Half fitte Krajice al blij met setwiiu U V s Ook Teylingen bestraft voor gestaakt duel bij Postalia Versteeg grijpt net naast medailles 24 januari a.s. 14.00 uur Sporting Flevoland Het Motor hu is opelo Stilte voor de storm bij Jumping Indoor Lisse Sport 'DE KRAKER Leidse Rugby Gub Dl( Haagsche Rugby Clu Fors verlies Feyenooi tegen Dortmund: 5-2 Afgang Bax in Veldhoven ZATERDAG 23 JANUAR11999 Thomas geveld door griep innsbruck» Annamarie Thomas is geveld door griep. Haar deel name aan de wereldbekerwedstrijden schaatsen, die dit week einde in Innsbruck worden gehouden, is onzeker. De nummer drie van het EK allround heeft al sinds woensdag niet meer ge traind. Coach Peter Mueller hoopt dat Thomas morgen kan deelnemen aan de 1500 meter. Lukt dat niet. dan kan de Friezin dinsdag en woensdag eventueel deelnemen aan de wereldbeker wedstrijden sprint in het Italiaanse Collalbo. Mueller: „Ze moet op tijd kunnen herstellen. Daar moet ze goed rijden op de 500 en 1000 meter, om naar de WK te kunnen.'' Thomas strijdt in een skate-off tegen Sandra Zwolle met als inzet een startbewijs voor de WK sprint in Calgary. Rik Smits blijft bij Pacers ruswuk Rik Smits blijft nog drie jaar voor de Indiana Pacers basketballen. De 31-jarige Eindhovenaar gaat ruim 26 miljoen gulden per jaar verdienen. De 2 meter en 22 centimeter lange center was transfervrij maar kwam de laatste tien seizoenen al voor de Pacers uit. Hij heeft daar aan salaris alleen al zo n 50 miljoen gulden aan overgehouden. De kans is groot dat Smits zijn loopbaan over drie jaar beëindigt. De voeten van de Eindho venaar zijn al jaren aan slijtage onderhevig. Reiziger twee maanden uit roulatie Barcelona Michael Reiziger is twee maanden uit de roulatie. De verdediger van Barcelona ondergaat dit weekeinde in Am sterdam een kijkoperatie aan zijn geblesseerde knie. Met een andere international in Catalaanse dienst gaat het goed. Winst on Bogarde traint weer volop mee met de selectie van trainer Louis van Gaal en verwacht in februari weer te kunnen spelen. Slalomtitel voor Wareman altenaaarkt Havo Wareman is gisteren in de Oostenrijkse plaats Altenmarkt Nederlands kampioen op de slalom gewor den. De skiër uit Rolde maakte een tijd van 1.26,63. Favoriet Ro gier Oosterbaan uit Nijmegen had het nakijken. Hij was een hal ve seconde langzamer. Wareman eindigde in de open wedstrijd als achtste, Oosterbaan werd twaalfde. De eerste prijs ging naar de Canadees Jean Philippe Roy, die 1.23,91 liet afdrukken. Golfer Lafeber uitgeschakeld stellenbosch Het Zuid-Afrikaans Open heeft voor de golfers Niels Kraay en Maarten Lafeber niet langer dan twee dagen ge duurd. Beide Nederlanders misten op de par-71 baan in Stellen bosch de kwalificatie die op 146 slagen lag. Lafeber kwam na een 76 in de tweede ronde op een totaal van 148. Kraay liet gisteren een 74 noteren en kwam uit op 154. De Duitser Sven Strüver voert de ranglijst aan. De 31-jarige speler uit Bremen, die twee jaar geleden het Dutch Open won. heeft met een totaal van 134 drie slagen voorsprong op de Engelse qualifier John Bickerton. Sparta trekt Darren Ferguson aan Rotterdam Sparta gaat in zee met de zoon van Manchester United-manager Alex Ferguson. De 26-jarige Darren Ferguson, middenvelder van Wolverhampton Wanderers, vliegt dit week einde naar Rotterdam en voegt zich maandag al bij de selectie van de Kasteelclub. Hij wordt zo goed als zeker de tweede tus sentijdse versterking, nadat technisch directeur Leo Steegman en trainer Jan Everse er eerder deze week al in slaagden Ali El- katthabi terug te halen