Personeel Personeel Personeel Personeel Personee C M J2&2SF DERKS werkvoorbereider utiliteitsinstallaties m servicemonteurs E&l-installaties m/v projectengineer industriële installaties projectengineer utiliteits installaties m< ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Daartoe behoren onder meer: verpleging, verzorging en schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kapper-aan-huis service. We zijn er letterlijk voor jong tot. oud (van -9 maanden tot +100 jaar). Op dit moment bestaat onze organisatie uit zo'n 1.500 medewerkers. We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Gun jezelf een boeiende baan, breng meer kleur in 't leven van anderen Men zegt weieens: "Mensen helpen is dankbaar werk." Dat is één van de leuke kanten van het werk bij Thuiszorg Groot Rijnland. Maar er zijn meer pluspunten. Zo kun je bij ons gemakkelijk parttime aan de slag. Daarnaast hebben we een goed pakket arbeidsvoorwaarden met onkostenvergoedingen en regelingen voor pensioen, opleidingen en kinderopvang. Informeer er maar eens naar. Of beter nog: vraag een sollicitatieformulier aan. De afdeling Thuiszorg is op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's m/v: Thuishulp A i/oor alle rayons De werkzaamheden vinden in de ochtenden en/of middagen plaats. Je verricht diverse huishoudelijke werkzaamheden, zoals schoonmaken, wassen en strijken. Daarbij stimuleer je de cliënt zoveel mogelijk zelf te doen. Biedt je cliënten een luiste rend oor, je signaleert eventuele problemen en onderhoudt regelmatig contact met collega's. Opleidingsniveau: LHNO of vergelijkbaar. Verzorgende C en D voor alle rayons De werkzaamheden vinden in de ochtenden en/of middagen plaats. Met name zoeken we kandidaten voor de avond- en/of weekenddienst. Je verricht bijna alle verzorgende en begeleidende activiteiten bij de cliënt thuis. Je hebt daarbij grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Tot de werkzaamheden behoren onder andere verzorging van dementerende cliënten. Opleidingsniveau: verzorgende MDGO-vz (kort) of helpende OVDB (2 jaar) Wijkziekenverzorgende voor de rayons Leiden Noord en Leiden Zuid. De werkzaamheden worden in de dag-, avond en/of weekenddienst verricht. Je verleent thuis zorg aan (chronisch) zieken, gehandicapten en bejaarden. Als geen ander ken je de kneepjes van het vak. Je weet dat te koppelen aan een klantge richte instelling. Opleidingsniveau: diploma ziekenverzorging, bij voorkeur met wijkaantekening, of diploma MDGO-vp Verpleegkundige thuiszorg voor het rayon Leiden Zuid. De werkzaamheden worden in de dag-, avond en/of weekenddienst verricht. In nauwe samen werking met collega's uit je rayon zorg je voor de verpleging van je cliënten. Je hebt oog en oor voor de menselijke en verpleegkundige behoeften en weet hoe het totale product- en dienstenpakket van Thuiszorg Groot Rijnland daarop in kan spelen. Opleidingsniveau: diploma ziekenverpleging A of HBO-V Bel of schrijf ons een brief Je kunt ons bellen om het sollicitatieformulier aan te vragen. Wil je eerst meer weten over de vermelde functies en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kun je contact opnemen met Marja Onderwater van de Afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 516 14 14. Je kunt ook meteen een sollicitatiebrief met c.v. sturen aan: Thuiszorg Groot Rijnland, Afdeling Personeelszaken, t.a.v. Marja Onderwater, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. J I thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. In de Clinical Research Unit (CRU) van de afdeling Reuma tologie in het LUMC wordt patiëntgebonden wetenschappelijk onderzoek verricht op het gebied van reumatoïde artritis en andere reumatische aandoeningen. De research verpleegkun digen van de CRU spelen bij dit onderzoek een grote rol in het verzamelen en vastleggen van onderzoeksgegevens, het toe dienen van medicatie en het begeleiden van patiënten. Hierbij worden ze bijgestaan door onderzoeksartsen, maar een belang rijk deel van de werkzaamheden wordt zelfstandig uitgevoerd. Een deel van het onderzoek vindt plaats in ziekenhuizen in de regio, die met de CRU samenwerken binnen de Stichting Toegepast Reuma Onderzoek (STRO). In verband met uitbreiding van de onderzoeksactiviteiten zoekt de CRU een: Research Verpleegkundige v/m (36 uur per week) Vac.nr. 98.K.25.4I.LD De functie omvat onder meer de volgende taken: - administratie en praktische ondersteuning van diverse onder zoeken, in het LUMC en in ziekenhuizen in de regio; - zelfstandig plannen van afspraken en bijhouden van agenda's; - uitvoeren van bloeddruk- en temperatuurmetingen en pols tellingen; - verzamelen en versturen van bloed- en urinemonsters; - inschatten van medische problematiek die assistentie van een arts noodzakelijk