Personeel Personeel Personeel Personeel Personei medewerker Banenmarkt \i/ cnnD schoonmaakmedewerkers savaz bejaardenverzorgenden m/v medewerkers huishoudelijke dienst m/v vakantiehulpen m/v Wie bij Kijkshop werkt heeft het goed bekeke MAGAZIJNMEDEWERKER Hillson ZATERDAG 14 FEBRUARI 1S Voor een kantoorbaan van negen tot vijf hoefje niet verder te lezen. Want wie verzekeringsadviseur bij De Verzekerings Unie voor het rayon Voorhout/Oegstgeest/Sassenheim wil worden, heeft de mentaliteit van een zelf standig ondernemer. Met het profiel dat daar bij past: prestatiegericht, stressbestendig en gedreven. Je bent immers verantwoordelijk kun je rekenen op een gerichte opleiding, coaching door de rayonmanager en natuurlijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden. We zoeken gemotiveerde mensen met een bewezen HBO werk- en denkniveau en een commerciële instelling. Als je werkervaring hebt opgedaan in soortgelijke functies is dat een pré. Tevens ben je woonachtig in het rayon of bereid daarnaar te verhuizen. Verder Onze uerzekeringsaduiseurs hebben het profiel uan echte ondernemers VERZEKERINGS UNIE voor de commerciële resultaten in jouw rayon. Je deelt zelf je tijd in en werkt vanuit eigen huis. Onze bijdrage aan je succes bestaat uit de verzekeringsproducten van zeer hoge kwaliteit op het gebied van levens verzekeringen, hypotheken, pensioenen en schadeverzekeringen. En een professionele back-up vanuit de organisatie. Werken bij De Verzekerings Unie betekent zelfstandigheid gecombineerd met alle voor delen van een dienstverband. Naast een uitstekende provisieregeling, Ondernemen met ee wordt ervan je verwacht datje in april/mei beschikbaar bent om met de opleiding te beginnen. Ben jij die ondernemer in hart en nieren? Stuur je brief met curriculum vitae binnen 10 dagen naar De Verzekerings Unie, ter attentie van de heer F.C.J. van Eijndhoven, afdeling P&O, Postbus 2036,3500 GA Utrecht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer H.M. Boogert, rayonmanager, telefoon 0180 - 621410 (privé). Acquisitie naar aanleiding van deze adverten tie wordt niet op prijs gesteld. N GOEDE VERZEKERING Assurantiekantoor DE OUDE RIJN Lid NBvA Wij zijn op zoek naar een in het bezit van assurantie B en/of A, welke zelfstandig kan werken, zowel voor de binnen- en buitendienst. In ieder geval dient u te beschikken over een commerciële instelling en minimaal enige jaren werkervaring, opgedaan in een soortgelijke funktie. Interesse? Reageer dan snel en richt uw sollicitatie aan: Assurantiekantoor "De Oude Rijn" Rijnstraat 93-A 2223 EA Katwijk, tel. 071-4026241 vAKmensenwERK BLINKENDE MUNT Bij Abilis-Cemsto kunt u goed verdienen. Met parttime schoonmaakwerk. U verdient een uurloon boven het minimumloon, u krijgt 8% vakantietoeslag èn u bent verzekerd in het ziekenfonds. Voor enkele panden in Leiden en omstreken zoeken wij vanaf 18 jaar. Er zijn verschillende werktijden mogelijk. Te weten: 06.00-08.00 - 16.00-18.00 17.30-20.00- 18.00-20.00 Belt u voor informatie of inschrijving naar: Abilis-Cemsto tel. 070-3839100. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling. Zo is in de residentiële voorzieningen en de centra voor dagbehandeling de functie van meewerkend voorman ingevoerd. Als gevolg hiervan zijn er vijf vacatures ontstaan van MEEWERKEND VOORMAN M/V voor 30 uur per week. Het aantal coördinatie-uren is per voorziening verschillend maar bedraagt minimaal 5 uur. De werkzaamheden: zorgen voor en bevorderen van een goed samenspel tussen de leden van het team onderling alsmede in relatie tot de cliënten Belast met het bijhouden van de gewerkte uren. het maken van de werk-vakantieroosters en het signaleren van knelpunten hierin. Controleren van de financiën (groeps- kassen). signaleren en doorgeven van gebreken aan het gebouw en de installaties en het aansturen van de dagelijkse werkzaam heden van de ondersteunende diensten. Verder controleert u de verslaglegging met betrekking tot de hulpverlening. U houdt de pedagogische administratie en dossiers bij. Als laatste verwachten wij dat u de netwerkcontacten onderhoudt met de plaatsende instanties. Wij verwachten: in staat zijn in een gecombineerde functie te werken d.w.z. leidinggeven aan de dagelijkse werkzaamheden én uitvoerend werk doen. U bent doortastend, duidelijk en kunt onder druk werken en presteren. U bent in het bezit van