Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Af? ?A?. Dekker AMBITIEUZE SALES EXECUTIVES M/VOP HB0-NIVEAU. unique uitzendburo TOERKOOP I Reisburo Jansen bv Fulltime reisadviseur (m/v) jimr COMMERCIËLE TELEFONISTEN M/V Zwem- instructeur m/v Leiden ESliGROESSI VERKOOPMEDEWERKER ESliGROEÜEI 2D Rabobank Leiden en Oegstgeest zoekt een Financieel Adviseur MIV Rabobank Leiden en Oegstgeest is één van de 500 zelfstandige banken die deel uit maken van de Rabobankorganisatie. Het hoofdkantoor van de bank is gevestigd in Leiden. Daarnaast zijn er in Leiden nog drie nevenvestigingen en is er een vestiging in Oegstgeest. Er zijn zo'n 80 mensen werkzaam bij deze bank. De Rabobank is een bank van en voor mensen. Dat betekent dat we ons verplaatsen in de situatie van onze klanten. We willen met onze klanten samenwerken en met hen een duurzame relatie opbouwen. Als lokale bank zijn we sterk betrokken bij het werkgebied. We profileren ons graag als lokaal betrokken bank en we steunen dan ook veel sportieve en culturele evenementen. Voorop staat uiteraard dat we ons, als ambitieuze stadsbank, blijven onderscheiden door service en dienstverlening. De Financieel Adivseur speelt daarin een belangrijke rol. Wat houdt de functie in? Ondernemers en vermogende particulieren die over een zeker vermogen beschikken, zien dat het liefst zo veel mogelijk groeien. Als Financieel Adviseur van de Rabobank bent u zich daar terdege van bewust. Dus zorgt u ervoor dat u alles van de financiële situatie van uw cliënten weet. U bent op de hoogte van de maatschappelijke en financieel-economische ontwikkelingen, zodat u in staat bent om uw klanten deskundig te adviseren, U bouwt een duurzame relatie met uw cliënten op en u speelt creatief in op verkoopmogelijkheden en -kansen. Daarnaast benadert u potentiële cliënten. Wat wordt er van u gevraagd? U hebt een opleiding op HBO of academisch niveau in een financieel-economische of bedrijfskundige richting. U beschikt over de nodige vaktechnische kennis en u bent goed thuis in de markt van pensioenen, financieringen en verzekeringen. Daarnaast beschikt u over een ruime ervaring met fiscale en beleggingsadviezen. U bent kritisch, analytisch en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talen. Bent u geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van den Berg, Financieel Adviseur. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 071-5160860. Uw sollicitatiebrief kunt u stpren naar: Rabobank Leiden en Oegstgeest, Postbus 2041, 2301 CA LEIDEN, t.a.v. de heer M. H. T. de Jong, algemeen directeur. U kunt ook via e-mail solliciteren. Het e-mail adres is: leiden@tref.nl. Rabobank Leiden en Oegstgeest Unique Uitzendburo is op zoek naar: Unique Uitzendburo Met ruim 25 jaar ervaring op de arbeidsmarkt is Unique Uitzendburo een gewaar deerde gesprekspartner van de meest uiteenlopende bedrijven en instellingen. Evenals van individuele professionals die de voorkeur geven aan een flexibel dienstverband. Via de meer dan 125 vestigingen in Nederland en België brengt Unique beide partijen met elkaar in contact. Waarbij uiteraard zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met ieders persoonlijke wensen en eisén. Dat vereist inlevingsvermogen, betrokkenheid en belangstelling voor de mens achter de opdrachtgever en de uitzendkracht. Momenteel zijn wij voor onze bestaande en nieuw te openen vestigingen in de regio Leiden/Den Haag op zoek naar Sales Executives Uw functie Na een interne opleiding en een kennismakingsperiode in de praktijk, bent u volledig in de buitendienst actief U beschouwt het als een uitdaging om nieuwe opdrachtgevers te interesseren in de hoogwaardige