maakt'; - bijwerken van de (poliklinische) status; - eenvoudige laboratoriumhandelmgen; - toedienen van medicatie via subcutane en intraveneuze punc ties, inclusief het inbrengen en aansluiten van infusen; - bijhouden van onderzoeksprotocollen en invoeren van patiënt en onderzoeksgegevens in de computer Gevraagd wordt: - gediplomeerd verpleegkundige; - bekwaamheidsverklaring venapuncties en perifere infusen (of bereid deze verklaring op korte termijn te verkrijgen); - relevante medische en onderzoekservaring; - bekendheid met het werken met computers en verschillende software-pakketten; - grote mate van zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen. Dienstverband: Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar zonder uitzicht op vast dienstverband. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.500,- bruto per maand. Inscha ling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw dr. C.F. Allaart (071 - 526 35 98). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Leids Universitair Medisch Centrum, Beheer Divisie 2. afdeling Personeel en Organisatie, Gebouw I K5-S-37, Postbus 9600,2300 RC Leiden. BOUWMANAGEMENT CONSULTANTS B.V. is een onafhankelijk adviesbureau gespecialiseerd in projectmanagement, kostenadviezen, kwaliteitscontrole, expertise woningen, kantoren en bedrijfspanden en onderhoudsplanningen. Op korte termijn zoeken wij een MANAGEMENT ASSISTENTE die alle bij deze functie behorende werkzaamheden op enthousiaste en zelfstandige wijze weet op te pakken. Wij denken hierbij aan iemand in de leeftijd tot 23 jaar met minimaal HAVO-opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding of gelijkwaardig. Ervaring met WP 6.0 en Lotus 123 is een vereiste, belangstelling voor automatisering in het algemeen een pré. Voor meer informatie over de functie kunt u kontakt opnemen met mevrouw H. de Graaf. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., ontvangen wij graag uiterlijk binnen een week na plaatsing van deze advertentie. U kunt uw sollicitatie richten aan: DERKS BOUWMANAGEMENT CONSULTANTS B.V. t.a.v. mevrouw H. de Graaf Haagse Schouwweg 8k, 2332 KG LEIDEN tel. 071 - 576 83 90 fax. 071 - 576 28 49 Financieel adviseur m/v In deze functie komen uw commerciële talenten volledig tot zijn recht. U adviseert particulieren en bedrijven over de mogelijk heden op het gebied van (bedrijfs)sparen, pensioenen, hypotheken en vermogensbeheer. In deze functie sluit u zelfstandig contracten, en bewaakt u relaties. Uiteraard is er ondersteuning door een telemarketingteam en het hoofdkantoor. Wij zoeken kandidaten op HBO denkniveau, die in het bezit zijn van een eigen auto. Informatie bij Anouk Schmidt, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Interesse in financiële zaken m/v Voor een grote financiële dienstverlener en marktleider op het gebied van effectenlease zoeken wij adviseurs op de helpdesk. Wij bieden u een uitdagende baan die eventueel uitstekend te combi neren is met uw studierooster. Daarnaast geniet u een gedegen interne opleiding en een blijvende professionele begeleiding. Bij dit bedrijf zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden voor gemotiveerde en ambitieuze kandidaten met goede communica tieve vaardigheden. In verband met de openingstijden van dit bedrijf (8.00-22.00 uur ma t/m zo) wordt van u een flexibele houding verwacht ten aanzien van werktijden en inzet. De functie zal voorlopig tot het einde van het jaar duren. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kas/balie medewerker m/v Heeft u al enige jaren ervaring als baliemedewerker bij een bank en zoekt u nu een functie waarin u uw takenpakket kunt uitbreiden, dan hebben wij een leuke functie bij een klein kantoor van een gerenommeerde bank in Leiden. Zij zoekt ter versterking van haar commerciële team een medewerker die zich bezig zal gaan houden met diverse ondersteunende secretariële activiteiten, baliewerkzaamheden en het ondersteunen van de adviseurs. Bent u representatief en dienstverlenend en heeft u ongeveer 2 jaar relevante ervaring, dan gaan wij graag in gesprek over deze functie voor 4 5 dagen per week. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Ervaren juristen m/v Voor een verzekeringsbank in Leiden zoeken wij een medewerker Beroep. Het doel van de functie is het behandelen van beroeps zaken en het geven van juridisch advies. Verder is enige kennis van- of werkervaring met sociale zekerheidswetten een vereiste. Voor meer informatie kunt u bellen met onderstaand telefoonnummer. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assistent Personeelszaken m/v Ben jij op zoek naar een baan als assistent Personeelszaken en ben je per 1 november 1998 voor langere tijd beschikbaar, dan hebben wij de perfecte baan voor jou. Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek naar iemand met een MBO-opleiding Personeelszaken die gaat werken voor 2 stafmedewerkers op de personeelsafdeling. Je houdt je met name bezig met beheers matige zaken zoals informatieverstrekking, het verzorgen van correspondentie en diverse andere werkzaamheden. Kun je je handen uit de mouwen steken, ben je flexibel en heb je ook nog ervaring met WP 5.1 en Word, neem dan zo snel mogelijk contact op voor meer informatie. Inforn Cassière m/v Voor diverse supermarkten in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve dames en heren die voor lange tijd aan de slag willen. Het betreft zowel full-time als part-time vacatures. Ervaring met kassa's is gewenst, echter niet vereist. Met het oog op de samenstelling van de teams gaat de voorkeur uit naar kandidaten van ongeveer twintig jaar. Ben je geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. -\r randstad uitzendbureau Christine kiest voor Eindhoven. Kies jij voor Leiderdorp? Van Spronsen Partners Groep is een snelgroeiende op de horeca georiënteerde organisatie. Wij zijn actief op het g van horeca-advies, personeel- en salarissystemen, trainingen, werving, selectie detachering, administratieve dienstverlening. Vanwege het feit dat Christine binnenkort gaat verhuizen zijn wij op zoek naar een i secretaresse Je vormt de spil van een enthousiast team van 8 medewerkers. Tot je taken behoren: zelfstandig verzorgen van de correspondentie, postbehandcling, telefonisch contact m klanten, notuleren van werkbesprekingen, agendabeheer, facturering, bijhouden van adressenbestanden, verwerken van ziek-/hersteldmeldingen en verder alle voorkomen secretariële werkzaamheden, rekening houdend met de kwaliteiteisen van ISO 9002, Profiel Je bent een doorzetter met ambitie, die aan een half woord genoeg heeft. Je bent initiali accuraat, anders en je hebt humor. Functie-eisen Wat bieden wij? Wij bieden een uitdagende baan in een succesvolle onderneming met een open cultua Heb je belangstelling stuur dan binnen 10 dagen een korte brief met je curriculum vitaj Van Spronsen Partners Groep, t.a.v. Hans van Spronsen, Postbus 289, 2350 AG Leiderdorp. Heb je vragen: O(071) 541 88 67 (Christine van der Ploeg/Yvonne Halenbeek) Ergon bv Is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf met circa 750 medewerkers en 13 vestigingen. Ergon ontwerpt, levert, Installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties en tele- en datacomlnstallatles in de sectoren utiliteitsbouw, infrastructuur en industrie. Ergon bv is ISO 9001 en VCA" gecertificeerd en hecht grote waarde aan kwaliteit en veilighel: Vanwege uitbreiding van onze activiteiten in de regio I Amsterdam, Leiden en Utrecht zoekt Ergon voor de divërse functies kandidaten die toe zijn aan de volgend? stap in hun carrière. Als werkvoorbereider stelt u in overleg met de projectleids 1 calculaties en offertes op, alsmede personeels- en materiaalplanningen en verricht u materiaalbestellingen, U kunt goed in teamverband werken. U verzorgt de gereedschapsvoorzieningen en de projectdocumentatie In deze dynamische en afwisselende functie onderhoud u contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers over de onderhanden zijnde projecten. Functievereiste is een opleidingsniveau MTS-E/HTS me aanvullende cursussen en minimaal 4 jaar relevante werkervaring. In overleg met de servicecoördinator voert u installatie- inbedrijfstellings-, reparatie- en servicewerkzaamhedei aan elektrotechnische en telematica-installaties bij klan Verder zorgt u voor teamwork binnen de toegev groep medewerkers en u houdt de materiaalbehoéftej werkrapporten en project-documentatie bij. Voor deze functie bent u in het bezit van een MTS4 en/of VEV-tsi/tbi-diploma, danwel studerend hiervoor, Een ruime ervaring in de branche in een vergelijkbar! functie is gewenst. Uw taken zullen bestaan uit het zelfstandig [laten] make" van ontwerpen met bijbehorende berekeningen, het uitwerken en coördineren van installaties, het opgeven van sparingen, etcetera. U doet dit in nauw overleg me de projectteams. In overleg met het afdelingshoofd u budgetten op voor projecten. U bewaakt het meer- minderwerk. Extern onderhoudt u contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers. Vanzelfspreke bent u op de hoogte van de laatste technieken en kont te werken in een hoogwaardige research-omgeving. Functievereiste is een opleidingsniveau MTS-E/HTS enkele jaren relevante werkervaring. Heeft u interesse, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naa|^ de afdeling Personeelszaken ter attentie van de heer L.J.M. Bosland, Postbus 61036, 1005 HA Amsterdam" Wilt u meer informatie bel dan 020 6068217. flnnguMi

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 28