Ajax doet aan 'internationalisering CSN Automatisering Sport Veldman Santos nu vertrekki Nieuwe ,dubbelpartner, Eltingh Verstappen al snel uitgetraind Huilbui doet bij roeisters wondi Wessels en Van Ark verras* Leidsch Dagblad Tennis Circuitry ZATERDAG 12 JUL11997 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -c -CHEF ROB ONDERWATfl Jimmy Simons naar Sparta LissEJimmy Simons heeft een contract getekend voor Sparta. De centrumspits speelde afgelopen seizoen voor zaterdaghoofd klasser FC Lisse. Simons, die eerder uitkwam voor de amateur clubs Zwarte Schapen. KBV en Marken, tekende een contract voor een jaar. Sparta contracteerde de centrumspits omdat trai ner Hans van der Zee geen stand-in voor Dennis de Nooijer in zijn selectie heeft. FC Lisse probeert nog voor 15 juli een vervan ger voor Simons vast te leggen. Spoedarbitrage over Larsson Rotterdam De Zweedse aanvaller Henke Larsson heeft bij de KWB om een spoedarbitrage gevraagd. Hij wil met onmiddellij ke ingang overstappen van Feyenoord naar Celtic. Volgens de 25- jarige international kan hij voor een gelimiteerde afkoopsom naar Schotland vertrekken. Feyenoord wil voorlopig echter niet meewerken aan een tussentijdse transfer. De Rotterdamse club beticht Celtic bovendien van onreglementaire handelingen. De Schotse werkgever van trainer Wim Jansen lex-Feyenoord) be reikte eerst een akkoord met Larsson en nam daarna pas contact op met Feyenoord. Voorzitter Jonen van den Herik wil voor deze formele overtreding van de transferbepalingen de UEFA inscha kelen. Finale UEFA-beker één wedstrijd oslo» De eindstrijd van het toernooi om de UEFA-beker is vol- gend seizoen nog maar één duel. Dat heeft Lennart Johansson, de Zweedse voorzitter van de Europese voetbalbond, gisteren in Oslo bekendgemaakt. De afgelopen jaren ging het bij de finale van de UEFA Cup altijd om een uit- en een thuiswedstrijd. De UEFA hield wel vast aan de gebruikelijke volgorde op de agenda. De UEFA-Cupfinale is volgend jaar op 6 mei, voorafgaande aan de eindstrijd van de EC bekerwinnaars (13 mei) en die van de Champions League (20 mei). Iwan rond met PSV eindhoven PSV heeft gisteren overeenstemming bereikt met Tomek Iwan over een driejarig contract. Eerder was de Eindho- vense club al met Feyenoord tot een vergelijk gekomen over de transfer van de 26-jarige Poolse aanvaller. De Rotterdammers namen hem indertijd voor vier miljoen gulden over van Roda JC. PSV heeft naar verluidt anderhalf miljoen minder uit hoeven trekken voor Tomek, die door de toegenomen concurrentie in De Kuip op een zijspoor dreigde te belanden. Parma-coach wil Baggio niet parma De transfer van Roberto Baggio naar Parma is afgeketst. Trainer Carlo Ancelotti wilde de voormalige Italiaanse interna tional. die weg wil en moet bij AC Milan, namelijk helemaal niet. Baggio past niet in zijn systeem. ..Ik voel er niets voor de balans in de ploeg te verstoren. Laat het duidelijk zijn. dat ik tegen Bag- gio persoonlijk absoluut niets heb", zei de oefenmeester van Parma gedecideerd. De besturen van Parma