Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel rondstewards/essen Verpleeghuis Wassenaar teamleider m/v ^ziekenverzorgenden m/vv RIJNLAND ZATERDAG 4 JANUARI 1997 a STICHTING thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland is een regionaal werkende organisatie op het gebied van wijkverpleging, gezinsverzorging en ouder- en kindzorg. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties (regio's Leiden en Alphen a/d Rijn). De organisatie telt ±1500 medewerkers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van thuiszorgprodukten op het gebied van thuiszorg en ouder- en kindzorg. Wij stellen ons ten doel een klantgerichte organisatie te zijn met een aantrekkelijk en concurrerend dienstverleningspakket. rayons Leiden Noord en Zuid. t Thuishulp A en Verzorgende D (m/v) OVDB, Ziekenverzor of MDGO-vp; als u n ring in de v >rnamelijk ochten- gesteld hulpverlenings- heeft u enkele jaren LHNO; bent u flexibel en zelf standig. verricht; de werkzaam- heden worden verricht volgens een opgesteld hulpverleningsplan; bent u bij voorkeur in h bezit van het diploma u flexibel en zelf- begeleiding door de u zelfstandigheid; n volgens de CAO a?/14.4 ial^/19,13 bruto^per /23837 tfrutope^ur'"18 gelmatige uren) Voor meer informatie kunt telefonisch contact opne- /verkdage r, tele- rayons. op werkdagen tus- Uw sollicitatiebrief zien wij graag uiterlijk 20 januari 1997 te gemoet. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijn land, Afdeling Personeelszaken, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Vermeld in de linker bovenhoek van de envelop enegouwen B.V. ALLEEN AL OM DE SERVICE Gevraagd een audio/videotechniker Sollicitaties gaarne richten aan: J. P. D. M. van Berge Henegouwen, Aalmarkt 12-16, 2311 EC Leiden RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. FACULTEIT DER GENEESKUNDE (vacaturenummer: 6-312/1158) MEDEWERKER (M/V) ondersteuning lokale netwerkgebruikers (38 uur p/w) Taak: - installeren van netwerksoftware en andere applicaties bij netwerkgebruikers; - informeren en instrueren van gebruikers, onder andere over nieuwe en gewijzigde appli- catieprogrammatuur op het lokale netwerk. - relevante mbo-opleiding en/of AMBI-basis- modulen; - minimaal een jaar ervaring. Salaris maximaal 3.931.- bruto per maand, bij een volledige dagtaak en afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor zes maanden, zonder uitzicht op een vast dienst verband. Verlenging van deze aanstelling is niet uitgesloten. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Pre-klinische Laboratoria. Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72. Postbus 9503, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. De Bloedbank Leidsenhage verzorgt bloed en bloed producten voor alle ziekenhuizen in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Met behulp van 50.000 donors worden jaarlijks circa 200.000 bloedproducten geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door ontwikkeling van nieuwe bloedproducten en verbetering van trans fusietechnieken, draagt de Bloedbank actief bij aan de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken ongeveer 190 medewerkers, verdeeld over vier locaties. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Ten behoeve van het Donorcentrum Leiden zijn wij op zoek naar eeri full-time Enthousiast coördinerend medewerker m/v Het dóel van deze functie is het ondersteunen van het hoofd met een grondige kennis van de operationele processen van het Donorcentrum Leiden. TAKEN: - het geven van begeleiding, ondersteuning en aanwijzingen aan ongeveer 25 donorassistenten ten aanzien van de dagelijkse werkzaamheden; - zorgdragen voor een goed verloop van de operationele processen met betrekking tot de verwerving van bloed en het verrichten van volbloedafnames; - zorgen voor veilige, doelmatige én uniforme procedures en werkwijzen; - participeren in de uitvoerende werkzaamheden; - kan belast worden met projectwerkzaamheden. Voor het zelfstandig verrichten van bovengenoemde taken dient een intern opleidingsprogramma met goed gevolg te worden afgerond. Wij zoeken een collega met goede sociale, didactische en contactuele vaardigheden.Tevens dient de kandidaat belangstelling te hebben voor doorlopende kwaliteitsverbetering van de dienstverlening aan donors en aandacht te hebben voor veilige procedures. De kandidaat moet ervaring hebben in het begeleiden van grotere groepen medewerk(st)ers. Voor deze veelzijdige functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten van 30 jaar of ouder. FUNCTIE-EISEN: - Minimaal HAVO-diploma met tenminste één exact vak of gelijkwaardig onderwijs hebben gevolgd. - Opleiding hebben genoten en enige ervaringen hebben opgedaan op het gebied van praktisch leidinggeven. - Beschikken over organisatorische en planningsvaardigheden. