VRAAG MAAR/ 80% Goede bijverdienste! AGENT (M/V) no-daim? Alles watje weten wilt over behandelingen, onderzoek, begeleiding en preventie van kanker BEL GRATIS 0800 022 6622 f26.790,-. MAANDAG 23 NOVEMBER 1998 WEEROVERZICHT BUITENLAND Weersvooruitzicht KNMI Geldig tot en met dinsdag. Noorwegen: Vandaag tijdelijk rustiger, dinds- dag opnieuw onstuimig. Verder meest bewolkt en vooral langs de zuidelijke westkust perioden met regen; landinwaarts sneeuw of misschien ijzel. Aan de kust maxima ruim boven het vries punt, elders nog vorst overdag. Zweden: Afwisselend wolkenvelden en op klaringen en op de meeste plaat sen droog. Vandaag maxima rond het vriespunt, morgen een graad je hoger. Denemarken: Bijna overal droog en hier en daar zon. Middagtemperatuur op vandaag rond het vriespunt, mor gen veelal iets daarboven. Engeland, Schotland, Wales en Ierland: Overwegend bewolkt en van het noordwesten uit perioden met re gen. In het zuidoosten eerst nog droog en wat zon. Van tijd tot tijd veel wind. Middagtemperatuur uiteenlopend van een graad of 5 in de omgeving van Londen tot 12 graden in het zuidwesten van Ierland. België en Luxemburg: Tot morgenavond droog en koud winterweer met maxima rond het vriespunt. Dindag later op de dag toenemende bewolking. Noord- en Midden-Frankrijk: In het uiterste westen soms wol kenvelden en mogelijk wat regen. Elders vrij zonnig en koud winter weer. Middagtemperatuurr rond het vriespunt, vlak aan zee plus 5 graden of meer. Portugal: Geregeld zon en droog. Aan zee maxima tussen 14 en 18 graden, in het binnenland lager. Madeira: Zonnige perioden en eerst mis schien nog een bui. Maxima iets boven de 20 graden. Spanje: Flink wat zon, maar in het noor den en oosten meer bewolking. Langs de costa's in het zuidoos ten mogelijk een bui, verder droog. Middagtemperatuur vari ërend van nog geen 10 graden in het noorden tot 18 in het zuiden. Canarische Eilanden: Geregeld zon en droog. Middag temperatuur ongeveer 23 gra den-. Marokko: Vrij zonnig, maar in het noorden meer bewolking en later mogelijk een bui. Aan zee bijna overal meer dan 20 graden, maar in het noorden een paar graden frisser. Tunesië: Geregeld zon. In het noorden meer bewolking en vooral van daag nog kans op een regen- of onweersbui. Middagtemperatuur omstreeks 15 graden. Zuid-Frankrijk: Flink wat zon, droog en koud. In de buurt van de Middellandse Zee maxima nog 10 graden of meer, elders iets boven het vries punt. Mallorca en Ibiza: Afwisselend zon en stapelwolken en kans op een bui. Middagtem peratuur rond 14 graden. Italië: Vandaag nog onbestendig met enkele regen- of onweersbuien en veel wind. Morgen rustiger, droger, wat meer zon en lichte stijging van temperatuur; maxi ma dan van een graad of 7 in het noorden tot 17 op Sicilië. Corsica en Sardinië: Vandaag veel wind en nog enkele bui. Morgen overwegend droog, rustiger en wat zon. Middagtem peratuur omstreeks 14 graden. Malta: Wisselend bewolkt en vooral van daag kans op enkele regen- of onweersbuien. Eerst ook veel wind. Middagtemperatuur iets oplopend tot ongeveer 19 graden op morgen. Griekenland en Kreta: Vandaag bewolkt en veel regen, in de bergen nog sneeuw. Mor gen in het westen nog buiig, in het oosten droger en meer zon. Middagtemperatuur uiteenlo pend van 12 graden in het noor den tot 19 op Kreta. Turkije en Cyprus: Dagbladuitgeverij Damiate o.a. uitgeefster van Haarlems Dagblad en Leidsch Dagblad zoekt in Leiderdorp (op free-lance basis) woonachtig in Leiderdorp bekend met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) goed kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd in bezit zijn van telefoon eventueel beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dagbladen en bezorgers De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere verspreidopdrachten - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten - het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.00 uur en 17.00 uur en op zaterdagen van 7.00-9.00 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijk vergoeding! BelangstellingBel dan op werkdagen tussen 9.00-17. OO uur naar 023-5150110. U kunt ook schrijven naar Dagbladuitgeverij Damiate t.a.v.N. v. Geldorp, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Wij belonen uw schadevrij jaren met de hoogste kortingen! Bel voor uw voordeel: 071-5135135 elpolis OP STAP IN HET NOORDHOLLANDS LANDSCHAP 1 Benen strekken 2 Frisse neus halen 3 Mooi hier 4 Houden zo 5 Noordhollands Landschap 6 beschermer worden 7 Bellen 0251-659696 Het Noordhollands Landschap beschermt natuur in Noord-Holland, heeft 55 gebieden met een oppervlakte van 2000 ha in beheer, geeft een t*/ tijdschrift uit dat naar 40.000 beschermers w wordt gestuurd. Vraag hiervan een gratis proefnummer aan. Contributie f 35,- per jaar. :hap NEDERLANDSE KANKERBESTRIJDING Voorlichtingscentrum Nederlandse Kankerbestrijding/KWF Sophialaan 8, 1075 BR Amsterdam Internetsite: http:llwww.kankerbestrijding.nl Overwegend bewolkt en vooral vandaag perioden met regen, op sommige plaatsen zeer veel neer slag. Maxima uiteenlopend van eongeveer 14 graden op de Dar- danellen tot meer dan 20 graden in het zuidoosten en op Cyprus. Duitsland: Geregeld zon, maar ook enkele wolkenvelden. Droog. Overdag bijna overal lichte vorst. Zwitserland: Nu en dan zon en bijna overal droog. Vooral in het oosten ook enkele wolkenvelden. Maxima aan de noordflank van de Alpen rond het vriespunt, aan de zuid zijde ongeveer 7 graden. Oostenrijk: Wolkenvelden en vooral vandaag hier en daar sneeuw. Morgen ook wat zon. Middagtemperatuur veelal iets boven het vriespunt. Polen: Afwisselend zon en wolkenvelden en bijna overal droog. Middag temperatuur omstreeks -4 gra den. Tsjechië en Slowakije: Wolkenvelden en op de meeste plaatsen droog. Vooral inhet noorden ook af en toe zon. Mid dagtemperatuur iets onder nul. Hongarije: Overwegend bewolkt en vooral in het zuiden en midden sneeuw of regen; ook kans op ijzel. Middag temperatuur net boven het vries punt. DINSDAG 24 NOVEMBER 1998 Zon- en maanstanden Zon op 08.15 Zon onder 16.37 Maan op 12.17 Maan onder21.24 Waterstand IJmuiden Katwijk Hoog 06.29 18.46 06.02 18.19 Laag 02.15 14.35 01.56 14.16 Weerrapporten 23 november 07 Klagenfurt Koperhagen Las Palmas Vlissingen Maastricht Aberdeen Waarom wachten tot het jaar tweeduizend? Voor ons is het nieuwe tijdperk al aange broken. Een tijdperk waarin talent en tech niek versmelten en waarin de mens centraal staat. Deze visie komt tot uiting in Silverline, het concept waaronder alle Ford- modellen nu worden uitgebracht. De Ford Transit neemt een prominente plaats in bin nen het Silverline-concept. Logisch, want in de Ford Transit staat de mens al 30 jaar cen traal. Niet alleen wat betreft ontwerp en mogelijkheden, .maar ook qua service en kwaliteit van de Dealerorganisatie. Daardoor staat de Transit al jaren nummer één in Europa. De Ford Dealer geeft nu op elke Transit met een bedrijfswagenkenteken f2.000,- cheque-korting, plus nog eens 50% korting op alle fabrieksopties. Rijd het Silverline-tijdperk binnen met de Ford Transit. Al vanaf f26.790,-. Standaarduitrusting Transit o.a.: Airbag «Stuurbekrachtiging Bestuurdersstoel met hoogteverstelling Fabrieksopties met 50% korting o.a.: ABS Airconditioning Elektrische voorruitverwarming Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels Centrale deurvergrendeling Lichtmetalen velgen Autoclutch Silverline-aanbiedingen: f2.000,- Voordeelcheque en 50% korting op alle fabrieksopties. Al vanaf (inclusief cheque-korting.) Leiden, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813151. Leiderdorp, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813111. Lisse, van Kalmthout van Niel B.V, 0252 - 4190 51.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 14