Personeel Personeel Personeel Personeel Persons 0^ M9» reVinco BOEKHOUDER M/V <D directie secretaresse mieloo Showroomverkoper badkamers „afwisseling en uitdaging zijn de belangrijkste ingrediënten van dit werk" medewerkers personeels- en salarisadministratie medewerkers financ1 administratie I crxunvj z I Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afvalstoffen, met o.a. gebruikmaking van een nieuwe en moderne sorteerlijn. Wij zijn op zoek naar een medewerker voor de verkoop buitendienst m/v en voor de verkoop binnendienst m/v Funktie-omschrijving medewerker buitendienst: - verwerven van nieuwe klanten en opdrachten en onderhoud van contacten met huidige klantenbestand - uitwerken van offertes en opdrachten m.b.v. geautomatiseerd computersysteem. Funktievereisten: - ervaring in de verkoopbranche - zelfstandig kunnen werken - sterke persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel - goede contactuele eigenschappen - representatief voorkomen - ervaring/bekend met computer - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van Nederlandse taal - enige bekendheid in regio Leiden en Duin- en Bollenstreek - in bezit van rijbewijs - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Geboden wordt een goede salariëring, een bedrijfsauto en een informele en praktische werksfeer. - uitwerken van offertes en opdrachten m.b.v. geautomatiseerd computersysteem - ondersteuning van afd. administratie Funktievereisten: - ervaring met computer - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van Nederlandse taal - grote mate van nauwkeurigheid - leeftijd tussen 18 en 25 jaar Geboden wordt een goede salariëring en een informele en praktische werksfeer. Vliko BV dhr. T. Kooter Achthovenerweg 17b 2351 AX Leiderdorp W. T. B. Joop Buiteman B.V. Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf en voor de financiële administratie zijn wij op zoek naar een BOEKHOUDER M/V De werkzaamheden zullen bestaan uit: - Het verzorgen van de debiteuren- en crediteurenadministratie - Het verzorgen van de loonadministratie - Fakturatie - Maandelijkse rapportage aan de direktie - Het voorbeeiden van de jaarrekening Wij vragen: - In het bezit van praktijkdiploma boekhouden - In het bezit van, danwel studerend voor MBA - Accuratesse - Ervaring in soortgelijke functie Ervaring met Exact, Excel en Word strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goede salariëring, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een jonge en enthousiaste omgeving. W. T. B. Joop Buiteman B.V. Postbus 1060 2302 BB Leiden DEHABOUW is een Bouw- en Ontwikke lingsbedrijf te Leiderdorp dat voor 95% werk uitvoert aan Onroerend Goed in ei gen beheer, werkzaamheden in verbouw, nieuwbouw onderhoud en renovatie. Wij zijn op zoek naar een meewerkend timmerman-uitvoerder of eventueel een duo is geen bezwaar - die op zelfstandige basis en tevens een gedeelte uitvoering en organisatie aankunnen. Leeftijd 25-40 jaar. Wij bieden: - Fijne werksfeer - Goede werkkring en collega's - Werken in de regio - Zelfstandigheid - Goed loon bij aanvang op basis van CAO, bij goed functioneren bespreekbaar. Voor eventuele inlichtingen en afspraken kunt u tijdens kantooruren bellen tel. 071-5899844. Postbus 3207 2220 CE Katwijk data dupliceer services Wegens vertrek van de huidige boekhouder zoekt Revinco en Renovo Film, gerenommeerde bedrijven in de video en film, op korte termijn een boekhouder die zal zorgdragen voor de financiële administratie van deze maatschappijen. De ideale kandidaat heeft een MEAO opleiding dan wel P.D. Boekhouden en is bezig met MBA. Heeft enige ervaring in het zelfstandig voeren van een financiële administratie en is gewend te werken met Exact software en heeft zo mogelijk ervaring met automatisering in z'n algemeenheid. Heeft naast bovenstaande vaardigheden interesse in bedrijfskunde/fi nanciën en wil graag in een dynamische omgeving werken. Heeft een leef tijd tussen de 22-26 jaar en wil er vijf dagen per week voor gaan. Ook herintreders m/v worden uitgenodigd te solliciteren indien men vol doet aan bovenstaand profiel. U kunt uw schriftelijke sollicitatie inclusief c.v. sturen naar: Revinco b.v. Postbus 3207 2220 AC Katwijk (ZH) t.a.v. C. A. J. A. Tetteroo of telefonisch informatie opvragen tijdens kantooruren op het i 071-4030706. DB Groep B.V. is een bedrijf dat de administratie verzorgt voor DB Bouw B.V. en Nijvo Projektontwikkeling. w DB Bouw B.V. is een bedrijf dat