en Milan waren al tot een akkoord gekomen. De manager van Baggio liet daarna weten dat de transfer voor 99 procent rond was. Als gevolg van het mislukken van de deal heeft Parma-directeur Sogliano zijn functie neergelegd. Ozols wint in Rijnland-Palts koblenz Dainis Ozols heeft gisteren de Ronde van Rijnland- Palts op zijn naam gebracht. De 31-jarige Letse wielrenner, bij de Olympische Spelen van Barcelona derde, had na een span- i nende finale welgeteld drie seconden voorsprong op de Deen Michael Kvneb. Kyneb droeg de leiderstrui bij het begin van ne gende en laatste etappe op grond van een betere klassering in de chronorit. Tijdverschil in het algemeen klassement was er niet tussen de twee. Dat moest dus onderweg bij de bonificatie- i sprints of door een ontsnapping worden bewerkstelligd. Ozols I was het gehaaidst. De slotrit leverde een zege op voor de Neder lander Richard Groenendaal. US Open laatste Grand Slam Becker i new york De US Open wordt het laatste Grand Slamtoemooi van Boris Becker. Hij heeft zich dez.e week ingeschreven voor het evenement dat van 25 augustus tot en met 7 september in New York gehouden. Vorige week na zijn uitschakeling op Wimble don tegen Pete Sampras, zei Becker dat hij nooit meer op Wim- bledon zou spelen. Hij wist toen nog niet zeker of het het toer- j nooi in Londen ook zijn laatste Grand Slam was geweest, of dat i hij nog naar de US Open zou zou gaan. ..Ik ben in elk geval zeer gelukkig dat Boris in New York nog in actie komt', reageerde j toernooidirecteur Jay Snyder op zijn inschrijving. Het wordt I Beckers elfde US Open. Hij won er één keer, in 1989. Schultz opent tegen Kleinova praac» Brenda Schultz-McCarthy opent de halve finale van het tennistoernooi om de FED Cup tegen het Tsjechische talent Sandra Kleinova en niet zoals verwacht tegen Adriana Gersi. 4 Daarna speelt Miriam Oremans tegen Jana Novotna. de num mer één van haar land. Coach Hana Mandlikova gaf de voorkeur aan de 19-jarige. temperamentvolle Kleinova omdat die de laatste tijd op gravel enkele aansprekende resultaten heeft ge boekt. Bij het tennistoernooi van Amelia Island won Schultz overigens vrij gemakkelijk van Kleinova (6-4 6-2), om daarna ook Novotna te verslaan. Frankrijk moet het in de andere halve Snale van het toernooi om de FED Cup tegen België doen zon der Mary Pierce. Zij testte haar geblesseerde schouder gister morgen, maar dat bleek geen succes. De Franse ploegleider Yan- nick Noah schoof in haar plaats Sandrine Testud naar voren. Doelman Hesp drie jaar naar Bar^a Barcelona De transfer van doelman Ruud Hesp naar Barcelo na is rond. Gisteren tekende de 31-jarige keeper van Roda JC een driejarig contract. Eerder waren beide clubs al akkoord over de afkoopsom. ..Een jongensdroom is uitgekomen", bekende Hesp die zijn overstap grotendeels te danken heeft aan Van Gaal. De nieuwe trainer van de Spaanse bekerwinnaar maakte zich per soonlijk sterk voor de komst van de lange doelman. ,,Pas nadat ik mijn contract had getekend, sprak ik Van Gaal voor de eerste keer. Hij zei me