De 10 meest gestelde vragen en antwoorden over de Nationale Postcode Loterij en Grote Sponsor Loterij Leidsch Élt Dagblad f T,ir/niTjnn niTjTAff JjiilJüiilI jiil b 1 Genieten van een wervelende ijsshow BON VOOR MILJOENEN SlaaWe Gujet n Bezoek Holiday on Ice! ilidayonlce ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 907 De afgelopen dagen worden we overstelpt met telefoontjes en vragen over de veranderingen bij onze beide loterijen. Er zijn maar liefst 100 telefoonlijnen beschikbaar, maar toch is dat al snel te weinig met 3 miljoen deelnemers. Daarom hieronder de antwoorden op de tien meest gestelde vragen op een rij. 1. Waarom heb ik nog geen bingokaarten ontvangen? Alleen deelnemers van de Grote Sponsor Loterij krijgen hun bingokaarten thuis gestuurd. Dat is anders dan andere jaren. Nieuw is namelijk dat de bingo vanaf 4 oktober bij de Grote Sponsor Loterij hoort als gratis spel. Hiervoor moet u zich apart opgeven, (zie vraag 4) 2. Ik speel mee in de Nationale Postcode Loterij en heb nog geen loten ontvangen, kan dat? Ja, dat klopt. Uw bewijs van deelname is uw bank- of giro-afschrift. Hierop staan ook uw lotnummers ver meld. Ook als u een prijs wint, wordt deze automatisch op uw bank- of giro-rekening gestort. Dat is handig. U hoeft er niets voor te doen. 3. Hoe kan ik meedoen met de bingo? U kunt meedoen met de bingo door u op te geven voor de Grote Sponsor Loterij. Dat kost 10 gulden per maand. U ontvangt dan zo snel mogelijk uw bingokaarten thuis. 4. Hoe kan ik lid worden van de Grote Sponsor Loterij? In de afgelopen weken kreeg u een brief thuisgestuurd. Hierin zat een deelnamebon. Bent u die kwijt, vul dan de bon hiernaast in en verstuur die vandaag nog. 5. Ik doe al jaren mee met de Postcode Loterij, doe ik dan ook automatisch mee met de bingo? Nee, u doet niet mee met de bingo, maar u dingt wel elke week mee naar de PostcodeStraatprijs van 1 miljoen gulden, elke maand een Jackpot tot 7 miljoen en de Postcode-Kanjer van minstens 20.7 miljoen gulden. 6. Is de Nationale Postcode Loterij overgegaan in de Grote Sponsor Loterij? Nee, er zijn twee aparte loterijen: De Nationale Postcode Loterij én de Grote Sponsor Loterij. Als u niets doet, blijft u gewoon lid bij de Nationale Postcode Loterij voor 12,50 per lot. 7. Ik heb al bingokaarten in huis, maar ik weet niet of ze geldig zijn. Pak uw bingokaarten erbij. Er zijn 2 mogelijkheden. 1. Staat er boven uw bingoblokken 'Speel elke zondag mee met de bingo in de Postcode Loterij Record Show, 20.30 uur, RTL4' dan is deze kaart geldig en u bent dus lid van de Grote Sponsor Loterij. 2. Staat er bovenaan 'Deze bingoblokken zijn alleen geldig als u de bon invult en met de zegel terugstuurt' dan bent u nog geen deelnemer van de Grote Sponsor Loterij en zijn de kaarten nog niet geldig. Maak ze geldig door de zegel op de bon te plakken en deze op te sturen. WAT EEN SUCCES! U hebt massaal, met honderdduizenden tegelijk gereageerd. Ik wil u hartelijk bedanken voor uw deelname aan de Grote Sponsor Loterij. Ik doe dit namens de goede doe/en van zowel I de Postcode Loterij als de Sponsor Loterij. Want dankzij uw deelname kunnen heel veel goede doelen geholpen worden. U een kans, zij een kans! {ÉM. Nationale Postcode Loterij ƒ12,50 per maand, per lot. NATIONALE LOTERIJ! U maakt dan kans op: Elke week: 1 miljoen in een postcode: 52 miljoen per jaar! Elke maand: Postcode Jackpot tot 7 miljoen! Maandprijs: ƒ100.000,- Postcode-Kanjer: minstens 20,7 miljoen: 1x per jaar: Op 1 januari gaat ie vallen. Plus honderdduizenden kleinere postcodeprijzen per maand. Ja ik wil kans maken op de Postcode-Kanjer, de Mega Jackpot en alle PostcodeMiljoenen en doe mee aan de Nationale Postcode Loterij. 4 x 12,50 (vier lotnummers) 3 x 12,50 (drie lotnummers) 2 x 12,50 (twee lotnummers) D 1 x 12,50 (één lotnummer) Ja ik wil elke week kans maken op alle Bingoprijzen van de Grote Sponsor Loterij. D 40,- (vier lotnummers) 30,- (drie lotnummers) 20,- (twee lotnummers) 10,- (één lotnummer) A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen in blokletters. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, verkrijgbaar bij het Let op: op deze bon staat het aantal loten waarmee desgewenst mee wilt doen. Wilt u meer loten, geef d aan. Wilt u minder loten, geef dit dan ook aan. Op van uw komende rekeningafschriften ziet u met well lotnummers u meespeelt in de Grote Sponsor Loterij. En dan zijn ook de bijbehorende bingoblokken geldii 8. Waar kan ik nog meer informatie vinden? Bel ons liever niet, want het is erg druk aan de telefo Kijk voor nieuws van de Postcode Loterij op RTL text, pagina 882 en voor informatie van de Grote Sponsor Loterij pagina 883 van RTL text. 9. Voor welke goede doelen is de Grote Sponsor Loterij? Zes gulden van elk tientje dat u inlegt, gaat naar goe doelen op het gebied van cultuur, sport en welzijn. Zo steunen we de Rijksmusea en Humanitas. Ook sten nen wij Terre des Hommes, die samen met de Johan Cruijff Welfare Foundation initiatieven neemt om kar arme kinderen via sport een betere toekomst te geve 10. Ik wil bingo spelen, maar ook meedoen om een PostcodeMiljoen te winnen. Kan dat? Ja, dan moet u meespelen in beide loterijen. Want he, bingospel hoort bij de Grote Sponsor Loterij en de vel miljoenen wint u bij de Postcode Loterij tot 20,7 miljcl toe. Vul dan op de bon beide vakken in. