'Missen van Spelen was ingecalculeerd' Schuilenburg treft Van Trigt Sport Jong-Oranjeklanten laten kansen liggen Herman van Marwijf naar de vierde plaats Leidsch Dagblad Tennis Circuit1■Qg Dextro l€RGy WOENSDAG 17 JUL11996 982 -IfOEI chef willem spierdijk, 071-5356464, piv -chef rob onderwater, 071.535 Sydney 2000 volgende doel van wereldkampioene Carolijn Brouwer In een olympische klasse drie grote overwinningen boeken en toch niet uitge zonden worden naar de Olympische Spelen. Het is niet zo gek dat Carolijn Brouwer tegenstrijdige ge voelens koestert. VOORHOUT GERT-JAN ONVLEE De Europe-zeilster die de pré- Olympische week in Hyères, de Spa-Regatta en (vorige week) de wereldkampioenschappen in Mallorca op haar naam schreef, laat echter de positieve aspec ten van de zo geslaagde cam pagne prevaleren. „Toen ik an derhalf jaar geleden in de Euro pe overstapte, had ik niet ver wacht dat de resultaten zo snel zouden komen. In zo korte tijd met zo'n ingewikkeld bootje drie van dat soort wedstrijden winnen, dan mag je eigenlijk al leen maar tevreden zijn." Daar komt dan nog bij dat ze het Margriet Matthijsen best gunt dat die Nederland tijdens de olympische zeilwedstrijden in Savannah in de Europe verte genwoordigt. „Margriet is een vriendinnetje van me. Ze zeilt heel goed. Als je, zoals zij, in Hyères zesde en in Medemblik tweede wordt, hoor je op de Spelen en heb je een goede kans op een medaille. Ik had het erger gevonden als ze zich in die wedstrijden niet vooraan had laten zien. Nu heb ik er, on danks dat ik toen twee keer won, wel vrede mee." Matthijsen ontbrak, als alle andere deelneemsters aan de Olympische Spelen, tijdens de wereldkampioenschappen in Mallorca. Maar het is niet alleen daarom dat Brouwer na het be halen van die wereldtitel niet uitgelaten was. „Nadat ik de pré-Olympische Week had ge wonnen, zat ik wel even op een wolk. Het was het eerste grote evenement dat ik als Europe- zeilster won en dat maakte toen wel enorme indruk op me. Wat meer in elk geval dan Spa of nu Mallorca." Het feit dat het 112 vrouwen tellende deelnemersveld op pa pier zwakker was, speelt voor Brouwer bij die mindere bele ving geen rol. Al was het alleen maar omdat de Leidse studente 'Talen en cultuur van Latijns Amerika' er niet van overtuigd is dat het daar in Mallorca alle maal zo veel zwakker was. „Na tuurlijk, er ontbrak een aantal sterke zeilsters. Maar daar staat tegenover dat ik de twee Noor se, de Spaanse, de Nieuw-Zee- landse en de Deense vrouwen die in Mallorca meededen ho ger'aansla dan de zeilsters die uit die landen naar de Olympi sche Spelen zijn uitgezonden. En daarin ben ik niet de enige." Zoals er in binnen- en buiten land ook heel wat deskundigen rondlopen die in Brouwer op dit moment veruit de sterkste Ne derlandse Europe-zeilster zien. Brouwer: „Dat kan. Maar op het moment dat de tickets voor Sa vannah werden uitgedeeld was ik dat nog niet. Bij de kwalifica tiewedstrijden in Medemblik werd ik zeventiende. Daar zat ik nog een eind van de top af." Dat was overigens niet zo op merkelijk. De zeilster die in 1991, 1992 en 1993 in de Laser klasse achtereenvolgens wereld kampioene bij de junioren, Eu