Personeel Personeel Personeel Personeel Gezon wordt su Wij zoeken een verkoper 4b ZWET RUITEN PRODUKITEMEDEWERKERS (MTV) absolute topverkoper <g>HYunnni HYUnDni GEENJAAR Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 4 JANUARI 1997 WATERBEDDENCENTRUM Lammenschansplein 6 2321 JB Leiden Tel. 071-5323428 voor onze vestiging aan het Lammenschansplein 6 in Leiden. Het bedrijf HjO-Waterbeddencentrum groeit sterk dankzij haar product- en klantj filosofie. Momenteel verkoopt ^O-Waterbeddencentrum bijna alle waterbeddenmerken die op de Nederlandse markt verkrijgbaar zijn. Kenmerkend voor het bedrijf is de sterke teamgeest en het verantwoordelijkheidsgevoel van elk teamlid voor zijn taak. De functie U start met een praktische opleidingsperiode van twee maanden. Vervolgens gaat u met veel eigen verantwoordelijkheid H20-Waterbeddencentrum draaien. U sluit orders af, onderhoudt het contact met de klant en maakt afspraken om voor openingstijd of na sluitingstijd langs klanten te gaan wanneer dat nodig is. Naast de activiteiten in de winkel is het ook uw taak het magazijn te beheren en een stukje administratie te doen. Kortom: een veel omvattende functie met als doel het zelfstandig kunnen runnen van de winkel. Het profiel Voor deze functie denken wij aan kandidaten van 23-34 jaar uit Leiden of omgeving. U beschikt over uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden, een goede, flexibele werkinstelling waardoor niets u teveel is om tot goede resultaten te komen en inventiviteit. U heeft verkoopervaring en bent in bezit van een rijbewijs. Het aanbod HjO-Waterbeddencentrum biedt u een stimulerende, gezellige werkomgeving en een uitgebreid opleidingsprogramma. Naast een aantrekkelijk salaris kunt u rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Uw reactie U kunt uw schriftelijke reactie tot 18 januari '97 sturen naar H20-Waterbeddencentrum, Javastraat 27 lA 2585 AL in 's-Gravenhage t.a.v. dhr. C. NederhorsL w lltLOlüMEN IN- m EXPOllTl is gespecialiseerd in het verwerken van bloemen en het maken van boeketten voor diverse grootwinkelbedrijven. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn enthousiaste, goed gemotiveerde. De werkzaamheden bestaan uit het in teamverband verwerken van bloemen tot boeketten. Werktijden Maandag t/m vrijdag 07.30-12.00 en 13.00-17.00 uur Uw reactie kunt u richten aan mevr. A. Edelkamp (afd. personeelszaken). Tel. 071-3319109 ZWET-RUITEN B.V. - De Lasso 3 - 2371GV Roelofarendsveen. Baars Personenwagens B.V. Baars Personen wa gens B.V. is exclusieve Volvo dealer voor de Haarlemmermeer en voor Leiden en omgeving. Het is een dynamisch en servicegericht bedrijf dat alle mogelijke diensten kan aanbieden op gebied van mobiliteit. Kwaliteit heeft de hoogste prioriteit, daarom is het bedrijf ook ISO 9002 gecertificeerd. ÈUOÊH VOLVO Een nieuwe uitdaging begint bij de Volvo-dealer. é/oi EN 29003/1SO 9003/BS 5750 APPROVED BY BVQI LTD I In verband met uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar een verkoopadviseur m/v voor Volvo personenauto's die na een inwerkperiode in het rayon Haarlemmermeer/Leiden contacten onderhoud met fleetowners en leasemaatschappijen. Wij verwachten van u: - goede branchekennis -technisch en bedrijfseconomisch inzicht - commerciële eigenschappen Tevens is er plaats voor een aankomend verkoopadviseur m/v voor Volvo personenauto's Hij of zij die enige ervaring heeft in de autobranche en goede commerciële en communicatieve vaardigheden bezit en woonachtig in de regio Haarlemmermeer/ Leiden of directe omgeving geniet voorkeur. Zij die passen in bovenstaande profielen en graag een nieuwe uitdaging aan willen gaan, bieden wij een passend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent naar genoemde functie's dan kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae en pasfoto zenden aan: Baars Personenwagens B.V., t.a.v. de directie, Postbus 112, 2130 AC HOOFDDORP. Als snelstgroeiende merk biedt Hyundai de Nederlandse consument een ruime keuze met de Excel, de Lantra, de Sonata en de Coupé. In het lichte bedrijfswagensegment is Hyundai marktleider met de uiterst populaire H I00. Voor de verdere uitbreiding van de marktpositie in Leiden en omgeving zoekt Hyundai Geenjaar een Als uiterst dynamische dealer van het nieuwe wereldmerk wil Hyundai Geenjaar het enthousiaste team op korte termijn verster ken met een echte teamspeler. De geschikte kandidaat voor deze zelfstandige functie heeft een opleiding op IVA niveau, affiniteit met administratie en organisatie en aantoonbare commerciële ervaring. Hyundai Geenjaar biedt een gezellige werksfeer een salaris passend bij de functie, uitstekende, secundaire arbeidsvoorwaarden en volop mogelijkheden om door te groeien naar een leidinggevende functie. Schriftelijke sollicitaties naar: Hyundai Geenjaar Ta.v. De heerT Geenjaar Hallenweg 2 2316 jW Leiden VE WERELDMERK Leiden, Hallenweg 2. tel. 07! - S22S57S Inschrijfavond administratief personeel Vanaf donderdag 9 januari aanstaande is Randstad in Leiden op donderdagavond geopend voor administratief personeel. Wij zijn onder andere op zoek naar typisten, secretaresses, boekhouders en administratief medewerkers. De vestiging is geopend tot 20.00 uur. U kunt zich op deze avonden laten inschrijven of bespreken wat uw mogelijkheden zijn. Informatie bij Linda de Ridder, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Kas/baliemedewerker m/v Voor een bank in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kas/baliemedewerker. Bent u dienstverlenend ingesteld en voor lange tijd full-time beschikbaar, neem dan snel contact met ons op voor meer informatie over deze interessante functie. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 47 40, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmaker m/v Voor verschillende relaties in Leiden zoeken wij gemotiveerde schoonmakers die op oproepbasis 's avonds willen werken. Het gaat om het schoonmaken van kantoorpanden. Heeft u een aanpakkersmentaliteit, spreekt en verstaat u de Nederlandse taal en wilt u graag af en toe 2 3 uur per avond werken? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. Kassier m/v Voor diverse supermarkten in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar kassieres. Ben jij tussen de 17 en 21 jaar, rekenvaardig, representatief en full- of parttime beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Produktiemedewerkers m/v Voor een groot internationaal concern in de omgeving van Leiden zijn wij regelmatig op zoek naar gemotiveerde produk tiemedewerkers. U werkt in een drie-ploegendienst. Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is vereist. Een rekentest behoort tot de selectiemethode. Bent u lange tijd beschikbaar en bent u geïnteresseerd in déze functie neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerker m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in het centrum vanll Leiden zijn wij regelmatig op zoek naar medewerkers voor dgl afdeling brood en banket. Je bent flexibel inzetbaar, voor lan|fl tijd beschikbaar, gemotiveerd en service gericht. Ben je geïnt|l resseerd in deze functie neem dan contact met ons op. j Informatie bij Winfried Nai Chung Tong, tel. (071) 523 49 88, - Leiden, Schuttersveld 9. Oproep magazijnmedewerkers m/i Voor het magazijn van Hennes Mauritz te Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten die in de avonduren wille werken. De werkzaamheden bestaan uit het tellen, uitpakker, ophangen en verdelen van kleding voor al de filialen in Nederland en Belgie. De werktijden zijn van 16.30 tot en met 21.00 uur van maandag tot en met vrijdag. Je bent een aanpakker en je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ben je vanaf januari enkele avonden per week beschikbaar en wil je werken in een jong team, neem dan diif contact met ons op. Informatie bij Marfine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Winkelmedewerkers m/v Voor een filiaal van een supermarktketen in Leiden zijn wij op zoek naar een winkelmedewerker voor de kaas-, brood- en bake-off afdeling. Je bent jonger dan 21 jaar, representatief, rekenvaardig en service gericht. Ervaring is voor deze functie: niet vereist, motivatie wel. Ben je geïnteresseerd in deze fumj neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Zelfstandig werkend kok m/v Voor verschillende relaties in de omgeving van Leiden zoekeii wij regelmatig zelfstandig werkend koks, chefs de partie en banquetting koks. Het gaat hier zowel om functies voor lang tijd als korte opdrachten en dagjeswerk. Voor deze functies zoeken wij zeer gemotiveerde koks met een aanpakkersmenj. liteit en inzicht. Bent u in het bezit van een SVH- diploma enl heeft u eigen kleding, reageer dan snel. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbure; Een zelfstandige parttime functie gedurende de avondure De Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven exploiteert succesvol mee dan 250 supermarkten, slijterijen, drogisterijen en reisbureaus in Nederland. De onderneming speelt alert in op de ontwikkeling van nieuwe toepassingen op automatiseringsgebied in retailing en in de reiswereld en gebruikt daarvoj geavanceerde systemen en hulpmiddelen. Voor bezetting van de Helpdesk gedurende de avonduren zijn wij op r zoek naar twee parttime: Medewerkers Helpdesk m/v Uw functie: De afdeling automatisering is verantwoordelijk voor alle computersystemen de winkels, distributiecentra en hoofdkantoren. jj U bent het eerste aanspreekpunt voor de gebruikers van deze systemen. U zorgt voor een correcte en snelle telefonische afhandeling van de vraag or klacht, administreert alle binnenkomende meldingen, bewaakt de voortgang van de behandeling en verwerkt een en ander in managementsrapportages.