dat hij mij al vanaf mijn tienertijd bij Haarlem in de gaten hield. Dat is natuurlijk leuk om te horen." Hesp weet dat de Portugees Vitor Baia in principe de eerste keuze is. ,,Maar de club niet voor niets zoveel geld voor mij heeft betaald. Met andere woorden: ik krijg een zeer reële kans om mij waar te ma ken. Ik zal er alles aan doen om eerste keeper te worden." Amsterdamse club dreigt zichzelf soms voorbij te rennen Ajax praat over miljoenen, maar kan het kapitaal nauwe lijks op het veld houden. Ajax wil de fans in Japan plezie ren, maar waarschuwt de eigen achterban. Ajax neemt een enorme aanloop om de volgende eeuw in te sprin gen. Een inhaalslag naar een nieuwe tijd van zakelijk heid. In die ijver dreigt de club zichzelf soms voorbij te rennen. Gisteren presenteerde de onttroonde landskam pioen zich aan de pers. amsterdam ype minkema gpd-verslaggever Ajax doet aan internationalise ring', zei voorzitter Michael van Praag. Zijn club immers, is niet alleen meer van Amsterdam, maar ook van Europa, zelfs van alle volken. Alles is internatio naal in Amsterdam. De trainer, de meeste spelers, de voertaal, de plannen. Louis van Gaal ging en de plannen werden halsoverkop bijgesteld. Het beleid was niet meer van deze tijd. Er was vol gens penningmeester Arie van Os een 'inhaalslag' nodig. De selectie van achttien - veel te klein volgens de club - werd snel uitgebreid tot 25. Een Ge orgiër, een Pool, een Argentijn, een Braziliaan, een Costa-Ri- caan, een Zuid-Afrikaan, Nigeri- anen, een Fin, een Deen, een Portugees. En nog twee echte Amsterdammers: Mario Mel- chiot en Richard VVitschge. De drie talenten uit de eigen oplei ding worden straks terugge stuurd naar het tweede. Inter nationalisering. inderdaad. En een inhaalslag, klopt. Maar Ajax lijkt in één zomer van het ene uiterste naar het andere te springen. Ajax gaat voor de fans nog verder. Een supporter uit Japan, die een Ajax-shirtje wil kopen, moet dat binnen twee weken in huis kunnen hebben. Hoe? Ajax haakt aan bij de nieuwste tech nologische ontwikkelingen. De club gaat op Internet. Vanaf vandaag heeft Ajax een eigen 'website', in meerdere talen. Daar worden ook de eigen merkartikelen op de markt ge bracht. Kiezen, kopen en beta len via Internet. „Een infoka- naal voor de hele wereldzegt voorzitter Michael van Praag. Het is de toekomst, denkt hij. Een toekomst die voornamelijk btiiten Nederland ligt. Want Ajax is mateloos populair, in het buitenland. In Nederland blijkbaar ook nog. Maar voor de fans van de F-side had Van Praag een ern stige waarschuwing. De suppor ters moeten verder niet zeuren, maar zingen. Komend seizoen zitten ze. na veel woorden en acties, weer in één vak. „Dat was een hele operatie zei Van Praag. Sommigen zitten door de verhuizing straks volgens de voorzitter knarsetandend op hun nieuwe plaats. „Daarom joen gereserveerd. A een clubrecord. U Ajax gaat internatk Ergens in een hoi overvolle perszaal v zich aan de interna® presenteert, leunend Heini Otto Haarms over de 1 municeren niet, zeg; plat Mokums. Aj&xf