van Heerenveen. Darren Ferguson heeft in de overvolle selectie van de Wolves' geen basisplaats meer. Sportpark Kikkerpolder LISSE CERTJAN VAN GEEN De tribunes in de Bakker-hallen blijven nog angstig leeg. maar dat is de stilte voor de storm. Als morgen de finales van het ne gende Jumping Indoor Lisse (JIL) van start gaan. worden ruim 2500 mensen verwacht in de Bakker-hallen. De belang stelling van de deelnemers aan het hippische evenement is dit jaar overweldigend. In de in to taal 19 rubrieken verschijnen meer dan 1000 combinaties aan de start Reden genoeg voor de organisatie om de opzet iets te wijzigen. Waar in voorgaande jaren de wedstrijden op de eer ste drie dagen meetellen voor kwalificatie op de slotdag, tellen nu alleen de klasseringen van donderdag en vrijdag mee. De wedstrijden van vandaag, een zogenaamd progressief springconcours met ingesloten barrage voor de categorieën 1.30, 1.35 en 1.40 meter, staan CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF JANET V leiden loman leefmans Tweehonderd gulden boete en twee punten in mindering. Dat is de straf die de tuchtcommis- sie van de KNVB w Teylingen uit Sassenheim heeft opgelegd naar aanleiding van het niet uitgespeelde duel tegen het Haagse Postalia op 29 novem ber j.l. In de rust van die wedstrijd tussen de nummers een en twee in de rijfde klasse viel een speler van Postalia de Sassen- heimer Marco Ammerlaan aan en gaf hem een vuistslag. Am merlaan moest met een ambu lance worden afgevoerd. Na al le consternatie die op de klap volgde, weigerde de hoofd macht van Teylingen aan de tweede helft te beginnen, hoe wel de scheidsrechter verder spelen na een afkoelingsperio de wel mogelijk achtte. Dat is volgens de tuchtcommissie de reden dat ook Teylingen is be straft, al krijgt de club 'slechts' twee winstpunten in mindering waar bij soortgelijke gevallen doorgaans drie punten worden afgetrokken. „Belachelijk", briest trainer Wim van Harskamp. „Dit is een vrijbrief om iemand maar ge woon een klap te verkopen en als de tegenstander daardoor van slag is, dan is dat opeens hun fout. Ik ga er verder lekker niks over zeggen want uitgere kend zondag komt Postalia bij ons op bezoek. De puntenaftrek heeft voor de stand geen gevolgen. Teylin gen blijft geplaatst voor de hoogste groep, de zogeheten serie A van de rijfde klasse. De voetballer van Postalia die de klap uitdeelde, is voor zeven duels uitgesloten. En omdat de Haagse club direct na het voor val heeft verzuimd de bezoe kende vereniging voldoende in bescherming te nemen Harskamp werd later die dag op de parkeerplaai bedreigd) is een boete vj gulden uitgedeeld waarvs voorwaardelijk. Postalia geen punten in minderin dat volgens de tuchtcom het staken van de partij genaars niet kan worden gerekend. melbourne* anp Richard Krajicek kijkt met een blik vol ongeloof nadat een passeerslag van hem 'uit' is gegeven. Uiteindelijk deed het er niet meer toe. In vijf sets ging hij onderuit. foto ap Goede herinneringen bewaart Richard Krajicek niet aan de Australian Open. In 1992 haalde hij in Melbourne de laatste vier, maar nog voor de halve finale tegen Jim Cou rier gaf hij op met een schouderblessure. Vier jaar later staakte hij de strijd weer. Een rugblessure dwong hem tot opgave. Hij raakte er zo gedeprimeerd door dat hij over woog zijn carrière te beëindigen. De crisis duurde lang, de motivatie kwam pas terug op Wimbledon, dat hij zes maanden later prompt won. tiende game. „Ik gaf de set uit handen door op 0-30 een dub bele fout te slaan. Ik bracht Fer- reira zelf terug in de