dienstverlening van Unique. Het komt er dan ook op neer dat u voortdurend alert bent op potentiële kansen in deze concurrerende markt. Bij aantoonbare resultaten liggen er interessante doorgroeimogelijkheden voor u in het verschiet U opereert zelfstandig in uw regio en rapporteert aan de vestigingsmanager. Uw profiel Van de kandidaten voor deze boeiende en veelzijdige functie wordt verwacht dat zij bij voorkeur een opleiding op HBO-niveau hebben afgerond. Daarnaast is verkooptalent of enige werkervaring in de zakelijke dienstverlening een vereiste. Evenals een sterke commerciële 'drive'. Verder wordt veel waarde gehecht aan representativiteit, eigen initiatief en communicatieve vaardigheden Herkent u zich hierin en bent u tussen de 25 en 30 jaar? Dan willen we graag nader met u kennismaken. Uw honorering Naast een vast basissalaris kunt u een maandelijkse bonus tegemoet zien die gerelateerd is aan de behaalde resultaten. U krijgt bovendien de beschikking over een representatieve 'company car'. Omdat de sleutelposities bij Unique in principe worden toegewezen aan de eigen medewerkers, bent u verzekerd van een uitstekend toekomstperspectief. Kiezen voor Unique is dan ook kiezen voor een loopbaan waarin uw persoonlijke ontwikkeling hand in hand gaat met uw commer- succes. Uw sollicitatie ►tuur uw bondige sollicitatiebrief met recente pasfoto en een C.V. waaruit duide lijk blijkt dat u aan ons profiel voldoet, voor 5 mei a s naar Unique Uitzendburo B.V., t.a.v Nicole de Boer, Postbus 1,1300 AA Almere. U ontvangt dan binnen een week nader bericht. isen maken het verschil met vestigingen in Katwijk, Rijnsburg en Noordwijkerhout zoekt voor een van haar kantoren een: die aan de volgende funktie-eisen voldoet: een middelbare opleiding, aangevuld met een erkende vakopleiding enige ervaring in de verkoop van reizen spreekt in uw voordeel kennis van Worldspan en Kanteff is een pré gevoel voor dienstverlening stressbestendig goede contactuele eigenschappen Schriftelijke sollicitaties voorzien van uw cv kunt u binnen 7 dagen richten aan: Toerkoop Reisburo Jansen, t.a.v. Dhr. C. Jansen, Postbus 70, 2220 AB Katwijk. WARMOND SPORT- PARTYCENTRUM DEKKER WARMOND zoekt per direct REPRESENTATIEVE ENTHOUSIASTE PARTTIME MEDEWERKERS MA/ VOOR ONZE HOOFDBAR, GOLFBAR en FEESTZALEN Functie-eisen: gastvrij, collegiaal flexibel t.a.v. wisselende werktijden horeca-ervaring is een pre leeftijd (20-40 jaar) Uw sollicitatie voorzien van een recente pasfoto en CV kunt u sturen naar onder staand adres. Voor telefonische informatie kunt u vragen naar mevrouw R. Kop pers, telefoonnummer 071 -3058888. DEKKER WARMOND BV t.a.v. de directie - Postbus 47, 2360 AA WARMOND Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond Regionaal ziekenhftis, met ruim 30Ófc>edden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief elft, zestigtal medisch specialisten. vi%4 wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130,000 patiënten de poli kliniek en zijn e ongeveejjfi2.500 j opnamen. Nieuwbouw van het bedderihuis is in vopf befe i d i n g DONE ENGINEERING B.V. ZOEKT: 2 SCHOOLVERLATERS Done Engineering B.V. MTS'ers Done Engineering houdt zich bezig met het uitvoe ren van teken-, ontwerp en supervisiewerkzaamhe- Werktuigbouw of Weg- en Waterbouw of Bouwkunde Het werkterrein omvat electro, instrumentatie, piping, civiele techniek en algemene werktuigbouw. Interesse in de offshore en ervaring met CAD is een pré. Done Engineering Het Rond 18 2711 BW Zoetermeer tel.nr. 079 342 34 43 fax.nr. 079 342 31 11 e-mail bek@done.nl Aanmelding of nadere informatie: Geïnteresseerden nodigen wij uit te reage ren middels het sturen of faxen van een uitgebreid resumé. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Pieter Vijselaar of Karen van Beest. Bedrijfskinderopvang "Diakonijntje" biedt plaats aan 32 kinderen van medewerkers van het Diaconessenhuis in de leeftijd van 0 5 jaar. Binnenkort is er plaatsings- mogeJijkheid voor een tweetal bevoegde oproepkrachten kinderopvang m/v nctie-informatie: In totaal zijn er bij de afdeling kinderopvang 7 bevoegde leidsters werkzaam onder leiding van een.afdelingshoofd. Oproepkrachten worden ingezet bij zfekte, ADV en vakantie van de leidsters. De kinderopvang is geopend van 07.00 -18.00 uur. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met kandidaten die: in het bezit zijn van een MBO diploma, bij voorkeur MDGO-AW of LKC een collegiale instelling hebben in staat zijn zelfstandig te werken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld.ih FWG 25 (maximaal 3.264,- bruto per maand bij een volledige werkweek). Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u binnen 1 week richten i de dienst Personeelszaken onder vermelding van vacaturenummer 115-3, op onderstaand adres. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op woensdag 14 mei 1997. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Eurodidakt is een schriftelijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar. Hiermee behoort brengt je aan de TOP! EURODiPAKT Wij zoeken enkele (full-time en part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen- Bij een part-time functie denken wij aan minimaal 12 en maximaal 22 uur. De werktijden zullen zowel in de ochtend-, middag-, als avonduren, als ook op zaterdag plaatsvinden. Voor deze functies geldt een maximale leeftijd van 26 jaar. Belangstelling? Stuur een korte brief met c.v. en telefoonnummer binnen 10 dagen naar: EURODIDAKT NTI, t.a.v. Dhr. R. Plouvier, Papelaan West 154, 2254 AJ Voorschoten St. Matthias Parochie Warmond zoekt enthousiaste dirigent m/v voor een nieuw op te richten kinderkoor. Tijden en salariëring nader overeen te komen. Uw sollicitatie kunt u voor 12 mei richten aan: Het Parochiebestuur Herenweg 78, 2361 ET Warmond Voor telefonische informatie: Agnes Ammerlaan (071)-3011858 Els de Haas (071)-3011618 Karin Vis (071 >-5213087 Bij de Dienst Cultuur en Educatie/Sector Sport en Recreatie, is een vacature ontstaan van voor 34 uur per week Functie-inhoud: - geven van zwemonderricht; - organiseren van recreatieve spelmid- dagen en het ontwikkelen van activi teiten op het gebied van de sportieve recreatie in en om het zwembad; - toezicht houden tijdens het recreatief - verrichten van onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden; - verrichten van werkzaamheden t.b.v. het diplomazwemmen; - verrichten van administratieve werk zaamheden. De zwembaden zijn meer dan 40 uur per week geopend, n.l. ook 's avonds en in de weekends. Hierdoor worden de werkzaamheden in wisseldiensten verricht Medewerkers kunnen in verschillende zwembaden worden ingezet Functie-eisen: - MAVO-diploma of gelijkwaardig Dienst Cultuur en Educatie - diploma C.l.O.S. (met aantekening zwemmen) of diploma Zwemonderwijzer KNZB; - ervaring in soortgelijke functie; - flexibel in het omgaan met mensen; - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 2265,72 (schaal 4) en maximaal 3596,44 (schaal 5; nieuwe salaris- structuur) bruto per maand bedragen bij een 34-urige werkweek. Voor meer informatie kunt u terecht bij de heren K.W. Caron en Th. Koorn, telefonisch te bereiken onder nummer 071 - 531 56 01. In verband met doelgroepenbeleid zal selectie in eerste instantie plaatsvinden onder vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten; u wordt daarom in