ropees en wereldkampioene bij de senioren werd, was op het moment dat over Savannah werd beschikt, immers pas vier maanden in de Europe aan het zeilen. Dat bleek te kort voor een winnende voorbereiding. Brouwer: „Dat kwam omdat ik in 1993 na de Laser voor de 470 had gekozen. Dat is altijd al een droomboot voor me geweest en ik was vast van plan daarin naar de Olympische Spelen te gaan." Dat idee liet zij anderhalf jaar later varen. Niet omdat de kan sen op Savannah er niet waren (met Marja Sleeuwenhoek en later Annemieke Beemster vormde Brouwer een voor uit zending kansrijke combinatie)., Sparta en Alflen na één dag uit elkaar assen/Rotterdam Sparta en Rob Alflen zijn alweer uit elkaar. Sparta zegt bij monde van trainer Henk ten Cate 'diep teleurge steld' te zijn in de houding van de oud-Ajacied, met wie de Rot terdammers maandagavond overeenstemming hadden bereikt over een contract voor één jaar. De breuk ontstond gisteren toen Alflen plotseling om een week bedenktijd vroeg. Hij schermde met belangstelling van een buitenlandse club. Sparta besloot daarop alle banden met de 28-jarige middenvelder, die zich gis teren bij de selectie in het trainingskamp in Drente zou voegen, te verbreken. Oud-turnster klaagt Karoly aan Boekarest De Roemeense oud-tumster Ecaterina Szabo heeft haar vroegere trainers Bela Karoly en Alina Goreac aangeklaagd wegens mishandeling. De viervoudig olympische kampioene van 1984 (drie individuele medailles plus één teammedaille) meldde in een aantal Roemeense kranten dat ze gedurende haar actieve carrière door haar coaches werd geslagen. De Roemeen se turnbond heeft de beschuldigingen afgewezen. Volgens plaatsvervangend secretaris Torna Predatu zijn de beschuldigin gen bedoeld om de voorbereiding van Roemeense turnsters die deelnemen aan de Olympische Spelen in Atlanta te verstoren. Als bewijs daarvoor voerde Predatu aan dat Goreac nooit train- ster is geweest van Szabo, die zelf momenteel als coach werk zaam is. Wereldbeker surfen in Scheveningen den haag De finale om de wereldbeker van het professionele surfcircuit wordt van 18 tot en met 27 oktober in Scheveningen gehouden. De wereldbond van beroepsplankzeilers (PWA) heeft dit besloten. De wedstrijden waren aanvankelijk aan het Duitse Waddeneiland Sylt toegewezen. Het toernooi om de internatio nale tenniskampioenschappen van Scheveningen is de als eer ste geplaatste Argentijn Maria no Zabaleta kwijtgeraakt. Bij de opgooi van de bal om te serve ren zag zijn tegenstander Musa de wereldjeugdkampioen giste ren ineens met een asgrauw ge zicht dubbelgevouwen over het net hangen. Gesloopt door een combinatie van jetlag en griep. Dat was een forse tegenslag voor de organisatie. Om de be langstelling vast te houden, hoopt toernooidirecteur Mar- cella Mesker nu op een vervolg van het Nederlandse succes. Gemakkelijk zal dat niet zijn. Er heeft nog nooit een Nederlan der in de eindstrijd van de Scheveningse Challenger ge staan. Zelfs Jacco Eltingh en Sjeng Schalken reikten niet ver der dan de halve finales. Bij het drietal van de eerste dag, Van Scheppingen, Belgra- ver en Wessels, sloot Martijn Bok aan voor de tweede ronde. De