Personeel Personeel Personeel Saleslady/-man w (ME2E> •::«van BEUKERING Ontdek zelf wat de functie van Intercedent inhoudt. tempo-team uitzendbureau REMARK Ulfra Data AMBITIEUS SALES TALENT m/v COMMERCIEEL TECHNISCH TALENT m/v (®l Hexal Pharma Nederland B.V. Full-time administratief medewerker (m/v) ^DE LEEUW APPLICATIEBEHEERDER/PROGRAMMEUR (M/V) 071 4051616 MEU 071 -521 4 521 ZATERDAG 14 FEBRUARI 1998 je denkt eraan Intercedent (m/v) te worden en je wilt graag nader geïn formeerd worden over jouw moge lijkheden bij Tempo-Team. Kom dan naar de Informatieavond Op dins dag 17 februari a.s. organiseren wij tus sen 16.00 en 20.00 uur op onderstaande vestigingen een informele informatie bijeenkomst. Onze intercedenten geven je op deze avond niet alleen een goede indruk van hun veelzijdi ge werk. je kunt ook alle vragen stel len over de functie, de functie-eisen, de arbeidsvoorwaarden, enzovoort. Heb je een opleiding op HBO/Aca demisch niveau beschik je over een dosis ondernemersgeest' en heb je twee jaar commerciële werk- ervanng. dan ben je van harte uitge nodigd. Je hoeft je met vooraf aan te melden. Kun je 17 februan as. niet, stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar Tempo-Team Uitzendbureau, ter attentie van mevrouw E.W. Uil. post bus 12700. I 100 AS Amsterdam. Of bel voor meer informatie (020) 569 52 63. Haarlem, Zijlstraat 76 Leiden, Stationsplein 212 Hoofddorp, Kruisweg 989a De REMARK Groep is een jonse, dynamische organisatie die zich middels de 3 werkmaatschappijen Kramer Cosmetics b.v., Double You Trading b.v. en Heca b.v. gespecialiseerd heeft in service-merchandising van drogisterij artikelen Zij vertegenwoordigt onder andere de merken Manhattan, Tommee Tippee, Blue Stratos, Alyssa Ashley, Therme, Bergasol en Depilan. In verband met een sterke uitbreiding van de activiteiten zoeken we op korte termijn naast onze seivice-merchandisingafdeling. voor de regio's Noord-/Zuid-Holland In deze functie bezoekt u de zelfstandige drogist met de door ons gevoerde merken. Wij vragen: actieve, succesvolle en wilskrachtige topverkopers, bekend in de drogisterijbranche, in de leeftijd van 25-30 jaar Wij bieden: uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden binnen een sterk groeiende, flexible organisatie Durft u deze uitdaging aan, reageer dan binnen 14 dagen, door het schrijven van een brief met C.V. naar. REMARK Groep Postbus 39 7957 ZG De Wijk Uiteraard worden alle reacties zeer vertrouwelijk behandeld k Groep behoren: Double GROEP IDENTIFICATIESYSTEMEN TAGSCAN BV is gespecialiseerd in identificatiesystemen welke toegepast worden voor o.a. het beveiligen en identificeren van waardevolle objecten voor unieke identificering in de diersector en voor het logistieke beheer in de industrie. Verder is TAGSCAN BV in het bezit van het ISO-9002 certificaat. Vanwege verhuizing naar een nieuw bedrijfspand en de daarmee samenhangende uitbreidingen zijn wij op korte termijn op zoek naar een: VERKOOPMEDEWERK(ST)ER BINNENDIENST DOORGROEIEND NAAR BUITENDIENST M/V De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het zelfstandig telefonisch contact onderhouden met klanten waar het geven van adviezen en het oplossen van problemen een onderdeel van zijn; - het zelfstandig opstellen van offertes en opdrachtbevestigingen; - het invoeren en uitwerken van orders in Exact; - tezijnertijd het bezoeken van klanten en adviseren over de identificatiesystemen. Wij zoeken een enthousiaste medewerk(st)er die: - (bij voorkeur) een technische achtergrond heeft (MTS) en ook binnenkort afstuderenden kunnen reageren; - doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel heeft; - commercieel en resultaatgericht is ingesteld, representatief is en geen '9 tot 5' mentaliteit heeft: - initiatief toont en stressbestendig is; - beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden; - bij voorkeur tussen de 20 en 24 jaar