Personeel N&RTEL M C NETWORKS CNC-draaier m/v a I i s t m/v Aankomend autospuiter/ Autospuiter m/v Banen op de weg PuTchasing Manager Assistant Buyer Secretaries/ Administrators Senior Buyer rFT* Kverneland Ondernemende Hypotheekadviseurs (m/v) mm mm ZATERDAG 21 NOVEMBER 1998 /V Bi) hefcklinisch chemisch laboratorium ontstaat per métüo januari 1999 een tijdelijke vacature voor ongeveer 10 maanden voor een voor 29 uur per week Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal jkenhuis, met li 300 bedden hgeveer 900 medewerkers, zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle 'Specialis men zijn v woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli- Functie-informatie: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste ollega die zelfstandig klinisch-chemische en hematologische bepalingen kan uitvoeren. Daarnaast maken de voorberei dende analyses ten behoeve van bloedtransfusie en het afnemen varv bloed bij de patiënten deel uit van de werk zaamheden. Functie-eisen: De kandidaat dient in het bezit te zijn van het diploma MLÖ of HLO,..richting klinische chemie. Daarnaast vragen wij eeri stressbestendige, flexibele en in teamverband kunnên werkende kandidaat. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 40. Inlichtingen: Inlichtingen worden u graag gegeven door mevrouvy Reijngoudt, hoofdanaliste, tel. 071 - 517 85 81 - 517 81 78. icitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer 207-58, op onderstaand adres: Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden AUTOSCHADE BÉS DE JONG/DEN HOLLANDER Onze schade-afdeling maakt deel uit van de succesvolle merken Peugeot Den Hollander en Citroën De Jong. De perfekte produktielijn van beide merken heeft tot een forse groei geleid en daarom zijn wij op zoek naar een Voor informatie en reaktie tel. 071-4013941 dhr. Stef Stijnman AUTOSCHADE DE JONG/DEN HOLLANDER 4 Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Buschauffeurs m/v Randstad Transportdiensten is op zoek naar gemotiveerde buschauffeurs die aan de slag willen in het stads- en streekvervoer in de regio Leiden. Het betreft werk voor langere tijd. Bent u op korte termijn beschikbaar en vindt u het geen probleem om in wisselende diensten te werken, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op voor meer informatie. Mocht u nog niet in het bezit zijn van rijbewijs D en/of het chauffeursdiploma Personenvervoer, dan biedt Randstad Transportdiensten u de mogelijkheid deze papieren alsnog te halen. Informatie bij Marcia van Dooren, tel. (010) 495 47 49, Rotterdam, W. Barentszstraat 1 b. ir randstad transportdiensten How the world shares ideas. Nortel Networks is a leading global telecommunications company and works with customers worldwide to design, build and deliver communications and IP-optimized networks. Our Unified Networks create greater value for customers world-wide by delivering integrated network solutions spanning data and telephony. Recently strengthened by our merger with Bay Networks, we are able to deliver an unparalleled breadth of network technologies to out customers. Nortel Networks has, with over 80,000 employees world-wide of which 18,000 based in Europe, global presence in more than 150 countries and territories with offices and facilities in North America, Europe, Asia/Pacific, Caribbean and Latin America, the Middle East and Africa. For our office ia Hoofddorp, we are looking for: Job Purpose Reporting'Mnto SNR NCR purchasing OPS - Northern Europe. Managing all procurement (non production) activities for the Northern Region. Ensuring compliance with all corporate purchasing procedures. Driving strategies to maximise cost reduction opportunities. Working with end users to ensure selection of preferred suppliers. Managing the vendor base for the Northern Region. Managing suppliers and improving their performance. Skills Eight years experience in non production purchasing. Three years experience in senior purchasing position. Proven track record in cost reduction. Experience of project related/OEM procurement. Fluent English. Qualifications Required General Business Qualification, Degree level or similar. Job Purpose Enter purchasing requisitions into