pude tennistijden herleven in Noordwijk Sport H \atasja van Schaik ïoudt hoofdprijs Van den Berg troeft Leidse toppers af in 'eigen' huis Jolanda Mens dringt door tot finale in Velp Gabriela Sabatini cTVIAASDAM BAANDAG 30 JUNI 1997 -| lb van der Wiel is direc teur van het gelijknamige (ouwbedrijf dat ook aan projectontwikkeling en be- eer doet. Tevens is hij ei- jW enaar en directeur van het sla acket Center Casino, ar «laar vooral is Van der ?nJ Viel Noordwijker onder de |t [oordwijkers. Een man 0| ok die belangstelling heeft irkejoor historie en gek is op 'M 2 adities. QORDWUK CERT-JAN ONVLEE Ve ile combinatie van beide inte- dat het Ca- no zaterdag weer even in het P 'ken stond van internationaal e:nnis en grote namen. Op de ,fpp laats waar m een en no8 ercier verleden tennissers als load. Lacoste, Borotra, Timmer v n vele anderen te bewonderen faren, sloegen Tom Okker, Ilie flastase, Mansour Bahrami en MaNamara hun balletje. Inder het toeziend oog van een k leine duizend toeschouwers, an wie meer dan de helft overi- ens plaats had genomen op de ibune van 'belangrijke perso- VIPs die in het kader van het Noordwijk Legends Ten- istoernooi '97 inderdaad een elangrijke rol spelen. Zonder inbreng van het bedrijfsleven s de begroting van zo n twee P1]1 )n immers nooit rondgeko- ien. Zou de organisatie ook °n bsoluut niet denken aan groot- er opgezette evenementen, de omende jaren. Relatiemarke- ng, je kunt tegenwoordig niet Jieer zonder. Weet ook Van der n Wel: „Mensen een leuke dag ezorgen, dat blijkt in de zake- jke praktijk goed te werken." Een leuke dag die voor spon- jrs en hun gasten al vroeg be- int. Dan immers staan de Pro- m-wedstrijdjes en de Clinics p het programma. Spelen met ïgendes als Okker of Nastase, et appelleert aan bijna primi- ieve gevoelens. De foto's die bij lat soort gelegenheden worden emaakt. krijgen in de regel een replaats. Een gegeven dat ook bij de oude tennisprofs bekend is; er wordt vrolijk en bereidwil lig geposeerd. Dat het eerste Legends toer- gens al bij die clinics. De be langstelling is zo groot dat spe ciaal voor dat dagje Noordwijk nog twee oud-toppers vanuit Wimbledon overvliegen: de Kroaat Franulovic en een van de drie broers Amritraj, in dit geval Anand. Van der Wiel: „De be langstelling was zo groot dat de vier spelers die er waren dat nooit in dat tijdsbestek konden waarmaken." De Pro-Am wedstrijden en de Clinic vinden zaterdag overi gens op de buitenbanen van het Casino plaats. Het speciaal op gebouwde Centre Court waar 's middags de demonstratiewed strijden worden gespeeld, is in de hal gesitueerd. De Meteo van het vliegveld Valkenburg had de organisatoren woensdag duide lijk gemaakt dat 'buiten spelen' bepaald grote risico's met zich meebracht. In de praktijk van de overwegend zonnige zater dag valt dat mee. Van der Wiel vindt het jammer dat een groot deel van het evenement zich nu in de hal afspeelt, maar staat nog steeds achter de gemaakte keuze: „Wimbledon kan het maken om twee dagen achter elkaar nee te verkopen omdat het regent. Wij niet. De belan gen zijn te groot om zo iets te organiseren zonder voorziening voor slecht weer achter de hand." Dus zal dat 'zekerheidje' ook de komende jaren worden inge bouwd. In de huidige accom modatie, maar ook als de groot scheepse renovatie van het Ca sino een feit is. De hal mag te gen die tijd dan aan de Oude Zeeweg verdwenen zijn, met de overname van het Vinkenveld is door Van der Wiel in dat verlies voorzien. „Het is de bedoeling dat we dan daar een schitteren de