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maximaal volgens FWG groep 40, 4.130,- bruto per maand op full-time basis. Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding var kunnen vóór 20 januari 1997, worden gericht aan Mevrouw H.W.J. Scholten, personeelsfunctionaris, Leyweg 297,2545 CJ DEN HAAG. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg 297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Check nu in voor een boeiende baan op Luchthaven Schiphol. /faro Groundservices BV, kortweg AG, is een dyna misch bedrijf met ruim 900 medewerkers. Zoals de naam al aangeeft verzorgen wij op Luchthaven Schiphol de ser vice op de grond. AG regelt en verzorgt per jaar de afhandeling van zo'n sagiers, 20.000 rt 300.000 ton Ruim 50 luchtvaartmaat schappijen vertrouwen de afhandeling aan ons toe. Dag in, dag uit. 24 uur per etmaal. Al meer dan 45 jaar. De afdeling Passage verzorgt de afhandeling van ver trekkende en aankomende passagiers. Op een zo belangrijke internationale luchthaven als Schiphol zijn daarvoor dag en nacht -in wisseldienst- zo'n 200 AG- ers actief. Voor het nieuwe zomerseizoen zoeken wij 50 nieuwe collega's, zowel vrouwen als mannen, tussen 19 en 35 jaar. U werkt 5 dagen per week, minimaal 3 uur per dag, tenminste 20 uur per week. Aanstelling is op contractbasis voor een periode van minimaal 6 maanden (tot 1 november 1997). Contractverlenging behoort tot de mogelijkheden. Tijdens een opleiding van 6 weken leert u e afhandelingssysteem kennen en raakt u vertrouwd met de hoge graad van onze serviceverlening. Pas daarna gaat u echt aan het werk. De voornaamste taken van een AG Grondsteward/ess bestaan uit het inchecken van passagiers en het begeleiden van alleenreizende kinderen en hulpbehoevenden. Wie zoeken wij precies? Jonge mensen met minimaal een HAVO-diploma met de talen Engels en Duits in het eindpakket. Deze talen dient u moeiteloos te spreken. Een mondelinge talen test maakt deel uit van de selectieprocedure. Verder hebt u een representatief voorkomen. U kunt goed met mensen omgaan, waarbij ook onder hoge stress zelfbe heersing en een vriendelijke uitstraling van u worden verwacht. Gezien uw wisseldiensten moet vervoer van en naar Schiphol -24 uur per dag- geen probleem voor u zijn. Heeft u belangstelling? Stuur ons dan vóór 15 januari a.s. een bondige brief met c.v. en een recente pasfoto. Adresseer uw brief aan Aero Groundservices BV, postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol ter attentie van de heer A.N. Witsel, afdeling Personeelszaken. Voor meer informatie kunt u hem bellen: (020) 603 23 04. Aero Groundservices BV Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol Verpleeghuis Wassenaar, Deijlerweg te Wassenaar is een gecombineerd verpleeghuis telt 90 psychogeriatrische en 30 somatische longstay-plaatsen. Vier zorgteams hebben de verantwoording voor de verzorging van een vaste groep bewoners. In april 1997 zal dit moderne Verpleeghuis Wassenaar in gebruik worden genomen. deel uit van de KW. De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio Den Haag) is een samenwerkingsverband van twaalf verpleeg-en Verpleeghuis Wassenaar heeft als doelstelling haar bewoners een prettige en comfortabele woon- en leefsfeer te bieden. De organisatie is zodanig ingedeeld dat de zorgteams optimaal zelfstandig zijn in de bepaling en uitvoering van de zorgverlening. Hiertoe zijn onder meer de behandelaars I ondersteunend aan de zorgteams. Wij zoeken kandidaten voor de full-time functie van Als teamleider heeft u de eindverantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling en geeft u waar nodig richting en sturing I aan het zorgteam. Voorts zorgt u voor een goede samenwerking en een goede werksfeer binnen het team. U werkt zelf mee