wedstrijd." De 27-jarige Zuid-Afrikaan, 26ste van de wereld, dacht er anders over. „Ik had in drie sets moeten winnen", vond hij. „Dit was mijn beste wedstrijd in meer dan twee jaar. Ik serveer de goed, retourneerde goed, passeerde goed. Eigenlijk gaf ik Richard nauwelijks een kans, maar hij pakte die verdomde tiebreaks." Ferreira liep twee jaar rond met blessures aan knie en en kels. „Daardoor kon ik alleen spelen, nooit trainen." Sinds twee maanden is de ex-cricketer van Transvaal weer conditio neel topfit. „Ik.ben pijnvrij, kan alles weer doen wat ik wil en heb me suf getraind voor dit jaar." Dat had Krajicek ook willen doen maar het sein stond op rood. Dat zal nog zeker twee, misschien wel drie maanden op rood blijven staan. „Voor mijn conditie mag ik alleen fietsen of op de stairmaster". vertelde hij. „Sprintjes trekken op de atle tiekbaan over 50, 100 en 250 meter is verboden. Dat kan de knie nog niet aan." Door die aanpassingen ver scheen hij op halve kracht in Melbourne Park. „Ik had pro- Gisteren, op zijn zesde Austra lian Open, werd fysieke mal heur hem weer fataal. Hij begon na zijn knieoperatie in novem ber half fit aan de eerste grand slam en was in de marathon te gen Wayne Ferreira constant een stapje te langzaam. Na rijf sets in 3 uur en 19 minuten was Krajicek de elfde geplaatste spe ler die binnen rijf dagen de Open verliet. 7-6 7-6 4-6 2-6 3-6. „Het was miraculeus", keek de 27-jarige Muiderberger te rug, „dat ik de eerste twee sets won. Ferreira speelde beter, maar verzuimde zijn kansen te benutten." Krajicek sloeg op het volle centre court twee keer toe in de tiebreak. „Die eerste speelde ik heel goed", vond hij. Hij pakte die met 7-1. „De tweede was al minder", oordeelde hij. Het werd 7-5 en 2-0 in sets voor de als negende geplaatste Krajicek. „Toch", gaf hij aan, „wist ik dat ik er nog lang niet was. Ik zat geen mo ment in de wedstrijd. Ferreira controleerde de rallies en ik was overal een halve stap te laat." In de derde set concentreerde Krajicek zich op zijn eigen op slag. „Ik miste de energie om Ferreira aan te vallen en wilde de tiebreak halen." Daarin slaagde hij niet door een slechte blemen met de adei was snel moe." Tegen gaf hij om die reden d set (2-6) weg. „Ik wildei ren voor de rijfde. Iki wat frisser in die rijfde,] wat lucht, maar Ferreira weinig kans." Krajicek was onder d; van zijn tegenstander, meer winners sloeg (78 zijn forehand vertrokl winners, van zijn ba drie, bij Ferreira 32 en vendien", zag de Muide „had Ferreira een heelg voor mijn opslag. Ik kn weinig vrije punten. Krajicek verloor in Mi Park voor de eerste kei loopbaan een wedstrijd B hij met 2-0 in sets voo „Dat moest een keer f Daar zit ik niet over over de manier. „Ik r veel nadenken op de speelde niet spontaa trouwde niet op mijn ii Zijn coach Goetzke had klaring bij de hand. was bij elke bal gewooni ve pas te laat." Halverwege de vierde Krajicek zich behandel twee blaren. „De voet rauw uit", zei hij, „maa was het allemaal niet handeling had ik er gi meer van. Ik kon Ferreu het begin fysiek al nu nen." Half februari staat Kn Ahoy' in Rotterdam, mijn eerstvolgende Daar gaat mijn seizoen i pas beginnen. Dit was Die is half geslaagd. M terdam is hem beter Melbourne. In Ahoy' wi twee keer. In Melbourra keer twaalf partijtjes. Nederlands record voor Cees Juffermans op EK open voor de combinaties die zich niet hebben gekwalificeerd. Onder de afgevallenen in de 'la gere' categorieën berin den zich ook (inter) nationaal erkende ruiters als Piet Raymakers, Wout-Jan van der Schans, Emile Hendrix en