indoor-locatie hebben om op terug te vallen. Al spreekt het vanzelf dat we, als het ook maar enigszins mogelijk is, wel altijd kiezen voor het nieuwe Casino waar dan weer een ouderwets Centre Court te vinden zal zijn." Het programma dat zaterdag in Noordwijk wordt afgewerkt, is in elkaar gezet door Piet van Lent en Tom Okker. Van Lent, al 21 jaar de grote man achter het evenement in Mook, ziet het toernooi in Noordwijk wel zitten. Evenals Okker. De man die jaren als Flying Dutchman' bekend stond, heeft als zovelen mooie herinneringen aan het 'oude Casino': „Ik heb er niet zo veel gespeeld. Maar als klein jongetje was ik hier wel te vin den als de revanches van Wim bledon werden gespeeld. De handtekeningen die ik toen heb verzameld, heb ik nog." Okker. net terug van Man chester waar hij met andere 've teranen' in de slag was en op weg naar Wimbledon (waar de toppers van toen elkaar traditio neel in de tweede week op de banen ontmoeten) geniet van dit soort evenementen: „Ik speel er dit jaar een stuk of acht. De wedstrijdjes, maar ook die clinics. Daar geniet ik van." Zoals ook Jack van der Voorn zich zaterdag zichtbaar amu seert. Van der Voom fungeert tussen de partijen door als spreekstalmeester en doet dat vakkundig. Niet zo gek natuur lijk: Van der Voom neemt ook al jaren in Mook dat deel van het programma voor zijn rekening en behoort met Toons zoon Maurice Hermans tot het 'Lim burgse pakket' dat door Van Lent is aangeboden. Dat de oud-doelman van de voetbal vereniging' Noordwijk nu in 'zijn' Noordwijk aan het werk is, geeft dit alles echter wel degelijk een extra dimensie: „Het zou heel leuk zijn als dit toernooi binnen afzienbare tijd ook tot een evenement van een week zou uitgroeien. Dat zou voor Noordwijk in elk geval een goe de zaak zijn. Van der Voom weet Van der Wiel daarbij aan zijn zijde. De toernooidirecteur voor één dag: „Dit is pas het begin. Voor vol gend jaar moet het mogelijk zijn om met een driedaags evene ment te komen. Dan is de stap naar een volle week zo groot niet meer. Op het nieuwe Cen tre Court van het Casino kun- In de halve en hele finale van het BI-toernooi van Dekker Tennis in Warmond loste Mar- tijn van den Berg een deel van zijn in Lisse gemaakte voorspel ling in. De ClOS-student wilde eerst de gevestigde orde in Lei den maar eens een keer ver slaan voor hij zich weer aan het A-avontuur waagde. De winst in Lisse was een waarschuwing, een setje afpakken in Sassen- heim van Jan-Willem Lugthart een tweede. Bij Dekker sloeg Van den Berg andermaal toe en werden Jeroen Vink en Martij n Zandvliet het slachtoffer. Vooral Vink zat na afloop van zijn in de hal gespeelde halve fi nale beteuterd te kijken. „Ik stond 6-4 en 4-2 voor", zei hij in het restaurant van Dekker. „Wat er daarna gebeurde weet ik niet. Het was zo afgelopen. Ik maakte nog maar twee games." Van den Berg had wel een verkla ring. „Tot aan die stand speelde ik voor mijn gevoel nog niet op het niveau van de vorige toer nooien. Ik kijk ook nog teveel tegen die jongens op. Tegen Vink had ik alle vier voorgaande keren verloren. Ik had bij die stand dus niets meer te verlie zen. Ineens speelde ik weer vrij uit op het niveau van de afgelo pen weken en was de partij bin nen twintig minuten afgelo pen." In de eindstrijd rekende Van den Berg in drie sets af met Zandvliet, die in de halve finale van Henrik Kroon in twee sets niet teveel tegenstand onder vond. „Ook tegen Zandvliet had ik nog nooit gewonnenver volgt hij. „Zeker in de hal vind ik hem een moeilijke tegenstan der. Hij