kleine kopman van de Met selaars bestreed met anti-ont stekingstabletten een opspelen de linkerenkelblessure en gunde de meer dan 350 plaatsen bo ven hem uittorende Spanjaard Victor Sendin slechts vier ga mes: 6-3 6-1. Voor John van Lottum (20) en Raemon Sluiter (18), de Jong- Oranjeklanten van Michiel Schapers, was de eerste ronde meteen de laatste. Bespied door een videocamera en twee ijverig noterende coaches op de tribu ne raakte nationaal kampioen Van Lottum tegen de als vierde geplaatste Marco Meneschin- cheri in het begin van de twee de set zijn service en het gevoel voor diepte kwijt: 6-2 3-6 4-6. Sluiter moest het met minder aandacht doen en verloor on danks goed spel in twee sets (4- 6 4-6) van de Braziliaan Lucas Arnold. maar omdat ze in de 470 de lol in het zeilen dreigde te verlie zen. „Ik was er al voor gewaar schuwd door mensen die mij goed kennen. Die zien in mij een zeilster voor een eenmans- boot. In de praktijk bleek dat ook. Als je met z'n tweetjes in een boot zit, moet alles klop pen. In ons geval was dat niet zo. Dat lag trouwens net zo hard aan mij lag als aan de an dere twee. Daarbij komt dan nog dat ik geen zin heb om voor een zestiende plaats naar de Olympische Spelen te gaan. Ik wil in elk geval een kans hebben om eerste te worden. Dat zat er in de 470 niet in, dus heb ik na anderhalfjaar de knoop doorge hakt en de overstap naar de Eu rope gemaakt." Die boot is haar uitstekend bevallen, stelt Brouwer niet on verwacht. Ze is dan ook niet van plan die boot snel voor een an dere in te ruilen. „Ik krijg er met de dag meer zin in, vind zeilen in de Europe steeds leuker wor den. Dat komt door de resulta ten, natuurlijk. Maar ook door de meisjes die Europe zeilen. Dat is internationaal een hele leuke groep. Die sociale kant is in onze sport ook belangrijk. In het zomerseizoen heb je im mers maanden met elkaar te maken en als het dan onderling niet klikt, verdwijnt er een hoop aardigheid." Voorlopig heeft Brouwer dan ook nog een periode van vier jaar in de Europe in de plan ning. Met een rustig na-olym pisch jaar waarin zij wat speling heeft voor haar studie en een stageperiode van drie maanden in Brazilië. Met een daarop vol gende intensieve campagne van zo'n tweeëneenhalf jaar. Het doel: de Olympische Spelen in Sydney. Brouwer, vooruitblik kend: „Dat ik nu Savannah mis, is jammer, maar dat was een in gecalculeerd risico. Ik wist dat het moeilijk zou worden. Maar de Spelen van 2000 wil ik halen. Als ik er tezijnertijd in Sydney niet bij ben, zou de teleurstel lingpas groot zijn." Carolijn Brouwer: „In zo korte tijd met zo'n ingewikkeld bootje drie van dit soort wedstrijden winnen, dan mag je eigenlijk alleen maar tevreden zijn." foto hielco kuipers De regionale inbreng bij het A- toemooi van Roomburg is niet groot, maar bij de loting lukte het gisteravond niettemin om een 'derby' uit de champagne- koeler te toveren. Kees Jan Schuilenburg treft vanavond (18.00 uur) Marco van Trigt in de eerste ronde van het hoofd toernooi. Eerder op de dag zijn andere regionale helden al de baan op geweest voor het sterk bezette vier-sterrenevenement. Mark Fleischeuer werd gekoppeld aan Paul