Emile Tacken. Zij kwamen met hun paarden 'in opleiding' niet door de eerste schifting heen. Morgen sluiten de matadoren hun kampioenschap af met een klassiek nationaal springcon cours. De 25 beste combinaties op de onderdelen jacht- en springconcours komen in de ring. Degenenen die het par cours foudoos afleggen, komen voor de barrage in aanmerking. De winnaars van de van de verschillende onderdelen tij dens de JIL mogen zich tevens een jaar lang nationaal indoor- kampioen noemen. Jumping Indoor Lisse is voor de derde keer het toneel voor de kam pioenschappen van de Nationa le Federatie van Springruiters. OBERSTDORF PETER VAN DER HULST Dave Versteeg verliet gisteren op het EK shorttrack na de voorronden van de 1500 meter geschrokken de schaatsbaan van Oberstdorf. De hele week had de Lissenaar goed getraind, maar eenmaal voor het ech te werk op het ijs stelde hij enigszins teleur. Hij plaatste zich nog wel voor de halve fina le maar makkelijk ging het allemaal niet. Gisteravond rekende hij met de schrik af. In de finale van de 'mijl' finishte de Lissenaar als vierde. „Dat geeft dan toch weer een goed ge voel. Na de heat was ik enorm geschrok ken", aldus Versteeg, die nog last had van een gekneusde duim en rib. De kwetsuren liep hij in de middag op. Na de finish van de heat werd hij het slachtoffer van een valpartij. Versteeg kon de voor zijn schaat sen glijdende Brit James Ellis en Fransman David Chevalier niet meer ontwijken en kwam in aanraking met de boarding. „Ik was dan ook een beetje onzeker, maar ik heb me goed teruggevochten", reageerde Versteeg, die in de halve finale tot het uiter ste van zijn krachten moest gaan. „De 1500 meter is nu eenmaal niet mijn sterkste af stand. Bovendien ben ik iemand die toch in een toernooi moet groeien." De kernploeg rijder was daarom niet ontevreden met zijn vierde plaats. De zege werd opgeëist door de regerend Europees kampioen Fabio Car ta (Italië). De Brit Nicky Gooch werd tweede en de Italiaan Nicola Franceschina derde. Debutant Cees Juffermans hield tegen strijdige gevoelens over aan de eerste af stand van het EK. In de halve finale viel hij over een blokje. „Maar had ik de Belg Si mon van Vossel eerder gepasseerd dan was dit niet gebeurd en zou ik in de finale staan." Teleurstelling derhalve over de voortijdige uitschakeling, grote tevreden heid was er over zijn tijd in de heat. De Stompwijker bleef daarin slechts anderhal ve seconde van het wereldrecord verwij derd. „Het is snel genoeg voor een junio renwereldrecord, maar dat wordt niet er kend omdat ik de tijd in een seniorenwed strijd heb gereden." In Nederland hanteren ze die regel niet, zodat de Stompwijker met 2.16,91 een nieuw Nederlands record achter zijn naam heeft staan. Bij de vrouwen haalden Daniëlle Molen dijk en de Leiderdorpse Maureen de Lange de finale. Twee ronden voor het einde voer de Molendijk het veld van zes rijdsters nog aan. Door een duw in de rug werd de in Brugge woonachtige Molendijk beroofd van een podiumplaats. Ze werd vierde, terwijl Maureen de Lange als rijfde over de finish gleed. „Ik vind dit niet leuk", was het enige wat de aangeslagen Molendijk kon uitbren gen. De 1500 meter bij de vrouwen werd gewonnen door de favoriete voor de eind zege Evgenia Radanova. De Italiaanse Mari- nelle Canclini en de Britse Debbie Palmer finishten respectievelijk als tweede en derde achter de Bulgaarse. Bondscoach Wilf O'Reilly deelde de som bere stemming van zijn pupil. „Daniëlle had vandaag kunnen winnen. Ze verrichtte veel kopwerk. Wellicht was ze door de ver moeidheid iets