u een vakantietoelage van 8% en een eindejaarsuitkering. Voor zeer goede kandidaten is een arbeidsmarkttoelage mogelijk. Inlichtingen: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Welzijn, mevrouw M.L. van der Graaff-Kuiper, tel. (0252) 24 22 42. Heeft u belangstelling? Zend uw schriftelijke sollicitatie aan het college van burgemeester en wethouders t.a.v. het stafbureau Personeel en organisatie. Postbus 26,2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac.nr. Ill/1in de lin kerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 5 februari aanstaande. tiet gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van de doelgroepen, zoals in deze wet ten is bedoelden aan de functie-eisen voldoet, wordt nadrukkelijk uitgeno digd te solliciteren. ziekenhuis willen de afdeling verloskunde/gynaecologie komen versterken? Op jaarbasis vinden er ongeveer 1400 bevallingen plaats. Er werken zes gynaecologen. Tevens verrichten verloskundigen en huisartsen poliklinische bevallingen. Onze dynamische afdeling heeft zes verloskamers en 28 bedden voor kraamvrouwen, zwangeren en gynaecologiepatiënten. Wij bieden je: - een plezierige werkomgeving waar professionaliteit en klantvriendelijk heid hoog in het vaandel staan; - afwisselende werkzaamheden waarbij je periodiek rouleert over 3 teams: verloskamer, kraamafdeling en gynaecologie, - een open werksfeer waarin teamwork centraal staat; - de mogelijkheid om de specialistische opleiding obstetrie gynaecologie te volgen Wij vragen van je: - het difJloma A-verpleegkundige of HBO-V, BIG-registratie en bij voorkeur een voltooide specialistische opleiding obstetrie gynaecologie, - dat je zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken en een flexibe le instelling hebt; - recente werkervaring binnen het specialisme; - een actieve bijdrage te willen leveren aan de ontwikkeling van de afdeling Heb je interesse in deze functie? Schrijf dan binnen 10 dagen en brief en richt deze aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St Elisabeth, t.a v Marieke Groeneveld, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac. nr.: 002.99. en jij een doorzetter? Kom naar één van onze informatie-bijeenkomsten Wat doe je eigenlijk als intercedent? Is er wel genoeg ruimte om vooruit te komen in zo'n functie? Over welke talenten moet je beschikken en krijg je vervolgens wel genoeg ruimte om daar echt iets mee te doen? Het zijn vragen over het intercedentenvak waar we je graag antwoord op geven op één van onze informatie-bijeenkomsten. Je ontmoet er mensen die ooit voor dezelfde keuze stonden als jij nu. Kom je langs? Beschik je over het werk- en denkniveau van een hbo'er of academicus en ben jij de doorzetter die wij zoeken? Kom dan naar één van onze informatie-bijeenkomsten. De mogelijkheid bestaat om direct te solliciteren. Zaterdag 30 januari tussen 10.00 -15.00 uur Donderdag 4 februari tussen 17.00-20.00 uur Delft, Papsouwselaan 462-468, telefoon (015) 262 11 00 Den Haag, Noordeinde 35, telefoon (070) 311 53 00 Leiden, Schuttersveld 9, telefoon (071) 523 23 24 Rotterdam, Lichtenauerlaan 186, telefoon (010) 212 32 20 Zoetermeer, Het Rond 8, telefoon (079) 342 78 33 Wil je eerst nog wat meer informatie, bel ons dan. nr randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 57