Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Heb jij genoeg talent om ons talent te gaan werven? chauffeur/ bezorger civacon TONTEL rhibon SERVICE MONTEUR Binnendienst Medewerker Verkoop [7 (buitendienst) Verkoopadviseur m/v ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 4si Wij zoeken een Van der Gugten Verpakkingen uit Rijnsburg is een groothandel in verpakkingsmateriaal. Een modem geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor efficiënte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Tel. [071] 403 08 54 Over deze baan kunnen we kort zijn... We zoeken een gemotiveerd persoon tussen de 20/35 jaar in het bezit van een chauffeursdiploma en rijbewijs B/C/E om onze producten te bezorgen. Wij bieden u een uiterst zelfstandige baan met veel verantwoordelijkheden. De allerbeste afwerking Bent u geïnteresseerd in deze fulltime baan? Stuur dan een brief met CV t.a.v. Martin van der Gugten Voor meer informatie kunt u ook bellen. Telefoon [071] 403 08 54 Van der Gugten VERPAKKINGEN De Luba Groep omvat een aantal snelgroeiende organisaties in flex arbeid, waaronder Luba Uitzend Buro, Metra Uitzend Buro en Telew Voor de directie, gevestigd in Leiden zoeken wij de volgende kandi Medewerker personeelszaken m/t U gaat de personeelsadviseur ondersteunen in de dagelijkse gang) zaken en heeft tegelijkertijd veel zelfstandige taken. U zult zich or| meer gaan bezig houden met het werven van vaste medewerkers, voeren van selectiegesprekken en het opstellen van arbeidsoveree komsten. Daarnaast voert u diverse werkzaamheden uit op het ge van personeelsbeleid. Voor deze functie zoeken wij een (aankomej P&O-er met een afgeronde HBO P&A/PW-opleiding bij voorkeur met enige ervaring op een personeelsafdeling. Kennis van sociale arbeidswetgeving en personeelsinformatiesystemen is een pre. Uw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto u binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. mevrouw C. Drijver, postbus 1133, 2302 BC Lllfo<|| Leiden. Via telefoonnummer 071 - 5134744 kunt u UitZClldj bij haar desgewenst nadere informatie krijgen. Buro, LUBA. TIJDELIJK WERK EEN B L I) V E N D E INDE U R O P E Civacon Europe B.V. is onderdeel van het Amerikaanse Dover Corporation, een organisatie met wereldwijd meer dan 25.000 werknemers. Civacon ontwikkelt, produceert en verkoopt mechanische fittingen en elektronische overvulbeveiligingen, zoals toegepast worden voor het transport van gevaarlijke vloeistoffen. Het Europese hoofdkwartier van Civacon is gevestigd in Nieuw-Vennep. Hier worden de marketing- en salesaktiviteiten voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten geïnitieerd. Op dit moment is er op onze afdeling verkoop plaats voor een m/v voor de functie van: (niveau MBO/HBO) De functie: Uw werkzaamheden omvatten onder andere het verwerken van binnengekomen orders en het beantwoorden van specifieke aanvragen. U onderhoudt eveneens de telefonische en schriftelijke contacten met onze internationale afnemers. U rapporteert in deze functie aan de salesmanager. De persoon: U hebt een MBO/HBO-opleiding. Bij voorkeur enige werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie. U beheerst de Engelse, Duitse en Franse taal (en bij voorkeur het Spaans). Ervaring met Windows 95 is een pre. Het aanbod: Een zelfstandige functie met internationale en veelzijdige contacten. U krijgt ruimschoots de kans de functie zelf inhoud te geven. De organisatie kent korte lijnen en is resultaat gericht. De arbeidsvoorwaarden zijn adequaat. Hebt u belangstelling voor deze functie en voldoet u aan de kwalificaties stuurt u dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen na verschijningsdatum aan de heer H. Gilde van Civacon Europe B.V., Postbus 32, 2150 AA Nieuw-Vennep (tel. 0252-660300). Montèl. De Bank van Nederland. De nering is duidelijk. Zitgroepen in de breedste zin van het woord. Exclusief ontwikkeld voor de 23 vestigingen van Montèl. Montèl maakt deel uit van de Nijman International Groep in Utrecht Alleen Montèl kent zoveel vestigingen van Montèl. Daardoor komen steeds meer klanten uit heel Nederland naar de showrooms van Montèl. Door de snelle groei van Montèl willen wij in contact komen met een ervaren bedrijfsleider. De vacature is ontstaan omdat uw voorganger is doorgegroeid binnen onze organisatie. De werklokatie is gevestigd op Meubelplein Leiderdorp. Ta Als bedrijfsleider in Leiderdorp bent u de eindverantwoor delijke binnen een team van adviseurs met als specialiteit banken en zitgroepen. U inspireert en motiveert, u coacht en delegeert Het is dus belangrijk dat u zelfstandig werkt, op basis van enige jaren (retail)ervaring in een gelijkwaar dige. leidinggevende functie. Uiteraard staat hier een zeer aantrekkelijke honorering tegenover. Heeft u affiniteit met de meubelbranche? Bent u op z'n best in een sfeer van vrijheid en verantwoordelijkheid? En is uw opleiding minstens op MBO-niveau? Dan zien wij uw handgeschreven sollicitatie, met pasfoto en curriculum vitae graag tegemoet. Voor de functie van bedrijfsleider kan een psychologische test deel uitmaken van de selectie procedure. U kunt uw sollicitatie richten aan Nijman International, drs. B Hagens, Postbus 3039, 3502 GA - Utrecht. Dan ontdekt u snel, bij Montèl zit u beter! WAAR ZIT JE BETER Bouwer Officier Accountants is op zoek naar Een jonge en enthousiaste Collega die op korte termijn ons accountantsteam wil komen versterken. Je