algemene dienst aangesteld. Schriftelijke sollicitaties kunnen bin nen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de Dienst Cultuur en Educatie/afdeling P&O, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer CE 97.04. TOTAALGROOTHANDEL VOOR HORECA, GROOTVERBRUIKER EN DETAILLIST Sligro BV is een snelgroeiende beursgenoteerde totaalgroothandelsonderneming. Een assortiment van ruim 35.000 food- en nonfoodartikelen wordt vanuit een modern, centraal geleid distributiecentrum via een net van 28 Sligro Totaalgroothandels, van Hoeckel Grootverbruik en Rosenberg Import, uitgeleverd aan horeca-ondememers, grootverbruikers en detaillisten. Onze vanuit VegheT geleide organisatie telt ruim 1.100 medewerkers. In verband met uitbreiding binnen het verkoopteam in ons filiaal Bodegraven, zoeken wij kandidaten voor de full-time functie van U bent verantwoordelijk voor de complete goederenbehandeling, voorraad, verkoop en presentatie van de afdeling kruidenierswaren. Door uw opleiding en vakkennis, aangevuld met een grote dosis enthousiasme, bent u in staat klanten op een professionele wijze te adviseren. U adviseert en motiveert onze klanten en vanuit deze positie draagt u bij aan de presentatie en verkoop resultaten van het tiliaal. Functie-eisen: - Opleiding MDS MHS. - Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aan beveling. - Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. - De wil om te winnen. De mentaliteit van een ambi tieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product. Woonachtig in Leiden of Bodegraven of nabije omgeving. Leeftijd tot 35 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken en voorzien van een recente pasfoto, onder vermel ding van vacaturenummer 97-19 richten aan; Sligro B.V. t.a.v. Dhr. M. Verbruggen, adjunct directeur P&O postbus 47,5460 AA Veghel. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u ook met hem bellen, telefoon (0413) 34 35 00 TOTAAL GROOTHANDEL Legio-Lease is een creatieve financiële dienstverlener die o.a. het leasen van aandelen heeft uitgevonden. Daardoor is het voor iedereen mogelijk om simpel, kansrijk en fiscaal optimaal geld voor zich te laten werken. Inmiddels heeft Legio-Lease meer dan 100.000 cliënten. Legio-Lease is onderdeel van Bank Labouchere (100% Aegon) In opdracht van Legio-Lease B. V. zijn wij op zoek naar een Manager Financiën en Administratie m/v De functie omvat: het leiding geven aan een team van administratieve medewerkers het plannen, bewaken en controleren van de werkzaamheden op de financiële administratie het opstellen en ten uitvoer brengen van een intern controleprogramma het verzorgen van de periodieke en incidentele managementrapportage het opstellen van maandrapportage t.b.v. derden, zoals de Amsterdam Exchange N.V. en moedermaatschappij. De kandidaat heeft aantoonbare kennis en ervaring op de volgende gebieden: leiding geven het effecten- en bankbedrijf communicatie met accountants en instanties kunnen werken met veelzijdige kantoorautomatisering. De kandidaat beschikt minimaal over een afgeronde opleiding Bedrijfseconomie of HEAO. De kandidaat herkent zich in de volgende persoonlijke eigenschappen: leeftijd tenminste 30 jaar •flexibele werkinstelling •analytische en inventieve benadering van probleemstellingen. Kandidaten die graag willen werken in een dynamisch, stimulerende omgeving en van mening zijn dat ze tenminste aan deze eisen voldoen, kunnen een sollicitatiebrief richten aan drs F.J. Heijman RA RE, Bruinzeel van der Graaf, Frankenslag 171-173, 2582 HK Den Haag. bruinzeel van der graaf registeraccountants belastingadviseurs

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31