minder stabiel." Uitgelaten was dé coach over de prestatie van Cees Juffermans. „Hij heeft elf seconden van zijn persoonlijke record gereden en zit vandaag ook nog eens drie seconden onder het we reldrecord voor junioren. En dat in één sei zoen." O'Reilly tilde er niet zwaar aan dat de Stompwijker de finale misliep. „Hij moet nog geduld hebben. Cees is pas 16 jaar en kan nog drie WK's voor junioren meema ken." Voor aanvang van het EK waakte de bondscoach voor al te hoog gespannen ver wachtingen. „Bij de vrouwen is Anke Jannie Landman gestopt en Ellen Wiegers gebles seerd. Bij de mannen mis ik door een bles sure Patrick Vergeer en doen Harold Jansen en Joost Smit niet meer mee. Er zijn dus ve le nieuwe gezichten. Ondanks dat heb ik het nog niet heb meegemaakt dat we met rijf rijders de halve Finales bereikten. Daar over ben ik zeer te spreken." Zo plaatsten de Nederlandse mannen zich overtuigend voor de finale 5000 meter relay. In de heat bleven de shorttrackers Europees kampioen Groot-Brittannië de baas. ZQMDAG 24 JANUARI A.S. OM 14.001 versus U bent welkom op de Smaragdlaan 101 te Leiden (tegenover CBFI/3 Octoberhal) KAMPEER-WINTER RUITERSPOR1 N >ft van BEmmElEfl antalya anp Eredivisionist Bax is gister avond in Veldhoven met 8-2 af gedroogd door Peter Langhout Reizen. De zaalvoetballers uit Voorhout konden geen enkel moment overtuigen en keken binnen enkele minuten al te gen een kansloze 4-0 achter stand aan. Vlak voor de rust verkleinde Mart Bax de marge tot 4-1. In de tweede helft pro beerden de bezoekers een oud recept uit door speler Kees van Tongeren als vliegende keeper te posteren. Het mocht niet ba ten. Alleen Henny Koet wist voor Bax nog te scoren maar de thuisploeg liep vervolgens uit tot 8-2. Door dit resultaat verandert er in de stand weinig. Bax blijft middenmoter maar krijgt het de komende wedstrijden op nieuw moeilijk tegen twee top- ploegen. Het Hoornse Veerhuis komt komende vrijdag naar de Gaasbak en twee weken later staat het uitduel tegen de vrij wel zekere kampioen Den Haag Trimeur op het program ma. Bij die club speelt Noord- wijker Patrick Scheurwater, hoog op het verlanglijstje van Bax om de gelederen volgend jaar te versterken, tot zijn eigen ongenoegen in het tweede. Feyenoord heeft gisteravond tij dens het trainingskamp in het Turkse Antalya de oefenwed strijd tegen Borussia Dortmund met 5-2 verloren. De Duitse ploeg werd daarmee winnaar van het toernooi om de Gazi Cup. De derde deelnemer. Gala- tasaray, speelde eerder gelijk te gen Dortmund (1-1) en Feye noord (2-2). Feyenoord miste van de ge bruikelijke basisopstelling al leen de licht geblesseerde To- masson. Zijn plaats werd even eens in het duel met Galatasa- ray ingenomen door Ca speler van Excelsior mot Feyenoord mee op tra kamp naar Turkije. Cruz maakten in de tweede hl een achterstand van doelpunten voor de Rotte mers. Vos en de Argentiji maakten na lange blessur rentree. De rijfde treffe Dortmund kwam op nae de Nederlander Nijhuis, een kopbal doelman passeerde. De overige do ten voor Dortmund kwan naam van de Bosniër Bai de Rus But, de Zwitser puisat en de Duitser Herri SCOREBORD Trekking Lucky Ten van vrijdag 22 januari: 3-8 - 14-21 - 26 - 34 - 38 - 42 - 46 - 47 - 49 - 53 - 55 - 61 - 67 - 69 - 70 - 74 - 77 - 78. (onder voorbehoud). PRIJSVRAGEN de: 1 Strüver (Duo 134 slagen, 2. Bickerton 'Eng) 137, 3. Whitelaw (ZAf), Roe (Eng). McGinley Ier), Dunlap (VSt) en Frost (ZAf) 138, uitgeschakeld: 87. Lafeber (Ned) 148, 137. Kraay (Ned) 154 VOETBAL Antalya (Tur). Gazi Cup: Borussia Dortmund 'Du - Feye noord 'Ned) 5-2 (2-0). Doelpunten Feyenoord Cruz, Vos Eindstand:! Borussia Dortmund 2-4. 