baar nog wortels in Af amsterdam gpd De Ajacieden Michael Laudrup, Richard Witsche en Dean Gorré dragen het doel. hoop ik toch niet dat de F-side als etalagepoppen blijven zitten. Dan is alles voor niets geweest. Dan doen we niets meer. De Arena zit komend seizoen waarschijnlijk weer alle speel dagen vol. Er werden nu al 35.000 seizoenkaarten verkocht. Apeldoorn Zondag stond hij met Paul Haarhuis nog in de dubbelfinale van Wimbledon, gisteren stapte Jacco Eltingh met Hellas ter Riet in het huwelijksbootje. In het beroemdste tennistoernooi ter wereld greep het duo naast de winst. Maar in het kapelletje van de Nederlandse Hervormde Kerk in Hoog Soeren kon Eltingh, in de jaren tachtig met Jan Siemerink uitkomend voor Unicum, niet 'verliezen'. In een pittoreske omgeving vormde de tennisprof een 'dubbel' met Hellas ter Riet, zelf ook niet onbekend in de tenniswe reld. De 'huwelijkstitel' die het paar daar kreeg hoeft volgend jaar niet te worden verdedigd. Na de kerke lijke inzegening verplaatste het gezelschap zich naar Eefde, waar Eltingh en Ter Riet voor de wet trouwden en met de genodigden het feest vierden. foto cpd silverstone gpd Bij de bookmakers kunnen al weddenschappen worden afgesloten. Na hoeveel ronden ploft de volgende Ford-motor in een Tyrrell? Gisteren sneuvelden weer twee motoren van het type ED5, gelijk verdeeld over beide rijders. Voor Jos Ver stappen waren de gevolgen extra vervelend, om dat hij al na een paar minuten in de middagtrai ning aan de kant bleef staan en de rest van de oe fening vanuit de pits moest volgen. Het resultaat: laatste plaats na de eerste trainingsdag. In Canada en Frankrijk hadden Verstappen en Salo al drie motoren aan gort gereden. De nieuwe ED5 blijkt meer pk's te hebben, maar minder be trouwbaar te zijn dan zijn voorganger ED4. Blijk baar hebben de technici van Ford hun huiswerk niet goed gedaan, want gisteren vlogen de rook- Automatiseren heeft alles met puzzelen te maken, zoekend naar de juiste oplossing is er maar 1 oplossing tot succes: CSNAlltOiïlStiSirifl!] CSN Automatisering levert, installeert en implementeert netwerken op elk niveau Compaq fileserver, hart voor ieder netwerk, Pentium 166 Mhz. 2.5 Gb harddisk, 32Mb intern geheugen, DAT-drive, Novell intranetware incl. internet en faxsoftware. f 6995,- Compaq Deskpro 2000, 5/166Mhz. 1.6Gb/32Mb, 15°mon. 3Com 100 Mb netwerkkaart 3145,- IBM PC330, 5/166 Mhz. 2.5Gb/16Mb, 15 mon. 3com 100 Mb netwerkkaart 2995,- MS-Office 97 PRO NL Word, Excell, Powerpoint en Access 599,- Novell Intranetware for Small Business netwerksoftware voor het MKB f 1 395,- Van der Valkboumanweg 180L Bel voor meer in formatie over onze producten en diensten 7el: 071Fax. 071 - 5419815 AJle bovengenoemde pqzen zijn exclusief 17.586 BTW en onder voorbehoud van pqswjzigingen SPORT OP TV ZATERDAG 11 00-15.00 EURO Tennis: ATP-toernooi van Gstaad. 