rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel fcj itch 0 Rijnland Snel groeiende vakorganisatie zoekt ambitieus talent Radiodiagnostisch laboranten m/v Gemini Ziekenhuis Crouzet Baliemedewerker Goede bijverdienste! AGENT (M/V) Ê!1 NOVEMBER 1998 913 nzijn e /I3.50 onessen- len is een professio- iinancieel regionaal bedden reer ewerkers, medisch in. Vrij- I. Jaarlijks 1130.000 ide poli- iwvan. ;nkort Per direct ontstaan op de poli afsprakenbureau twee plaatsingsmogelijkheden voor 5 middagen per week voor een medewerker afsprakenbureau m/v voor15,5 en 20 uur per week ;Functie-inhoud: het uitvoeren van administratieve taken met betrekking tot de patiëntenregistratie het maken van afspraken voor poliklinische patiënten in het geauto matiseerd systeem het verstrekken van informatie. Er wordt in teamverband gewerkt. Wij verwachten van de assistenten èen vriendelijke en servicegerichte houding ten aanzien vart-patiënten en-collega's. Functie-eisen: Van de kandidaten vragen wij: een medische achtergrond.:4 administratieve ervaring stress bestendigheid ervaring in het werken met computers beschikken over een hoog werktempo, accuratesse en flexibiliteit. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ZieJcenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 30. Inlichtingen: Inlichtingen worden u graag gegeven mevrouw A. ten Dam, hoofd poliklinieken, telefoon - 517 86 28 of via 071 - 517 81 78 pieper 21019. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 206-58, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Werving Selectie en stichting in de directe .ing van station Leiden zijn zoek naar een liesecretaresse/ igementassistente per week) 6 eisen: aangevuld met een itaresse-opleiding fe jaren relevante werkervaring kende beheersing van het ficepakket satietalent, emoplossend en taatge richt rg 8-10, 2311 EV Leiden (071) 513 44 31 Fbl)514 49 14 Tevens hebben wij bij een accountantskantoor in Leiden mogelijkheden voor een Assistent accountant (full-time) functie eisen: - minimaal MBA - aantal jaren werkervaring op een accountantskantoor - goede contactuele eigenschappen - affiniteit met het MKB is een pré Geïnteresseerd in een van de genoemde functies? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor nadere informatie en/of voor het maken van een afspaak. Het Gemini Ziekenhuis is een modern algemeen ziekenhuis met 334 bedden en ruim 1000 medewer kers. De situering in Den Helder zorgt voor een centrumfunctie voor de Kop van Noord-Holland en Texel. Den Helder is aantrekkelijk om te wonen. Het ligt midden in de prachtige natuur, vlakbij de Noordzee en de Waddenzee. Voor de afdeling Radiologie zoeken wij Uw toekomstige werkomgeving Op de afdeling Radiologie wordt gewerkt met de meest voorkomende moderne en conventionele radiodiagnostische technieken (waaronder CT, echo en DSA). Momenteel hebben we maande lijks de beschikking over een mobiele MRI. Begin 1999 beschikken we over een MRI en een hartvaatkamer. De afdeling bestaat uit 10 goed geoutilleerde diagnostiekkamers. De werkzaamheden worden verricht door 3 radiologen die aan ons ziekenhuis zijn verbonden, 20 radiodiagnostisch laboranten en 14 administratief medewerk(st)ers. Uw functie Uw werkzaamheden bestaan uit het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden ten behoeve van radiodiagnostisch onderzoek, in samenwerking met collega's. Dit betekent dat u na een inwerkperiode met de meest voorkomende apparatuur kunt werken en als 'allround' laborant functioneert. Wij verwachten U bent m het bezit van het bewijs van bevoegd heid als radiodiagnostisch laborant, het diploma MBRT of zult binnenkort uw bevoegdheid behalen. Daarnaast bent u in staat bereikbaar heidsdiensten te verrichten en kunt u zowel zelf standig als in teamverband werken Collegialiteit en een patiëntgerichte houding zijn binnen het team belangrijke eigenschappen. Een enthousiaste en flexibele instelling word op prijs gesteld. U bent bereid om in Den Heldor of directe omgeving te gaan wonen. Wij bieden U komt te werken in een prettige werkomgeving, waarin persoonlijke aandacht voor patiënten en medewerkers centraal staat. Ons ziekenhuis bouwt aan zijn toekomst en is volop in beweging. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. De vacature kan ook door kandidaten die een parttime functie ambiëren worden ingevuld. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 45. Sollicitatieprocedure Informatie kunt u inwinnen bij mevrouw A.A. Berendsen, hoofd Medisch Ondersteunende Dienst, telefoon 0223-611302 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Gemini Ziekenhuis, ter attentie van de heer D. Warbout, hoofd Personeel Organisatie. Huisduinerweg 3, 1782 GZ Den Helder. Huisduinerweg 3,1782 GZ Den Helder Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec - Kübler - Gordos Bij Crouzet wordt het steeds drukker en wij willen onze klanten toch een goede service blijven verlenen. Daarom zijn wij op zoek naar versterking voor onze VERKOOP BINNENDIENST Wat voor werk is dit? U verstrekt telefonisch allerlei informatie aan onze klanten, maakt offertes, ondersteunt onze vertegenwoordigers, neemt contact op met toeleveranciers en doet verschillende administratieve werkzaamheden welke bij de verkoop horen. Wie wij zoeken? Een enthousiaste - en sterke persoonlijkheid die accuraat en zelfstandig kan werken en die weet wat een klant van Crouzet mag verwachten. U hebt gevoel voor techniek of een technische opleiding, spreekt Engels of misschien zelfs Frans en u bent circa 25 jaar. En verder? Crouzet biedt u een fijne- en interessante baan met een prettige werksfeer. Ik praat graag met u verder over het werken bij Crouzet, het prima salaris dat daar bij hoort en onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U bent geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. (071) 541 11 21. ziekenhuis Op de polikliniek keel-, neus-, en oorheelkunde (KNO), locatie St. Elisabeth, ontstaat per 1 januari 1999 voor onbepaalde tijd een vacature voor een 32 uur per week (88,89%) Taken: Voorbereiden, begeleiden en afhandelen van het spreekuur; - aannemen van de telefoon; - maken van (telefonische) afspraken met behulp van het ziekenhuis informatie systeem (ZIS); - verzorgen van medische correspondentie. Functie-eisen: - Diploma medisch secretaresse; - kennis van medische terminologie; - ervaring met Windows, - kunnen werken met dictafoon. Het salaris bedraagt maximaal 3.696,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw I.A. Pieters-Cieraad, teamleider polikliniek KNO, telefoon 071 - 545 41 69 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t a v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie. Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 179.98 Leiderdorp (op free-lance basis) woonachtig in Leiderdorp bekend met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) goed kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd in bezit zijn van telefoon eventueel beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dagbladen en bezorgers De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere verspreidopdrachten - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten - het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.00 uur en 17.00 uur en op zaterdagen van 7.00-9.00 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijk vergoeding! Belangstelling? Bel dan op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur naar 023-5150110. U kunt ook schrijven naar Dagbladuitgeveri/ Damiate t.a.v.N. v. Geldorp, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. VelopA B.V. te Leiderdorp is een zelf standige werkmaatschappij van de internationale Readymix-groep en heeft een zusteronderneming in België. Zij richt zich op handel, assemblage, import en export van straatmeubilair, afsluit- en markeringssystemen, papierbakken, bloembakken, boombe rg, fietsenbergingen, overkappingen, betonnen ai landschapselementen en speelelementen tvanuit Zweden). ;e transportplanner (m/v) helpt lonze expeditieactiviteiten in 1e banen te leiden? 4fabriceert en importeert straatmeubilair en speet ten en krijgt steeds meer werk, vooral op trans lied. Wij zoeken daarom een transportplanner die is het dagelijkse transport te plannen en te coör- ii.Flexibiliteit en gevoel voor het maken van plan- tiraken zijn hiervoor een pre. Een zelfstandig ervan houdt zichzelf in een klein, commercieel ïr te maken. Hing: Als transportplanner ben je dagelijks in de weer om de 3 a 4 vrachtwagencombinaties zo opti maal mogelijk te laten rijden. Aan de hand van binnengekomen orders plan je de routes, houd je de beladingsgraad van de vrachtwagens in de gaten, telefoneer je met klanten, overleg je met de bedrijfsleider over urgente zaken en commu niceer je met de verkoop binnendienst en de chauffeurs. Tevens heb je regelmatig contact met de internationale verladers over binnenkomende en uitgaande orders uit het buitenland, nin een klein team: Bij VelopA werk je in een klein en enthousiast team. (Totaal aantal medewerkers 42). Wij zijn dan ook