r,i L j JÜJ •J r I r r n r,ir/ Leidsch Dagblad-arrangement: de opera LE NOZZE Dl FIGARO I'HI Sterrenkijken LeidschaDagblad VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. Matinee op zondag 2 7 april 1997 in het Opernhaus van Keulen Ticket to Space spannend ruimtevaartdagje voor het hele gezin Een unieke beleving van Nederland 'Holland Experience1 r DONDERDAG 20 FEBRUARI 1997 VJC UOtt/ÖWMP, rOKKM£l2£N Voor de operalievende lezers van Leidsch Dagblad is met zorg een voordelig arran gement samengesteld. Per bus wordt u vanaf verschillende plaatsen vervoerd naar het gerenommeerde Opernhaus in Keulen voor het bijwonen van de voor stelling 'Le nozze di Figaro' van Mozart. Het arrangement de reis per luxe touringcar naar Keulen entreebewijs voor een uitstekende plaats (2e rang) in de grote opera van Keulen uitvoerige schriftelijke toelichting (uit gereikt tijdens de heenreis) deskundige reisleiding door een reislei der/musicoloog of door een reisleider/ musicus U kunt zich nu opgeven door de bon in een gefrankeerde envelop aan Wol- vekamp - Operareizen, Ringallee 67a, 6881 MX Velp te sturen. Betaling: ƒ140,- overmaken naar giro rekening 57556 of bankrekening 96.32.18.158. Kosten voor Leidsch Dagblad-lezers 140,-per persoon Informatie 026 - 3 61 20 00 (na 28 februari 1997). De voorstelling 'Le nozze di Figaro' heeft als thema de strijd van de knecht tegen het machtsmis bruik van zijn meester. Het is een kostelijk blijspel en kostuumstuk dat speelt in de achttiende eeuw en zit vol verwarrende intriges en verrassende ontknopingen. In deze opera bereikte Mozart de top van zijn kunnen. De rol van Figaro wordt ver tolkt door de zanger Reinhard Dom. JeanLuc Chaignaud speelt Graaf Alma viva, Nina Stemme zijn gemalin en Edith Lienbacher de geliefde Susanna. Het geheel staat onder de muzikale leiding van Alicja Mounk. Het Opernhaus van Keulen Het Opernhaus is een groot, modern en gezellig operahuis met een heel goede akoestiek en perfecte zichtlijnen. Het gebouw stond model voor het operahuis van Dortmund en (West-) Berlijn. Het ensemble van de Keulse opera is toonaangevend voor de hele regio. Aanmeldingsformulier operareis Als lezer van het Leidsch Dagblad maak ik graag gebruik van het arrangement 'Le nozze di Figaro' in het Opernhaus Keulen. Ik heb op uw rekening overgemaakt: kaartjes 140,- per persoon). Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Handtekening: Ik wil wel/niet een annuleringsverzekering a 8,- p.p. Aanmeldingsformulier en betaling dienen uiterlijk 15 maart 1997 te zijn ontvangen. Maximaal 10 dagen na ontvangst van het aanmeldingsformulier en de betaling ontvangt u een bevestiging. De reisbrief met informatie over opstaptijden ontvangt u in de loop i van april. Voor onze jonge lezers in de leeftijd van 8 tot 12 jaar organiseert Leidsch Dagblad op vrijdag 7 maart een speciale rondleiding langs de telescopen van de oude Leidse Sterrenwacht. Het moet donker zijn om sterren te kij ken. Daarom begint de excursie om 20.00 uur op de Sterrenwacht. Er wordt begonnen de kinderen te vertellen over sterren, planeten, de rin gen van Saturnus en hoe het zit met de Melkweg. Even iets fris drinken en daarna volgt een spannende rondleiding langs de telescopen van de Bon Sterrenwacht Tegen inlevering van deze bon kunnen kinderen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar een toegangskaart kopen voor de speciale rondleiding op de Sterrenwacht op 7 maart 1997. De prijs per persoon is 3,- en de avond begint om 20.00 uur. Sterrenwacht. Als het helder weer is kan door de telescopen naar de vele miljoenen sterren aan de hemel worden gekeken. Alle kinderen krijgen na afloop leuke bouwplaten van de zonnewijzer, het Zwarte Gat en De Grote Beer om thuis verder te knutselen. De rondlei ding is bedoeld voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Er is maar plaats voor 45 kinderen dus snel aanmelden. De kosten zijn inclusief frisdrank, lezing en bouwplaten slechts 3,- per kind. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de balie van Leidsch Dagblad, Rooseveltstraat 82 in Leiden, telefoonnummer 071 - 5 35 63 56. De balie is op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur geopend. In Noordwijk Space Expo is geen ster of planeet ver weg. Uziet echte satellieten boven uzweven en u wandelt door een groot ruimtestation. Video's en multimedia-attracties voeren u diep de ruimte in. Het is ontspannend, boeiend en leerzaam. Kortom, een dagje uit in hogere sferen. Lezers van Leidsch Dagblad krijgen tegen inlevering van onderstaande bon korting op de toegangsprijzen. Kortingsbon Leidsch Dagblad Tegen inlevering van deze bon krijgen volwassenen (vanaf 13 jaar) 2,50 korting en betalen in plaats van 12,50 slechts ƒ10,-. Voor kinderen (3 tot en met 12 jaar) is de toegangsprijs 7,50. Knip de bon uit en lever deze in bij de kassa van Noordwijk Space Expo, Keplerlaan 3 in Noordwijk, tel. 071 - 3 646 489. Noordwijk Space Expo is dinsdag toten met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur geopend en gedurende de schoolvakanties ook op maandag. Maximaal 4 personen per bon. De bon is geldig van 15 februari tot en met 9 maart 1997 en kan niet in combinatie met andere kortingen worden gebruikt. Holland Experience biedt de bezoeker een beleving van Nederland om nooit te vergeten. Gezeten op een bewegend platform, in een comfortabele vlieqstoel, maakt men een reis langs de velekarak- teristieke gezichten van Nederland. Met behulp van multi-dimensionale film- en theatertechnieken, een bewegende vloer, geur- en geluidseffecten ervaart men het strand, platbodems op de Friese meren, Koningin Beatrix zwaaiend in de Gouden Koets, de Nachtwacht van Rembrandt die uit de lijst lijkt te stappen, een dijkdoorbraak en vele andere aspec ten van onze Lage Landen. Lezers van Leidsch Dagblad krijgen tegen inlevering van onderstaande bon korting op de toegangsprijzen van deze nieuwste attractie van Amsterdam. Kortingsbon Leidsch Dagblad Tegen inlevering van deze bon krijgen volwassen 2,50 kortingen betalen slechts 15,- in plaats van ƒ17,50. De toegangsprijs voorkinderen (van 3 tot 12 jaar) en 65+ is eveneens 15,- Knip de bon uit en lever deze in bij de kassa van Holland Experience, Waterlooplein 17 in Amsterdam, tel. 020 - 4 222 233. Holland Experience is alle dagen van 10.00 uur tot 22.00 uur geopend. Maximaal 4 personen per bon. Deze bon is geldig van 15 februari tot en met 9 maart 1997 en kan niet in combinatie met andere kortingen worden gebruikt.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24