serveert beter dan ik en haalt zo per game steeds twee gemakkelijke punten binnen. Met mijn eigen service weet ik niet echt wat dat is. Toch had ik na de verloren eerste set niet het gevoel kansloos te zijn. In de tweede en derde set kreeg ik meer vat op zijn spel. Ik heb ontdekt, dat je zelf vaak je ge vaarlijkste tegenstander bent. Als je daar goed mee omgaat, worden de prestaties ook be ter." Van den Berg wordt per week constanter. ingrid Kruit had in de BI vrouwenfinale het voordeel van de eigen overdekte vloer in het Dekker tenniscentrum. Femke de Boer. die zich in de halve fi nale in de hal de meerdere toonde van Ingrid van der Plas, won nog wel de eerste set met 6-2. In de tweede en derde set dicteerde de thuisspeelster ech ter het spel en schreef zij beide sets met 6-3 op haar naam. Kruit had in de halve finale af gerekend met haar teamgenote Marieke Bethlehem, die net als de winnares het bereiken van de A-status voorlopig in de koelkast heeft gezet. Voor de beide 21-jarige speelsters preva leert de studie. In de B2-afdeling werden de hoofdprijzen een prooi voor twee jeugdspelers. Tim de Rooij bleef in de halve finale in twee sets de baas over Remco van Oosten. In de eindstrijd klopte de (jonge) man in vorm de even jonge Torben van der Voorn, die na een maandenlange bles sure met een finaleplaats een succesvolle rentree maakte. Bij de vrouwen stond de inmiddels 16-jarige Monique van Ark zo wel in de halve finale tegen Ca- rola Veerkamp als in de slotron- de tegen Sonja Korenhof niet meer dan twee games af. Na Bionda Zonderop in drie achtereenvolgende B1 -toer nooien, scoorde Pieter Visser met de eindzege bij Dekker een zuivere hattrick bij de mannen in de Cl-categorie. De Hille- gommer won al Lisse en Sas- senheim en was in zijn derde fi nale in een bollenstreektoer- nooi de meerdere van Sander de Wolf. Bij de vrouwen won Vissers clubgenote Jackie Tromp alweer haar tweede eer ste prijs. In de eindstrijd was zij tegen de taaie Regina Lalmaho- med toch de langste adem. nen we zo'n vierduizend men sen herbergen. Daar kunnen wedstrijden om de FED Cup worden gespeeld. En waarom zouden hier niet weer Davis Cup-wedstrijden kunnen wor den gehouden?" Waarmee de historicus in Van der Wiel weer even boven komt drijven. De Davis Cup terug op het park waar in 1925 al het le gendarische duel met de Franse musketiers werd afgewerkt. Ook op dat vlak werden zaterdag al wat stappen gezet. Bij afwezig heid van de vorige week door een lichte hartaanval getroffen Henk Timmer (de 93-jarige was in 1925 de kopman van het Ne derlands Davis Cup-team) ver richtte Stanley Franker zaterdag de openingshandeling van het toernooi. Een andere vorm van relatie markering waar Van der Wiel als Noordwijker onder de Noord- wijkers in de toekomst wellicht weer zijn voordeel kan doen. Tom Ok ker is in zijn ele ment in Noordwijk, waar hij vroeger al handteke ningen verzamel de van tennisster- MARKLA- MERS OORSCHOTEN/KATWUK* PETER KLEIN iatasja van Schaik hield de loofdprijs van het BI-toernooi an haar eigen club Forescate in igen huis door Margot van Kerloop met gering verschil in sets voor te blijVen. De ersteteamspeelster was daar- nee een van de gelukkigen, die finale nog tot een einde onden voeren. Door de felle egenval werd een deel van de n.sJpnales naar elders deze week erplaatst. Ook bij KLTV in Kat- rijk worden een paar finales la- er afgespeeld. Het hoofdnum- ,j ner. het herenenkelspel Cl rerd wel beëeindigd. Cor van builen bleef in drie sets de baas iver Ralph de Boer. >t