Personeel Personeel Personeel Personeel Personei icEHTURinnFE Draait alles lekker? tempo-team Commerciële binnendienstmedewerker m/v pels joosten bv Onderhouds monteur m/v ZATERDAG 21 NOVEMBER 1998 Wegens het vertrek van een collega naar een van onze partners zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Schneider MGTE B.V. is de Nederlandse dochter onderneming van Schneider Electric in Frankrijk. In Nederland werken vanuit Haarlem ruim 170 werknemers, waarvan de meerderheid in de verkoop. Wereldwijd werken wij met ruim 60.000 werknemers in meer dan 120 landen. Overal ter wereld bieden wij innovatieve oplossingen voor elektrische distributie, industriële besturings techniek en automatisering, Met onze producten en systemen hebben wij al grote, zo niet de grootste, marktaandelen veroverd. De Business Line Utiliteit zorgt binnen Schneider voor de omzet bij onze partners en in de installatiewereld. Binnen déze Business Line zijn we op zoek naar een medewerker commerciële binnendienst die bijdraagt aan het behalen van onze ambitieuze doelstellingen. Wij zijn op zoek naar een dynamische persoonlijkheid die op ons Customer Support Center de klanten met raad en daad te woord staat. De werkzaamheden zijn o.a. het bijstaan van onze commerciële buitendienst, het telefonisch beantwoorden van commerciële en technische vragen van onze klanten en het maken en opvolgen van componenten offertes. Voor deze functie is een opleiding MTS/HTS-E (Energietechniek) een vereiste. Goede communicatieve vaardigheden zijn een must en als je commerciële ervaring hebt is dit een pré. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer Hans van Nikkelen Kuyper, Business Line manager Utiliteit, of Fred Schouten, Hoofd commerciële binnendiénst, telefoon (023) 5 124 124. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan mevrouw Annet de Haan, afd. Personeel Organisatie, Schneider MGTE B.V., Postbus 836, 2003 RV Haarlem. GROUPE SCHNEIDER M Merlin Gerin Modicon W Square D üJ Telemecanique BOUWERS IN GLAS Pels Joosten is een moderne glasgroothandel met ruim 160 medewerkers, verspreid over drie vestigingen in Neder land Daarnaast zijn wij producent van SPOUWGLAS® en kunnen onze afnemers een beroep doen op onze gekwalifi ceerde glaszetters. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden in Zuid-Holland zijn wij voor onze vestiging in Katwijk aan Zee op zoek naar een doortastende WERKVOORBEREIDER m/v met de volgende eigenschappen: Ambitie en verantwoordelijkheid Om na een gedegen inwerkperiode de verantwoording over een deel van het bedrijf op je te kunnen nemen. Analytisch denkvermogen en commercieel talent Is onontbeerlijk bij het opdoen van produktkennis, het plannen van werkzaamheden en in onderhandelings situaties met klanten. Sociale- en leidinggevende vaardigheden Hebjenodigomopelk niveau met relaties te kunnen com municeren en medewerkers op motiverende wijze aan te kunnen sturen. Naast een relevante HBO-opleiding of -denkniveau met de nodige ervaring, verwachten wij wel affiniteit met de bouw- branche en basiskennis van informatica aanwezig. Daar te genover stellen we een salaris gebaseerd op ervaring/ opleiding en uitstekende arbeidsvoorwaarden. BEN JE TOE AAN EEN UITDAGENDE BAAN BINNEN EEN JONG TEAM MET EEN INFORMELE WERKSFEER? Richt dan binnen 14 dagen je schriftelijke sollicitatie aan: Glashandel Pels Joosten b.v., t.a.v. Alma Pereboom, post bus 450, 1620 AL Hoorn. Met vragen over de functie kun je terecht bij de heer G. Terpstra, telefoonnr. 0229-253831. Welke tandartsassistente: met ambitie voor profylaxe werkzaamheden met goede communicatieve vaardigheden wil werken in een team, 30-4- uur is geïnteresseerd en'wenst meer informatie? Tel no.: 071-5141874 uitzendwerk in goede banen KANTOOR Assistent Publiciteit Promotie m/v voor een reisorganisatie in Leiden. U verricht o.a. secre tariële werkzaamheden, zoals agendabeheer, telefoonaf handeling, afhandeling van inkomende post, correspon dentie en notuleren. De organisatorische werkzaamheden bestaan uit sponsoraanvragen, beurzen, joint promotions, advertentieplaatsingen en het'aan vragen van informatie.VoOr deze functie hebt u een diploma op MBO-niveau, een goed organisatorisch ver mogen en bent u communicatief vaardig. Deze fulltime baan is per direct. Informatie: (0715 14 41 46, Hermina Schermelé Leiden, Stationsplein 2I2 HORECA/CATERING Horeca-medewerkers m/v voor fantastische evenementen in de Amsterdam ArenA. Er.is werk voor kelners en serveersters, buffetkoks en