werkzaamheden zullen met name be staan uit: - Het verzorgen van loonadministraties voor cliënten - Het verwerken van administraties - Overige administratieve werkzaam heden Voor deze functie denken wij aan iemand met: - MAVO/MEAO/PD opleiding - Cijfermatig inzicht en accuratesse - Interesse in en affiniteit met automatisering Geïnteresseerd? Stuur je schriftelijke reactie naar Bouwer Officier Accountants, T.a.v. de heer C.J. de Waal AA, Postbus 137, 2394 ZG Ha- zerswoude-Rijndijk, Telefoon 071 - 34 19 000. Bouwer Officier Accountants is een middelgroot accountantskantoor en werkt hoofdzakelijk voor klanten in het midden- en kleinbedrijf zowel regionaal als landelijk. Rhibon is een technische handelsmaatschappij, gespecialiseerd in de import en verkoop van hogearukreinigers, verwarmingsapparatuur, industriële stofzuigers en reinigingsmiddelen. Rhibon beschikt over een eigen technische binnen- en buitendienst. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een Functie: het zelfstandig repareren van hogedrukreinigers en verwarmingsapparatuur bij klanten; het uitvoeren van onderhoudsabonnementen; het in bedrijf stellen van afgeleverde apparatuur; het uitvoeren van projecten bij klanten. Voor deze functie denken wij aan iemand die bij voorkeur aan de volgende criteria voldoet: MTS opleiding werktuigbouwkunde; affiniteit met en kennis van elektronische besturingssytemen; woonachtig in de regio midden Zuid-Holland; in het bezit van een rijbewijs; zelfstandig van huis uit kunnen werken; leeftijd ca. 30 jaar; representatief en oplossingsgericht ingesteld. Wij bieden u goede en secundaire Bent u geïnteresseerdStuur dan uw sollicitatie nac Rhit>on B.V., Postbus 140, 1200 AC Hilversum t.a.v. de heer B.C. van Balen Walter Coöp Wooncentrum is een vooraanstaand en succesvol woninginrichter waarbij kwaliteit en service voorop staan. Coöp Wooncentrum verkoopt een breed scala van artikelen zoals gordijnen, tapijt, harde vloerbedekking, meubelen en slaapkamers. Coöp Wooncentrum heeft méér in Kapelstraat 6, 2161 HD Lisse, tel. 0252-413324 Wegens uitbreiding van ons verkoopteam is er op korte termijn voor een Zijn/haar belangrijkste taken zullen zijn: het adviseren van onze klanten bij de inrichting van hun won verzorgen administratieve afhandeling orders. klanten bezoeken Wij denken aan een enthousiaste verkoper met een klantvriendi praktische instelling. Verkoopervaring in de woninginrichting pre. Bent u daarnaast zelfstandig en durft u initiatief te nemen u in ons team. U werkt bij Coöp Wooncentrum in een open en collegiale sfeej salaris is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Wilt u ons verkoopteam komen versterken? Stuur dan uw schr sollicitatie (vóór 26 oktober 1998) aan Coöp Wooncentrum, t.a.v. dhr. R. Saeijs, Postbus 8, 2160 AA Lisse. verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capacitt 180 bedden (60 psyclwgeriatrig en 120 somatieken een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Oi gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gediffen afdelingen staat de bewoners gerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 380 mensen. ZV-ers gevraagd voor onze Vlindertuin Ben jij niet collegiaal, niet goed gehumeurd, bang om je handen uit de mouwen te steken, bang om flink te werken en niet gewend om met PG bewoners om te gaan. Dan moet ji j niet reageren. Wij willen wèl graag n collegiale, vrolijke en fitte collega, een collega die van aanpakken v n je in hun midden op Wij bieden - een team dat klaar staat 0 te nemen; - ruimte voor participatie in het uitbouwen van de afdeling; - informele werkomgeving; - FWG 35 en andere arbeidsvoorwaarden conform CAO Ziekenhuiswezen. n PG ervaring heeft. Wij vragen - diploma Ziekenverzorgende of MDGO-VP; - bereidwilligheid om mee te werken aan het opnieuw vormgeven aan de afdeling. Recent klassieke differentiatie in verzorging/verplegn losgelaten. Wat betekent dat de units opnieuw afgestemd worden op de gecombineerde zorgi - kennis van validation en zintuigactivering. Ben jij die collega! Reageer dan zo snel mogelijk! verband met de opbouw van een unit kandidaten voor de functie v. >r jongeren, op zoek r ziekenverzorgende voor 32 tot 36 uur. Deze unit. afdeling 4. is in opboi verpleeghuis-bewoners Jouw baan Je werkt volgens een rooster en bent voor alle diensten beschikbaar. Als ziekenverzorgende ben je mede verantwoordelijk voor de bewoners en stel je je op de hoogte van individuele bewonerszorg. Opleiding en vaardigheden Minimaal 3 jaar ervaring in een verpleeghuis en bekendheid met mentorschap en leerlingen- Inlichtingen en sollicitatie Je kunt voor inlichtingen omtrent vacature nummer 98.28 contact opnemen met een teamleider van de Vlindertuin, begane grond, telefoon (071589 92 42 toestel 260. Voor inlichtingen omtrent vacaturenum mer 98.29 kun je contact opnemen met de heer R. Zandvliet, coördinator, telefoon (071589 92 42 toestel 531 begeleiding. Het diploma ziekenverzorgende of MDGO-VP. Een actieve houding en enthousiast meedenken in de opbouw van onze nieuwe unit Ons aanbod Het salaris is ingedeeld in FWG 35, ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Verpleeghuis Leythenrode, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw M. van Kleef, staf functions Postbus 4210,2350 CB Leiderdorp, o.v.v. het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld verpleeghuis LeythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 44