aan de uitvoering van de zorgverlening. Wij vragen kandidaten met het diploma Verpleegkundige A of met het diploma Ziekenverzorging met een gerichte aanvullende opleiding. Leidinggevende ervaring in een psycho-geriatrisch verpleeghuis is een pré. Inschaling vindt plaats in salarisschaal FWG 45. Tevens hebben wij plaats voor iT- in zowel part-time als full-time dienstverband. Als lid van een zorgteam draagt u samen met een aantal collega's de verantwoording voor de begeleiding/verzorging van een vaste groep bewoners. U onderhoudt op eigen initiatief contacten met behandelaars en familie. In dit verband behoort de coördinatie van het zorgplan tot uw taak en willen wij gaan werken met het systeem van'eerstverantwoorde lijke' voor een aantal bewoners. Minimaal vereist is het diploma Ziekenverzorging of MDGO-VZ, evenals inzetbaarheid in alle diensten. Ook kandidaten in het bezit van een diploma! Verpleegkundige worden uitgenodigd om te solliciteren. Inschaling vindt plaats in salarisschaal 35 of 40 van de FWG. Voor beide functies geldt: Omdat het hier om een nieuwe organisatie gaat die nog verder vorm moet j krijgen wordt van de kandidaten voor bovenstaande functies improvisatie talent gevraagd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Verpleeghuis Wassenaar is gelegen aan de Deijlerweg te Wassenaar (naast de Amerikaanse School) en is zowel met eigen als met openbaar vervoer goed bereikbaar. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C.M. Warmerdam, Zorgmanager, onder tel. nummer 070-346.93.38 Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vacature nummer VW-21-TZ, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de KW, Postbus 93567,2509 AN Den Haag. Ter versterking van de hoogwaardige werkplaatsen zoeken wij een aantal goede c AUTOMONTEURS Ford Rijnland B.V. met vestigingen in Leiden, Leiderdorp en Noordwijk bestaat 40 jaar en is 30 jaar Official Ford dealer. Ford Rijnland heeft de zaken de laatste drie jaar goed aan gepakt en veel verbouwd. De verkopen van nieuwe auto's zijn in die drie jaar sterk geste gen en meer dan verdubbeld. Ford Rijnland biedt een plezierige werkkring en weet dat goede mensen ook goed willen verdienen. Alleen met goede mensen kunnen wij onze klanten de service bieden die zij van ons verwachten en waar zij recht op hebben. Ford Rijnland besteedt veel aandacht aan opleidingen. Kortom, het gaat erg goed met Ford Rijnland. Daarom breiden wij op de diverse afdelingen sterk uit. Wij zoeken goede mensen. Ford Rijnland ziet de toekomst vol vertrouwen tegemoet. APK papieren. Aulo's kennen rk wordt door u op en top uitge- De functie Bij voorkeur bent u in het bezit van voor u geen geheimen meer. Al het voerd. U vindt het belangrijk dat: De klanten volledig tevreden zijn. Service een vanzelfsprekende zaak is. U wilt meer dan de gemiddelde automonteur. De verantwoordelijkheden Het tijdig en juist verrichten van reparaties en onderhoudsbeurt Opmerkingen van klanten serieus nemen. Vereisten U zet zich volledig in voor het bedrijf en haar klanten. U behoort tot de absolute top. Voor het volledig nieuw opgezette centrale onderdelenmagazijn zijn wij op zoek naar e HOOFD ONDERDELENVERKOOP De functie Onderdelenverkoop is belangrijk voor de bedrijfsvoering. De dienstverlening staat of valt bij het hebben van een goed onderdelen, magazijn. Het onderdelenmagazijn is in 199Ó geheel vernieuwd (nieuwe inrichting). In 1997 willen wij verder. Als u hier ook zo over denkt, dan zijn uw eerste taken: Het verder optimaliseren van het onderdelenmagazijn. Het behouden en ontwikkelen van een klantgericht team De verantwoordelijkheden Zorgen voor een optimale onderdelenvoorraod. Voortdurend op zoek zijn naar verbeteringen. Vereisten Minimaal 5 jaar relevante ervaring. U denkt commercieel en marktgericht. De wil om een topprestatie te leveren. HOE SOLLICITEREN? Schrijf uw sollicitatiebrief binnen een week na het verschijnen van deze advertentie aan Ford Rijnland B.V. Postbus 67, 2350 AB Leiderdorp t.a.v. de heer W.F. de Vink (manager P&O). Natuurlijk kunt u ook eerst telefonisch informatie opvragen. Hiervoor kunt u bellen met de heer J.E.H. Hoogendoorn (directeur), tel. (071) 581 31 00. varing met Ford automobielen strekt tot aanbeveling.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26