SLEUTE Personeel Personeel Personeel Personeel Personee (3K duin Portegies 1 Drogisterijen 1 SYMANTEC. U KUNT NIET ZONDER TEL. 071-5143 545 FAX 071-5320833 U zoekt een partner! Maak een vrijblijvende afspraak Mens en Relatie Al 15 jaar betrouwbaar! Mens en Relatie Bent u het alleen zijn zat? Vlooienmarkt Bollenstreek snelkrediet BANEKE/GRAFFNER Ter Duin Opel B.V. CHAUFFEUR Banen op de we ZATERDAG 1 AUGUSTUS 1998 Huwelijk en kennismaking Die bestaat! En is ook op zoek naar u. U kie: uw partner dmv het unieke partnerboek persoonlijke begeleiding Belt u onze regio-consulente over onze werkwijze. 30 jaar Stichting Date Niet zonder reden Nederlands grootste relal Aangesl. bij de Geschillencommissie Relatiebemiddeling. Ik vertel u graag, ook bij u thuis, hoe U via een partner kunt vinden Slagingspercentage ruim 75%; 55 consulenten in Nederland. Bel voor meer info Mevr. Vreeburg: 071-4030264 Gratis brochure: Postbus 812230 AB Rijnsburg Combi/Nieuw Perspectief Chr bureau voor rel.bemiddeling, prot.RK Deskundig, integer, discreet. Door heel Nederland. Aangesl. Gesch Comm. GRC infolijn. Infonr.: 0172-603702 of 078-6200905. Gesch. man, 70 jr. ziet er jonger uit, zkt. ser. kennismaking met gekleur- r LD12830 v.d. blad. leuk vinden i iets te ondernemen bv: terrasje, kroeg, oid. Br.o. nr.LDI2832 v.d. blad. Man 60 jr. zoekt knappe vrouw tot 40 jr. voor gezel ligheid Br. met foto o e r o.nr.LDI2838 v.d blad. 53-jarige vrijg. hr. van Herv. huize wenst vrijblijv. corresp. met dito dame van 53 jr. of ouder. Geen rel. svp. Br.o.nr.LDI2840 ;t voor vriend relatie. Kind Huwelijksburo's Pak de telefoon, wij herkennen dat! Stichting HALOA helpt u bij het vinden van een partner. Persoonlijke en betrc bare bemiddeling. Bel voor informatie 020 - 4538805. Markten Braderieen Zondag 2 augustus de bekende en gezellige Hal de Schelft te Noordwijkerhout van 10.00 - 17.00 uur. Volgende markt zat. 5 sept. en zon 6 sept. Kraampje huren? 071-4024503. Nog enkele kramen te huur voor Kunst- Kitsch en Curiosa b'j Winkelcentrum de Luifelbaan, Leiden tijdens de Midzomerfeesten op donderdag 27-, vrijdag 28- en zaterdag 29 augustus. Info en reserveren bij Sam de Wit. telefoon, 071-5766221. Lessen/clubs/opleidingen Kinderkoor "De Snotneuzen-Fans"!! in Leiden, Katwijk en Voorschoten voor KIDS van 6-12 jaar. Muziekschool Wolthuis. Inlichtingen 071-5 61 58 27. Duiken leren? DEEP DIVERS Duikschool: 070-3837326. 12.00-22.00 l Verkeersschool „Tempo" 47,50 per les, div.auto's, tel. 071-5122046. 1e les 4,95 Motorrijlessen 52,50 Ook vrachtwagen en auto bus. Nu ook in Alphen e.o. Autorijschool ORION, de eerste tien rijlessen voor 35,00 per les Theorie- beg. gratis 071-5144682. Klus cursussen Voor m/v beginner of gevorderd. Zowel tech nisch, interieur en decora tie. Info: 070-365 09 99. Zaken en transacties Vakantie Peco Florida, bij Disney te huur huizen met zwem bad. 8 dgn vlucht, auto Verzekeringen/ hypotheken/ geldzaken VERZEKERING. Bel e Tel. 071-5155120. Tot 50.000,- BKR of uitkering geen Baneke/Graffner, verzekeringsmakelaars en pensioenadviseurs, bemiddelt voor bedrijven en particulieren en kan gerekend worden tot de 10 grootste verzekerings makelaars in Nederland. Op ons kantoor, gevestigd in Amsterdam-Buitenveldert, zijn thans 137 mensen werkzaam. Vanuit onze klantgerichte organisatie adviseren wij onze klanten snel, gedegen op maat en vriendelijk over het verzekeren van risico's. Wegens voortdurende groei zoeken wij voor de Adviesgroep Bouwbedrijven op korte termijn naar een: (Aankomend) schadebehandelaar Bouw (m/v) MBO/HBO-niveau; Assurantie B, dan wel de bereidheid hiervoor te studeren; ambitie om door te groeien; ervaring met schadebehandeling is een pre doch niet noodzakelijk. Taakomschrijving aanspreekpunt voor een gedeelte van onze bouwrelaties; in samenwerking met de schadebe handelaar behandelen van alle scha den binnen het toegewezen klanten bestand met het zwaartepunt cp bouwschaden; advisering over schaden beneden het eigen risico en niet gedekte schaden; bijbehorende ondersteunende werk zaamheden. Nadere inlichtingen over de functie worden u graag verstrekt door de heer M. N. Tromp, hoofd adviesgroep Bouwbedrijven, telefoon 020-3018654 (werk) of 023- 5339241 (privé). Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de directie van: Baneke/Graffner B.V., Postbus 74094, 1070 BB Amsterdam Bloemenexport en -groothandel P. van Dam en Zn. b.v. Wij zijn een groothandel in bloemen en planten, die wij vervoeren naar Belgie, Duitsland en Oostenrijk. Wij zoeken met spoed voor ons kantoor in Bloemenveiling Holland een: ADM. MEDEWERKSTER/FAKTURISTE (leeftijd tot 30 jaar) Haar werkzaamheden zullen bestaan uit verzorgen, per computer, van de verkoopnota's alsmede het controleren van diverse inkoopnota's etc. Enige kennis van bloemennamen is een pre. Hebt u interesse in de functie van adm. medewerkster/facturiste dan ontvangen wij gaarne uw schriftelijke sollicitatie met uw curriculum vitae. P. van Dam en Zn. B.V. Postbus 569 2675 ZV Honselersdijk T.a.v. dhr. R. E. Aalten Wat kunnen we nog doen tegen kart- en vaatziekten, als u uw liart niet laat spreken? De Nederlandse Hartstichting bestrijdt hart- en vaatziekten door baanbrekend wetenschappelijk onderzoek te steunen, zodat de diagnose en behandeling voor patiënten verbetert Dat kunnen we alleen met uw hulp. Nederlandse^!/ Hartstichting Wie een hart heeft, geeft. Giro 300. Naast het attractiepark en het Tikibad, heeft Duinrell tevens volop vakantiemogelijkheden. Voor de receptie van de comfortcamping en de Duingalows zijn wij op zoek naar een: HOOFD RECEPTIE M/V Funtie-eisen Opleiding op minimaal MBO-niveau (recreatie/toerisme). Communicatief en sociaal vaardig. Zelfstandig en stressbesten dig. Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Goede Ned.-, Eng.-, Dui.-spreekvaardigheid. Flexibel t.o.v. werktijden en leidinggevende ervaring. Werkzaamheden Verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren van de re ceptie. Leidinggeven aan seizoen- en vaste medewerkers. Personeelsplanning. Diverse administratieve en baliewerk zaamheden. Schriftelijke reacties, voorzien van CV en pasfoto, voor 12 augustus richten aan: Afdeling Personeelszaken, t.a.v. M. de Lange, Duinrell 1, 2242 JP Wassenaar. DUINRELL, DAAR KIKKER JE VAN OP! U gaat ervoor zorgen dat de Opel-rijders in de kust-, duin- en bollenstreek betaalbaar blijven rijden! Ter Duin Opel is off. Opel dealer voor de kust, duin- en bollenstreek. Naast een afd. verkoop nieuwe en gebruikte Opeis plus andere merken, beschikt Ter Duin Opel over een modern geoutilleerde en milieu-vriendelijke werkplaats met een magazijn dat voorzien is van een breed assortiment onderdelen. Enthousiaste en hoogopgeleide medewerkers staan borg voor perfect onderhoud- en reparaties aan de ons toevertrouwde Ter Duin Opel is onderdeel van Sebel Groep, waartoe ook Mazda Autotrend, Sebel autodaken Katwijk en Den Haag en de Mobil Servicestations in Hillegom en Noordwijk behoren. Wij willen op zeer korte termijn ons Masterfitteam uitbreiden met een AUTOMONTEUR M/V en RECEPTIEMEDEWERKER(STER) Wij verwachten van de kandidaten dat zij enthousiast, flexibel en accuraat zijn en in teamverband kunnen werken. Spreekt bovenstaande job u aan bel dan voor een afspraak met onze service manager J. Versteege, of onze directeur P. F. Vrolijk. Huis ter Duinstraat 50 - 2202 CV Noordwijk Tel. 071-3620200 Enthoven B.V. is een toonaangevende fabrikant van grondstoffen voor de voedingsmiddelenindustrie met ei als basis. De produkten van Enthoven B.V. worden wereldwijd verkocht. Enthoven B V. is op zoek naar een procesoperator (m/v) Werkzaamheden. De procesoperator bedient de aanwezige procesapparatuur (drogers, ultrafiltratie-apparatuur, pompen). MTS (procestechniek, werktuigbouw) of vergelijkbaar en bij voorkeur ervaring in de levensmiddelenindustrie. LTS met ervaring kan ook voldoende zijn. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Inlichtingen en sollicitaties. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R. Peters, bedrijfsleider of dhr A. Kraal. tel.. 023-5846741. Uw schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u richten aan: ENTHOVEN B.V. T.a.v. R. Peters Postbus 4 2120 AA BENNEBROEK Algemene informatie Portegies Drogisterijen is een inmiddels 130 jaar oud familiebedrijf met 40 filialen in westelijk Nederland en ca. 300 medewerkers. Wij hebben een eigen distributiecentrum in Castricum. Voor de bevoorrading van onze winkels zoeken wij een Wij bieden: Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de drogisterijbranche. Een fulltime job. Korting op personeelsaankopen. Werktijden tussen 07.00 uur en 18.00 uur. Wij vragen: Rijbewijs BC Inlichtingen omtrent de inhoud van de functie kunt u verkrijgen bij de heer H. N. P. Portegies op telefoonnummer 0251-659113 's ochtens voor 10.00 uur. Indien u interesse heeft, schrijf dan een brief met c.v. aan: Portegies Drogisterijen t.a.v. Afd. Personeel Organisatie Postbus 284, 1900 AG Castricum up stol By UK Hart P"'"! ufl DE LOOS KINDERSCHOENENSPECIAAL^ HEEFT EEN BAAN VOOR EEN Je kunt zeer goed omgaan met kinderen. Verantwoording op je nemen is geen probleej^ Dan bieden wij je: een zeer interessante baan; en een leuke werkomgeving. Wij zijn geopend op dinsdag t/m vrijdag, van 9.00 uur tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. Stuur je schriftelijke reactie vóór 15 augustus rj De Loos kinderschoenenspeciaalzaak t.a.v. Mevr. M.J.A. de Wolf - de Loos Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij! voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus- of privéchauffeurs. Buschauffeurs m/v Randstad Transportdiensten is op zoek naar buschauffeurs voor het rijden van stads- en streeklijnen. U dient hiervoor in het bezit te zijn van rijbewijs BD en bij voorkeur een chauffeursdiploma met aantekening persont vervoer. Het betreft werk voor een lange tijd de regio Rotterdam, Alphen aan den Rijn en Leiden. Heeft u interesse bel dan snel!! Informatie bij Marcia van Dooren, tel. (010) 495 47 49, Rotterdam, W. Barentszstraat 1b. ir randstad transportdienste Symantec Corporation is a global organization that develops, manufactures, and markets software products individuals and businesses around the world. Founded in 1982, Symantec is the lead independent vendor of utility software for standalone and networked personal compul like Norton Utilities, Norton Antivirus, Winfax Pro and pcAnywhere The Symal European Headquarters, based in Leiden, The Netherlands, employs over 130 peq Our Order Administration Department is looking for an: Order Administrator The job Process orders, returns, invoices, credit notes, customer claims, sales queries for German sales region. Answer queries from customers or our Sales Department regari order status. Inform customers and our Sales Department of the order administrai procedures. Maintain customer data of the German sales region Assist with invoil when necessary. Assist with handling orders and returns in other sales regions if bad is needed. We require Secondary level of education, like MEAO Fluency in English and German Familiar j PC Software, like Excel and Word Experience as an order administrator in international company is a plus! Customer oriented, ability to work under press teamworker and accurate. We offer Next to an attractive salary, Symantec offers benefits to regular employees such pension plan, a quarterly profit sharing scheme, a stock option plan and a stock pure plan. If the above is applicable and you are interested in joining an expan international company, please send your application letter and CV by 7 August 19 the address shown below. For more information please contact Marieke Obdam a 071-5353187, fax. 071-5353210 or e-mail: mobdam@svmantec.com Symantec Ltd Human Resources Ms. M. Obdam Kanaalpark 145 2321 JV Leiden For more informati on Symantec: www Symantec coi

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 18