van Natasja van hufchaik was voor het organise- ende Forescate nog een pleis- i er op de wonde, die door de da opgave van oud-clubgenoot rtin iertjan Egberink tegen Jos Ca bemans in de BI-finale bij de nannen was gemaakt. De x huisspeelster had in de halve we inale in twee sets Pascal Jong- An) nans verslagen en pakte met ?wa Margot van Overloop een twee- rnife Merenwijkspeelster op rij. )e door de regen trage onder- el [rond werkte in de slotronde in sch 'et voordeel van Van Schaik, 6 6 lie Van Overloop niet tot haar Bi >este aanvallende spel zag ko- »2-finale tussen Pieter iuyt, die in de halve finale ver assend Jan-Jaap Overgaapw de veg versperde, en thuisspeler i irik-Paul van Weeren, en de rCllotronde in de Cl-categorie n Jeroen Poots en Wim van werden naar een later tijd- tip in de komende week ver- laatst. De eindstrijd bij de Cl- rouwen kwam wel klaar. De eugdige Voorschotense Leonie /lekei, die in Den Haag traint, IJ lopte de op eigen grond ver- r oevende Monique Gijben in atb twee sets. KLTV had niet de be schikking over halruim te om alle finales tijdig gereed te krijgen en kreeg nog extra inde lingsproblemen toen ook het Katwijkse eerste team, dat meespeelde om het landskampioen schap met een verplaat sing van het duel bij en tegen Be Quick werd ge-"* confronteerd. Cor van Zuilen kreeg daarom in de halve finale een walk over tegen Arnoud van Dam, die gisterenavond laat toch nog de eindze ge bij de 35-plussers te gen Jaap van Delft bin nenhaalde. Dat Van Zui len toch een sterke toer- nooiwinnaar genoemd mag worden, bewees hij met een zege in de fina le op Ralph de Boer, die ook al bij Sassenheim De Katwijkse club redde het in de strijd om de landstitel niet tegen de regerend kampioen uit Maassluis, maar hield in haar eigen veel hoofdprijzen in eigen huis. Monique Rijnders en Kitty van der Zon waren de sterksten bij de Cl-dubbels, terwijl Els Guyt en Janny den Hollander van het KLTV-team dat districtskam pioen werd in de damescompe titie, dezelfde categorie bij de 35-plussers op hun naam schre- verplaatst. Gabria van der Wagt heerste in de C-enkelspelen. De Reeuwijker kreeg de proset-fi- nale in de Cl in gewonnen posi tie cadeau, toen Friso Copier bij een val zijn knieschijf brak en naar het ziekenhuis vervoerd moest worden. In de C2 was hij in twee sets de baas over tegen- de uitgestelde finale stander Planken. Bij de vrouwen Rene Hoek met Sandor kon Karolien Hoogeveen zich net niet twee maal tot winnares laten kronen. In de Cl was Re- cella Stikkeiorum met 6-4 in de derde set nipt beter, maar in de Dl was de speelster van Artesia uit Koudekerk oppermachtig. In het 35-plus dubbeltoernooi van Rijpwetering haalde Ria Straathof twee eerste prijzen Warmerdam met Marco Vlieland komt de ti tel in een later stadium altijd in handen van een KLTV koppel. De finales van het Z en Z Bo degraven Open werden deels naar tenniscentrum Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn als de hal van Gouwe Inn in Gouda FOTO'MARKLAMERS binnen. Het lid van de organise rende vereniging was met Lieneke de Koning iets beter dan Jolanda van Klink en Mary van der Meer. Aan de zege in de mixed met Nico Bakker beleef de Straathof minder genoegen, omdat Riet Akerboom wegens familieomstandigheden moest afzeggen. In de Dl evenaarde Dick van den Berg het resultaat van Straathof door met Aad van der Geest het dubbel en met Anita van der Meer de mixed winnend af te sluiten. Het Cl-mannendubbel werd een prooi van John Manuputty en Gert-Jan Onvlee. 