Dogger, Mare Brand aan Christian Feenstra. Geen pretti ge loting voor de twee Unicum- mers. Dogger is weliswaar niet meer de veelbelovende prof van weleer, maar kan een potje bre ken in het vier-sterrentoernooi. En de 'schaaktennisser' Feen stra is misschien ook aan het af bouwen, maar is nog altijd een voormalige nationale kampioen en heeft een spelletje dat veel tegenstanders niet ligt. Brands week aan de Kanaal- weg is echter al lang geslaagd. De 21-jarige Boskoper zorgde in de kwalificaties gistermiddag voor een verrassing. Hij versloeg de 59 plaatsen hoger gerang schikte Sten van Beurden (Brand is op de nationale rang lijst 162, Van Beurden 103) in een grillige wedstrijd. Nadat Van Beurden de eerste reeks met 6-3 had gewonnen, moest de tweede in een tiebreak wor den beslist. Op 5-5 in de barra ge waren de spelers het oneens over een bal van Van Beurden die door Brand uit werd gege ven. Omdat de sportieve Am sterdammer niet op zijn strepen ging staan en geen let vroeg, werd het 6-5 en vervolgens 7-5 voor Brand. De linkshander, spelend voor Unicum, stoomde meteen door naar een 3-0 voorsprong in de beslissende set en Van Beurden was aangeslagen. Maar het CIRCUIT IN CIJFERS Open Leidse, A-kwalificatie mannen, kwartfinale (winnaar naar hoofdtoernooi) Brand - Van Beurden 3-6, 7-6, 6-4 A-kwa- lificatie, vrouwen tweede ronde (winnaars naar hoofdtoernooi). Noorlander - Groen- leer 6-0, 6-0, Maas - Boers 6-2, 6-2. HEB1: T. Thomas - Van Overbeeke 6-0, 7- 5, Egberink - Van Schie 6-3, 6-1, K.J.Schuilenburg - Van de Sman 3-6, 6-1 6-4, Marzola - Manuputty 6-1. 6-3 HEB2: Van Groeningen - Van Velzen 6-1, 6-0, Jonkman - Van Heek 6-0, 6-1. HEC1: Vas- quez - Van Delft 6-0, 6-2, Koppelle - De Ligt 6-4, 4-6, 6-1, Bolten - Boere 6-3, 4-6, 7-6, De Rooij - S. van de Voort 6-4, 7-5 HEC2: Van Houwelingen - M van Leeuwen 6-1, 6-3, Parsons - Bos 6.-0. 6-2. Boere - Doove 6-2, 6-4, Verdegaal - Van Eesteren 6-1.6-2 DEB1: H Boers - Piet 6-0. 6-3 DEB2: Sterk - Visser 6-0, 6-0, Patiwael - Kaste lein 7-6, 6-2. DEC1: Chrispijn - Geurts 6- 4, 6-3, Van Duinen - Wachters 6-1, 2-6, 7- 6, T. Jonkman - Vermeulen. DEC2. Smit - Vogel 6-4, 6-1, Smits - K. Boers wo. Casino Noordwijk HEB: Busker - F. Liefbroer 7-6, 6-7, 7-5, Van Hal - Van der Laar 7-6, 7-6. HEC: Broekhof - Swinkels 6-2, 6-1 Alkemade HEC: Minnema - Serlie 6-2, 7-5, Schrama blonde servicekanon van Arnol- duspark kwam terug en won in korte tijd vier games op rij: 4-3. Brand leek even uitgeblust, maar opnieuw keerde de partij om. De laatste drie spellen wa ren voor de Unicummer. De winnaar klaagde over een onwillige triceps die hem parten speelde. „Bij vlagen in de twee de set kon ik wel janken van de pijn", aldus Brand na afloop. „Maar ik ben erdoor en daar ging het om." Brand - een voormalige atleet die vier jaar geleden nog de D- status had - is de enige speler uit de regio die overleefde in de voorrondes. Naast hem, op baan 2, sneuvelde gistermiddag zijn clubgenote Heddy Boers. Tegen Freekje Maas kwam de Hazerswoudse er niet aan te pas: 6-2, 6-2. Marjet Groenleer, ook al Unicum, trok het zoals verwacht niet tegen Seda Noor lander: 0-6 0-6. Noorlander is als qualifier in het