Personeel Personeel Personeel Personeel Personen M Customer Service Employees Uitzend^ ïntefnoc ÏE IGGESUND service driven, pro-active and multi-lingual ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 n U CAniéilAH O \7 - D. H. Schnitzler B.V. Importeur van Happy Horse Pluche Beesten Wij zoeken een full-time medewerker(ster) op ons kantoor om ons in- en verkoopteam te versterken. De werkzaamheden zullen vooral bestaan uit administratieve taken o.a.: - verwerken van in- en uitgaande correspondentie. - aanmaken van spreadsheets. - contact onderhouden met onze vertegenwoordigers. - voorraadbeheer. - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. - enige boekhoudkundige kennis. - beheersing van diverse computerprogramma's (o.a. MS Word 97. Excel 97, Dbase). v sollicitatie C.V. D. H. Schnitzler B V T.a.v. Dhr D. H. Schnitzler Stationsweg 27 2312 AT Leiden VAKANTIEKRACHTEN OPGELET! Wil je in de herfstvakantie nog wat bijverdienen? Neem dan snel contact op met Luba en... WIN EEN PAAR INLINE-SKATES! Luba verloot 2 paar inline-skates onder vakantiekrachten. Dus wil je werken in jouw vakantie? Kom dan snel naar Luba! BOX MEDEWERKER V/M Voor een van onze relaties in Rijnsburg zijn wij op zoek naar mensen die in de bloemen willen werken, je kan o.a. bloemen gaan bossen, verdelen en boeketten maken aan de lopende band. Er zijn ook nog andere boxwerkzaamheden. Heb je inte resse? Neem dan snel contact op met Luba Rijnsburg. Helene Star, consulente vestiging Rijnsburg ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Allround medewerker gezocht voor een bedrijf in Katwijk. Je verzorgt de correspondentie en onderhoudt contacten met leveranciers en klanten. Daarnaast heb je verschillende admini stratieve taken, je werkt met Excel, WordPerfect en Word. Heb jij MBO-niveau en beheers je de Engelse en Duitse taal? Kom dan eens langs voor deze afwisselende job! Kirsten Snel, consulente vestiging Katwijk TELEFONIST/RECEPTIONIST V/M Ben jij op zoek naar een baan als telefonist/receptionist? Wij hebben veel tijdelijke banen en banen met uitzicht op vast dienstverband! De taken bestaan onder meer uit telefoon- beheer, correspondentie, postverwerking en gasten ontvangen. Dus wil je snel aan de slag? Bel ons! Ester Weijers, consulente vestiging Katwijk LubapQ KiH'Om LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIjVENDE INDRUK. Luba Katwijk Voorstraat 70, tel. 071-4074044 Luba Rijnsburg Laan van Verhof 3, tel. 071-4031287 is een Zorgcentrum voor ouderen en is gevestigd aan de Cor Gordijnsingel 1 in Leiderdorp Naast het bieden van zorg (intra en extramuraal) en huisvesting biedt het centrum vele andere faciliteiten ter ondersteuning van ouderen. Zo kent men een dagopvang voor somatiek en psycho-geriatrie, kort durende plaatsingen, een open-tafel, e.d. Ter vervanging van enkele verzorgenden met zwangerschapsverlof zijn wij op zoek naar kandidaten die tevens de mogelijkheid hebben na deze periode een vast dienstverband aan te gaan. Wij zoeken per direkt enkele /l/&typiye*uleK uit-parttime Van de kandidaten verwachten wij dat ze: in het bezit zijn van diploma bejaarden-ziekenverzorgende; bereidheid hebben in onregelmatige diensten te werken; met veel enthousiasme in een team kunnen functioneren. Wij bieden: een positieve werksfeer met enthousiaste collega's; arbeidsvoorwaarden conform CAO-verzorgingshuizen; premiespaarioonregeling. Wij zijn ook op zoek naar een aantal enthousiaste oproepkrachten voor verschillende disciplines (verzorging, huishouding, activiteitenbegeleiding). Informatie: Aanvullende informatie wordt u graag verstrekt door de locatie- coordinator Mevrouw A. Doornik, telefoon: 071 - 5412224. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advedentie richten aan: Interkerkelijke Stichting Zorgcentra Rijnstreek, La.v. de heer A. Paats, directeur Postbus 694 2400 AR Alphen aan den Rijn International Network Management Operating Center Internoc Nederland bv te Hoofddorp is een jonge, beursgenoteerde leverancier van hoogwaardige IT-diensten voor 'remote' netwerk- en systeembeheer, zowel nationaal als internationaal actief binnen de wereld van informatie technologie. Vanuit geavanceerde 'Network Operating Centers' worden de netwerken en daaraan gerelateerde systemen van haar relaties 24 uur per dag en 7 dagen per week zowel reactief als pro-actief, beheerd en geobserveerd. Ter ondersteuning van de Sr. Management Assistente van Internoc Nederland B.V. zijn wij op zoek naar een: Junior Secretaresse Het betreft een veelzijdige funktie, waarbij u, naast ondersteuning van de Sr. Management Assistente, de administratieve werkzaamheden verzorgt van Inter noc Nederland in het algemeen en in het bijzonder van het NOC en de helpdesk. Tevens vervangt u onze receptioniste/telefoniste bij afwezigheid. Uw profiel Wij zoeken iemand met een secretariële achtergrond (MEAO, secretariële opleiding of relevante