Personeel Personeel Personeel Personeel Personee^ CAR EXTRA HANDEN A D, E R B 0 2 VERGEVORDERDE DANSERS "fIjesselina Teidem B. V./Doncawear Café De Egelantier een kok (m DE RAAD VASTGOED TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE (m/v) ZATERDAG 21 NOVEMBER 15 Gezin met lichamelijk gehandicapt kind in Noordwijkerhout zoekt een paar die bereid zijn ons te helpen bij de dagelijkse gang van zaken binnen het huishouden. De taken zullen voornamelijk bestaan uit huishoudelijk werk. Het gaat om ongeveer 2x4 uur per week, werktijden in overleg. Voor meer informatie kunt u bellen: 0252-340043. MarinAssist is een groothandel van maritieme reddingsmiddelen voor de zeescheepvaart en de watersport. Voor onze service-afdeling in Zoeterwoude zoeken wij ACTIEVE SERVICE-MEDEWERKER die na een interne opleiding, als volwaardig lid van een serviceploeg van zeven man, er mede voor kan zorgen dat onze klanten hun reddingsmiddelen op tijd en feilloos functionerend terug ontvangen, r meer informatie. MarinAssist b.v. Postbus 31 2380 AA Zoeterwoude H. M. van Haaster Zonen Export B.V. Bloembollenkwekerij en exportbedrijf is op zoek naar een Allround boekhouder (full-time vaste baan) Zijn belangrijkste taken zijn: - Zorgen voor de financiële administratie - Debiteuren/crediteurenadministratie - Uitvoeren debiteurenbeleid - Loonadministratie - In-en verkoopadministratie - Beheer bankzaken - Aangiftes belastingen - Voorbereiden jaarrekeningen - Ondersteuning management Zijn profiel: - Opleiding MEAO-BE PD/MBA - Minimaal 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie - Zelfstandig en accuraat kunnen werken - In een klein team kunnen werken - Kennis van de bloembollenbranche is een pre Wij bieden: - Een verantwoordelijke en afwisselende functie - Salaris dat overeenkomt met het functie niveau Wanneer u geïnteresseerd bent in deze vacatu re, stuurt u dan binnen 2 weken uw schriftelijke sollicitatie met C.V. naar: H. M. van Haaster Zonen Export B.V. Bartenweg 5 2182 BV HILLEGOM (t.a.v. de directie) Werken bij ADVERBO betekent werkzaam zijn in een jonge enthousiaste werkomgeving. Bij het dit jaar gestarte adviesbureau, actief op het gebied van milieukundige advisering, is sprake van een forse groei van de activiteiten. Wij zijn daarom op zoek naar een geschikte, ondernemende kandidaat die de uitdaging wil aannemen om vanuit ons kantoor te Leiden het jonge bureau verder te helpen opbouwen. Administratief medewerker (m/v) Uw taken: U wordt belast met het bedienen van de telefooncentrale, de postverwerking, secretariële ondersteuning en alle overige administratieve werkzaamheden. Daarnaast verricht u diverse commerciële taken, zoals het onderhouden van contacten met (potentiële) opdrachtgevers, het versturen van mailingen en het ondersteunen van de buitendienst. Uw profiel: U heeft een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MEAO administratief/commercieel of een door ervaring of aanvullende studies verkregen vergelijkbaar werkniveau. U heeft kennis van werken met windows 95/ 96. Word en Excel. Goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling. Zelfstandig en accuraat kunnen werken. Wij verzoeken belangstellenden voor deze functie hun schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Milieu Adviesbureau Adverbo Lekstraat 88c, 2314 VJ Leiden. heeft plaats voor een enthousiaste, jonge zelfstandig werkend kok Ons restaurant is bekend bij liefhebbers van de zuivere keuken. Bij ons wordt gekookt met uitsluitend topproducten die door onze chef-kok op een creatieve wijze worden verwerkt. Kind jij je beroep ook iedere dag een uitdaging en voel je je thuis tussen producten zoals b.v. coquilles, zwever ik, fazant, wilde eend, ganzenlever enz. dan pas je in ons team. Tevens hebben wij plaats voor een aankomend zelfstandig werkend kok Meer informatie? Bel even naar 071-3648932 en vraag naar Erik, of schrijf een sollicitatiebrief naar restaurant 't Recept, Voorstraat 133, 2201 HS Noordwijk. Geopend vanaf 17.30 uur. Dinsdag gesloten/ SCHADESERVICE CARe Schadeservice SASSENHEIM deel uitmakend van een keten van gerenommeerde schadebedrijven zoekt voor ons modern bedrijf Ie Autoschadehersteller Enige jaren ervaring vereist. Moet zelfstandig kunnen werken. Heeft u in bovengenoemde funktie interesse dan kunt u telefonisch of schriftelijk reageren. Care Schadeservice Sassenheim, t.a.v. de heer J. A. de Mooy A. Philipsweg 11, 2171 KX Sassenheim Tel. 0252-216750. Hoek I Zuiderduin 0("vta Ons kantoor is met name actief op het gebied van de volgende werkzaamheden: - het samenstellen en controleren van jaarrekeningen; - het afgeven van accountantsverklaringen ten behoeve van kleine, middelgrote en grote ondernemingen; - het verstrekken van fiscale, administratieve en bedrijfseconomische adviezen; - het verlenen van administratieve diensten; - het verzorgen van belastingaangiften ten behoeve van particulieren en ondernemers. ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) In het bezit van of studerend voor het M.B.A.- danwel M.E.A.O.-diploma, liefst met enige ervaring op een accountantskantoor. De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het samenstellen van jaarrekeningen - het voeren van administraties (waaronder loonadministraties) Kandidaten dienen bereid te zijn tot het volgen van verdere vakgerichte studies. U gelieve uw sollicitatie binnen 14 dagen te zenden naar: Postbus 140, 2220 AC KATWIJK. -b°° B»llV Jeugd Selectie Show 2000! Voor de nieuwe voorstelling in 2000 in de Leidse Schouwburg beginnen de voorbereidingen en samenstelling van het dansprogramma in januari. De jeugdselectie zoekt MEIDEN met pit <ie -20 jaar) met een gedegen balletopleiding, meisjes en jongens tussen 16-20 jaar kunnen gratis een maand meetrainen, mits zij het niveau kunnen bijbenen. Minimaal moet je 7 jaar danservaring in klassiek of jazz of moderne dans tot je bagage kunnen rekenen, evens zoeken wij (20-35 jaar) Voor de volwassenselectie transport Wesseling Transport B.V. is een moderne en hard groeiende logistieke dienstverlener. Dagelijks zijn wij met 100 medewerkers bezig om een fijnmazige distributie binnen de Benelux te verzorgen. Naast het vervoer van stukgoed, bloembollen en gevaarlijke stoffen zijn wij tevens gespecialiseerd in warehousing van stukgoed en gevaarlijke stoffen. In ons distributiecentrum in Sassenheim is plaats voor een LOODSMEDEWERKER Taak: - het uitsortercn van binnengekomen goederen - het laden en lossen van vrachtwagens Werktijd: Tweewekelijkse ploegendienst: le week: 16.00-01.00 uur 2e week: 23.00-08.00 uur Leeftijd: Vanaf 25 jaar Voor ons Warehouse zoeken wij een MAGAZIJNMEDEWERKER Taak: - het verwerken van binnenkomende goederen - orderpicken van orders van onze relaties Werktijd: 08.00-17.00 uur Leeftijd: Vanaf25jaar. Voor beide functies kunt u solliciteren bij de heer J. H. L. Wesseling, Anton Philipsweg 20, 2171 KX SASSENHEIM, tel. 0252-240000. Voor de centrale stafafdeling Automatisering, gevestigd ir Zoeterwoude-Rijndijk, zijn wij op zoek naar een Junior Systeem- en Applicatiebeheerder Motorhuis Holding BV is houdstermaatschappij van een 14-tal bedrijven die allen actief zijn in de automobielbranche en aanverwante branches. Tot de Motorhuis Groep behoren onder meer diverse dealerbedrijven, een schadeherstelketen, een leasemaatschappij, verhuurorganisaties en een brandstofdivisie. De Motorhuis Groep biedt werkgelegenheid aan in totaal ruim 550 (full-time) Een man of vrouw die een gedeelte van de week onze helpdesk bemant en die voor een vlotte afhandeling van hulpvragen uit onze vestigin gen kan zorgen. Daarnaast behoort ook het beheer van diverse computersystemen en applicaties tot de taken. Dat gebeurt deels in teamverband en -na een gedegen inwerk- periode- deels zelfstandig. Een verantwoordelijke, inte ressante en vooral leerzame job voor iemand die enige ervaring heeft met PC's en Windows 95, bij voorkeur in een LAN- omgeving beschikt over goede com municatieve eigenschappen T in staat is probleemoplos send te denken en te han- een flexibele en service- gerichte instelling heeft De Motorhuis Groep biedt een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Daartoe behoren onder meer winstdeling, een bedrijfs- spaarregeling en studiekosten- Is bovenstaande functie u of jou op het lijf geschreven? Stuur dan snel een PC- geschreven sollicitatiebrief aan de heer A. de Vries of vraag eerst telefonisch om nadere informatie (071-581 50 83). Motorhuis Holding BV Postbus 474 2300 AL Leiden K5D Motorhuis Holding B.V. De Motorhuis Groep maakt ri r dynamische vakmensen Stichting Serviceflat „RICHARD WAGNER" Richard Wagnerlaan 73, Voorschoten vraagt: VERZORGENDE bejaarden- of ziekenverzorgende (1 nacht 1 dag per 14 dagen) Deze dienst is van vrijdagmiddag 16.30 uur tot zaterdagmiddag 16.30 uur. Sollicitaties kunt u richten aan de directrice mevr. W. Croonenberg-Maas, Richard