1115-15.05 BRT 2 Tennis: FED-Cupwedstri|d Frankrijk-België 12.00-16.05 Did 2 Tennis: FED-Cupwedstri|d Duitsland-Kroatiè 13.00-16.00 NBC Golf. 13.30-18.15 BBC 1 Grandstand cricket fo cus. Olympic magazine en golf 14 00-16 30 Ned 3 Tenn.s FED-Cupwedstri|d Tsjechiè-Nederland 14.00-17.00 RTL 4 Formule 1 GPvan Enge land. kwalificatietrainmg 17 15-19.00 EURO Tennis: exh.bitieparti] Muster-Becker 18.43-18.51 Ned 2 Sportjournaal. 19 00-19 45 Ned 2 Studio Sport 19 30-20.05 BRT 1 Sportjournaal 21.10-22.10 BBC 2 Cricket 22 00-23.20 Did 2 Das aktuelle Sport-Studio 22 45-23.45 Ned 3 Studio Sport 23.10-23.40 RTL 4 Sportnieuws 00.20-00.50 RTL 5 Sportnieuws. ZONDAG Duit! Kroatië 17.05-18.15 Did 2 Sport-Reportage 17 15-18 30 EURO Atletiek vanuit Stuttgart. 18 45-20.00 Ned 2 Studio Sport. 18.50-19 10 Old 3 Sport im Westen 19 50-19 58 Did 1 Sportschau-Telegramm 19 50-20.15 BRT 1 Sportweekend 21.00-22.00 NBC Golf 22 55-23.25 RTL 4 Sportnieuws 23 25-00.25 RTL 4 Formule 1 GP van Enge land, samenvatting 00 05-00.35 RTL 5 Sportnieuws Nu worden de supporters op de wachtlijst aangeschreven. En met een omzet van meer dan tachtig miljoen werd vorig jaar een absoluut record geboekt. Voor het komende seizoen wordt zeventig miljoen begroot. Met twee rondjes UEFA cup. Dat stemde de club tevreden. Ook de merchandising, het te gelde maken van naam en eigen produkten. is in eigen hand ge nomen. Er werd zelfs een aparte manager aangesteld die de pro dukten gaat verkopen. Voor de eigen jeugdopleiding is 2,5 mil- John Veldman vertil n De verdediger hee ic( vraagd of hij weg i gens penningmeest zag Veldman het nie de concurrentie aa met de gekochte Hij zou nog geen n hebben. Veldman on ren bij de traditione 6 sie van de club. Santos was er niet bi liaanse international gustus verhuurd a J Mineiro. Waarschij a hij daarna terug n< dam. Zonder de zei i; een basisplaats. Tra jj Olsen wil niet bei l Santos weg mag. De nis Schulp is voor e huurd aan Volendac luzern TIM brouwer de koning Een huilbui heeft de roeisters Ellen Meliesie en Annette Bogtstra voor een vroegtijdige aftocht uit Luzern behoed. Om dat zij gisteren bij.de weging voor de Rotsee Regatta vrees den iets te zwaar te zijn. lieten beiden hun tranen de vrije loop. Vervolgens gaf de weegschaal op de gram nauwkeurig het ver eiste gewicht aan. Opgelucht plaatste de lichte dubbel-twee zich daarna rechtstreeks voor de halve finales. De schrik zat er bij Meliesie na afloop van de voorwedstrijd nog goed in. „We moesten al ruim drie uur voor de weging van het water af zei de Am sterdamse routinier. „Dan heb je weinig mogelijkheden meer om de laatste grammetjes eraf te zweten. Door alle hectiek barstten Annette en ik in huilen uit. Uiteindelijk gaf de weeg schaal gelukkig 114 kilo aan en dat mocht precies". Naast het lichte duo bereikte van de Nederlandse equipe al leen de lichte skil o Aardewijn rechtstrei JJ finales. De beide zw n vieren stelden teleu vandaag een herka de Nederlandse vro - zelfs vijf voor twaa van Nes. Meike van van Dishoeck en N ninx zich in de hert ti onder andere Rus! g Oekraïne niet bij dtod plaatsen, stuurt coa zeniowski geen maar hooguit een naar het WK. hillegom peter klein Petra Wessels en Monique van Ark verrasten gisteren