Personeel Personeel Personeel Personeel Persone ZS MTS-ers krijgen 3D ruimte Inkoper m/v VERKOOPADVISEUR COMMERCIEEi MEDEWERKEN naturalis suppoost gastheer, -vrouw 3D PIPING ONTWERPERS m/v FLUOR DANIEL Onderhoudsmonteurs m/v Hellema Verpakkingen bv financieel administratief manai controller H.E.A.O.-plus S.P.D.-niveau ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 Thunnissen Heemstede B.V. is een middelgroot bouw en aannemersbedrijf dat actief is op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en onderhoud. Thunnissen Heemstede voert zowel middelgrote als grootschalige projecten uit De eigen gespecialiseerde onderhoudsdivisie fyan zorg dragen voor het onderhoud van deze projecten. Thunnissen Heemstede, die vooral actief is in de rand stad, heeft een sterke positie in de markt. De onderneming maakt deel uit van de Kuiper Groep B.V., die zich vanaf medio december in een nieuw pand vestigt in Heemstede. Wegens groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: daadkrachtige en kwaliteitsbewuste Een optimale prijs-kwaliteitverhouding realise ren is uw doel als inkoper. U zorgt, in nauwe samenwerking met de projectleider, voor de inkoop van alle benodigde materialen en diensten voor onze bouwprojecten. U verkent hiertoe de inkoopmarkt, selecteert potentiële leveranciers en onderaannemers, voert onder handelingen en sluit inkoopcontracten af. Profiel Uw mensenkennis en communicatieve vaardigheden maken u tot een voortreffelijk relatiebeheerder en een uitstekend onder handelaar. U werkt vanuit een lange-termijn- visie ert hanteert een planmatige, doelgerichte werkwijze. Goede samenwerking met collega's is voor u vanzelfsprekend. U hebt HBO werk en denkniveau en een technische achtergrond Verder beschikt u over ruime inkoopervaring in de bouw. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie Spreekt deze baan u aan? Stuurt u dan voor 24 oktober a.s. een sollicitatiebrief met c.v. naar: Thunnissen Heemstede B.V., t.a.v. de heer R.J.M. Warmerdam, Postbus 71, 2100 AB Heemstede. Voor meer informatie kunt u contact met hem opnemen, telefoon (023) 523 54 00. Thunnissen Heemstede BV Elesva BV in Amsterdam is een toonaangevende groothandel in souvenirs en I relatiegeschenken Delfts blauw aardewerk is de basis voor de producten, die vooral in het winkelkanaal worden afgezet. Andere markten zijn sterk in ontwikkeling en ook de export neemt gestaag toe Wij zijn voor Elesva op zoek naar een (m/v) die in de herinnering wil blijven De functie: 4 Na de inwerkperiode neenr u omzetverantwoordeli|k- heid in de retail, later ook de export en de zakelijke 4 U bezoekt bestaande en nieuwe relaties en adviseert hen over hun mogelijkheden 4 Het werkgebied is voornamelijk de Randstad 4 U overlegt regelmatig met de directeur. Van u wordt gevraagd: 4 U bent energiek, communicatief en u toont initiatief 4 U heeft commerciële ervaring in een vergelijk bare markt of functie. 4 U heeft tevens ervaring mei de verkoop op beurzen 4 U heeft MEAO-niveau en een goede beheersing van het Engels. Elesva biedt u: 4 Een goed bedrijf met een gerenommeerde naam in de markt 4 Een informele werksfeer waarin u effectief en plezierig kunt werken 4 Een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto en telefoon Spreekt deze baan tot uw verbeelding? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met C.V. o.v.v. ref.nr. 123.1 aan Van Thiel Personeelsmanagement, Postbus 251, 2160 AG LISSE. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedui Teidem B. V./Doncaw Een internationaal georiënteerd textiel-importbedrijf zoekt per direct^ "Sales Office" een praktisch ingestekS ïr Tot zijn/haar afwisselende taak beher showroomverkoop, account managd' after sales support. ei r Profielschets: e', opleiding: hbo-niveau (richting te*e goede beheersing van de Engelsed Duitse taal; ta leeftijdsindicatie 22-30 jaar; verantwoord commercieel denker^ jonge en dynamische teamplayer,a; •e Belangstelling voor deze uitdagender Neem dan per omgaande contact ope de heer P.M.L. Ikkersheim, Tel. 071 -5899245 of schrijf naar Teid^ Doncawear, Postbus 180, jj, 2350 AD Leiderdorp. m Bij de sector productie en publiek bestaat een vacature voor een voor 32 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk voor een jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie Als suppoost gastheer, -vrouw ziet u toe op de naleving van museum- en veiligheidsvoorschriften en verstrekt u algemene informatie over het museum. Dit betekent o.a. dat u: toegewezen ruimtes inspecteert; uitvoering geeft aan voorgeschreven maatregelen bij