zich voornamelijk bezig houdt met renovatie van oude panden. Nijvo Projektontwikkeling is een bedrijf dat zich voornamelijk bezig houdt met het ontwikkelen van kantoorpanden. In verband met een vacature in ons bedrijf zijn wij op zoek naar een Administrateur m/v (fulltime) Functie-omschrijving: - verzorgen financiële administratie van alle werkmaatschappijen. - periodieke verslaggeving naar directie. - verzorgen van de salarisadministratie, aangifte omzet- en loonbelasting. - verzorgen van alle correspondentie en alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - MBA/SPD niveau, eventueel studerend voor SPD - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - kennis van Exact, WP6.0 of Word for Windows - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Voor diegene die ons komt versterken bieden wij een afwisselende baan. De salariëring is afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: DB Groep B.V. Zuidzijderweg 4 2374 BV OUDE ADE t.a.v. de heer J. J. M. Volwater "c _c o CD installatietechniek GTI Zaanstad bv is een onderdeel van nv GTI Hol ding. Een organisatie met ruim 7.000 medewer kers in Nederland, België en Duitsland. Sterk in toegepaste techniek, die vanuit meer dan 80 vesti gingen geïntegreerd wordt aangeboden. Met ruim 200 medewerkers (m/v) opereert GTI Zaanstad in de markten infratechniek en indus trie. Op dit moment is er plaats voor een de functie U ondersteunt de directie zodanig dat deze optimaal kan functioneren. Met dat doel voert u taken uit als behandeling van post en telefonische con tacten, het archiveren van directiestukken, het beheren van de directie-agenda, het ontvangen van bezoek, het voorbereiden en notuleren van directievergaderingen en het uitwerken van besprekingsverslagen. Verder legt u zich toe op het beheer van bedrijfsinformatie, het ver zorgen van prekwalificaties en het beheer van het rela tie-informatiesysteem. U voorziet de directie en de ves tigingen in de regio van informatie over nieuwe projecten. En daarnaast bewaakt u de GTI-huisstijl, verzorgt u advertentieplaatsingen en beheert u atten ties en drukwerk. het profiel U hebt als opleiding HAVO in combina tie met Directiesecretaresse Schoevers of MEAO secre tarieel. Daar voegt u de opleiding Management Assis tente (IBW of ISW) aan toe. U voert uw taken met grote zelfstandigheid uit en legt daarbij een grote mate van stressbestendigheid aan de dag. Uw contactuele kwali teiten zijn zonder meer goed. Met werken aan beeld schermen hebt u geen probleem. Aspecten als discretie en representativiteit completeren uw profiel. de voorzieningen GTI kent arbeidsvoorwaarden die volledig passen in het patroon van een vooraanstaande onderneming. Zo mag u onder andere rekenen op ruime studiefaciliteiten en een winstdelingsregeling. de sollicitatieprocedure Als u belangstelling hebt voor de functie, richt uw schriftelijke sollicitatie dan binnen 14 dagen aan GTI Zaanstad bv, t.a.v. de heer G.G.J. Effting, Postbus 67, 1520 AB Wormerveer. GTI Zaanstad bv, Industrieweg 20a, 1521 ND Wor merveer, telefoon (075) 628 26 52 GTI. Technisch gesproken kun je bij ons alle kanten op. De HY\'A-groep is een internationaal toonaangevende fabrikant en leverancier van hydraulische componen ten Cteiescoopcylinderskipperinstallaties, autolaadkra- nen, beweegbare vloeren, haak- en portaalarriisyste- nien, etc.) voorde transportwereld. De totale groep heeft een personeelsbestand van meer dan 350 medewerkers in eigen vestigingen in West- en Oost-Europa, Verre Oosten en Latijns-Amerika, terwijl da werk van dealers en agenten onze belangen van de wereld behartigt, liet bedrijf maak\ een spectaculaire ontwikkeling door, zoi eigen groei als van wege bedrijfsovernames. Gezien deze continue groei van ons bedtIj voor ons Hoofd Kwaliteitszorg op zoek KWALITEITSCONTROLEU die, naast het verrichten van 'normale' uitvoerende controlewerkzaamheden, ons helpt systeem (ISO-9001) te optimaliseren, onze medewerkers nog kwaliteitsbewuster te maken, ontt tie verder te stroomlijnen en die in de toekomst wellicht door kan groeien naar Chef Kwaliteit* Wij vragen U begrijpt dat wij van de juiste kandidaat zaken ver wachten als een technische opleiding op minimaal mbo- niveau, met daarnaast zowel theoretische als praktische kennis van en ervaring met kwaliteitszorgsystemen, die tevens goed kan communiceren en bovendien beschikt over enthousiasme en doorzettingsvermogen. Ook personen met ruime verspaningservaring