™ Verder onderhoudt u de handboeken en overige Helpdesk-informatie. jir Het betreft een parttime (20 uur per week) functie welke voornamelijk tusseK 17.00 en 22.00 uur wordt verricht. Eens in de twee weken wordt op zaterd{e van 15.30 tot 19.00 uur gewerkt, waarna voor de avond en gedurende de jn< zondag een telefonische oproepdienst wordt gedraaid. Gedurende de vakantieperiode e.d. wordt 40 uur per week gewerkt. jjii De afdeling Automatisering is gevestigd in Hoofddorp. Uw opleiding en ervaring: Jo U heeft minimaal een MBO-opleiding en een interesse op jei automatiseringsgebied. U bent enthousiast, klantvriendelijk, zelfstandig, analytisch ingesteld en u heeft communicatieve vaardigheden. Belangsteiling? n Neem contact op met Mariska Bronkhorst, Secretaresse afdeling Automatisering van Uniconsult b.v. Zij is te bereiken onder telefoonnummer 023 - 566 62 51 Tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven behoren o.a. de volgende ondernemingen: Bas van der Heijden, Dirk van den Broek, Digros, jan Bruijns, Dirkson (supermarkten), Dirck III slijterijen, Dirx drogisterijen en D-reizen Vakantiewinkels. Binnen de groep verzorgt Uniconsult b.v. alle automatiseringsactiviteiten. 1 U weet precies wanneer het tijd is voor een praatje cliëntadviseur m/v Ais twee mensen elkaar eeuwige trouw beloven, heeft dat ook financieel de nodige consequenties. U realiseert zich dat als cliëntadviseur bij de Rabobank Roelofarendsveen als geen ander. Dus neemt u zelf het initiatief. U maakt tijd voor een praatje met uw klanten. En u bekijkt of het prille geluk wel goed verzekerd is. Of er misschien een lening nodig is, of op termijn zelfs een hypotheek. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van elke klant. En daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis Met adviezen, producten en diensten. U hebt een opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren werkervaring. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. H. M. Akerboom, commercieel manager particulieren, (071) 3319002. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Roelofarendsveen, Postbus 16, 2370 AA Roelofarendsveen. Rabobank Roelofarendsveen Grote kans dat je nooit hebt stil gestaan bij het idee orn politie-surveil- lant te worden. Toch is het niet zo gek er eens goed over na te denken want het gaat om een prima baan ven, je verantwoor delijkheidsgevoel en je vermogen om zelfstandig te handelen tot hun recht komen. Als je de snelle wereld, zoals je ziet in politiefilms, wel een behoorlijk verknipt beeld van ons werk. Je echte dat je graag met mensen omgaat en een buitenbaan wilt die je voldoening schenkt. In werke lijkheid zijn dan ook tact en mensenken nis je belangrijkste gereedschap. (Surveillanten werken overigens zonder vuurwapen.) Met je overtuigings kracht kun je slachtoffers snel op hun gemak stellen, gedupeerden kalmeren en mede- orde roepen. eenlopende locaties komen. Zomaar op straat, bij scholen, in winkelcentra, bij stations en stadions, Om politiesurveil lant te worden moet je allereerst gemotiveerd zijn. Een sollicitatie- voorwaarde is daarnaast datje minstens 17,5 jaar bent. Verder zien we graag minimaal een diploma VBO B. Ben je 21 jaar of ouder dan zijn die papieren geen absolute vereiste. Wel is 't nodig dat je de Nederlandse nationaliteit hebt of deze binnenkort gaat aanvragen. Om binnen onze afspiegeling van onze veelkleu- opleiding volg je als stagiaire in de praktijk. Ruim voordat de opleiding afgerond wordt, hoor je waar je als surveil lant aan de slag kunt. Als je de hele selectieperio de goed doorloopt, kan er een aanstel ling voor maximaal 6 jaar, inclusief opleiding, volgen. Hollands Midden Hollands Midden et kleurrijke regio Hollands Midden, een kleum, regio. Voor sleur hoef je ah politiesurveillant nooit bang te Elke dag is weer anders, zekei Hollands Midden. Ons werkterr ligt precies tussen de vier gro' steden en wordt ook wel het Gro Hart genoemd. De kern van df Randstad, met drukke verkeersad polders, duinen en stranden er plaatsen als Leiden, Alphen a/d Ri< j Gouda en Schoonhoven. Ons gebit kent verrassend veel culturen en diezelfde veelkleurigheid zien we graag in ons team terug. Zet jezelf op de bon voor meer informatie Denk jij voldoende talent in hu hebben voor een job als survei Vraag dan om te beginnen vrijbl de informatiefolder aan door mi van bijgaande bon. Even bellen or ook: 071-5459595. Geboortedatum i' Bon zo volledig mogelijk invullen en sturenL Politie Hollands Midden, t.a.v. afdeling Wen. Antwoordnummer 10920, 2350 WB Leiderd-f (Opsturen in een envelop zonder postzegel,i«

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20