Personeel Personeel Personeel Personee 4 C M ij Werving &Sèé FULLTIME BELASTINGADVISEUR (m/v) ACTUARISSEN ACTUARIEEL ANALISTEN ACTUARIEEL MEDEWERKERS MEDEWERKER OFFERTES Sociaal bijstands medewerkers (v/m) ZATERDAG 21 NOVEMBER 1998 De Noordwijkse Woningstichting is een woningcorporatie met 2021 woningen in de gemeente Noord wijk. De corporatie is een toegelaten instelling die per 1 januari 1997 is voortgekomen uit een fusie van de Noordwijkse Woningbouwstichting met Woningstichting Noordwijk. In verband met uitbreiding van werkzaamheden en verandering in taakverdeling zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de functie van: Oproepmedewerker Financieel Economische Zaken M/V (gemiddeld 8 uren per week) De oproepmedewerk(st)er FEZ is belast met o.a. de volgende werkzaamheden: - controle werkzaamheden m.b.t de verwerking van inkoopfacturen en overige administratieve boekingen; - voorbereiden uitgaande betalingsopdrachten inkoopfacturen; - bewaken diverse rekeningen; - assistentie hoofd FEZ bij begroting en jaarrekening en overige rapportages; - bijhouden adressenbestanden (DATA-base beheer); - opmaak van bestuursstukken; - algemeen ondersteunende taken ingeval van piek- belasting bij de afdeling FEZ of afdeling Woondiensten. De medewerk(st)er: - heeft minimaal een relevante opleiding op MBO-niveau, - heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - beschikt over gedegen kennis van Windows, WP, Lotus etc.; - is accuraat en heeft een flexibele instelling; - heeft goede contactuele vaardigheden en weet >vat het is om in teamverband te werken. Werkverband en vergoeding De werktijden zijn van maandag tot en met donderdag van 8.00-16.30 uur en op vrijdag van 8 00 tot 12.00 Over de invulling van het aantal uren zulle overleg afspraken worden gemaakt. De br bedraagt maximaal fl. 36,40 afhankelijk van opleiding in onderling ■rgoeding CAO ing. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de "nnr '"'""'ngcorporaties. Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij het hoofd Financieel Economische Zaken van de Noordwijkse Woningstichting, de heer L.C. van der Jagt, tel. 071 365 11 10. Noordwijkse Woningstichting, Postbus 219, 2200 AE Noordwijk, t.a.v. de directeur, de heer A.J. Uilkema VMC Werving Selectie, een onafhankelijk bureau dat voorziet in werving selectie voor bedrijven, organisaties en overheidsinstellin gen, zoekt voor Ten Broek, Otten de Vries, een fiscale advies praktijk te Alkmaar, een Opleiding en ervaring - 3 tot 4 jaar ervaring als belastingadviseur - Universitaire opleiding Fiscaal Recht of Federatie van belastingadviseurs (of daar voor afstuderend) - U bent nauwkeurig, zelfstandig, creatief, kritisch en stressbestendig Tevens zoeken wij voor een grote verzekeringsmaatschappij: Opleiding en ervaring - Universitaire opleiding Actuaris - Opleiding actuarieel analist - WO economie, econometrie, (of daarvoor afstuderend) HBO bedrijfskunde - U heeft affiniteit met computers - U bent zelfstandig, accuraat, creatief en u heeft vakkundigheid en een cijfermatig inzicht Tevens zoeken wij voor deze verzekeringsmaatschappij een: Opleiding en ervaring - HBO-werk-/denkniveau - U heeft ervaring met pensioenverzekeringen - U bent in het bezit van uitstekende communicatievaardigheden - U heeft commercieel inzicht Wij bieden: - Uitdagende functies bij dynamische bedrijven - Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden - Prettige werksfeer Indien u geïnteresseerd bent in een van bovengenoemde functies, of uw carrière een nieuwe impuls wilt geven, neem dan contact op met: VMC Werving Selectie t.a.v. mevrouw M. F. Burger, Postbus 433, 1800 AK Alkmaar - 072-5157300, fax 072-5157894 Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Het stafsecretariaat Hartziekten bestaat uit twee secretaresses en een hoofd secretariaat. Binnen dit secretariaat bestaat een vacature voor een: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac .nr. 98 W.34.47.LD Werkzaamheden: - verrichten van allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden in zowel de Nederlandse als de Engelse taal, van dictafoon en schrift; - voorbereiden van vergaderingen én zonodig notuleren; - (elektronisch) agendabeheer voor één van de stafleden; - maken van tekst- en grafiekdia's; - typen en qua lay-out verzorgen van manuscripten, publicaties en abstracts; - behandelen van inkomende en uitgaande post; - archief- en documentatiewerkzaamheden; - bediening telefoon, fax en e-mail. Gevraagd: - HAVO, aangevuld met medisch secretariële opleiding, danwel vergelijkbaar niveau van ervaring; - bij voorkeur ervaring in een para(medische) organisatie, - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, - kennis van Windows '95, WP 6.1 en Wofd 97; - bij voorkeur kennis van PowerPoint en bereidheid om andere pakketten te leren; - zelfstandig kunnen werken, anticiperen en organiseren; - stressbestendigheid, onder grote druk accuraat kunnen blijs werken; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, maximaal f 3.7( bruto per maand. Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar met uitzicht; vast dienstverband. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere -inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevroi B, Paulus van Pauwvliet, hoofd secretariaat (071 - 526 20 20) Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing, Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op bri en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van da advertentie zenden aan: LUMC, Beheer Divisie 2, Personeel,en Organisatie, Gebouw I, K5-S-37, Postbus 96! 2300 RC Leiden. Gemeente Den Haag Dc gemeente Den Hnng wil meer vrouwenallochtonen en gehandicapten in dienst nemen. Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Der» Haag staat voor grote uitdagingen: leef baarheid, veiligheid, een gezonde stad waar het goed wonen en werken is. Maar ook: maatschap pelijk herstel voor de meest kwetsbare Hagenaars. De sector Bijstand van de dienst SZW is verantwoordelijk voor de uitvoering van de Algemene bijstandswet en andere sociale voorzieningen. De uitvoering vindt plaats in 15 wijkkantoren verspreid over Den Haag. Een wijkkantoor bestaat uit ca. 30 medewerkers. De sector Bijstand is op zoek naar De dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheids projecten (SZW) heeft als belangrijkste taak het verlenen van bijstand aan die inwoners van Den Haag die niét zelf standig in hun onder houd kunnen voorzien. Daarnaast levert de dienst een belangrijke bijdrage aan het bestrij den van de armoede in de stad. Enerzijds door mensen weer aan het werk te helpen, ander zijds door ze actief te ondersteunen in het gebruik maken van allerlei financiële voor zieningen. Als sociaal bijstandsmedewerker bent u verant woordelijk voor een eigen cliëntenbestand. U behandelt aanvragen voor bijstand en andere financiële regelingen. Daarnaast stimuleert u werkloze cliënten (weer) aan het werk te gaan. Om te onderzoeken of de uitkering correct op de omstandigheden van cliënten is afgestemd voert u regelmatig gesprekken met hen. U doet schriftelijke voorstellen over de verstrek king, continuering of beëindiging van financië le hulp. U werkt met een goed geautomati seerd computersysteem. Spreken deze werkzaamheden u aan en kunt u op onderstaande vragen bevestigend antwoor den, dan is de functie sociaal bijstandsmede werker misschien iets voor u. - woont u binnen de regio Den Haag; - heeft u een dynamische maar zakelijke instelling; - houdt u van werken in teamverband; - zoekt u een uitdagende baan met doorgroei mogelijkheden; - vindt u het prettig om met mensen om te gaan; - heeft u administratief inzicht en gevoel voor systematiek in- het werk; - heeft u enige vaardigheid om met een com puter om te gaan; - passen trefwoorden als 'inzicht', 'takt' en 'sociaal' bij u. Opleidingseisen - u heeft een afgeronde MBO-opleiding of - u heeft tenminste een HAVO-diploma en enkele jaren werkervaring. U bent bereid een MBO-SJM opleiding te volgen. De kos ten van deze opleiding worden volledig ver goed. Voor het volgen van lessen krijgt u studieverlof. Daarnaast volgt u een interne opleiding van vijf maanden in voltijds dienstverband. Ook ervaren sociaal bijstandsmedewerkers worden uitgenodigd op deze functie te solliciteren. Werkuren, verlof en kinderopvang U kunt, na het afsluiten van de interne oplei ding in deeltijd gaan werken, met een mini mum van 24 uren per week. Bij een voltijds dienstverband bedraagt het aantal verlofdagen 22 per jaar, aangevuld met 24 arbeidsduurverkortingsdagen. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheden kunt u gebruik maken van kinderopvang voor kinde ren tot 4 jaar. Salaris Inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring en vindt plaats tussen 35.883 en 44.694 bruto per jaar, bij een volledige werk week. Het maximum salaris bedraagt 57.101 bruto per jaar. Informatie Voor nadere inlichtingen kunt u op werkdagen tussen 15.00 en 16.00 uur bellen met de heer R. Berger, (070) 353 75 04, of mevrouw T. I-Iissink, (070) 353 75 59. Sollicitatieadres Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie? Schrijf dan binnen 10 dagen een korte brief met C.V. naar Dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheidsprojecten, t.a.v. R. Berger, Afdeling Personeelszaken Postbus 12 610 2500 DK Den Haag Vermeld 'Sociaal Bijstandsmedewerker' op de envelop. Een psychologische test maakt deel uit van de procedure. De gemeente Den Haag heeft een eigen sollicitatiecode. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medi Interim Medi Interim zoekt voor diverse opdrachtgevers per direct en m.i.v. januari 1999: Medisch secretaresse Secretaresse Administratief medewerker Doktersassistente Verpleegkundige Analist Ziekenverzorgende Verpleeghulp De bovenstaande functies zijn zowel fulltime als parttime. Voor meer informatie of inschrijving kunt u terecht bij onderstaand filiaal: Start Medi Interim Leiden Rapenburg 4 2311 EV Leiden Tel. 071 -514 31 45 Start Werkt zeker Parttime adviseur bij de Belastingdienst m/v In samenwerking met de Belastingdienst Den Haag en Rotterdam biedt Randstad Callflex jou de ideale mogelijkhe d om naast je studie een leerzame en afwisselende bijbaan te hebben. Voor de eenheid particulieren zijn we op zoek naar mensen die communi catief sterk zijn, zelfstandig kunnen werken en een dienstverle nende instelling hebben. Je dient gedurende de komende 6 maanden minimaal 2 dagen per week te kunnen werken. Ondanks de goede opleiding en begeleiding zoeken we naar mensen met een achtergrond in de fiscaal-juridische-richting. Met één telefoon gesprek kunt u solliciteren. Informatie bij Christian Diderich, tel. (070) 394 99 44, Rijswijk, Steenvoordelaan P 25. ir randstad callflex Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte ac bloed en bloedproducten voor de behandeling vat patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd! behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van It ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkelt van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locatii ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage Ter vervanging van een langdurig zieke collega, zijn wij op korte termijn Enthousiaste medewerker donorwerving m/v In de eerste plaats ben je actief in de werving van bloeddonoren op braderieé beurzen. Je bouwt de stand op en beheert deze. Je spreekt voorbijgangers als doel deze in een gesprek enthousiast te maken voor bloeddonatie. Hierbij je vaak samenwerken met vrijwillige medewerkers. Daarnaast verricht je administratieve werkzaamheden op kantoor, regel je de inzet van de vrijwillig en andere werkzaamheden. Het grootste deel van je taakinvulling zal echter 'buiten de deur' plaatsvinden. Wat maakt je tot de juiste man of vrouw? Je bent een persoon die graag met mensen omgaat. Overtuigd als je bent van' belang van bloeddonatie, weet je op overtuigende wijze ook andere mensen enthousiast te maken om donor te worden. Daarnaast heb je een flinke porti doorzettingsvermogen en flexibiliteit en kun je goed zelfstandig werken, je bent in het bezit van een rijbewijs en een eigen auto. Het is geen enkel probleem voor jou om op zeer onregelmatige tijden, 's avonds én in het weel op wisselende locaties in de regio te werken. Omdat verschillende opleiding- ervaringsachtergronden een basis kunnen v worden deze hier niet.gespecificeerd. - invulling van de funcó Waar kun je op rekenen? We bieden je een tijdelijk dienstverband aan met een minimale duur va maanden, waarbij de mogelijkheid kan bestaan voor een verlenging van dienstverband tot vooralsnog twee jaar. De inschaling vindt plaats conform de CAO-Ziekenhuiswezen en is in stemming mot ervaring en kennis. De functie zal minimaal ingeschaald worden !ea| FWG groep 30, minimaal f2755,- bruto per maand op voltijd basis (36 uurpe week). Ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhus lan Oriënteren, solliciteren, kortom reageren We nodigen je uit om vóór 7 december a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van vacaturenummer 9823. Richt je brief met cv naar Bloedbank Leidsenhage, t.a.v. Rob Drost, Personeelsfunctionaris Leyweg 297,2545 CJ DEN HAAG mi Met vragen of voor meer informatie omtrent deze Martin Flokstra, Coördinator Donorwerving te bereiken onder tel.nr. 070-3083040. kun je je wenden Donorrelaties, Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leyweg 297 2545 CJ Den Haag Tel: 070-308 30 30 Academisch Zieker Postbus 2184 2301 CD Leiden Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloedvoonieo" Bloed geven... dat doe je met je hart

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42