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal per maand de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw 739.98.K Naam: Postcode: Plaats: Ik heb nog een vraag die u niet beantwoon hebt. Wat moet ik doen? Bel ons niet, stuur ons een briefje Van Eeghenstr. 70, 1071 GK A.dam. (Post)bank- nummer: I Bel mij bij een prijs boven 10.000,- Geboortedatum: (dag-maand-jaar) m-m-[ Datum: Handtekening: Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij of Grote Sponsor Loterij, Antwoordnummer 19503,1100 VM Amsterdam. Grote Sponsor Loterij ƒ10,- per maand, per lot. 1 miljoen: 1x per jaar. Valt op 31 december. Elke week 100.000,-. Elke dag 25.000,-en tienduizenden kleinere sponsorprijzen per Extra gratis: elke week Bingo! Met elke week kans op alle Bingop: inclusief de BMW! Kijk morgen naar Reinout Oerlemans en Martijn Krabbé in de Postcode Loterij Record Show, 20.30 uur RTL 4. Kema en uw ATAG SelectDealer presenteren een unieke demo-diskette. Tel uit je winst! Toe aan een nieuwe cv-ketel? Weten of de stookkosten structureel omlaag kunnen zonder in te leveren op warmte en comfort? Vraag dan nu de demo-diskette aan bij de ATAG SelectDealer. Op basis van een gebruiksvriendelijk vraag- en antwoordprogramma krijgt u een onafhanke lijk cv-advies, afgestemd op uw specifieke woonsituatie. Het programma rekent u haarfijn voor op welke termijn u deze investering terugverdient door te besparen op uw stookkosten. De ATAG SelectDealer ver- zekert u op voorhand van 5 jaar garantie op de Blauwe Engel II. Wie toe is aan een nieuwe ev-ketel haalt nu geheel vrijblijvend de gratis demo-diskette in huis. Tel uitje winst! Meer weten? Bel de Consumentenlijn van ATAG Verwarming 0800 - 1670 of de ATAG SelectDealer Alphen a/d Rijn: Van Loenen Installaties, 0172-477700, Hazerswoude Rijndijk: De Boer Hazerswoude BV, 071-3419117, Leiden: W.P. Hartwijk Zn. BV, 071-5126627, Leiden: De Nie Klimaat-Comfort BV, 071-5219805, Montfoort: Van Loenen Installaties, 0348-471193, Noordwijk ZH: Putman Installatie B.V., 071-3619210, Valkenburg ZH: P. Heemskerk B.V., 071-4016665, Voorhout: Bernard Schulte Klimaattechniek Voorhout, 0252-215762 VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Ook dit jaar komt Holiday on Ice met een wervelende show met als thema 'Evolution'. Nog nooit eerder heeft Holiday on Ice zoveel technisch vernuft gestoken in een ijsspektakel als in Evolution. Licht en geluid'begeleiden de evolutie op onze aardbol op indrukwekkende wijze. Topartiesten geven op onnavolgbare wijze vorm aan de ontwikkeling die de mens heid heeft meegemaakt en nog zal meemaken. Van het prille begin in de prehistorie tot en met een blik in de toekomst. Tussen die twee uitersten belandt de verbaasde toeschouwer o.a. in het oude Egypte, bij de barbaren, in het romantische Wenen van de 18e eeuw, in een onbezorgd vro lijke jaren zestig en bij een Parijse modeshow. Een vlammend- schouwspel lijkt het einde van alles maar een oogverblin dende finale tovert een nieuwe en kansrijke toekomst tevoorschijn. 'Evolution' is een spectaculair schaatsfeest voor groot en klein. Lezers van het Leidsch Dagblad kunnen gebruik maken van een uniek arrangement van Golden Tulip. U combineert een onvergetelijk bezoek aan Holiday On Ice met een overnachting in het hotel. Ac/. U* De inhoud van het arrangement is als volgt: welkomstdrankje een heerlijk driegangendiner een overnachting een uitgebreid ontbijt toegangskaart Holiday On Ice uitgebreid informatiepakket U kunt kiezen uit twee locaties: IJsshow Datum Hotel Prijs Beursgebouw Eindhoven 24 nov/1 dec. Golden Tulip Geldrop 175,- Mecc Maastricht 3 dec/8 dec Tullip Inn Slenaken 149,- Geldigheid arrangement op basis van beschikbaarheid op de Voor meer informatie en reserveringen kunt u desbetreffende datum. De prijzen zijn per persoon op basis rechtstreeks met het hotel van uw keuze contact i van een tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer op opnemen: aanvraag. Let op: U kunt uiterlijk boeken t/m vrijdag 30 Golden Tulip Geldrop, tel. 040-2867510 november in verband met een beperkt aantal kaartenTulip Inn Slenaken, tel. 043-4573546

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 12