2 Galatasaray ~,r 2-2.3. Feyenoord 2-1 Umm Al-Fahm (Isr). Oefenwedstrijd: '.oo'.vegen - Estland 3-3(1-0). GOLF Stellenbosch. Zuid-Afrikaans Open Stand na tweede ron- PAARDENSPORT Jumping Indoor Lisse Nationaal Springconcours. Snelheid- en wendbaarheids wedstrijd, 1 40m, Tabel C. 1. Bert Romp (Brow Sugarj 65.87 seconden; 2 Ene Wi lemsz Geeroms (Audi's Mr Itt 68.00; 3. Jennie Zoer (Little Rockj 68.07. 4. Leopold van Asten Baghera) 58,17; 5 Angelique Hoorn (Jarville) 69,19-, 6 Yves Houtackers (Copad'Gro) 69,43). Nationaal Springconcours, Snelheid- en wendbaarheids wedstrijd, 1.30m, Tabel C. 1. Gerco Schreuder (Eurocom- merce San Marino) 46.00 seconden; 2 Michiel Brusse (Komiek) 47,75; 3. Edwin Smits (Galanda) 47,76; 4. An- neli Drummond Hay (Gouberg's Raffmesse) 48,07, 5. Mandy Grootegoed (Born to Fly) 48,85; 6. Robert Puck (Kivolda) 50,44, Nationaal Springconcours, Snelheid- en wendbaarheids wedstrijd. 1.35m, Tabel C. 1 Dave Maarse (Alrocon's Fire) 47,94 seconden, 2. Pieter Martyn de Bruin (Casanova) 49,86, 3 Eric van der Vleuten (Vink Insurance) 50.64, 4. Kevin Olsmeyer (Top's Charley) 50,78; 5. Robert Puck 'Hoek's Gicir.ij 50.90; 6 Johan Laseur (Jurius) 51.05 Klassiek springconcours. Tabel A met barrage 1.30 m, ju nioren. 1 Inge van den Bosch (Borsalino), 0 strafpunten in 32,16 seconden; 2 Maurice van Vliet (Rembrandt) 0, 32 83, 3 Rogier Linssen (Billy Joe Jim Bob) 0, 32,88-, 4. Reggi Hofman (Henrico) 0, 35,16; 5. Rob Wiering (Ca- puccina) 0,35,78; 6. Christiaan van de Plasse (Delta Mos sel Oase) 0, 38,65. Nationaal Springconcours, Snelheid- en wendbaarheids wedstrijd, 1.30m, Tabel C, junioren. 1. Maurice van Vliet (Rembrandt) 49,72 seconden; 2. Gert Jan Bruggink (Joel) 50,10; 3 Michael'Greve (Vente's Piaf BB) 51,97; 4. Wil lem Greve (Hatersa) 52,37; 5. Ellen van Bussel (Zaïre) 52,93; 6. Chntiaan van de Plasse (Delta Mossel Oase) 53.42 SKI Altenmarkt (Oos). Open NK slalom, mannen: 1. Roy (Can) 1.23.91. 2 Loedler (Kro) 1 25,20, 3 Baxter (GBr) 1 25.33, 8. Wareman 1.26.63, 12. Oosterbaan 1 27,13, 44. De Quartel 1.36,38. Kitzbühel. Mannen, WB sprintafdaling (twee manches): 1. K|us (Noo) 2.14,13 (1.06,86 1.07,27), 2. Aamodt (Noo) 2.14,31 (1.07,13 1 07,18), 3 Franz (Oos) 2.14,59(1 07,39+ 1 07,20). Cortina d'Ampezzo. Vrouwen, WB Super-G: 1. Götschl (Oos) 1.13,25, 2. Ertl (Dui) 1.13,29, 3. Cavagnoud (Fra) Melbourne. Australian Open. Mannen, derde ronde: Ferrei ra (ZAf) - Krajicek (Ned/9) 6-7 6-7 6-4 6-2 6=3. Enqvist (Zwe) - Rafter (Aus/3) 6-4 4-6 6-4 6-4. Mie (Aus) - Ruud (Noo) 6-2 6-2 6-4, Ulihrach (Tsj) - Tarango (VSt) 1-6 6-3 b-2 6-3, Lapentti (Ecu) - Tillström (Zwe) 4-6 7-6 2-6 6-4' 6-2, Rosset (Zwi) - Henman (GBr/6) 7-6 6-3 7-5, Philip- poussis (Aus/14) - Kroslak (Slv) 3-6 6-3 6-4 6-1, Kucera (Slw/7) - Safin (Rus) 6-2 6-4 6-2 Dubbelspel, tweede ronde: Mirnyi/Olhovskiy (WRu/Rus) - Siemerink/Kempers (Ned) 6-2 6-3 Vrouwen, derde ronde: Venus Williams (VSt/5) (Roe) 6-3 6-4, Drake (Can) - Plischke (Oos) 6-21 chez Lorenzo (Spa) - Novotna (Tsj/3) 6-3 6-0," (Fra) - Pratt (Aus) 6-3 6-3, Loit (Fra) - Martinez 5 6-1, Rubin (VSt) - Zvereva (WRu/15) 7-6 4-6 Roost (Bel/11- Neiedly (Can) 6-16-1. Davenpo' - Habsudova (Slw) 6-0 Dubbelspel, tweede ronde: Oremans/Appelnw' /Bel/15) - Coetzer/Steck (ZAf) 6-4 7-6, Bolli" (Ned/VSt) Vis/Spirlea (Ned/Roe/8) Schett/Schnyder (Oos/Zwi/10) - Boogert/Sidot (Ne 6 2-6 8-6, Hingis/Koernikova (Zwi/Rus/3) - /Wang (Ned/Tai) 6-1 7-5

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34