Bedanktlieve mensen. Omdat meedoet. «snffliW»®' De Postcode Loterij helpt ^4 Ja, ik speel mee... en hélp dus mee! Tegelijk wil ik kans maken op alle prijzen in de Nationale Postcode Loterij NATIONALE LOTERIJ li U heeft al veel goede doelen geholpen door mee te spelen in de Postcode Loterij. Mede dankzij üw deelname kunnen de volgende zeven organisaties met extra inzet blijven werken aan een schone en rechtvaardige wereld: Artsen zonder Grenzen, Natuurmonumenten, Vluchtelingenwerk, Novib, Unicef, Wereld Natuur Fonds en Stichting DOEN. Speelt u nog niet mee in de Postcode Loterij? Vul dan snel de bon in en doe mee. U doet dan gelijk mee aan de trekking van januari en maakt kans op de Mega Jackpot van 6 miljoen! En u weet: de goede doelen winnen altijd. Namens mens en natuur alvast harte lijk bedankt voor uw deelname. Heeft u nog vragen? Bel ons dan: 020-677 68 68. ^Ja, ik wil graag (met extra loten) meespelen in de Nationale Postcode Loterij en kans maken op meer dan honderdduizend prijzen, inclusief de 'Postcode-Kanjer', de Mega Jackpot en de Bingoprijzen. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om per maand de inleg van nevenstaande rekening af te schrijven. 40,- (vier lotnummers) 30.- (drie lotnummers) 20,- (twee lotnummers) ƒ10,- (één lotnummer) A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen in blok- letters. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 020-677 68 68. de heer mevrouw Naam: Adres: Postcode: Plaats: Bel mij bij een prijs boven 10.000,- f—v~V""V""V""V""V""\ Postbanknummer: Tel.: Banknummer: Datum: Handtekening: Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij Antwoordnummer 19503, 2501 ZV Den Haag

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 10