diefstal, ongevallen en noodsituaties; bezoekers te woord staat; uitvoering geeft aan bepaalde bewakingswerkzaamheden zoals het uitvoeren van openings- en sluitingsronden. Daarnaast verricht u kassadiensten. Het profiel Wij verwachten van u: een opleiding op MAVO-niveau, basisdiploma beveiliging, EHBO- en BHV-diploma; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; hulpvaardigheid en een dienstverlenende instelling, zelfstandigheid; actiegerichtheid; paniek- en stressbestendigheid; mate van overwicht, vermogen om op te treden in groepsverband, medische geschiktheid (veel staan en lopen). Naturalis is een nieuw, attractief museum over de natuur met een rijke traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland. Ruim 20 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Sinds april 1998 beschikt Naturalis over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Het aanbod Geboden wordt een salaris van maximaal f45.126,- per jaar inclusief vakantiegeld, bij een voltijds dienstverband (36 uur per week). Opname in het Pensioenfonds. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen van di t/m vrij van 9.00 tot 12.00 uur met de afdeling P&O, telefoon 071- 5687677. Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie aan. Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden. Wij streven naar een evenwichtige samenstelling van ons personeelsbestand Vrouwen worden daarom uitdrukkelijk verzocht om te solliciteren Fluor Daniel behoort tot de Fluor Corporation. Met 18.000 medewerkers en een jaaromzet van ruim vijftien miljard gulden is dit een van de grootste ingenieursbureaus ter wereld. Bij de vestigingen van Fluor Daniel in Haarlem en Bergen op Zoom werken circa 900 medewerkers. De ingenieurs van Fluor Daniel ontwerpen en realiseren industriële installaties en complete fabrieken voor de sectoren chemie, kunststoffen, olie, gas en voedingsmiddelen. Zij doen dit voor toonaangevende cliënten, veelal grote multinationals, in Europa, Azië en het Verre Oosten. Fluor Daniel opereert in een afwisselende, zeer innovatieve wereld. De ingenieurs komen worldwide op totaal verschillende locaties in aanraking met de meest uiteenlopende multi-disciplinaire projecten. Met hun kennis en vooral ook zakelijke instelling functioneren zij professioneel, zowel individueel als in teamverband. Kwaliteit creativiteit en ondernemerschap zijn factoren die in de wereld van Fluor Daniel zwaar wegen. Dat resulteert in een aanzienlijke "added value" voor de opdrachtgever die met Fluor Daniel in zee gaat. Uitstekende ontplooiingskansen voor jonge MTS-ers werktuigbouwkunde Op onze kantoren worden fabrieken voor de chemische- en petrochemische industrie ontworpen. Projecten worden multi-disciplinair uitgevoerd in een driedimensionaal, elektronisch model. Fluor Daniel in Haarlem voert momenteel wereldwijd, op meerdere locaties, veel projecten uit. Fluor Daniel Consultants in Bergen op Zoom voert een snelgroeiend aantal opdrachten uit in de regio's Zuid-Nederland en Belgisch Vlaanderen. Voor de afdeling Piping van beide vestigingen zoeken wij jonge, enthousiaste Je ontwerpt in een driedimensionaal elektronisch model de leidingsystemen met alle toebehoren. Dit wordt gedaan aan de hand van een schematische voorstelling van de te bouwen fabriek. Door collega ontwerpers worden pompen, vaten, staalconstructies en kabel banen in het model geplaatst. De ontwerper realiseert als het ware elektronisch de fabriek, die na afronding van het ontwerpproces gebouwd wordt. Voor de bouw wordt gebruik gemaakt van tekeningen, die vanuit het elektronisch model gegenereerd worden. Als 3D piping ontwerper ben je in teamverband verantwoordelijk voor het totale ontwerpproces. FLUOR DANIEL INVESTEERT GRAAC IN JONG TALENT Heb je zojuist je MTS opleiding werktuigbouwkunde afgerond en/of enige jaren werkervaring in een bij voorkeur vergelijkbare branche, dan loont het zeker de moeite eens kennis te maken met ons. Startende 3D piping ontwerpers krijgen bij ons kantoor in Haarlem als team een intensieve interne training voor het ont werpen en het berekenen van leidingsystemen en het leren omgaan met de daarvoor benodigde computer-apparatuur. Daarnaast volg je diverse vak inhoudelijke cursussen. Na afronding van deze trainings periode zal de definitieve werklocatie in onderling overleg worden bepaald. Dit alles zorgt ervoor dat je je capaciteiten bij Fluor Daniel uitstekend kunt ontplooien en dat je kunt meegroeien met de technische ontwikke lingen. Uiteraard wordt rekening gehouden met indivi duele wensen en ambities. KENNISMAKEN LOONT ZEKER Van de kandidaten wordt allereerst verwacht dat ze goed in teamverband kunnen werken. Ben je daarnaast ambitieus, creatief, heb je een ruimtelijk voorstellings vermogen, stuur dan eerst je CV met een sollicitatie brief. Dan kunnen we spoedig met elkaar praten. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met de heer B.C. Tromp van de afdeling Human Resources te Haarlem, telefoon (023) 543 20 44. Wij willen graag op korte termijn met je kennismaken. Stuur je sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar Fluor Daniel B.V., t.a.v. de heer B.C. Tromp, afdeling Human Resources, postbus 4354, 2003 EJ Haarlem. Fluor Daniel B V. Fluor Daniel Consultants B V. Surinameweg 17 Rijtuigweg 16 2035 VA Haarlem 4611 EL Bergen op Zoom KLM Equipment Services B.V. (KES) te Schiphol is een dochter van de luchtvaartmaatschappij KLM. Bij haar circa 170 medewerkers draait alles om inspectie-, onderhouds-, reparatie-, nieuwbouw- en modificatie werkzaamheden aan mobiele werktuigen zoals vlieg tuigtrekkers, schaarliften, personen-, bestel- en vracht wagens, transportbanden en vrachttransporters. KES zorgt voor de optimale inzetbaarheid van de werk tuigen, voor het afhalen van vliegtuigen en voor het transport van vracht en bagage. De activiteiten op Schiphol nemen dagelijks toe. Om alle ontwikkelingen bij te kunnen houden, zijn wij op korte termijn op zoek naar enthousiaste vakmensen die onze serviceverlening op hoog niveau kunnen houden. Ter versterking van de productie-afdeling zoekt KES in samenwerking met Start Uitzendbureau: Ben jij in het bezit van een diploma op MTS-niveau en heb je tenminste 5 jaar ervaring met onderhoudswerk aan mobiele werktuigen of vracht wagens? Dan nodigen we je uit om langs te komen op onze open dag op zaterdag 24 oktober a.s. Je bent van harte welkom van 10.00 tot 12.00 uur. KES en Start Uitzendbureau geven je dan meer informatie over het werk en de werkplaats. We laten je, om je een goede indruk te geven, zien om welke werktuigen het gaat en welke werkzaamheden worden verricht. Als het klikt maken we direct een afspraak voor een uitgebreider gesprek. KES biedt een goed arbeidsvoorwaardenpakket en uitgebreide opleidingmogelijkheden. Je vindt ons aan de Pakhuisstraat nr. 1 op Schiphol-Centrum, gebouw nummer 565. Op de gevel staat: Airport Equipment Services. Wij zijn goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met eigen vervoer, hou dan rekening met het beperkte aantal parkeerplaatsen. Ben je verhinderd op 24 oktober dan kun je contact opnemen met de heer Van Leeuwen, hoofd personeelszaken KES, tel. 020-6493858. Tot ziens op 24 oktober. Vergeet niet je CV en kopieën van je diploma mee te nemen! Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Sigrit de Jongh, Triport 1, Evert van de Beekstraat 5, 1118 CL Luchthaven Schiphol, tel. 020-3163060. Start is in 20 jaar uitgegroeid tot een toonaange\-ende fullservice arbeidsmarktintennediair. Naast het reguliere uitzenden biedt Start een totaalpakket aan nieuwe vormen van dienstverlening. Start werkt vanuit ruim 600 vestigingen. Start Werkt te Zaandam HELLEMA VERPAKKINGEN BV. is een compact bedrijf dat metl modern machinepark en deskundige medewerkers flexibele verpakkinr maakt voor de levensmiddelenindustrie. In verband met het uittreden van de huidige functionaris ontstaat de vaci| Als rechterhand van de directeur zal hij, naast het totale beheer van di financiële administratieve zaken, ondersteunend en initiërend function| beleidsmatig, organisatorisch en coördinerend gebied. Zijn taken zullen o.a. omvatten: - het verzorgen van de financiële administratie, de jaarafsluiting en het van de fiscale en commerciële jaarstukken - het opstellen en bewaken van de budgetten en het maken van de vo nacalculaties - het optimaliseren van de financiële organisatie en de automatisering - het maken van uitgebreide analyses en de genuanceerde en regelmi rapportering aan de directie In aanmerking voor deze zelfstandige functie komt een jonge dynamis administrateur of met bedrijfservaring die toekomstgericht verder bouwt aan de kwalitei dienstverlening van de organisatie. Deze functie is bij uitstek interessant voor een talentvolle administrati controller die toe is aan een uitdaging in zijn carrière. Kandidaten, m/v, gelieve hun sollicitatiebrief te richten aan de heer: Drs. J. de Zeeuw, code "Fin. Ad". Telefoon: 075-6161725 Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeil Bedrijfsadviesbureau Personele Organisal Rozengracht 72 - 73 - 1506 SH Zaandi.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 24