keukenhulpen voor de culinair.e tak binnen de ArenA. Heb je enige horeca-ervaring, ben je representatief, gemotiveerd en gastvrij? Dan is dit je kans! Er zijn gemiddeld 2 spannende evenementen per week waar je bij kunt zijn. De reiskosten worden vergoed en je wordt goed beloond. Als je geïnteresseerd bent, kom je dan inschrijven voor de introductie-avond. Informatie: (071) 5I3 27 43, Marieke Halenbeek Leiden, Stationsplein 2I2 INDUSTRIE Wasserij-medewerker m/v voor een wasserij in de regio Leiden. U werkt als sto merij-medewerker en hebt hiervoor ervaring in de was serij/stomerij. Ook herintreders zijn welkom voor deze functie. Beheerst u de Nederlandse taal en bent u full time beschikbaar? Dan kunt u aan de slag in deze baan voor langere tijd. Informatie: (0715 I 2 64 43, Margreet van Egmond Leiden, Stationsplein 2I2 Technische verkoper m/v voor een computerbedrijf in Leiden. Uw werkzaam heden bestaan uit het verkopen en repareren van com puters. Interesse in en ervaring met computers is voor deze functie vereist. Daarnaast spreekt u correct Nederlands en bent u representatief, klantvriendelijk en betrouwbaar. Het is een fulltime baan met toekomstper spectief. Informatie: (0715 14 77 05, Anette Corel Leiden, Stationsplein 212 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Rebo Productions B.V. is een jonge, dynamische en snelgroeiende uitgeverij. Rebo publiceert meer dan 700 boeken die in het binnen- en buitenland verschijnen. Wij hebben vestigingen in Engeland en Tsjechië. Op onze vestiging in Lisse zoeken wij op korte termijn een fulltime (40 uur per weck) Administratief medewerker m/v voor onze afdeling orderadministratie en planning. De inhoud van deze functie is als volgt: - orders verwerken - telcfonischtontact onderhouden met klanten - factureren - via de computer routes plannen voor de chauffeurs - bij afwezigheid van de receptioniste telefoon afhandelen - andere voorkomende werkzaamheden Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij accuraats en onder tijdsdruk kan werken. Tevens moet de kandidaat cijfermatig ingesteld zijn en zelfstandig kunnen werken. Wij vragen: - administratieve ervaring - nauwkeurig en accuraat kunnen werken - zelfstandig kunnen werken - een enthousiaste houding Wij bieden: - een prettige informele werksfeer - goed salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) - een afwisselende baan Voor meer informatie over deze functie kunt je contact opnemen met Bea Smit, tcl.nr. 0252 - 431 566. Schriftelijke reacties kunnen gestuurd worden naar: Rebo Productions b.v.. Postbus 314, 2160 AH Lisse. De reacties moeten uiterlijk op 4 december 1998 binnen zijn. Orderverzamelaars m/'v vooreenhorecagroothandelin Zoeterwoude je houdt je bezig met het verzifmelen van orders in de middag vanaf 14.00 tot ongeveer 18.00 uur deze baan is ideaal voor scholieren of studenten die een aantal middagen per week willen werken Administratief medewerker m/v n farmaceutisch bedrijf in Leiden je houdt je bezig met het uitwerken van documenten van de afdeling kwaliteits bewaking, voornamelijk tekstverwerken mbo niveau, kennis van de Engelse taal is dit is een fulltime baan met uitzicht op v dienstverband Administrator assistent m/v voor een nieuwe te vestigen bedrijf in Leiden je houdt je bezig met de crediteuren administratie. boeken van facturen en expense sheets, voorbereiden en uitvoeren van betalingen, assisterer bij de salaris administratie en verder voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden mbo nivea'u, bij voorkeur ben je in bezit van pd boekhouden diploma kennis van de Engelse taal is vereist dit is een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband Consulant m/v vooreen automatiseringsbedrijf in Noordwijk je houdt je bezig met advisering t.a.v. de administratieve automatisering, irriplementatie ran de informatiserings- oplossingen en opleiden van gebruikers hbo/mbo-niveau, affiniteit met auto matisering en kennis van Exact software een commerciële en klantvriendelijke instelling is vereist met daarnaast basis kennis van hardware, net1,verken én besturingssystemen dit is een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband g^nisatie ter wereld vacatures: http://www.adecco.nl ■■bi mwihUMLIE UITLATEN-SCHOKDEMPERS-ACCU'S-BANDEN-T Centuri Snelservice is de grootste leverancier van uitlaatsystemen, schokdempers, trekhaken, banden en accu's voor de autobranche in Nederland en België. Een regionale aanpak met een uitgekiend assorti van kwalitatief hoogstaande