hoofdschema als eerste ge plaatst. Dat lijkt vreemd, maar ze is de nummer zes van Neder land en vergat alleen op tijd om een 'wild card' voor het hoofd toernooi te vragen, zodat ze voorrondes moest spelen. Haar beoogde opponente in de finale Hanneke Ketelaars krijgt mor gen in de eerste ronde te maken met Carlijn Buis, die een wild card kreeg. Jolanda Mens speelt morgen tegen Floor Vioen. Dat het B-toemooi van Roomburg altijd van hoog ni veau is, merkten gisteren enige Leidse routiniers. Jack Ma nuputty verloor dik van de ook in het A-schema spelende Mar zola (6-1, 6-3). Bob van Over beeke ging er in twee sets af te gen Tom Thomas (6-0, 7-5) die in A vandaag de als eerste ge plaatste Marcel Reuter treft. Gertjan Egberink hield de regio nale eer hoog en dat mocht ook wel tegen Harald van Schie: 6-3, 6-1. DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071- 5356461 (Wirn van Duivenbo- de) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schrijf naar Post bus 54,2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-5321921. In de Bollenstreek start Wim de Mol samen met Louis Duykers een kee- persschool voor junioren. Op 16 augustus is de eerste training bij voetbalvereniging Valken '68. Voor inlichtingen bel 071- 4014189 Wielrenner Tom de Jong (Oude Wetering) komt in vorm. Zowel in Bergschenhoek als Roden behaalde hij de vier de plaats Verschillende Belgi sche gemeenten hengelen in 2002 naar een Tour de France start. Hans van Schaik volgt de situatie met argusogen. Den Bosch ziet wel wat in een Touretappe. Peter van Pete- gem en Bart Voskamp hebben hun contract verlengd bij TVM. Ivan Gotti verruilt Gewiss voor Saeco, de ploeg van Mario Ci- pollini Als Jeroen Blijlevens naar Atlanta gaat, wil hij daags na de wegwedstrijd terug naar Nederland om op zaterdag 3 augustus in Pijnacker te kunnen rijden De Zeeuwse zaterdag hoofdklasser Hoek wil de Bol lenstreekclubs in komende voetbalseizoen op een goede manier ontvangen. Het sport complex wordt geheel gereno veerd en er komen 200 zitplaat sen bij De landelijke veldkorf- balcompetitie begint in het weekeind van 31 augustus en 1 september Flinke uitbreiding voor de vrouwenafdeling van voetbalvereniging De Sleutels. De club van de nieuwe trainer Wilfried van der Vorst krijgt er spelers van GDA (6), Oliveo (2) en Wassenaar (2) bij De tegen standers van zaalvoetbalvereni ging Bax (Voorhout) zijn be kend. De eerste divisie A bestaat verder uit AORC, Bulldog, HE Kras, Hovocubo, JSB, Kawin, Koos Alberts, Mallon, De Stal, .Simeko Mc Donald's, De Vis- scher en Gat van Nederland Stompwijk krijgt op maandag 22 juli het Zuidhollands kam pioenschap kortebaandraverij. Er is ruim 10.000 gulden aan prijzen. Het is al de 87ste maal dat de paarden naar Stompwijk komen. Voorschoten is een week later aan de beurt Voet QANT; balvereniging Quick Den Ha heeft het lidmaatschap van Hans Apontoweil (ex- LensiilJ vveigerd. Trainer Wijnand Bi ker had de speler gevraagd overschrijving te vragen, ma de ballotage-commissie bep t' de anders De kwalificaties sche strijden shorttrack worden ii hou' maart 1997 in Den Haaggeo 'n ganiseerd «Tafeltennisverei: "°r^ ging Docos heeft