een stevige dosis humor. Uw stijl van leidinggeven is open. mens en resultaatgericht, stimulerend en motiverend. Uw achtergrond: om deze veelzijdige functie goed uit te kunnen oefenen beschikt u over een HBO-denk- en werkniveau. Verder heeft minimaal drie jaar werkervaring als groepsleider opge bouwd. Uiteraard heeft u affiniteit met en kennis van de doel groep Nadere informatie: voor nadere inlichtingen neemt u contact op met mw. R. van de Plas of met de heren P. Romijn en P. Jansen, sectormanagers. U kunt zich ook wenden tot mw. M. Schotemeijer. personeelsfunctionaris. Allen zijn bereikbaar tijdens kantooruren onder telefoonnummer (071) 541 93 94. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO-Jeugdhulpverlening. Het salaris bedraagt minimaal 3037.- en maximal 4472.- bruto per maand bij een volledig dienstverband Uw sollicitatiebrief zien wij graag voor 1 maart tegemoet op neven staand adres, ter attentie van mw. M Schotemeijer. De sollicitatiege sprekken zijn gepland in de derde week van maart. Stichting de Mare is een instelling voor jeugd hulpverlening in Zuid- Holland-Noord. De Stichting biedt hulp aan circa 200 kinderen en jongeren en hun gezinnen. De hulpverlening omvat thuisbehandeling, dag behandeling voor school gaande en niet school gaande jeugd, leef- behandelgroepen, kamer trainingscentra, crisis opvang en kleine woon eenheden voor minderja rige asielzoekers. De organisatie werkt vanuit Leiden, Leiderdorp. Alphen aan de Rijn. Katwijk, Lisse. Sassenheim en Nieuw-Vennep. Er zijn ruim 200 medewerkers in Stichting de Mare Postbus 608 2300 AP Leiden op zaterdag 21 februari 1998 Zoek je tijdelijk of vast werk in de gezondheidszorg? Kom dan op zaterdag 21 februari tussen 10.00 en 16.00 bij ons langs. Wij hebben tijdelijk werk voor o.a.: - verpleegkundigen (A,B,Z,HBO-V) - ziekenverzorgenden - groepsleiders - verpleeghulpen - thuishulpen A - doktersassistenten - medisch secretaresses Wij hebben regelmatig vaste banen voor o.a.: - teamleiders/hoofden verpleegafdeling - personeelsfunctionarissen - verpleegkundigen (A,B,Z,HBO-V) - HBO-SPHers met werkervaring - ervaren administratief medewerkers/secretaresses Kom langs en schrijf je in, dan ligt er een leuke attentie voor je klaar! Savaz Uitzendzorg Rijnland Pelikaanstraat 11 2312 DW Leiden Telefoon (071) 512 18 00 Telefax (071) 514 55 28 Mensen zorgen voor Mensen Het Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oudere religieuzen, mannen en vrouwen van verschillende orden j»,.^ en congregaties. 'g; Binnen ons team hebben wij plaats voor twee voor 32 en 36 uur per week. voor elk 18 uur per week. Het betreffen functies voor bepaalde tijd tot 31 december 1998. Verlening van het dienstverband behoort tot de mogelijkheid. Voor de zomerperiode zijn wij nog op zoek naar enkele Het betreft werkzaamheden binnen de verzorging en huishoudelijke dienst. Voor alle functies geldt dat het salaris conform de CAO-Verzorgingshuizen is. Inlichtingen over bovenstaande functies kunt u verkrijgen bij mevrouw M. Rijsbergen - Lamboo, en de heer M. van der Horst, beide afdelings hoofd, zij zijn te bereiken op telefoonnummer (071) 305 17 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van de desbetreffende functie, richten aan de directie van het Kloosterverzorgingshuis, Mariëngaerde/Mariënweide, Mgr. Aengenentlaan 3, 2361 GB Warmond. Bij Hans Verkerk help je de klanten bij de keuze en realisatie van hun keuken- en badkamerdromen. Als grootste verkooporganisatie in Europa (80 vestigingen) hebben wij het meest veelzijdige aanbod en de scherpste prijzen. HANS VERKERK KEUKENS BADKAMERS organiseert, ontwikkelt en leidt op: Medewerkers in verschillende functies: - Junior Verkopers parttime en fulltime ErvarenVerkopers parttime en fulltime Administratief Orderbewerkers Assistent Filiaal Houders Filiaal Houder Mannen en vrouwen die van aanpakken houden. Die graag met klan ten en collega's willen samenwerken. Die door middel van een uitste kende en systematische opleiding, training en begeleiding voor zich zelf en voor ons hun meerwaarde willen realiseren. Als jij werken op 'onmogelijke' tijden, leren en presteren wel leuk vindt en daarvoor goed gehonoreerd wilt worden, vragen wij je om te reageren en met ons samen te bespreken welke kansen op een fijne job voorhanden zijn. Plaatsingsmogelijkheden hebben wij in en door het hele