oud is gezien het jonge team van medewerkers. Wij bieden: - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 27 vakantiedagen per jaar; - een pensioenregeling; - een bedrijfsspaarregeling; - een prettige informele werksfeer; - voldoende doorgroeimogelijkheden en mogelijkheden tot het volgen van opleidingen; - een grote mate van zelfstandigheid binnen een jong en dynamisch bedrijf. Wil je werken in een dynamisch en groeiend bedrijf en wil je doorgroeien naar meer verantwoording, stuur dan je brief voorzien van een curriculum vitae naar: Tagscan bv, afd. personeelszaken, Ondernemingsweg 46, 2404 HN Alphen aan den Rijn, (0172) 438444. Je kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. 10 jaar Toonaangevend in auto1 .matiseringsland. Om de groei verder voort te zetten zoeken wij ter versterking van ons verkoopteam een: De Functie! U handelt slagvaardig de inkomende verkoop gesprekken af. U bent verantwoordelijk voor de bewaking en follow up van uw offertes. U handelt overige costumer service taken af. voor de verkoop Binnen- en Buitendienst U ondersteunt de afdeling telemarketing. Na een gedegen interne opleiding en bij gebleken geschiktheid zult u ook voor buitendienst activiteiten worden ingezet. U handelt slagvaardig de inkomende verkoop gesprekken af. voor de verkoop Binnendienst U bent verantwoordelijk voor de bewaking en follow up van uw offertes. U handelt overige customer service taken af. Uw profiel U beschikt over een commerciële persoon lijkheid en uitstekende communicatieve U kunt moeiteloos in teamverband samen werken. Resultaatgericht acquireren. adviseren en verkopen is u op het lijf geschreven. Uw werk- en denkvermogen is tenminste op MBO niveau, eventueel aangevuld met NIMA A. Uw leeftijd is tussen de 25 en 30 jaar. U heeft 3 jaar ervaring met verkoop van au tomatiseringsproducten. 1U beschikt over de juiste dosis stressbe stendigheid en overredingskracht. Interesse? Wilt u een dynamische baan in een klantgerichte omgeving waar samenwerking voorop staat? Stuur dan binnen 10 da gen een brief met CV naar: Postbus 252, 2300 AG Leiden, t.a.v. de heer L. Rog. Voor meer informatie 071-5314144. Hexal Pharma Nederland B.V. is een dochter van een snelgroeiende Duitse onderneming, die op internationaal niveau actief is op het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop van generieke geneesmiddelen. In verband met de sterke groei van onze organisatie in Hillegom zoeken wij een De werkzaamheden van deze zelfstandige functie zullen o.a. bestaan uit: De totale orderverwerking Verzorging van de facturering en het verzorgen van rapportage t.b.v. het management Onderhouden van klantenbestanden Administratieve ondersteuning van de diverse afdelingen Wij denken hierbij aan een man of vrouw die op zoek is naar een uitdagende baan met goede vooruitzichten en zich in het volgende profiel herkent: HEA0-MEA0 afgestudeerd Kennis van Windows 95, Word en Excel is noodzakelijk. Kennis van database-programma's, alsmede goede kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift strekt tot de aanbeveling Representatief en dienstverlenend Kernwoorden qua karakter zijn: nauwkeurig en accuraat, flexibel, collegiaal en enthousiast met gevoel voor humor. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden u: Goede salariëring Prettig werkklimaat in een jong enthousiast team Goede doorgroeimogelijkheden Uw sollicitatie voorzien van C.V. kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Hexal Pharma Nederland B.V., Postbus 251, 2180 AG Hillegom. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw G. van der Leeden, telefoon 0252-526270. OP ZOEK NAAR EEN UITDAGENDE CARRIERE IN EEN TOONAANGEVENDE ONDERNEMING? De Leeuw Adviesgroep B.V. is met haar diverse werkmaatschappijen actief op vele terreinen binnen de financiële dienstverlening aan particulieren en bedrijven Hoewel De Leeuw Makelaardij B.V. met haar zes vestigingen de meest bekende dochteronderneming is. houdt het merendeel van onze inmiddels ruim 95 medewerkers zich bezig met de bemiddeling in verzekeringen, pensioenen en hypotheken. Voor elke werkmaatschappij geldt dat zij binnen de branche als toonaangevend omschreven kan worden Nieuwe initiatieven, een optimaal gebruik van informatietechnologie, het steeds aanpassen aan de veranderende wensen van de opdrachtgevers en een hoge kwaliteit van per soonlijke dienstverlening spelen daarbij een belangrijke rol. Voelt u iets voor een dergelijke uitdagende omgeving? Lees dan onze vacature: Voor onze afdeling Informatisenng en Automatisering zoeken wij op korte termijn een Beschrijving van de werkzaamheden: Applicatiebeheer De bij onze werkmaatschappijen gebruikte applicaties en gegevensbestanden moeten bewaakt en beheerd worden. Voorkomende problemen en veranderingen moeten onderzocht en opgelost worden, evt. in samenspraak met leveranciers, waarbij gebruikers ondersteuning centraal staat. Daarnaast is het verzorgen van managmentinformatie en selecties, alsmede adviseren over beveiliging en toe te passen software, onderdeel van de werkzaamheden. Programmeren Het maken en onderhouden van hulpmiddelen die het beheer en gebruikersgemak vergroot staat centraal. Daarnaast o.a. zaken als ontwikkelen/ beheren/koppelen van databases, optimaliseren van de communicatie met nevenvestigingen, het opzetten van tekstverwerkingssystemen en beveiligingsmaatregelen. Functie-eisen Wij zoeken een breed georiënteerde Automatiseerder met gedegen kennis en ervaring op het gebied van PC's, netwerken en standaardpakketten als bijv. WP/Word/dBase, ontwikkeling van hulpmiddelen/routines/macro's en beheren van gegevensbestanden. Spreekt bovengenoemde functie u aan, dan bieden wij u: een full time job in een uitdagende werkkring; een goede salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring; perfecte secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling, en een studiekostenregeling. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA te Rijnsburg, t.a.v. de directie Voor informatie of het aanvragen van een uitgebreide functieomschrijving, kunt u bellen met de heer F Klijn, 071 - 4051699 Riinsburg Riinsburgerweg 100 071 - 4051616 Bouw-en Aannemingsbedrijf Meerburg B.V. tel. 071-5899303 Leiden, Hogewoerd 146/14(1 In het centrum gelegen beleggingsobiekt beslaande uit 2! woningen, grote garage en werkplaats. Geheel overkapte i uitkomend op de Utrechtse Veer. Het totaal is gelegen opi m2 eigen grond. De linkerbovenwoning is thans verhuurd 353,16 per maand, en de linkergarage voor 448,- pen Het pand zal bij openbare inschrijving verkocht worden. Kijkdagen op 19 en 26 februari van 14.00-16.00 uur Deze inschrijving is in samenwerking met notaris A.E.G. II. j Sluitingsdatum openbare inschrijving: 2 maart 1998 Riinsburg - Leioen - Alphen a/d Run Katwiik - Hoofddorp - Koog a/d Zaai LEIDEN ^BLIIZERDHORST107 LEIDEN BLAUWKARPER 4 Halfvrijstaand modern en royaal herenhuis, uitstekend geïsoleerd huis heeft een inpandige garage/berging en er is een carport met buitenberging. De en achtertuin is zonnig gelegen (Z.W.) en grenst aan een gemeenteplantsoen met gras indeling is als volgt: part.: royale L-vormige hal, aparte garderobe en doorgang naarg-- berging, aparte (Siematic) keuken met div. inbouwapparatuur. Grote woonkamer mei haard en schuifpui naar het terras. 1e verd.: overloop, 4 ruime slaapkamers, badkamet ligbad. 2e toilet, douche en 2 wastafels, dakterras. 2e verd.: overloop, aparte wasruim! aansl. wasapparatuur en opstelling c.v.-ketel, 1 slaap/studeerkamer en open werk/sti slaapruimte met div. mogelijkheden. 3e verd.: bergvliering met vlizotrap. Het huis het vrije ligging. In de omgeving zijn div. recreatiemogelijkheden zoals tennis, golf, fietspad de polder en watersport. Internet site: http://www.dsl.ni/beukering/blauwkarper.4 VRAAGPRIJS 585.000,-k.k. LEIDERDORP MAURITSSINGEL I56 Aantrekkelijk goed onderhouden hoekhuis met aangebouwde garage, extra vrijstaand? berging, voor- en zonnige, diepe achtertuin. Het huis wordt verwarmd met c.v.