in Ferry Ve n8e gen (voorzitter), Ina Breman tio61 (secretaris) en Jacq van Veer !est.e (penningmeester) een nieuw dagelijks bestuur In het wa25 v( einde van 31 augustus en 1$ i208' tember wordt op de Kaag'bijEzwr sociëteit de Super Kaag Cup timisten gezeild Quick Boy or8' oefent op dinsdag 30 augusti 51U'S tegen eredivisieclub RodaJC FC Den Bosch komt op zatei dag 3 augustus naar Rijnsbw ct'etl Boys en RCL krijgt op zaterdi 10 augustus Telstar op bezot Dick Barnhoorn blijft nogdri jaar aan als voorzitter van vo balclub De Sleutels. Barnhoc nam dit besluit omdat de lec van de club geen goede opvc ger konden vinden. De weds den van De Sleutels om dep oant Boot Bokaal worden op doo: weekse dagen in septemberi en d speeld Nogmaals een opro ersce aan de regionale voetbalclut rassa Wij ontvangen graag uw oe: je sq programma De regionalev solen de Idasse D in West 1 bestaat ïlper BSM (Bloemendaal), Concoi otel (Hillegom), DIO, DIOS (Nieu erga; Vennep), DSOV, HBC, Hille- jd et gom, Hoofddorp, NAS.TTYB eling Unites en Van Nispen (DeZi anhi Aad Koren (UVS), Mark Wo (ADO Den Haag), en Wim Schaap (Tonegido) zijn de tn 'oi ners tijdens het jetigdvoetbal lebbe kamp van de KNVB afdeling Leiden, dat van 29 juli toten met 2 augustus wordt gehou ptrec In de laatste week van juli ee staan twee regionale wielen: n strijden op de kalender: Noo aal, wijk (24 juli) en Rijnsburg (3; jimti juli) Volleybalclub NOVO ntsp; houdt het aanstaande weeke ad i: de een groot Beachvolleybal aard toernooi op het strand van Noordwijk ter hoogte van de Koningin Astrid Boulevard.! toernooi maakt deel uit vanl Corona Circuit Bij de eer; gende oefenstages van het derlands elftal staan wedstrij den tegen Quick Boys en SIC1 de kalender hee Niei ee T< loi in mi Herman van Marwijk van ten nisclub Zuid West is gestegen naar de vierde plaats in de stand van het Leidsch Dagblad tenniscircuit. Van Marwijk haal de met zijn winst tijdens de dis trictskampioenschappen afge lopen zondag acht punten bin nen. Met de vijf punten van een week daarvoor (finaleplaats bij Forescate) heeft de Leidenaar nu 13 punten in de D-categorie. In de B-klasse deed Jan Willem Lugthart goede zaken. De Kat- wijker staat dankzij zijn dis- trictstitel nu derde op de rang lijst. In C maakte Remco van Oosten een sprong in het klas sement. De speler van Hillegom bezet nu de gedeelde vierde plaats. Stand: heb: 1. Jasper de Regt (Dekker) 18, 2. Jeroen Boogmans (Zee en Duin) 16, 3. jan-Willem Lugthart (Zee en Duin) 11. 4. Jeroen Vink (Hillegom). Sander Geerlings (Zee en Duin), Martijn Zand vliet (Zee en Duin) 8, 7. Willem Visser (Hillegom), Marco Visser (Unicum), Menno Seriier (Merenvvijk) 7, 10. Mar co Marzolla (Wateringen) 6, 11. Gertjan Egberink (Unicum) 5. deb: 1. Marieke Bethlehem (Dekker) 19, 2. Heddy Boers (Unicum) 11, 3. Bionda Zonderop (Merenwijk) 10, 4. Ingrid van der Plas (Zee en Duin) 9, 5. Margot van Overloop (Merenwijk) 8, 6. Barba ra van der Gugte'n (Unicum) 7, 7. In grid Kruit (Dekker), Nelleke Weyer- mans (Leidse Hout) 6, 9. Carmen Dels- asso (Munnik), Marjet Groenleer (Uni cum) 4, 11. Irma van Seeters (Meren wijk), Charlotte Zandbergen (Leimoni- as), Femke de Boer (ZTC), Natasha van Schaik (Forescate) 3 hec: 1. Oswald Mattheussens (Unicum) 16, 2. Torben van der Voorn (Dekker) 14, 3. Gerard Bakker (Dekker) 13,4. Remco van Oos ten (Hillegom), Andre Natzijl (STV) 12, 6 Eric Maassen (Unicum) 11,7. Rutger de Wolf (Unicum) 9. 