19 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 CIRCUIT IN CIJFERS wegens regen. HEC2: le ronde: F. len - D. Smittenaar 6-2 6-3; M. de Schuurhuizen 6-2 6-3. DEC2: le p gespeeld DDD1 35+: finale: Thomas- be 6-3 7-6 mpen/Schijf - /Verdonk - Cornells: HEB1: halve finales I 2-6 6-4 6-2; M Zandvlie Berg - Zandvliet 5-7 6-4 n 6-7 6-1 6-3; F. de Boer -1 Plas 6-1 4-6 6-3. f 6 6-3 6-3 DEB2: halv hof - E. Kulk 6-4 6-3, f. Nosik - Anthonysz 6-3 7-6 HDC1: J Hagemans/A Talakua - R Bi Hoogkamer 6-2 6-4. DDC1: fin; Chrisoiin/F. Meiier - S. Bauman/J 8 M. Spoor Oosten - S. Daalm Chrispijn 6-1 6-3. Juyn - F 1 35+: f nale J Goedhart/C I v.d Werf 6-3 6-4. I. Bakker/A. Veerka i 7-6 7-5 DDC2 35+: tijdstip afgespeeld DDC1: k - Korenhof Hollanc Delft 6-4 6-2. HDC1 35+: finale: L. Boer/R. Hoek w.v. N. van Kesteren/D. DDC1 35+: poule: E. Guyt/J. 6-2 6-0. HDB1: finale: B Sw; C van Bemmel/M. Veeger 6-1 7-5 GDB: finale; I v.d. Plas/M. Zandvliet - C. Sprui;- t/E. Warmerdam 6-1 6-1. HEC1: halve finales: S. de Wolf - H. de Pooi] 5-2 7-6. P. 4 6-1. Finale: Viss HEC2: halve final* boom 6-3 2-6 6-3; F Stokman - F. Vermeulen 6-1 6-2. Finale: Stokman - Ver- kuijl 6-4 6-2 DEC1: halve finales R. Lal- mohamed - A. van Cleef 6-2 7-5; J. Tromp - P. Anthonysz 6-3 3-6 6-3. Finale: Tromp - Lalmahomed 6-4 6-7 6-2. DEC2: halve finales: P Anthonysz - M. v.d Plas 6-3 6- l. Hagemans 6-4 6-4 Finale Plas/R. HED1H Ravensbergen. I. de Caluwi i Finale Van Deijl w.v. De c 6 6-3 G. Kortenoe 6-1 3-6 6-0. Finale- Berbee - Welling 6-2 6-2 HDD1: finale: De Graaf/Hogewomng - E N Ravensbergen 6-2 4-6 6-4. DDD1: finale: A Jagerman/Stittelaar - P. Hoek/A HED1 35+: finale W. Kijf - C Verdoes 6-2 6-3 HDD1 35+: finale C. Passchier/J Welling - A. Mooykind/M v d. Vlis 6-3 6-2 Buijsse/J. DDD1 35+: fin ■»:- R. Jansen-H.K ind 7- GDD1 35+: Z en Z Bodegraven Open Hamming 6-4 6-3; F. Copier - N. terhout 6-4 6-3 Finale: V.d. Wagt 7-3 proset, opgave Copie sen; E Klaver - S Nubee 6-3 6-0. Finale Klaver - Buis 6-2 6-3 DED1: halve finales J. Hagemans - C. Bos 6-4 6-2; M Aalders - A Feijaerts 6-1 6-0. Finale Aalders - Ha gemans 4-6 6-1 6-1 HDD1: 'inale: F. Vo gel/Y Weekhout - J Broekmaat/J. Tulkens Pan/R. ter Hark 6-10-6 6-1. HED1 35+: finale: H. Neuteboom - J. Wal ter 6-4 6-3 DED1 35+: finale.- C. Ploeg - M Steenhoff 6-3 6-1. HDD1 35+: finale H Drent/M. Wegman - D. Budding/P. Wie man 6-3 6-1 DDD1 35+: finale: J. Hesse- hng/R. v.d. Steen -1. Groot/L de Kuiper 6- 3 6-3 GDD1 35+: finale: R. de Villeneu- veJ8 van Weelde - E Heemskerk/P. Wie- i Oosterhout/R. Rom I. Cats 6- 3 6-1. Finale- Koemans - Egberink 6-3 5- 6, opgave Egberink. HEB2: halve finales P Guyt - J.J. Overgaauw 7-6 6-7 6-2; E P van Weeren - j. Kraai 6-0 6-1. Finale- wordt wegens regen op later tijdstip ge speeld DEB1: halve finales: M. van Over loop w v L. Piét: N van Schaik - P. Jong- gens regen op later ti|dstip afgespeeld. Bavelaar 6-3 7-6; M. Gijben -C de Wit 3-6 7-6 6-4. Finale. Mekel - Gijben 6-4 6-1 HDC1: GDC1: fi F Boer/1 V.jkw F. Stijnman/M. ten/B. HEC1 35+^ ffnale0 J Mens - I. Johnsson wordt wegens regen op later tijdstip ge speeld. HDC1 35+: finale: E. Noest/R. v.d Zeeuw - W.J de Jong/P. de Vetten 6-0 7-5. HED1: halve finales: M Lexmond - H. Smit 6-0 6-4; M. Altink - A. Noya 6-3 6-2. Fin Altink-L ;r Beek - 7-6; B. de Groot - M. de Groot 3-6 6-3 6-3 i. de Groot w.v. Ter Beek HDD1: lans/Waayers - Prehn/Prins 7-6 6- HDC2: G Schouls/E. 8-2 proset HDC1 35+: finale: B. Keu- nen/K. Winter - D.G. Qué/V. Weber 8-5 pro set. DDC1 35+: finale: A. Hamming/j Smith - A. Brinkman/R. Kalkhoven 6-3 