-gas en: voorzien van isol. beglazing. De indeling is als volgt: part.: ruime hal met toilet, trapkas naar de 1e verdieping, de lichte woonkamer met open haard is op een speelse manier; bouwd, schuifpui naar het terras. Moderne (dichte) keuken met diverse inbouwappars Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad en wastaJ indeling en grootte prettig en comfortabel woonhuis. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/mauritssingel.156 VRAAGPRIJS 385.000, -k.k. LEIDERDORP LISDODDEKREEK 31 Aantrekkelijk modern woonhuis met voor- en achtertuin, aangebouwde berging, c.v.f ged. isol. beglazing. Het huis is als volgt ingedeeld: part.: ruime hal met trap n ping, prettige woonkamer met open haardkachel en ged. open keuken, toilet en aan gé berging. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel verd.: grote beloopbare zolder. Het huis is in een groene en rustige wijk gelegen, mets winkelcentrum en div. sportaccommodaties in de naaste omgeving. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/lisdoddekreek.31 VRAAGPRIJS 315.000,- k.k. LEIDEN VIRULYPAD 69 Op de 1e verdieping gelegen ruim en licht 3-kamerhoekappartement (bouwjaar 1993)» van c.v. en prima geïsoleerd (ramen, vloeren en gevels). De indeling is ris volgt: hal, to* tige lichte living met voor- en zijramen, ged. open mod. keuken, loggia, 2 slaapkamers,! mer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine, bergkast. Er is een grote berginj souterrain. Erfpacht is afgekocht tot 2067. Leuk en vrij uitzicht naar green en waterpan trum van Leiden en station op korte loopafstand. Internet site: http://vvww.dsl.nl/beukering/virulypad.69 VRAAGPRIJS 259.000,- k.k. Kijk ook op Woon TV dagelijks vanaf 10.00 en 22.00 uur LEIDEN RIJNSTRAAT 28 In de binnenstad gelegen modern hoekhuis (1986). De indeling is als volgt: part.: hal. to 'dichte' keuken, woonkamer v.v. parketvloer. 1e verd.: 2 slaapkamers en moderne wit! kamer met ligbad en tweede toilet. 2e verd.: ruime zolder over de volle lengte van het' (vlizotrap). Optimaal geïsoleerd qua warmte en geluid, verkeersarme wijk. Om de hoe het Plantsoen en winkels. Erfpacht is afgekocht en gratis uit te breiden tot 2061. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/rijnstraat.28 VRAAGPRIJS 284.000,- k.k. LEIDEN TASMANSTRAAT 86 Rustig aan plantsoen gelegen vooroorlogs woonhuis met zonnige (W) achtertuin, sten® en achterom. Het huis heeft geen c.v. maar gevelkachels. De indeling is als volgt: entrei toilet, ruime woonkamer en uitgebouwde keuken. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers, met wastafel en diverse ingebouwde kasten. 2e verd.: toegankelijk via luik en is eenzoi huis heeft een vrij uitzicht en ligt dicht bij het centrum van de stad. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/tasmanstraat.86 VRAAGPRIJS 250.000,- k.k. LEIDEN FORSITIADAL 17 Goed onderhouden zgn. 'brede' type woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z). berging en c.v.-gas. Het huis heeft ged. isol. beglazing en is als volgt ingedeeld. Part. hal ruime keuken met div. inbouwapparatuur. riante woonkamer met open haard e het terras en tuin. 1e verd.: overloop, zeer ruime hoofdslaapkamer (voorheen 2 kam® kamer met ligbad, douche, badkamermeubel en 2e toilet, 2 eveneens ruime slaapkan* verd.: overloop met opstelling c.v./aansl. wasapparatuur, slaap/studeerkamer overdt lengte met een dakkapel en een Velux-dakraam. Aparte hobby/bergruimte. Prettig hui goede zonligging en div. recreatiemogelijkheden in de direkte omgeving (golf, watersp# Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/forsitiadal.17 VRAAGPRIJS 379.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42