8. Tim Rusman (Hillegom), Ric Zandvliet (Nieuwe Sloot), Tim de Roov (Nieuw Vennep) 8, 11. Eric Warmerdam (Hillegom) 7. dec: 1. Monique van Ark (Unicum) 20, 2. Carola Veerkamp (Unicum) 13, 3. Maaike Spoor (Hillegom) 12. 4. Lizzy van Ruiten (Alkemade) 11, 5. Esther Kulk (Nieuw Vennep) 8, 6. Rieneke Bavelaar (Munnik) 4, 10. Krista Wil brink (STV), Nicole Visser (Leidse Hout), Sandra Draulans (OLTC) 3. hed: 1. Norbert Oosterhout (Nieuwe Sloot) 19, 2. Patrick Pracht (Munnik) 15, 3. Nick van der Kaay (Botesa) 14, 4. laak Herman van Marwijk (Zuid We?. 5. Thijs Fleuren (OLTC), Martij: Tol (Hillegom) 12, 7. Niels Hanx f2 (TEAN) 11. 8. Patrick Scheur* oon (Huis ter Duin), Jaap Vriend (Hat |;p»s Donald van Veen (Zuid Wesi) IC b Bob van de Wijngaard (MerenAinete 12. Richard van RJtijn (Roomb. ners Daan Spoelstra (Merenwijk), M. (one kuil (OLTC), P. I^ngmuur (KLÏÏ n ded: 1. Mariëtte van den Berg [11 gom) 22, 2. Terry Noorlander (01 Leonie Mekel (Forescate) 10, 4. Fr lenz Hoff (Unicum), Laura Zirkzee fi West), Jackie Tromp (Hillegom)! Annemarie Genzer (Hillegom), Is Calor (Thor/Kieviten), Margreel der Plas (Hillegom) 7, 10. Marleen der Voort (Artesia), Joanna Nab (Thor/Kieviten) 6. hdc1 35+: 1. lan Johnson (Foresc IDc Jan Mens (Forescate) 14, 3. Gen Onvlee (Rijnkanters) 13,4. Ronald: itian' dorp (Unicum) 9, 5. John Manup (STV) 8, 6. Arie Wesseling (TEAN) van der Meer (Alkemade) 7, 8. j1)0' Logger (Unicum), Fred Sieval (Me ilaat! wijk), Ton Seriier (Merenwijk) 6.K [mer 35+: 1. Nicolette Hemminga (Las 'i:nf 2. Janny den Hollander (KLTV). Huisman (Lisse) 7. 4. Thea van k'o ren (Merenwijk), Ger Seriier (Me Ie hi wijk), Joke Smith (Artesia), Els i nonj (Casino) 6. 8. Hannie Boskamp lö p hout), Siny Evers (Oosthout). Inek Ormondt (Merenwijk), Maja Veits oesp (Lisse) 5. hdc2 35+: 1. Nico Hui iama (ZTC), Kees van Velzen (ZTC), K roor2 Paasman (Alkemade), Herman Ruiten (Alkemade), Guus Osters(S 11 B. Eikens (STV) 5, 7. Jan van Duive Ié A( de (Unicum), Johan van Duyn (1 ;peje cum), John Hutchins (Oud We naar), Frans Vennix (Oud Wassen! M. Bleijswijk (SW), N. van Kesce 'et (SW) 4. ddc2 35+: 1. Karin Tel) ïuut (Artesia), Anita Vermeulen (Ane Corrie Bank (Hoogmade), An del 5 (Hoogmade) 5, 5. Hanny Bakkerll F1- cum), Annemiek Veerkamp (Unie; üntst Joke Goedhart (Dekker). Corrie U ^rei ver (Dekker) 4. hdd1 35+: 1. mi nnh Vroegh (SW), Ad Kaandorp (SW). van Zeist (ZTC) 16,4. Gerard Bieze J. Holten (KLTV), Thea Nederpelt (Hillegom), Rooy (Hillegom), Willy van de (Merenwijk). Wilma van Slee wijk), Olga ee (TEAN) 6, 10. Yvonne Kamerling Marjon de Groot (Zuid van der Werf (Zuid West), TooijL Marwijk (Artesia), Edith van Ren«J<ian/ (Artesia), Jannie Goudsmit Andree van der Hoeven ^5pol,So, Rabobank L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE Sassenheim Warmond Zoctcrmccr kwestie u0/} kwaliteif Kamsteeg

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 20