Personeel Personeel Personeel Personeel Personec n een assistent bouwmarktleider m/v tijdelijk werken in de thuiszorg bij u in de biiurt 1 K Al WIJK II l:Hütter SSt m-:. STORINGSMONTEUR M/V Kansen in technisch werk Bejaardenverzorgende Boekhouder Planner Meewerkend voorman n n q A savaz ZATERDAG 26 APRIL 1997 GEMEENTE i,; m 't i Met ruim 40.000 inwoners is Katwijk de grootste gemeente van de regio Duin- en Bollenstreek Zee, strand, mooie natuurgebieden en de nabiiheid van goed bereikbare grote steden zorgen voor een aantrekkeh/k woonklimaat. Onderwijs, gezondheidszorg en andere voorzieningen zijn afgestemd op de regionale functie. Een modern industrieterrein geeft ruim baan aan economische expansie. De gemeentelijke organisatie (ca. 300 medewerkers) bestaat uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Bij de afdeling Burgerzaken van het directoraat Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ontwikkeling is op dit moment de functie vacant van: BALIEMEDEWERKER BURGERZAKEN M,v (voor 36 uur per week) Functie-informatie: het behandelen van verzoeken om afgifte van reisdocumenten, rijbewijzen, verklaringen en uittreksels e.d.; - alle werkzaamheden die voortvloeien uit de functie van ambtenaar van de burgerlijke stand m.u.v. huwelijksvoltrekkingen; - het verstrekken van informatie aan het publiek; - het verwerken van mutaties in het bevolkingsregister (met behulp van een geautomatiseerd systeem). Functie-eisen: - MBO-niveau, bij voorkeur opleiding Bestuursambtenaar met differen tiatie burgerzaken. Kandidaten met een MEAO-opleiding dienen, met het oog op een te volgen vakopleiding, te beschikken over de deel certificaten privaatrecht, publiekrecht en algemene economie; - ervaring op genoemd werkterrein; - goede contactuele eigenschappen en een dienstverlenende instelling. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 14.003,- bruto per maand (functioneel schaal 6). Informatie: Nadere informatie over deze functie wordt verstrekt door het hoofd van de afdeling Burgerzaken, de heer W.J. de Regt, telefoon (071) 4050 463. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze oproep sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589,2220 AN Katwijk. Katwijk aan de rand van de zee ALLVAK is sinds jaren de Onderhoudsdienst van de Katwijksche Bouvvvereeniging. Wij voeren het onderhoud uit op het gebied van bouwkunde, loodgieterswerk en installatietechniek. Ter versterking van onze afdeling installatietechniek, zijn wij op zoek naar een energieke Na een korte inwerkperiode zal je zelfstandig diverse werkzaamheden uitvoeren op het gebied van de installatietechniek. Wij bieden: - salaris volgens CAO woningcoörporatie - 8% vakantietoeslag - een goede overwerkregeling - afwisselende baan in een goed teamverband. Wij vragen: - een opleiding op LTS-niveau, aangevuld met eventueel cursus installatietechniek - zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en initiatief - goede omgang met de klanten - meedraaien in de storingsdienst - in bezit van rijbewijs BE - woonachtig in de gemeente Katwijk of in de directe omgeving. Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae, richten aan: Allvak T.a.v. dhr. A. Parlevliet Postbus 3202 2220 CE Katwijk Medewerker Verkoop Binnendienst m/v Een bedrijf dat meet- en regelapparatuur ontwikkelt, zoekt iemand die de verkoopbinnendienst gaat opstarten. Hierbij moet u onder andere denken aan het opzetten van een klanten bestand, mailingen, persberichten en telefonisch contact met de potentiële klant. Een technische achtergrond is vereist in verband met het afzetgebied van het produkt. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. Autocad tekenaar m/v Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een tekenaar constructeur. Ben jij in het bezit van een HTS- werktuigbouwkunde diploma en beheers jij autocad 13 for windows? Bel dan op voor meer informatie. Informatie bij Annemiek Schipaanboord, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. -ir randstad uitzendbureau Stichting Foreschate verzorgingstehuis voor bejaarden Rouboslaan 1 2252 TM Voorschoten tel.: 071-5614931 Huize Foreschate is aangesloten bij Pro Senectute te Amsterdam en biedt plaats aan 60 bewoners. Er behoren 30 aanleunwoningen bij. Een goede woon- en werksfeer kenmerken dit verzorgingstehuis. Wij vragen per 1 juli 36 u. per week. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Direktie Huize Foreschate. Wij zijn op korte termijn op zoek naar gegadigden voor de parttime functie (20 uur, 5 dagen p/wk) van U heeft ruime werkervaring als boekhouder en bent goed bekend met het software pakket E-Account. Bovendien heeft u uw PD-diploma boekhouden. Wij bieden u een functie, waarin u in een klein team zeer zelfstandig opereert. Binnen het team wordt veel waarde gehecht aan collegialiteit en een goede samenwerking. Wanneer u graag de handen uit de mouwen steekt, nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. te sturen naar: Hütter Veiligheid bv Kruisweg 763 2132 NG Hoofddorp Telefoon 020-653 34 00 De GAMMA bouwmarkt Amstelveen zoekt: GAMMA Nederland b.v. is de franchise-organisatie waarbinnen 131 GAMMA doe-het-zelf bouwmarkten worden geëxploiteerd. Als marktleider stelt zij zich ten doel de GAMMA-formule continu te verbeteren ten behoeve van de klant. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: een assistent bouwmarktleider mlv De assistent bouwmarktleider ondersteunt de bouwmarktleider bij de dagelijkse bedrijfsvoering binnen de bouwmarkt. De werkzaamheden richten zich ondermeer op het leidinggeven aan medewerkers waarbij een goede teamgeest voorop staat. Voorts levert de assistent bouwmarktleider een bijdrage aan een goede presentatie van het assortiment, het voorbereiden en uitwerken van acties, een optimale winkellogistiek, verkoopondersteuning en het tegengaan van derving. De assistent bouwmarktleider rapporteert rechtstreeks aan de bouwmarktleider. Wij verwachten van een assistent bouwmarktleider: - een opleiding op MBO/HBO-niveau - een klantgerichte instelling - detailhandelservaring bij voorkeur opgedaan binnen de DHZ-branche - leidinggevende ervaring - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - flexibiliteit - leeftijd ca. 25 tot 30 jaar. Wij bieden de kandidaat een verantwoordelijke functie in een gezond en dynamisch bedrijf dat eigen initiatief en inzet naar waarde weet te schatten. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie richten aan: INTERGAMMA B.V. afdeling Personeel en Organisatie Postbus 700 3740 AR Baarn. Vóór meer informatie is de heer P.P.M.L. Hosman, regiomanager GAMMA Nederland bereikbaar onder nummer 035 - 5485111. Jongeneel Zn. transport B.V. is een snel groeiend, succesvol bedrijf, dat is opgericht in 1956. De organisatie is sinds 1992 gecertifi volgens de NEN ISO 9002 norm Ons bedrijf is onder andere gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen voor industrieel particulier gebruik. Gezocht wordt naar een ervaren; voor onze vestiging op de Moerdijk. De werkzaamheden bestaan uit: Het begeleiden en meehelpen bij los/laadwerkzaamhederv bestelwagens Het verzorgen van de communicatie tussen de chauffeurs opdrachtgevers Het op een adequate wijze uitvoeren van alle administratie; handelingen In geval van ziekte, enz., invallen als chauffeur. U moet beschikken over: Leidinggevende kwaliteiten Goede communicatieve eigenschappen Flexibele instelling. Geboden wordt: Van de planner wordt een positieve instelling verwacht. De functie-eisen zijn: MBO-opleiding Leidinggevende kwaliteiten Goede communicatieve eigenschappen Dient altijd bereikbaar te zijn, geen 9.00 tot 17.00 type. Geboden wordt: Een aantrekkelijke baan, bij een snel groeiend bedrijf met 130 eenheden Een wisselend werkrooster, met verschoven werkuren Een prettige werksfeer met veel variatie en de kans op een breed gebied ervaring op te doen. Jongeneel&Zii Transport Uw sollicitatie kunt u richten aan: A. J. Jongeneel Zn. Transport B.V., t.a.v. D Kuijt, Voorschoterweg 52A, 2235 SH Valkenburg (i CRAB GROEP (makelaars in assurantiën en onroerend goed), gevestigd te Leiden, Leiderdorp en Den Haag, is een professionele holding die ruim 50 jaar de belangen van de cliënt centraal stelt De ruim 50 medewerkers vormen het topproduct: "dienstverlening". CRAB GROEP bestaat uit een vijftal werkmaatschappijen. Tezamen vormen deze werkmaatschappijen een unieke combinatie op het brede en complexe gebied van assurantiën, pensioenen, financiële dienstverlening, onroerend goed en aanverwante fiscaal-juridische vraagstukken. CRAB GROEFl' m C,;. CRAB V I T A^E Crab Verhoeven makelaars o.g. is op zoek naar een nieuwe enthousiaste hardwerkende collega. De door ons gezochte kandidaat zal gaan werken in onze vestiging in het winkelcentrum Stevensbloem en zal regelmatig zelfstandig en alleen de zaken voor onze makelaars moeten regelen. U bent ondermeer verantwoordelijk voor d gehele administratieve afwikkeling m.b.t. het kopen of verkopen van een huis en het telefonisch en rechtstreeks woord staan van bestaande en toekomstige cliënten. De werktijden zijn van 09.00 uur tot en met 17.30 uur. Vai deze werktijden kan niet worden afgeweken. Door vakanties, piekperioden of andere omstandigheden zullen wij regelmatig op onze andere vestigingen in Leiden en Leiderdorp inzetten. ENTHOUSIASTE COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V VOOR DE MAKELAARDIJ O.G. - wal vragen wij - MAVO/HAVO/MEAO eventueel aangevuld met een secretare: representatief, stressbestendig en accuraat; zowel een teamplayer als zelfstandig kunnen werken; werkervaring in een soortgelijke functie is een pre; ervaring met windows 95 (word 7.0); eventueel bekendheid met de huizenmarkt in de regio Leiden. - wat bieden wij - n prima salaris, een plezierige werkomgeving ei tract dat bij gebleken geschiktheid omgezet kan onbepaalde tijd. n grote mate van zelfsta - sollicitatie en informatie - Indien de bovengenoemde functie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan; CRAB Groep, afdeling personeelszak postbus 2100, 2301 CC Leiden. Informatie: Arnold Ros. personeelsfunctionaris, telefoon 071 - 5685647. uitzendzorg rijnland Savaz Uitzendzorg Rijnland Pelikaanstraat 11 2312 DW Leiden Telefoon (071) 512 18 00 Telefax (071) 514 55 28 Randstad Uitzendbureau bv Schuttersveld 9 2316 XG Leiden Telefoon (071) 523 53 60 Telefax (071) 523 68 81 Als je verpleegkundige, ziekenverzorgende of verpleeghulp bent, schrijf je dan nu i'

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34