Personeel Personeel Personeel Personeel Personee K w toegepaste techniek, ii ...als startend of ervaren hts'er bij GTI Zaanstad. Loek den Elzen CHAUFFEUR ROUTE-VERKOPER 'Overal waar nodig 9 Verkopers Magazijn medewerker ZATERDAG 21 NOVEMBER 1998 ALPHA HYPOTHEKEN is de oudste en grootste onafhankelijke hypotheek specialist van Nederland. We werken inmiddels vanuit elf kantoren binnen de Randstad en vormen een belangrijke schakel tussen geldverstrekkers bankenverzekeraars, pensioenfondsen e.d.) en geldleners. Voor onze vestiging in Amsterdam, zoeken we op korte termijn een spontane, leergierige, enthousiaste en representatieve Secretaresse voor 40 uur per week Heb je een secretaresse-opleiding bijvoorbeeld MEAO of Schoevers), ligt je leeftijd tussen de 20 - 25 jaar, ben je commercieel ingesteld en weet je met Word om te gaan? Stuur dan een brief met CV aan de heer C C. lanssen van Alpha Hypotheken. |e kan natuurlijk ook eerst bellen als je meer wilt weten. HYPOTHEKEN Oranje Nassaulaan 19, 1075 AH Amsterdam, telefoon 020 - 671 42 06 Alkmaar - Alphen a/d Rijn - Amsterdam - Den Haag - Haarlem - Hoofddorp Purmerend - Rotterdam - Schagen - Schiphol - Utrecht HORECAGROOTHANDEL Kenauweg 10 2331 BB LEIDEN Telefoon 071-5318183 Telefax 071-5765858 Wij zoeken kandidaten voor de functie van: Wij bieden een zelfstandige, gevarieerde baan met ruimte voor eigen initiatieven. Bij deze baan bieden wij een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorzieningen. Onze functie-eisen zijn: - Rijbewijs B en C (CCV-B-diploma niet vereist) - Servicegerichte en klantvriendelijke instelling - MAVO, LDS of een gelijkwaardige opleiding - Leeftijd 25 jaar Indiensttreding vanaf 1 januari 1999 of eerder. Telefonische of schriftelijke reactie t.a.v. de heer L. den Elzen. Am stel I a n d Meerlanden Thuiszorg Amstelland en Meerlanden regelt verpleging, verzorging en huishoudelijke verzorging thuis. Maar ook jeugdge zondheidszorg en kraamzorg voor alle inwoners in de regio. Ouderen, langdurig zieken en jonge gezinnen maken gebruik van de diensten van de thuiszorg. Daarnaast kan men bij ons terecht voor cursussen, dieetadviezen, verpleegartikelen uit de thuiszorgwinkel en Via de Zorgcentrale, 0900 - 8806, zijn wij voor cliënten 7 dagen per week dag en nacht bereikbaar Thuiszorg Amstelland en Meerlanden vraagt een: MANAGER VERPLEGING EN VERZORGING .die hart heeft voor de zorg en die tegelijk de voortgang van bedrijfsmatig werken binnen de teams kan stimuleren. Die in staat is duidelijke structuur in de teams verpleging en verzorging neer te zetten. Die medewerkers weet aan te sporen verantwoordelijkheden te dragen en initiatieven te nemen. Wij verwachten dat de juiste kandidaat een visie heeft op ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg; medewerkers kan enthousiasmeren en samen werking binnen een team tot stand kan brengen; in staat is medewerkers aan te sturen op produktiecijfers om beoogde doelen te bereiken; meehelpt het gezicht van de STAM vorm te geven. Hiertoe zal hij of zij tenminste moeten beschikken over: relevante HBO- opleiding, bij voorkeur een aanvullende managementopleiding, ervaring en inzicht in een managementfunctie in de gezondheidszorg en in de financiële en personele aspecten die daarbij komen kijken, een goed probleemoplos send vermogen, commercieel inzicht en communicatieve vaardigheden. Wij bieden een baan als manager Verpleging en verzorging, in een organisatie die bij de teams grote verantwoordelijkheden legt en de teams bijbehorende bevoegdheden geeft. De functie is ingeschaald conform de zwaarte van de functie volgens de CAO Thuiszorg schaal 10 (max 6.158,- bruto p.m.). Daarnaast kennen we secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een reiskostenvergoeding, kinderop vang, pensioenregeling en een spaarloonregeling De plaats inde organisatie is onder de divisiemanager Thuiszorg. Hij of zij geeft direct leiding aan meerdere teams waarin totaal zo'n 45 medewerkers werkzaam zijn. De werkplek is in Hoofddorp. Het betreft een dienstverband van maximaal 24 uur per week verdeeld over 4 werkdagen, waaronder in ieder geval de vrijdag Voor meer informatie over de STAM en de functie, bel mevrouw Kerssies, divisiemanager Thuiszprg, 023-5672750. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 2 december a.s. richten aan afdeling P O, t.a.v. mervrouw N. Renette, personeelsfunctionaris, postbus 2318, 1180 EH Amstel veen, o.v.v. vacaturenummer 98/11/125 Een op de functie gericht assessment kan deel uitmaken van de procedure. Trendhopper International B.V. is franchisegever van de Trendhopperforn de snelstgroeiende winkelketen van meeneemmeubelen en accessoires Nederland, België en Luxemburg. Voor onze vestiging in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar P (full-time era/of zaterdaghulpen) Doorzettingsvermogen Geen 9 tot 5 mentaliteit Praktisch inzicht Leeftijd 20 tot 25 jaar Representatief Ervaring in meubelmontage Beschikbaarheid op zon- en Wat vragen wij: Full-time beschikbaarheid (voor -zaterdaghulpen alleen