en prakti sche meetervaring kunnen voor deze functiei king te komen. U moet tevens bereid zijn on gendienst te werken. Wij bieden Van onze kant zetten wij daar graag een go arbeidsvoorwaarden tegenover, dat ook studie groeimogelijkheden omvat. Interesse in een baan met toekomst? Schrijf dan een bondige sollicitatiebrief met cv HYVA, t.a.v. Personeelszaken, postbus 347, 2400 AH Alphen a/d Rijn. Bel voor meer informatie de heer H. van Rees, Hoofd Kwaliteitszorg, telefoon (0172) 42 35 41 Wij zullen ons best doen de sollicitatieprocedure vöör het eind van het jaar af te ronden. mma MnONBBMMMRRK'^. raab karcher bouwstoffen Mieloo in Lisse is een leverancier van bouwmaterialen, te gek, en keukens. Sinds 1987 maakt het bedrijf deel uit var, Bouwstoffen, een internationale onderneming in handel ning met meer dan 250 vestigingen, waarvan 22 in Nederlani In verband met het vertrek van één van onze verkopers zijn wij dringend op zoek naar eer m/v Profielschets: Wij vragen i creatieve, representatieve collega, liefst met'ervaring i een klantvriendelijke- en flexibele instelling i opleiding op mbo niveau i kennis van computersystemen i leeftijd tot 30 jaar en woonachtig in de omgeving Wij bieden werken in een team van jonge mensen afwisselende baan studiemogelijkheden op vakgebied prima salaris met aanvullende goede sec arbeidsvoorwaarden Spreekt deze functie u aan en herkent u zich in de profielschetsStuur dan zo snel mogelijk uw sollicitatie, voorzien van c.i Mieloo Bouwmaterialen B.V., Postbus 62, 2160 AB Lisse, t.a.v. de directie. ONDERWIJS BUREAU Het Onderwijs Service Bureau met vestigingen in Leiden, Arnhem, Zaandam, Groenlo, Assen en Alkmaar is een snel groeiend landelijk onderwijsadvies en - administratiekantoor ten behoeve van alle sectoren van het onderwijs. Het Onder wijs Service Bureau (OSB) telt 225 medewerkers en is werk zaam voor 135 gemeenten, 800 basisscholen, 80 scholen voor voortgezet onderwijs en 20 BVE-instellingen, alsmede voor HBO- en andere instellingen. Het Onderwijs Service Bureau draagt zorg voor een breed dienstverleningspakket waartoe in ieder geval behoren de financiële administratie en de personeels- en salarisadmini stratie. Tevens adviseert het bureau de aangesloten school besturen en -directies over financieel en personeelsbeleid en zorgt voor beleidsadvisering in de meest brede zin. In het kader van uitbreiding van werkzaamheden is er binnen de vestiging Leiden - die op dit moment bestaat uit 50 enthou siaste medewerkers - plaats voor: functie-informatie: Het voeren van de personeels- en salarisadministratie voor een aantal onderwijsinstellingen voor voortgezet en/of primair onderwijs. Het uitvoeren van rechtspositionele regelingen en het verstrekken van informatie daarover aan scholen. Functie-eisen: Een functiegerichte opleiding op HAVO/MBO-niveau. Een flexibele instelling. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Automatiseringskennis. Kennis van en praktische ervaring met het CASO-salarissysteem strekt tot aanbeveling. Tevens is er binnen de vestiging Leiden plaats voor Functie-informatie: Zelfstandig uitvoeren van financieel administratie! werkzaamheden ten behoeve van een aantal onderwijsinstellingen voor voortgezet en/of prirn onderwijs. Het opstellen van begrotingen en financiële jaarrel Het verrichten van boekhoudkundig- en financieel administratieve werkzaamheden. Regelmatig controleren van onderdelen van de boekhouding. Functie-eisen: Een functiegerichte opleiding op HAVO/MEAO- Praktijkdiploma boekhouden Een flexibele instelling Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvi Kennis van het boekhoudprogramma Exact. Ervaring met onderwijsadministratie strekt tot aai Voor beide functies wordt het volgende gebodi Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselen Een salariëring die plaats vindt op basis van opleid ervaring conform de CAO Voortgezet Onderwijs. Een volledige weektaak. Een intern opleidingstraject dat afhankelijk vandf vooropleiding en/of werkervaring 3 tot 6 maandec duren. Opname in het ABP. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden 'VI Inlichtingen over de functies worden verstrekt door de heer H.W. van Assema, locatiedirecteur Onderwijs Servic Leiden. Telefoonnummer 071-5313051 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Onderwij Bureau, vestiging Leiden, t.a.v. de heer H.W. Assema, Postbus 32084, 2303 DB Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28