in het BI- toernooi van Hillegom met ze ges op respectievelijk Femke de Boer en Carmen Delsasso. Bij de mannen had Martijn van den Berg weinig problemen met de op eigen grond spelende Willem Visser, de winnaar van vorig jaar. Over voldoende informatie over haar tegenstandster in de kwartfinale. Wessels. beschikte De Boer niet. De nummer twee van de afgelopen districtstitel strijd wist alleen, dat Wessels kon bogen op een ruime erva ring. De Boer nam zich voor de partij in een hoog tempo te spe len en zo haar oudere opponen- te vooral op conditie te ver slaan. Het werd een misreke ning. Wessels, die vroeger bij Hillegom in de eerste klasse uit kwam, speelt al een aantal jaren niet meer het behoudend, slim me spelletje van toen, maar pakte tegen De Boer waar mo gelijk het initiatief. Ze versloeg de als tweede geplaatste Uni- cumse in twee sets. „Ik ben blij, blij en nog eens blij", kon Van Ark alleen maar uitbrengen na haar snelle winst op de in Hillegom als derde ge plaatste Delsasso. De finaliste van de C-Masters 1996 had voor de eerste maal in haar korte car rière de halve finale in een Bl- toernooi bereikt. De speelster van het vierde team van Uni cum was haar tegenstandster - die op haar club een team en een competitieklasse hoger speelt - op alle fron 3 In straight sets voeg j rige Van Ark zich b 2 national Amy van Renee Crama maa j* gunde), Ingrid van Wessels. CIRCUITING wolken Verstappen en Salo weer om de oren. Tyrrell treft geen enkele blaam. Ford is verant woordelijk voor de motoren en heeft eigen inge nieurs die zich met de techniek ervan bezighou den. Dat neemt echter niet weg dat de technische leiding van Tyrrell zich zorgen maakt. „Wij willen met onze auto's aan de finish komen, maar dat wordt wel erg lastig op deze manier," vindt Ver stappen. Verstappen vraagt zich serieus af of het niet be ter is om voor de race van morgen de oude ED4- motor in te bouwen. „Die is in elk geval betrouw baar," weet hij zeker. „De druk ligt bij de mensen die de motoren maken. Het zijn telkens de zui gers die het begeven. Bovendien gebeurt het zo wel bij Mika als bij mij. Anders kreeg je misschien weer het verhaal dat ik te ruw met het materiaal om zou gaan." Rabobank Hillegomse tc HEB1, kwartfinale: M. v.u 6-3 6-1. J Vink- B Swart 6 kwartfinale: A. van Buure 6-0; M van Ark - C. Dels Wessels - F. de Boer 6 A HEB2. kwartfinale: R Voorn 6-3 6-4; D. v.d Da 6-4; R van Oosten - F. 3 DEB2. kwartfinale: C Wilbrink 1-6 6-4 7-6(4); van Ruiten 1-6 7-6(11)7- 6 HEC1. kwartfinale: P. Viss f 7-5 6-3; J. Muller - R. Ve 3 J. Poots - E, Crama 6-4 6 rj - J. Kruunenberg 6-1 6-C nale: R Lalmahomed - N 6-2. Kwartfinale: L. Schaap A. Broekhof - J. van Hou* J. Westdijk - E Hensberge HEC1 le ronde: W bn I (USA) opgave wegens ge >j Ponsioen - M. v.d. Baf Kwartfinale: S de Wolf J Straver - B. Delsasso 6 Groot - R v.d. Wouden 6-i le ronde: N. Houwe SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky 10, vrijdag 11 juli: 3 - 4 - 6 - 9 - 19 - 21 - 25-26-34 - 37-47-52-58-61 - 63 -^65 - 68 - 69 - 77 - 78 (onder voorbe- - De Boer 0-2, Graas - Beekman 1-1, Dou- mesh - Danilevichienne 2-0, Jankovskaja - Kamyshleeva 1-1. Wanders - Tchoub 1-1. Stand: 1. Kamyshleeva. Tchoub, Wanders 4 punten. 