zaterdag, zon- en feestdagen en vakantieperiodes) Ervaring, in de verkoop Goede communicatieve vaardigheden Commercieel inzicht Enthousiasme (part-time donderdagavond en zaterdag) Wat vragen wij: Enthousiasme Kan werken in een hecht team Reprensentatief Leeftijd is tussen de 16-21 jaar Praktisch ingesteld en een 1 Service-gericht en klantvriendelij In staat om onder spanning Wij bieden: Samenwerking in een enthousiast team Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Een leerzame functie bij één van de toonaangevende meubeldetailhandelsformules Geïnteresseerd? Stuur binnen 10 dagen uw schriftelijke reactie met pasfoto en C.V naar Trendhopper Zoeterwoude, t.a.v. mevrouw J. van den Berg, Postbus 62, 2380 AB Zoeterwoilde. Tel. 071 - 589 93 46. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woonideeën om zo mee weg te lopei Succesvol zijn in de wereld van de installatietechniek. GTI Zaanstad weet, als onafhankelijk GTI-bedrijf, wat het bete kent. Met ruim 200 medewerkers opereert GTI Zaanstad in de markten infratechniek en industrie. Specialismen zijn elektrotechniek, instrumentatie en automatisering. Met een multidisciplinaire aanpak wordt optimaal inge speeld op de installatiebehoeften in de markt. Onmisken baar met succes. Dat bewijst wel de sterke toename van het aantal projecten. Een consequentie van die goede gang van zaken is dat er regelmatig dringend behoefte bestaat aan versterking. Zo zijn we momenteel op zoek naar startende en ervaren hts'ers. Talenten en professionals die graag mee willen groeien met GTI Zaanstad. Trainees Als u pas bent afgestudeerd als hts'er Elektrotechniek kunt u voor een periode van ongeveer twee jaar aan de slag als trainee. Op deze wijze maakt u kennis met de vele facetten van het bedrijf. Zo verricht u bij elkaar ongeveer één jaar diverse werkzaamheden in de buitendienst, zoals montage en in bedrijf stellen van installaties. De overige maanden maakt u in de binnendienst kennis met calcu latie, ontwerp en werkvoorbereiding. Na deze interne opleiding wordt in overleg bepaald voor welke functie u in aanmerking komt. Projectleider U bent verantwoordelijk voor het op technisch en commercieel verantwoorde wijze tot stand brengen van projecten en niet alleen specifieke vakkennis opgedaan maar bestaat uw baga ge ook uit minimaal vijf jaar ervaring als engineer. Industrieel automatiseerder U staat voor de boeiende op dracht een brug te slaan tussen technische automatisering met PLC's, SCADA en DCS's aan de ene kant en IT aan de andere zijde U bent bi] (deel)projecten in uw vakgebied de specialist die de kar trekt. Zowel bij systeemontwerp als bij de uitvoering levert u een belangrijke bijdrage. Verder functioneert u als vraagbaak op het terrein van Manufactu ring Exëcution Systems, datawarehousing en koppeling met ERE Dat alles vereist automatiseringskennis op ten minste hts-niveau, in com- onderhoudscontracten in de industrie- en infratechniek. Zowel bij de engineering, voorbereiding en uitvoering als bij de inbedrijfstelling coördineert en bewaakt u alle activiteiten. U hebt de zorg voor de veiligheid, kwaliteit, voortgang, resultaten en kosten van de projecten in uw projectteam. Als projectleider voert u besprekingen met opdrachtgevers, bouw- partners en adviseurs. Naast een hts-opleiding Energietechniek/- Elektrotechniek, aangevuld met relevante vervolgcursussen, beschikt u over langdurige uitvoeringservaring. U bent een echte leider die het maximale uit het team weet te halen. Hard- en software projectengineersU zet een technisch pak ket van eisen zelfstandig om in een technisch ontwerp met bijbeho rende ontwerpdocumenten voor industriële installaties. Daarbij bent u verantwoordelijk voor kwaliteit, kwantiteit, voortgang en kosten. Teken- en/of programmeeractiviteiten delegeert u eventueel aan engineers. U hebt dan een sturende rol. Verder bent u verantwoordelijk voor de controle van de uitgaande ontwerpdocumenten en woont u ontwerpbesprekmgen bij. Uw pro fessionele bagage bestaat uit hts Elektrotechniek. Verder hebt u binatie met ervaring in ontwerpmethodieken, client/server-techno- logie, databasemanagementsystemen, GUI's en datacommunicatie. Van welke functie maakt een succes? U mag bij GTI Zaanstad rekenen op alle begeleiding die voor een succesvolle functie-invulling nodig is. Uiteraard geldt dat nog eens extra voor wie trainee wordt Als ervaren projectengineer krijgt u de kans om uw werk met de grootst mogelijke zelfstandigheid, maar vaak wel in teamverband, te doen. U mag, naast een goed salaris, rekenen op uitstekende voorzieningen, zoals studiefaciliteiten en een winstdelingsregeling. Alle reden om te reageren Voor meer informatie over de functies kunt u telefonisch contact op nemen met de heer G.G.J. Effting, telefoon 075 - 628 26 52. Een schriftelijke sollicitatie met c. v. kunt u onder vermelding van de functie stu ren naar GTI Zaanstad bv, ter attentie van de heer G.G.J. Effting, postbus 67, 1520 AB Wormerveer. ni u/o - o^,o iu DZ.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 36