producten en het leveren van automateria! volgens de snelservice formule staan garant voor ons succes. Voor onze vestiging in LEIDERDORP zijn wij op zoek naar een enthousia commercieel medewerker/chauffeur iv Deze kandidaat dient ervoor te zorgen dat de producten bij onze klante een correcte wijze worden afgeleverd. Hij zorgt zelf dat de producten au hand van een order uit het magazijn worden gehaald en in de auto wo' geladen. Ook bepaalt hij, in overleg met de manager, de af te leggen ra Wij denken hierbij aan personen met een opleiding op LTS-niveau. Een technische achtergrond strekt tot aanbeveling. Uiteraard zijn de kandidat het bezit van rijbewijs B en beschikken zij over aantoonbare rijervaring. Voorts zijn de kandidaten gewend om in een hecht teamverband te wert< Doordat de kandidaat het visitekaartje van Centuri wordt, is representatj erg belangrijk. Voel jij je aangetrokken tot bovenstaande functie, schrijf dan een kort b met C.V. aan Centuri Snelservice B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw T. Doppenberg. Antwoordnummer 13 (postzegel niet nodig), 3840 WB Harderwijk. is voor een grote organisatie te Leiden op zoek naar kandidaten voor de functie van: Rapenburg 8-10, 2311 EV Leiden Telefoon (071) 512 78 20 Fax (071) 514 49 14 Horecamedewerker m/v (verschNlende diensten, full- en part-time) Gezocht wordt naar enthousiaste medewerkers met een brede inzetbaarheid. Deze medewerkers worden ingezet op afroepbasis voor werkzaamheden in het personeelsrestaurant en de catering. Ben je een aantal dagen per week full- of part-time beschikbaar, neem dan contact met ons op. Wij bieden een goede salariëring. Geïntereseerd? Bel dan zo spoedig mogelijk voor nadere informatie en/of voor het maken van een afspraak. De behoefte van de consument veran dert voortdurend en is tegelijkertijd'ook heel divers. Willen we onze voorsprong behouden, dan zullen we daar zeer alert op moeten blijven inspelen. Want de producten waarmee we vandaag succes hebben, kunnen morgen uit de gratie zijn. We zullen dus voortdurend nieuwe producten moeten ontwikkelen die in de smaak vallen bij de consument. Behalve kwaliteit verwacht de consument van ons ook permanente verkrijgbaarheid. Als hij z'n lievelingsrecept wil, moet hef er ook zijn. Vandaar dat we gebrand zijn op een lekker draaiende productie, zon der haperingen. En om dat te garande ren, zijn we nu op zoek naar een nieuwe onderhoudsmonteur. Je hebt een gerichte opleiding op MBO niveau en een relevante werk ervaring van minimaal 2 jaar. Want om deze functie goed te kunnen vervullen, moet je twee rechterhanden hebben. Dat komt alleen al door de vele verschil lende machines die we in huis hebben. Op de verpakkingsafdeling beschikken we over een aantal verpakkingslijnen. Denk daarbij aan vorm- en alyulma- chines, weegapparatuur en codeer- en palletiseerinstallaties. Veelal zijn deze machines PLC-gestuurd en voorzien van pneumatische installaties. Je bent nauw betrokken bij het installeren van dergelijke machines, en verantwoordelijk voor het soepel laten draaien van de apparatuur. Dat is dus onder meer onderhoud, afstellen en snel reageren op storingen. Bovendien draai je je hand er niet voor om om zelf me chanische machine onderdelen te repa reren of te vervaardigen en ben je vol doende thuis in elektrotechniek eenvoudige storingen zelf te verhelpen. Je begrijpt dat je een belangrijke func tie binnen ons productieproces hebt en daarom over een collegiale, commu nicatieve instelling moet beschikken Mensen kloppen makkelijk bij je omdat jij de technische dienst verte genwoordigt op de productievloer. Hei is dus mede te danken aan jouw inzel dat de productie gesmeerd verloopt. Je komt te werken bij Honig; Merkartikelen BV, dat met sterke merken als Honig, Brinta, Wake Up!, Bourbon en Créateur een leidende marktpositie heeft in de voedingsmiddelensector. Melj alle kansen en doorgroeimogelijkheden van dien. In Nederland werken bij Honig circa 800 mensen. Bovendien maakl Honig deel uit van CSM, een interna tionaal opererende onderneming op hel gebied van levensmiddelen. Wat nog eens extra perspectieven biedt om jezelf te ontwikkelen. Voel je je aangesproken? Bel dan voor meer informatie met Gerl Hertong, hoofd technische dienst PCK, 075-653 32 70. Of stuur je sollicitatie binnen twee weken naar Honig Merk artikelen BV, afdeling P8cO, postbus 45, 1540 AA Koog aan de Zaan, ter attentie van Annerieke Lulofs. Lekker werken bij Honig.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40