ervaring), beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, ervaring met Microsoft Office en gevoel voor administra tieve werkzaamheden. Daarnaast bent u representatief en beschikt u over goede contactuele eigen schappen. De voorwaarden Internoc Nederland biedt u een goed salaris, dat zal worden vastgesteld overeen komstig uw kennis en ervaring. kunt u sturen aan: Internoc Holding, t.a.v. personeelszaken, Hoeksteen 54,2132 MS Hoofddorp of per email naar: jobs@internoc.nl. PAPERBOARD a member of the MoDo Group Our cliënt Iggesund Paperboard AB is a Swedish quality supplier of paperboard products, mainly used for packaging of perfumes and cosmetic products, the tobacco industry and graphic products. Due to high standards of the products and the creative marketing, Iggesund has gained a worldwide top position and works for most of the high profile companies in the business areas packaging, tobacco and graphics. Iggesund is going to establish a European Sales Marketing organization in the Amsterdam area, starting operations during the first half of 1999. The European Customer Service department will be the heart of this organization. We are now staffing this organization and are therefore, on behalf of Iggesund Paperboard, looking for Dutch, Flemish, Scandinavian, Italian, French, German, Swiss and English native speakers (m/f) as The position: To get acquainted with the product and the internal organization, you will first get an intensive international training. Afterwards, you will be active in one of the three business areas and will be the intermediate between the client and the Iggesund-organization: - answering all telephone enquiries of customers and solving their problems: - taking care of all order handling and processing activities; - generating of orders, taking care of commercial follow up after enquiries: in order to establish a long lasting relationship with the customers of Iggesund. Iggesund asks for: - native speakers who are also fluent in English, with good (telephone) communicative skills: - an education at MBO-level or similar; - familiarity with standard computer applications; - preferably customer service experience in business to business markets. But for all we are asking for enthusiastic and flexible candidates, with a strong focus on customer satisfaction and a commercial aptitude. Iggesund offers: - a key role in a new department where your input in developing the job is highly appreciated; - the backing of a solid international organization, with a strong market position and quality products; - potential career developments in the commercial organization; - a multicultural and rapidly expan ding working environment; - a good salary and benefits package. Are you interested? Then send a short letter of application with c.v., stating ref.nr. 154.82630 to Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen. The first acquaintance meeting is scheduled for Monday, 2nd of November 1998. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. Indien er op de klinieken, poliklinieken of secretariaten sprake is van onderbezetting of piekbelastmg bij het administratief perso neel, kan er een aanvraag ingediend worden voor ondersteuning door één van de roulerend secretaresses. Op korte termijn zoeken wij een: Roulerend Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. 98.W.29.41 .LD Taak: De roulerend secretaresse verricht werkzaamheden ter ver- vangmg van afwezige administratieve krachten, of voor het opvangen van piekbelastmg. Zij/hij zal hierbij o.m. de volgende werkzaamheden vernchten zoals: - baliewerkzaamheden; - typen van patiëntenbrieven, correspondentie; - postbehandeling; - indelen en bewaken van agenda's; - archivering. Gevraagd: - HAVO-opleiding, secretaresse-opleiding alsmede een aantal jaren ervanng met secretariële/administratieve werkzaamhe den; - kennis van tekstverwerkende apparatuur en ervaring met soft ware programma's/personal computer; - kennis van de medische terminologie; - betrokkene dient in staat te zijn met grote flexibiliteit v altijd in situaties van overbelasting acuut in te vallen ent rationeel onder zeer verschillende hoofden te kunnen v Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar met] zicht op vast dienstverband. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opleiding, maal f 3.703,- bruto per maand. De advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De int procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer S.J. Beurze, directeur-beheerder Divisie 2 en door mevrouw n M.M. Hageman, secretaresse (071 - 526 39 99). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP >i toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op y en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van advertentie zenden aan: LUMC, Beheer Divisie 2, afqï Personeel Organisatie, Gebouw I. K5-S-37, Postbus 2300 RC Leiden. uitzendzorg

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 40