6- 0. GDC1 35+: finale. A. H. Hamming - R Kalkhoven/F. Schara 6-0 6-3 HED1: halve finales: S. Govers - S. Winke 6-1 6-3; M Giezeman - S Andringa 6-0 6- 0. Finale Govers - Giezeman 6-0 6-1 DED1: halve finales: K. Hoogeveen - L. Ro- ders 6-0 6-0; N. Koppelle - J. Sahertian 2- 6 6-2 6-2. Finale- Hoogeveen - Koppelle 6- 4 6-2. HDD1: finale; R. Andringa/J. Weg man - C. Blonk/W. Bruggers 6-4 6-2 DDD1: finale G. Kardolus/L. van Vliet - E, K Alink 7-5 6-0. GDD1: finale: J. Burg graaf/S Winkel - R. Lepelaai HlEDI 35+: 9-8 6 7-6 6-4 DED1 35+: male. A. Schre 35+: I tan 6-2 6-4 HDD1 35+: idijk/F. Grunder - P. Derks/G. Valk 4-6 6-3 6-3 GDD1 jngen Adri; Verhoef/A. Bergeijk 7-5 6-4 35+dubbeltoernooi Rijpwetering HDC 35+: finale. J. Manuputty/GJ. Onvlee - W. Hendriksen/P. v.d. Meer 6-4 6-4. DDC 35+: finale L de Komng/R. Straathof - J van Klink/M. v.d Meer 6-4 4-6 7-5. GDC 35+: finale. R. Straathof/N. Bakker - R Akerboom P. v.d Meer opgave wegens fa- 35+: Berg/A - B Kortekaas/J. Regeer 6-4 7-5 DDD1 35+: 30+dubbeltoernooi Nieuwveen d 6-0 6-2 DED1:1 v.d. Boom 6-1 3-6 Blok/S. I E. Bode'P. Swart 2-6 7-5 7-5 DDC2 30+: jxiule 1. R. Hoogervorst/J de Jong GDC2 van Doorn/R Tjassens 1-6 6-4 7-5. DDD1 7-5 6-3 GDD1 30+: VELP PETER KLEIN Jolanda Mens heeft een knap resultaat geboekt in het tweede toernooi van het Nederlands Satelliet Circuit in Velp. De Voorhoutse A-speelster drong door tot de eindstrijd, die we gens de barre weersomstandig heden naar vanmorgen werd verplaatst. Bij de mannen sneu velde Alphenaar Martin Verkerk in de halve finale tegen de latere winnaar, de Tsjech Svetlik. Tot aan de halve finale had Mens steeds drie sets nodig om haar tegenstanders te verslaan. In de eerste ronde werd de als achtste geplaatste Frangaise Cy- lia Dewinne slachtoffer van de Voorhoutse, die in de tweede ronde tegen de Duitse Lise Fritz drie regenonderbrekingen en drie matchpoints in de tweede set overleefde. In de kwartfinale kon ook de als derde geplaatste Australische Cindy Watson haar niet tegenhouden, zodat Mens in de halve finale tegenover de topfavoriete Inez Heise kwam te staan. De Duitse bleek tien mi nuten voor aanvang van de par tij toch te veel last te hebben van een blessure aan de lies, waardoor Mens vandaag om tien uur in de finale uitkwam te gen de Spaanse Eva Bes. Met Kim Kilsdonk drong de Voor houtse eveneens door tot de eindstrijd bij de vrouwendub- bels. Na drie lange sets bleven de Bulgaarsen Galina Dimitrova en Desislawa Topalova net aan de goede kant van de score. Martin Verkerk won eveneens twee rondes tot de kwartfinale, waarin hij in drie sets over de Argentijn Mariano Hood zege vierde. In de halve finale was de Tsjech Svetlik, die ook de finale tegen Edwin Kempes won, hem met 7-5 6-4 de baas. Met de Rus Marat Savin greep Verkerk zelfs de hoofdprijs bij het mannen- dubbel. Hood en landgenoot Sebastian Weisz bogen in twee sets voor de Alphenaar en de voormalige Wimbledon jeugd kampioen. Heddy Boers drong in het A- toernooi van ULTC-Iduna in Utrecht ook al door tot de slot ronde. Na zeges op de winnares van het BI-toernooi Mirte Ros. de net als de Hazerswoudse ge plaatste Wendy van Beusekom (7-5 derde set), en in de halve fi nale op Willemien Schuttrops, boog Boers diep voor topfavo riete Freekje Maas. Vv. ..;<y jÉidsch Dagblad ta ennis Circuit1Q7 iel Of Rabobank L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE PARFUMERIE DROGISTERIJ SALON DE BEAUTÉ Leiden - Oegstgeest Noordwijk aan Zee - Katwijk aan Zee NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19