Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Universiteit Leiden FACULTEIT DER WISKUNDE EN NATUURWETENSCHAPPEN Werktuigkundig medewerker (v/m) (38 uur p/w) 8-333/9997 Taak: De medewerker bedient de vaste werktuigkundige en elektrotechnische (e/w-) installaties waaronder het instellen en regelen van de temperatuur- en klimaatkamers. Door middel van onderhoudsschema's draagt zij/hij zorg voor het preventief en systematisch onderhoud van genoemde installaties en apparatuur. Installaties worden zelfstandig afgesteld waarbij een hoge precisie bij op- en samenbouw nodig is met gebruikmaking van bijzondere meetapparatuur. Zij/hij repareert onderdelen van de installaties en adviseert zo nodig modificaties aan te brengen. Binnen en buiten bedrijfstijden heft zij/hij storingen op, indien mogelijk in nauw overleg met de gebruiker. Bij dit alles ziet zij/hij toe op naleving van de terzake gestelde veiligheidseisen en installatie voorschriften Van de medewerker wordt een flexibele werkinzet verwacht gezien de gespreide locaties van de faculteit. Vereist: mts-w met applicatie meet- en regeltechniek; ervaring met complexe installaties; kennis van hogedruk/warmwater installaties met aangekoppelde cv-installatie. Salaris maximaal 4.081,- bruto per maand. Inlichtingen bij: mw. C. Keizer tel: 071-5274609. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad, zenden aan: Gorlaeus laboratoria, t.a.v. mw. C. Keizer, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 9502, 2300 ra Het beleid van de universiteit is erop gericht met vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht tt solliciteren. een goed klimaat voor kwaliteit Alpha Omega Adviesgroep bestaat uit Alpha Omega Advies en Alpha Omega Consult BV en heeft vestigingen te Zeist, Almere, Leiden en Gouda, waar in totaal 55 medewerkers werkzaam zijn Alpha Omega Advies is een not-for-profit organisatie die onderwijsinstellingen ondersteunt bij het realiseren van innovaties en adviseert bij organisatievraagstukken. Tevens ondersteunt Alpha Omega Advies leerlingen en cursisten bij het optimaliseren van hun (school)loopbaan. Alpha Omega Consult BV ondersteunt organisaties bij de optimale inzet van talenten door coaching, training en organisatieadvies. Ook Is Alpha Omega Consult actief op het terrein van loopbaanadvies aan particulieren ten behoeve van het secretariaat te Leiden zoeken wij een secretaresse m/v (36 uur) u levert met een grote mate van zelfstandigheid een bijdrage aan ons secretariaat e adviseurs, testdagen en trainingen uw functie: plannen van afspraken t.b.v. c ontvangen van klanten behandelen van inkomende telefoongesprekken en het verstrekken van informatie bijhouden van het klanteninformatiesysteem correspondentie archiefwerkzaamheden MBO-niveau goede kennis van WP kennis van Exact is een pre communicatieve vaardigheden verantwoordelijkheidsgevoel affiniteit met automatisering flexibel, punctueel, stressbestendig, zelfstandig klantgericht gevoel voor humor Uw salaris is conform onze CAO en afhankelijk van uw ervaring. Alpha Omega Advie^ biedt goede secundaire arbeidsvoorwaarden en opname in het Pensioenfonds PGGM. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.M. Groen-de Leij, manager binnendienst, telefoon 030 6997900. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 1 december aanstaande zenden aan Alpha Omega Adviesgroep, Postbus 252, 3700 AG Zeist. Moret Ondememersservice is een dienstenpakket van Moret Ernst Young gericht op ondernemers. Dit pakket omvat een breed scala aan administratieve en fiscale diensten. Tot de cliënten van Moret Ondernemersservice behoren zowel kleine als middelgrote ondernemingen in alle branches. Moret Ondememersservice vindt u op bijna 50 vestigingen Voor ons kantoor in Lelden zoeken wij op korte termijn een beginnend assistent-belastingadviseur m/v. V/mtgefiieri Je houdt je bezig met het voorbereiden van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Daarnaast behoren tot je takenpakket het verwerken van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van aangiften omzet- en loonbelasting. •louw profiel Je combineert een MEAO-BA diploma met een no-nonsense- mentaliteit. Verder ben je accuraat, servicegericht en behoorlijk stressbestendig. Je kunt goed in teamverband werken. Eén a twee jaar ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Onr aanbod Een aantrekkelijke functie in een prettige werksfeer. Met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ed Staas of Jacqueline Jans-Beeke, telefoon: 071 - 524 14 44. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan Moret Ondememersservice, t.a.v. Natasja van der Woude, personeels functionaris, postbus 90636, 2509 LP 's-Gravenhage. Van ónf. msgjfi meer verwachten. 0 Moret Ondernemersservice Bloedbank Leldsenhage voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandeling van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim SO.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusietechnieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkelen van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locaties, ongeveer 200 medewerkers. Bloedbank Leidsenhage irking met verschillende afdelingen van de Bloedbank Leidsenhage en het LUMC is de Navelstrengbloedbank opgericht.De Navelstrengbloedbank verricht werkzaamheden m.b.t. het verzamelen, testen, typeren, bewerken van navelstrengbloed, het cryogeen opslaan, validaties ter voorbereiding op implemen taties en het uitgeven van navelstrengbloed stamcelproducten, die gebruikt worden als alternatief voor allogene beenmergtransplantatie.Tevens wordt er onderzoek verricht naar virale en bacteriologische veiligheid van stamcelproducten en ontwikkeling van mogelijk nieuwe bloedproducten. Ten behoeve van de Navelstrengbloedbank zijn wij op zoek naar een Analist m/v (20 uur per week) In deze verantwoordelijke functie draag je zorg Voor de bewerking en cryo- preservatie van het afgenomen navelstrengbloed. Een scala van immuno- haematologlsch onderzoek worden uitgevoerd met het oog op proces- en productcontrole. Andere werkzaamheden die je verricht zijn het verwerken en cryogeen opslaan van aan stamcelproduct-gerelateerde materialen. Ook draag je zorg voor het distribueren van monsters. Er wordt verwacht dat je een actieve bijdrage levert bij het optimaliseren van technieken voor het testen van bacteriologische en virologische veiligheid en voor de kwaliteit (viabiliteit) van het navelstrengbloed stamcelproduct. De werkzaamheden worden voornamelijk uitgevoerd op de locatie Leiden. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij zal meedraaien in een bereikbaarheidsdienst voor het afnemen en bewerken van navelstrengbloed in het weekend. Wat maakt je tot de juiste man of vrouw? We zijn op zoek naar een collega met minimaal een MLO/HLO-(medisch) diploma, dit aangevuld met een HTA-cursus of ervaring hebben met het bewerken van bloed en/of met vaiidatietechnieken. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die kennis heeft van cetkweek of immunophenotypering of van bloedgroepserologie en virusdiagnostiek. Je bent bekend met het werken volgens GMP/GLP-richtlijnen, het opstellen van protocollen en septisch werken.Tevens beschik je over organisatorische vaardigheden en over voldoende zelfstandigheid, creativiteit en flexibiliteit teneinde de werkzaamheden voor een aanzienlijk deel zonder directe begeleiding git te kunnen voeren. Waar kun je op rekenen? Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maximaal volgens FWG 40 f4.300,- bruto per maand op fulltime basis. De overige arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren We nodigen je uit om vóór 7 december a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van vacaturenummer 9829. Richt je brief met c.v. aan Bloedbank Leidsenhage, t.a.v. Rob Drost, Personeelsfunctionaris, Leyweg 297, 254S CJ Den Haag. Met vragen of voor meer informatie omtrent deze vacature kun je je wenden tot Jacqueline van Beekhoven, Hoofd Navelstrengbloedbank, te bereiken onder tel.nr. 071 -5266662. Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg 297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Bloedbank Leidsenhage is onderdeel van de Stichting Sanquin Bloedvoorziening Bloed geven... dat doe je met je hart! PARTTIME BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER V/M Wij zoeken voor een hotelorganisatie een boekhoudkundii kandidaat die graag parttime aan de slag wil. Je gaat kasafdrachten verwerken en beheert de salarisadministratie kan je tijden in overleg bepalen. Heb je interesse? Neem snel contact met ons op! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Wil je fulltime werken en spreekt het je aan om klanten woord te staan, problemen op te lossen en correspondentiet verzorgen? Kandidaten met een flexibele instelling e met de bloemenbranche zijn altijd welkom! Bel ons even jouw mogelijkheden te bespreken. TELEFONIST/RECEPTIONIST VOOR TWEE DAGEN PER WEEK V/N Ben jij op zoek naar een parttime job? Dan kan je aan de slagb een bedrijf dat per januari a.s. zich vestigt in Rijnsbuij Wij zoeken een enthousiaste kandidaat die op maandag donderdag de telefoon gaat aannemen, klanten ontvangt post-en kopieerwerk verzorgt. Kun je werken met Word spreek je Engels en Duits? Neem dan contact met ons i ACTIVITEITEN BEGELEIDER VERPLEEGHUIS V/M Ben je gediplomeerd activiteitenbegeleider en wil je tijdelil werken in Katwijk? Dan hebben wij de baan voor jou! je kan ieder geval tot aan het einde van het jaar lekker bijverdient! Wil je meer informatie? Bel ons dan even. ALLESKUNNER VOOR EEN SUPERMARKT IN KATWIjK V/M Ben jij minimaal 24 uur per week beschikbaar en wil je Ie bijverdienen? Dan hebben wij een afwisselende baan voor jo met zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Je hebt verscto lende taken, je gaat bijvoorbeeld vakken vullen en fungeerta cassière, maar je houdt ook bestellingen bij. Kortom, je 'van alle markten thuis zijn! Wij zoeken een enthousiaste kanc daat met bij voorkeur een LDS of MDS-diploma. Luba Katwijk Voorstraat 70, tel. 071-4074044 Luba Rijnsburg Laan van Verhof 3, tel. 071-4031287 Luba^ Uitzend RllFOi» kij Je beseft dat mensen ons belangrijkste kapitaal zijn Medewerker Personeelszaken Opleidingen m/v Rabobank Haarlemmermeer groeit snel. Zowel in de particuliere als in de zakelijke markt. Ons werkge bied, de Haarlemmermeer, ontwik kelt zich in hoog tempo tot één van de grote Europese verkeersknoop punten, met Schiphol als spil. Een dynamische markt, waar zich voortdurend nieuwe bedrijven vestigen. En waar jaarlijks 2.000 woningen worden gebouwd. We bewerken deze markt met 150 mensen, verdeeld over zeven kantoren. Een aantal dat de komende jaren zeker nog zal toe nemen. Daarom zijn we op zoek naar versterking van onze afdeling Personeelszaken 8c Opleidingen. Als medewerker Personeelszaken 8c Opleidingen ben je de spil van de afdeling. Je coördineert wer ving- en selectieprocessen, bewaakt tijdlijnen en procedures en regelt aanstellings- en ontslagzaken. Daarnaast verzorg je de maande lijkse salarisadministratie en zie je toe op de juiste toepassing van arbeidsvoorwaarden. Andere belangrijke taken zijn: het perio diek opstellen van cijfermatige overzichten en het geven van secretariële ondersteuning aan de adviseurs. Echt teamwork dus, waarbij je al je kennis en kunde zult kunnen benutten. En waarbij je volop ruimte krijgt om jezelf te ontwikkelen. Met een MBO+- opleiding, bij voorkeur richting Personeelswerk, en ervaring in een soortgelijke functie maak je bij ons een goede start. Kennis van arbeidsvoorwaarden en arbeids recht en een uitstekende beheersing van het Nederlands in woord en geschrift zijn onmisbaar. Als per soon ben je flexibel, organisato risch en communicatief sterk, stressbestendig accuraat en vol Rabobank Haarlemmermeer initiatief. Bovendien ben je bereid flink te investeren in je verdere loopbaan binnen onze bank. Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Aad van Kamp, adviseur P8cO, telefoon (023) 569 46 00, of Koert Meijer, manager P&O, telefoon (023) 569 46 03. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, t.a.v. Koert Meijer, manager P8cO, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 24