the purchasing system. Raising purchase orders. Creating new suppliers on the purchasing system and managing the vendor master file. Ensuring compliance with all corporate purchasing procedures. Negotiating with suppliers on low/medium value purchases. Working with end users to ensure selection of preferred suppliers. Skills Some experience in non production purchasing or similar commercial role. Selfmotivated and able to work under limited supervision on own initiative. Fluent English. Looking to develop a career in purchasing. We currently have several vacancies for Administrators and Secretaries based in our Dutch office in Hoofddorp. If you speak Dutch and are proficient in the following software packages, we would encourage you to apply: Microsoft Exchange Powerpoint Excel Word Processing packages (preferably Word). To succeed within this international, leading edge company you will have excellent customer liaison and interpersonal skills as well as a large amount of initiative and personal drive. In return we offer an exciting environment and a step up into a company with limitless career potential. For our office in Brussels we are looking for a: Job Purpose Take responsibility procurement (non production) activities for Belgium. Ensuring compliance with all corporate purchasing procedures. Driving strategies to maximise cost reduction opportunities. Working with end users to ensure selection of preferred suppliers. Managing the vendor base for Belgium. Managing suppliers and improving their performance. Skills Three years buying experience in non production purchasing. Selfmotivated and able to work unsupervised on own initiative. Proven track record in cost reduction. Experience of project related/OEM procurement. Fluent English. Qualifications Required General Business Qualification, Degree level or similar. Should you be interested in one of the above positions, please send your cv in either English or Dutch to: Vanessa tauter- Recruiter Northern Region, P.O. Box 2017,2130 CE Hoofddorp. Telephone: (023) 567 31 73. E-mail: Lautoi@nortelnetworks.com For further information on our job opportunities, visit our web site or apply through e-mail to 'www.nortelnetworks.com/eurojobs'. Op de afdeling Voorbewerking is een fulltime vacature ontstaan v 1 CNC-draai( Uw functie Als CNC-draaier wacht 11 een afwisselende baan. Zo bedient u verschillende CNC-draai- banken, die u instelt en waarvoor u zelfstandig nieuwe programma's maakt. Daarnaast laat 11 de machines optimaal draaien, waarborgt u de vereiste kwaliteit en zorgt u voor het dagelijkse en periodieke onderhoud. Administratieve werkzaamheden completeren uw takenpakket. De werkzaamheden worden in tweeploegendienst vervuld. Wij vragen Uiteraard hoeven wij u niet te vertellen hoe CNC-machines te programmeren en bedie nen. U beschikt immers over de nodige ervaring. Ook met de Nederlandse taal kunt u goed uit de voeten. Net zo min als een flexibele opstelling ten aanzien van werktijden en de bereidheid om in voorkomende gevaller. andere werkzaamheden te verrichten, obstakels zijn. Bent u daarnaast enthousiast en initiatiefrijk? Dan zien wij het wel zitten. Ons aanbod Bij Kverneland gaan collega's op informele voet met elkaar om. U treft dan ook een st: mulerende omgeving waar u snel uw draai zult vinden. Waar u bovendien genqeg kan sen krijgt u verder te ontplooien. En wat primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden betreft, die zijn zonder meer goed te noemen. Interesse? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Dolstra, manager Productie, telefoon (0252) 66 22 33. Uw schriftelijke sollicitatie, v c.v., kunt u binnen 10 dagen sturen naar Kverneland Nieuw-Vennep, t.a M.J.C. Metzelaar, Postbus 1000, 2150 BA Nieuw-Vennep. nlng. De groep eigen fabrleke Noorwegen, Ni Denemarken, Enf Vennep B.V. (vt„ Greenland NleuwK' Vennep B.V.), 1111 de twee Nederlaa lak fabrieken, schljvenmaalers, z( bouwspulten ond |Q(- ike Vlcon, Deutz-Fahi SORGELOOS ZOEKT die oog hebben voor de toekomst en na een aanloopperiode franchisenemer willen worden bij de Sorgeloos-organiii Sorgeloos Hypotheek- en pensioen- manogement, is een snelgroeiende franchiseketen op hef gebied van