op zoek naar iemand met een MEAO- opleiding. Je leeftijd ligt tussen de 25-35 jaar. Het spreekt voor zich dat je ervaring hebt met trans port en automatisering. Je komt te werken onder verantwoording van de bedrijfsleider. fatieprocedure: je denkt aan deze eisen te voldoen word je uitge- dje schriftelijke sollicitatie te richten aan: VelopA B.V. ta.v. Hr. R. J. A. Meily Postbus 202 2350 AE LEIDERDORP telefoon 071-5410321 De Dienstenbond CNV, de vak organisatie voor banken, verzeke ringen, detail- en groothandel, media, IT-branche en overige dienstverlenende sectoren groeit snel. Naast een stevige basis, ruim I00 jaar ervaring, beschikt de Dienstenbond CNV over een duidelijke visie op de toekomst. Daarin speelt het niveau van de dienstverlening een centrale rol. De kwaliteit van het product van een vakorganisatie is vooral afhankelijk van de kwaliteit van t die er werken. DIENSTENBOND Medewerker Ledenadministratie v/m 36 uur per week - Hoofdkantoor Hoofddorp De medewerker ledenadministratie/telefonist(e)/receptio- nist(e) draagt zorg voor het, via het geautomatiseerde ledenbestand, actueel houden van de ledengegevens en het voorbereiden en verzendklaar maken van standaard brieven en (informatie) pakketten voor (nieuwe) leden. Bovendien is een belangrijke taak een maximale centrale telefonische bereikbaarheid van het hoofdkantoor van de Dienstenbond CNV en het zorgen voor een goede opvang van bezoekers. Kandidaten moeten voldoen aan de volgende functie-eisen: MAVO niveau; Uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheden; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Representatief, gastvrij en klantvriendelijk. Medewerker Financiële Administratie v/m Hl Administratief Medewerker v/m 32 uur per week - Hoofdkantoor Hoofddorp De Dienstenbond CNV beschikt over een afzonderlijke BV, nl. het Financieel Adviesbureau.Twee financieel adviseurs verstrekken persoonlijke financiële adviezen op maat aan leden van de Dienstenbond. Hierbij valt te denken aan de aanwending van een financiële afvloeiingsregeling, pensioe nen e.d. De financieel-administratief medewerker van het financieel adviesbureau van de Dienstenbond CNV levert binnen het bureau administratieve ondersteuning aan de financieel adviseurs op het gebied van documentbeheer, tekstverwerking (met name Word, WP), telefoonbeant- woording, verzorgen van mailingen en overige secretariële werkzaamheden. Bovendien onderhoudt de administratief medewerker contacten met verzekeringsmaatschappijen. Kandidaten voor deze functie moeten voldoen aan het volgende profiel: Opleiding op MBO niveau; Affiniteit met verzekeringen (m.n. levens- en pensioenver zekeringen); Uitstekende mondelinge - en schriftelijke vaardigheden; Stressbestendig; In teamverband en zelfstandig kunnen werken. Van kandidaten wordt een herkenbare affiniteit met de christelijke vakbeweging verwacht. Het spreekt vanzelf dat de Dienstenbond CNV uitstekende arbeidsvoorwaarden biedt. Omdat het personeelsbestand te weinig vrouwen, gehandicapten en allochtonen telt worden zij nadrukkelijk gevraagd te solliciteren. Nadere informatie over de functie wordt graag verstrekt door de heer Rotshuizen, algemeen secretaris, of de heer Jukema, personeelsfunctionaris, tel: 023-5651052. Ziet u het als een uitdaging de belangen van de leden van de Dienstenbond CNV de hoogste prioriteit te verlenen? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie vóór 5 december naar de Dienstenbond CNV, t.a.v. de heer R.J. Rotshuizen, Postbus 3135, 21 30 KC Hoofddorp. 32 uur per week - Hoofdkantoor Hoofddorp De medewerker financiële administratie draagt zorg voor (volledige en tijdige) ontvangst van debiteuren- en overige (niet-contributie) gelden voor de Dienstenbond CNV. Concreet houdt dit in: het verzorgen van de debiteuren administratie - met inbegrip van de werkgeversbijdragen en vacatiegelden - coderen en boeken van bank- en giro rekeningen en outpu"controle, opstellen en actueel houden van interne procedures van de financiële administratie, zorgdragen voor intern.e en externe verslaglegging en tevens vaste activa administratie en beheer van de verzeke ringsportefeuille. Aan de volgende eisen zal de kandidaat moeten voldoen: VWO/MBA niveau; Uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en orga nisatorische vaardigheden; Breed inzicht in administratieve processen; Ruime financieel administratieve ervaring en ervaring op het gebied van geautomatiseerde toepassingen (Exact en Excel).

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 31