4. De Boer, Doumesh, Graas, Jankovskaja, De Vos 3. 9. Beekman 2. 10. ATLETIEK Danilevichienne 1. Kouwenhoven, Lanchavai 1 1/2, 7 Van den Berg. f ter, Schiermeier 1/1' 11.00-13 .00 EURO Tennis: ATP-toernooi van Gstaad. 11.00-15.05 BRT 2 Tennis- FED-Cupwedstri|d Frankri|k-Belgié 12 45-15 25 Old 1 Tennis: FED-Cupwedstrijd Duitsland-Kroatie. 13 00-14.00 EURO Motorsport 13.00-17.00 Ned 3 Tennis: FEO-Cupwedstrijd Tsiechie-Nederland. 14.00-16.00 NBC Honkbal 14.15-16.55 RTL 4 Formule 1 GP van Enge- Amsterdam, baanwedstrijden, mannen 3000 m: 2. Jan Kortekaas (Leiden Atle tiek) 8.41,25. 5. Jaap Duijvenvoorde (Lei den Atletiek) 8.49,63. Turku. EK tot 23 jaar. Mannen: Tienkamp: 1. Isekenmeier (Dui) 7926, 2. Yurkov (Oek) 7888, 3. Vial (Fra) 7866, 6. Benne- ma 7598, 9. Wassenaar 7244. Vrouwen: Kogel: 1Kleinert (Dui) 18.27, 2. De Bruin (Ned) 18.06, 3 Korolchik (Wru) 17,98. 6. Koeman (Ned) 16,82. Discus, kwalificatie: 1De Bruin (Ned) 56.54, 2. Koeman (Ned) 55,46. AUTOSPORT GOLF Arnhem. NK strokeplay profs. Stand na twee ronden: 1. Giles 142 slagen (69-73), Bos 142 (71-71), 3. Watkins, Bensdorp 143 Luss. World Invitational, stand na derde ronde: 1. Lehman (VSt) 198, 2. Fulke (Zwe) 200, 3. Jones (VSt) 202, 4. Els (ZAI) 204, 5. Norman (Aus), Curry (GBr) 205. PAARDENSPORT Gstaad. Mannen, 99 J Kwartfinales: Viloca (Spal 4 6-3, Corretja (Spa/2 (Spa/7) 6-4 6-0, Wayne Rosset (Zwi) 7-5 7-6, Ml vier Sanchez (Spa) 6-4 6-: Bastad (Zwe). Mannen, Kwartfinales: Carlos Cost!1 son (Zwe) 6-2 6-3, Norn rango (VSt) 6-2 6-3, Kuci son (Zwe/3) 6-4 opgave, I dahl (Zwe) 6-2 6-1, Silverstone. gp Engeland, vrije training: 1 Hakkinen (Fin) McLaren-Mercedes 1.22.935 (223.114 km/uur), 2 Villeneuve (Can) Williams-Renault 1.23.266. 3. Frentzen (Dui) Williams 1.23,327. 4 Her- bert (Eng) Sauber-Petronas 1.23.581, 5 Alesi (Fra) Benetton-Renault 1.23.785. 20 Hill (GBr) Arrows-Yamaha 1 26.810. 22. Verstappen (Ned) Tyrrell 1.27.923. Luhmühlen. cci, int. military, stand na dressuur: 1. Hoy (Aus) Wanden Park 44,2. 2 Tait (NZe) Aspyring 45,4, 3. Blöcker (Dui) Linos 45.6, 4 Lesch (Dui) Point to Point 48,8. 5. Landolt (Zwi) Stroke of Luck 50,4. 6 Smeulders (Ned) Olympic Dingo 50.8; 35. Eddy Stibbe (Ned) Eton 58,8, 43. Stibbe/Splendid Style 61.8. SCHAKEN :n, derde ronde: De Vos Rheden. NK vrouwen, derde ronde- De Mie - Kouwenhoven 0-1. Peng - Van den Berg 1-0. Schiermeier - Fongers 1/2-1/2. Jap Tjoen San - Bos 1/2-1/2, Pater - Lanchava 0-1 Stand: 1. Peng 3, 2 Jap Tjoen San, Koblenz. 32e Ronde va' negende etappe Kirn nendaal (Ned) 155,8 Henrix (Dui), 3. Holesto (Dui), 5. Mei|S (Ned). (Ned). Eindstand: 1 Ozct 9 2 Kyneb (Den) 0 02 0.57, 4. Simensen (Noc schling (Dui) 1 19, 6 (Ned) 1.58. Emmen. Finale clubcomp Westland (Hooglanderve c 12.22. 2. Van Klooster (C kelenboom (Zevenhujzer UJ (Birdaard) 0.43. 5. Wegd S

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22