land. Uitstekende vaste en variabele beloning. Doorgroei bij bewezen geschiktheid kan snel plaatsvinden. Uw reacties schriftelijk aan: Hans Verkerk Keukens o.v.v. Adv HDC 14 febr. - Postbus 36 - 2460 AA Ter Aar De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten - o beheert de kinderdagverblijven Bibelebori, De Hun en De Sterrenboom. die elk zowel bedrijfs- als gesub opvang realiseren voor kinderen van zowel 0 tot 4 ja 55^ BS0^ De CSKV roept sollicitanten op voor de functie INVALKRACHT m/v voor zowel de 0-4 jaar als de BSO. Van de invalkracht wordt verwacht dat zij/hij op alle kinderdagverblijven inzetbaar is. De werkdagen zijn flexibel. Onze voorkeur gaat echter uit beschikbaarheid van drie dagen per week. be De vereiste kennis en vaardigheden zijn. - een MBO-opleiding of HBO-opleiding (volgend) - bij voorkeur ervaring in het werken in de kinderopvang/soc. cultfw werk - zowel individueel als in groepsverband met kinderen kunnen we al! - flexibel kunnen zijn en stressbestendig - houden van een uitdaging Wij bieden: - salaris conform CAO Welzijn - contract voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband - een uitdagende functie binnen een groeiende organisatie met een werkklimaat. Voor nadere informatie kunt u op maandag, dinsdag en woensdag tussen1 14.00 uur contact opnemen met Enny van Gilst. hoofd kinderdagverblijf Hummelhof. tel. 071-5612506. Sollicitaties voor 25 februari 1998 richten aan: Centraal Bureau CSKV Papelaan 85 E 2252 EG Voorschoten. Kijkshop, onderdeel van Vendex International N.V., is een unieke winkelformiÉ e met vitrineverkoop. Het Kijkshop-assortiment bestaat uit ruim 3500 artikelen, van ic van sieraden, parfumerie, horloges, huishoud en persoonlijke verzot ging tot doek i audio/video, telecommunicatie, office en foto,film. Kijkshop is een sterk expander. 1 onderneming. Op dit moment worden er vanuit het hoofdkantoor in Zaltbom 11 131 winkels in de Benelux aangestuurd. Voor ons filiaal in Leiden, zoeken wij een (5-12 uur per week; voorde koopavond en zaterdag*). Functieomschrijving: Je bent werkzaam in het magazijn waar bij je je bezighoudt met het uitgeven van goederen. Tevens verricht je overige voorkomende magazijn werkzaamheden. Functie-eisen: Je bent accuraat en als je ervaring met magazijn werkzaamheden hebt is dat een pré. Je bent beschikbaar op de koopavonden en zaterdagen en eventueel tijdens schoolvakanties en koopzondagen. hierbij wordt gedacht aan scholieren/studenten. Als je uitkijkt naar: een interessante functie bij een organisatie die volop in beweging is, een honorering die past bij de zwaarte van de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, dan kun je je schriftelijke sollicitatie (inclusief curriculum vitae) zenden naar: Kijkshop BV, t.a.v. dhr. J. Stal, (regionaal verkoopleider), Postbus 2007, 5300 CA Zaltbommel. Elektronische bouwbeveiliging Communicatiesystemen Hillson bv (onderdeel van de Hillson Holding bv) is gespecialiseerd het beveiü speciale objekten en het installeren van communicatie-apparatuur in geheel Nederland. Vanwege verhuizing naar een nieuw bedrijfspand en de daarmee samenhang uitbreidingen zijn wij op korte termijn op zoek naar' ASSISTENT BEVEILIGINGSTECHNICI (M/V) fulltime Voor deze functie zoeken wij kandidaten die: - (bij voorkeur) in het bezit zijn van een diploma LTS-electronica en ook binne afstuderenden kunnen reageren; - flexibel en stressbestendig zijn en in teamverband kunnen werken; - (bij voorkeur) in het bezit zijn van een rijbewijs B, - niet ouder zijn dan 23 jaar; - geen '9 tot 5' mentaliteit hebben, - woonachtig zijn in de regio Alphen aan den Rijn. Wij bieden: - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 27 vakantiedagen perji - een pensioenregeling; - een bedrijfsspaarregeling; - voldoende doorgroeimogelijkheden; - een grote mate van zelfstandigheid; - een prettige informele werksfeer; - mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en cursussen. Heb je belangstelling voor bovengenoemde functie, dan verzoeken wij je zos mogelijk te reageren. Je kunt je sollicitatiebrief voorzien van een curriculum*' sturen aan: Hilïsafety bv, t.a v afdeling personeelszaken, Ondernemingsweg 2404 HN Alphen aan den Rijn. Telefoonnr. (0172) 418484. (Je kunt ook tele een sollicitatieformulier aanvragen bij personeelszaken).

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 26