Wagnerlaan 73, 2253 CD Voorschoten. Telefonische inlichtingen alleen bij de directrice op werkdagen maandag t/m vrijdag tussen 9.00-16 00 uur, 071-5614314. Een internationaal georiënteerd textiel-importbedrijf zoekt per direct voor haar "Sales Office" een praktisch ingestelde MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST M/V Tot zijn/haar afwisselende taak behoort o.a. verkoop, account managing en after sales support. Profielschets: opleiding: hbo-niveau (richting textiel); goede beheersing van de Engelse en Duitse taal; leeftijdsindicatie 22-30 jaar; verantwoord commercieel denken en doen; jonge en dynamische teamplayer. Belangstelling voor deze uitdagende functie? Neem dan per omgaande contact op met de heer P.M.L. Ikkersheim, Tel. 071-5899245 of schrijf naar Teidem B.V./ Doncawear, Postbus 180, 2350 AD Leiderdorp. SILEMA 1'EiRKD DP IB.T, SILEMA B.V. is een bedrijf met werknemers dat zich specialise Dse het ontwikkelen en onderhoudt electronische tractie regelaars jer de industrie en revalidatietechr mi Voor onze ontwikkelafdeling zoehlS^ wij een HTS er ELECTRONIC Hij zal samen met zijn collega'svï woordelijk zijn voor het ontwikkel installeren van electronische automatiserings systemen zowel industrie als de revalidatie techni werkzaamheden zullen deels bit deels buitenshuis gebeuren. Belangstelling voor mensen en vot C mechanica strekt tot aanbeveling, Wij bieden een goed salaris, eenp werksfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties kunnen gericht word n SïïlLEMAB.V. Parallelweg 81, 2182 CR Hilleé'- T.a.v. Dhr. L.C. Nieuwenhuis, Wij zoeken per direkt voor 32 uur p.w. Bel of schrijf! De Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ Hazerswoude tel. 0172-588650. Voor info: vraag naar Alfred Hortensius of Clemens Tïmmermik CHEMNOR B.V. CHEMNOR B.V. is een flexibele, internationale trusfmaatschappij, gevestigd te Leiderdonb Onze onderneming coördineert financiële, fiscale en administratieve werkzaamheden vod art lokale en internationale vennootschappen. INTERNATIONALE ORGANISATIE ZOEKT BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Wij zijn op zoek naar een boekhoudkundig medewerker die werkzaam zal zijn in een joni m> klein team. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voeren van administraties voor divers vennootschappen, alsmede het voorbereiden van fiscale aangiften, jaarrekeningen, finand J rapporten en verslagen. Wij denken aan een kandidaat die in het bezit is van een opleiding op MBA-niveau. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, alsmede een uitstekende beheersing' de Engelse taal zijn absolute vereisten. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande vacature, dan kunt u uw schriftelijke sollicit sturen naar: Chemnor B.V., t.a.v. de directie, Postbus 4, 2350 AA Leiderdorp. fr De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vasi Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen f 'V het land. Thans zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de full-time functie van een: In een hectisch, informeel en enthousiast bedrijf De functie: U bent verantwoordelijk voor de bediening van de telefooncentrale, algemene secretar n e* werkzaamheden als verzorging van correspondentie en postbehandeling. Tevens benti ilhi verantwoordelijk voor het ontvangen van relaties. Gevraagd wordt: Een representatief, flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon die gewend is onn een hectische omgeving te werken. Enige werkervaring in een soortgelijke functie is een pré Een goed denk- en werkniveau. Havo of Meao opleiding (administratieve richting) Ervaring met het werken met Windows 95 en Word 7.0, bij voorkeur in een netweii Na een inwerkperiode zelfstandig kunnen werken. De Raad Vastgoed biedt: Een plezierig en informeel werkklimaat met korte coriimunicatielijnen. Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen. Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u die veelzijdige telefoniste/administratief medewerkster die op korte termijn ka: beginnen? Richt dan Uw brief aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer M. J. M. Kraan Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Vermeld op de enveloppe dat het gaat om een sollicitatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. J. M. Kraan onder telefoonnummer 071-4051414. Iw nC er I St. iZu

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38