hypotheek- en pensioenadvisering. Momenteel zijn er acht vestigingen. Kernwoorden van de Sorgekios-formule zijn: kwalitatief hoogwaardige advisering, betrouw baarheid en betrokkenheid van de hypotheek- en pensioenadviseur. De Sorgeloos adviseur treedt op als gastheer voor zijn klanten. Met haar 'no-nonsens' aanpak, neemt de Sorgeloos-organisatie een unieke plaats op de markt in. Fiattering van hypotheekaan- vragen vindt in de meeste gevallen direct plaats. ou4s» lraticW»<«M,»bu' ■-C-» eo*x ^O? Uw profiel: U heeft ervaring in het bank- of verzekeringswezen. U bent in het bezit van het assurantiën B-diploma. U voelt zich thuis op de lokale markt. U bent klantvriendelijk ingesteld. U adviseert klantgericht. lercieel, administratief en aulomaliseringsgebe voortdurende opleiding en training, zodat uw kennis optimaal wordt onderhouden; gedurende de aanloopperiode van twee jaar een, gegarandeerd inkomen. Er wordt een minimale investering van fl. 25.000.- verwacht. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een brief met c.v. aan European Franchise Consultants, postbus 4092, 3006 AB Rotterdam, l.a.v. drs. Hein E.V. van Baaien, telefoon 010-2424200. lederland, begeleidt het v, is, he' 0 5nd« Franc/,,M v„,e European Franchise Consultants i Het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) vormt samen met de Faculteit der Geneeskunde van, de Universiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het LUMC heeft ongeveer 7000 medewerkers in dienst en voert drie kern activiteiten uit, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 3 is een van de drie klinische divisies em omvat de spe cialismen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde, Neurologie en Neurochirurgie Divisie 3 Neurologie De administratief-secretariële organisatie van de afdeling Neurologie is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecretariaat. Doelstelling'van het stafsecretariaat is het verzorgen van een doelmatige, efficiënte secretariële ondersteuning ten behoeve van stafleden/medewerkers voor wat betreft hun niet-patiënt- gebonden taken (m.h. onderwijs, onderzoek en organisatie) bin nen de afdeling. Aan de werkzaamheden binnen het stafsecretariaat wordt lei ding gegeven door een hoofd stafsecretariaat, die verantwoor delijk is voor de dagelijkse gang van zaken binnen het secreta riaat en zonodig prioriteiten stelt in het aangeboden werk. De secretaresses (waaronder ook het hoofd) binnen hét staf secretariaat kunnen één of meer stafleden toegewezen krijgen waarvoor zij in principe de werkzaamheden verrichten. Zij dienen echter binnen het stafsecretariaat all-round inzetbaar te zijn. Ten behoeve van het stafsécretariaat wordt gevraagd een: Secretaresse v/m (32-36 uur per week) Vac.nr. 98.C.20.47.LD Functie-inhoud: - uittypen en verzorgen van algemene correspondëntie, in het Nederlands en Engels: - bijhouden van agenda's, archief en telefoon-/faxbehandeling; - verrichten van ondersteunende werkzaamheden op het gebied van onderwijs aan studenten en specialistenopleiding: - organisatorisch meewerken aan publicaties, artikelen en pro moties; - algemene voorkomende werkzaamheden op het secretariaat Functie-eisen: - HAVO/MEAO; - (medisch) secretaressp-opleiding; - ervaring met dictafoon, Windows, WP en/of Word: - kennis van de medische terminologie: - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse: - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van I0r I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. «in Salaris: md Het salaris bedraagt maximaal f 3.703,- bruto per maand, afhan- een kelijk van leeftijd en relevante werkervaring. Kri gev Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw het M.E. van Hoogevest, hoofd stafsecretariaat (071 - 52 6 21 97j en met betrekking tot de arbeidsvoorwaarden door de heef G. Nieuwenhuijzen, P&O-adviseur (071 - 526 16 43). drie Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze klag advertentie. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan LUMC D( t.a.v. de directeur van de dienst sociale zaken, Postbus 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacature- »1, nummer vermelden. t(jf

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 20