Personeel Personeel Personeel Personeel Personet KI Hubèr Cieba Kantoor Projektmeubelen Deltafix verpleeghulpen <m/V) deWSbërt VERPLEEGKUNDIGE Verkoper tempo-team uitzendbureau Montage Secretaresse Belangenbehartiging m/v Deltafix international b.v. medewerker technische dienst (m/v) dëWilbert *£bv TECHNISCH MEDEWERKER WIJKTEAM ZATERDAG 13 JULI 1996 M "De Wilbert", een verpleeghuis en reactiveringscentrum f voor 110 somatische- en 120 psychogeriatrische bewoners, zoekt op korte termijn enkele Bij ons bestaat de mogelijkheid om volgens rooster 40 of 32 uur te werken. Uw takenpakket omvat onder andere: dagelijkse zorg voor de bewoners zoals wassen, kleden, helpen bij het eten en drinken huishoudelijke taken op de verpleegafdeling begeleiden van bewoners bij ontspanningsactiviteiten deelnemen aan overlegsituaties. Wij denken hierbij aan iemand die: goede contactuele eigenschappen bezit kan samenwerken in teamverband. Ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (071) 406 15 00, aan wie u tevens binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK Hervormde Ouderenzorg Katwijk aan Zee De Hervormde Stichting Ouderenzorg te Katwijk exploiteert o.a. het verzorgingscentrum Duinrand, Nolensstraat 2. 2221 CE Katwijk aan Zee. gediplomeerd verpleegkundige bent; wilt samenwerken; warme belangstelling hebt voor de oudere medemens; een collegiale instelling hebt; met inzet .wilt werken; een positieve protestants christelijke levensovertuiging hebt; bij voorkeur niet ouder bent dan 24 jaar bieden wij'; een baan als teamleider; zeer afwisselend werk; een prettige werksfeer; wettelijke arbeidsvoorwaarden Welkom! Inlichtingen: de heer J. Passchier, zorg manager, telefoon 071-4024041 Meer dan 45 jaar actief in de kantoormeubelbranche. Hoofdkantoor te Leiderdorp met vestigingen in Leiderdorp, Roosendaal, Duiven en Best, totaal 5000 m2 showroom, zoekt voor haar Hoofdkantoor te Leiderdorp, Rietschans 67: leeftijd 30-35 jaar, min. MBO niveau, .assertief, .dynamisch, resultaatgericht, .zelfstandig .representatief, actiegericht, •doorzettersmentaliteit, .flexibel, .verkoopervaring binnen/buitendienst noodzakelijk i.v.m. acquiserend optreden, woonachtig regio Leiden, .in het bezit van een auto Functie: Verkoopadviseur binnen- en buitendienst Indiensttreding per direct Wij verzoeken uw sollicitatie binnen 7 dagen, voorzien van CV en pasfoto te zenden naar: Holdingmij. Stoltenhoff Groep N.V. Postbus 1450 4700 BN Roosendaal, t.a.v. de heer P.H.Stoltenhoff Projectleiders m/v ruimtelijke inrichting, procestechniek installaties Werkt voor overheid en bedrijfsleven Betrokken bij studies, plannen en projecten, die de kwaliteit van woon-, werk- en leefomgeving verbeteren. Staat voor advies, ontwerp, uitvoering en exploitatie. In het kader van onze intensieve betrokkenheid bij de ontwikkeling van diverse (Vinex)bouwlocaties in de Randstad (Noord-Holland, Zuid-Holland ep Utrecht), alsmede bij de ontwikkeling van vele grote en kleine infrastructuur projecten, zoeken wij op korte termijn projectleiders m/v voor de versterking van ons team. Standplaats Alkmaar, Waddinxveen, Spijkenisse of Houten. Functie-inhoud De werkzaamheden hebben betrekking op voorbereiding en uitvoering van projecten. Het accent ligt hierbij op inrichtingsprojecten voor zowel stedelijk als landelijk gebied. Meer specifiek houdt dit in: (doen) uitvoeren van hoofdzakelijk civiel- en cultuurtechnische projecten (bestekken, plannen, kostenramingen, overleg, realisatie, bewaking en kwaliteitszorg); onderhouden, vernieuwen en leggen van contacten voor activiteiten met een opdrachtwervend karakter. Functie-eisen HTS Civiele Techniek, HBCS of gelijkwaardige opleiding; enkele jaren tot ruime ervaring; goede kennis van automatisering; zelfstandig kunnen functioneren; goede communicatieve vaardigheden; projectmedewerkers kunnen leiden en motiveren; woonachtig in of bereid zijn te verhuizen naar de omgeving van de standplaats. Inlichtingen Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer ir. J. Helder, vestigingsdirecteur Grontmij Noord-Holland (telefoon (072) 51187 83), de heer ir. P.JA. Oortwijn, vestigingsdirecteur Grontmij Zuid-Holland (telefoon (0182) 62 5500) of de heer ir. T.F.M.S. van Keulen, vestigingsdirecteur Grontmij Utrecht (telefoon (030) 634 47 00). Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van gewenste standplaats, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na publicatie richten aan: Grontmij Personeel Organisatie t.a.v. de heer D.T. van der Meer Postbus 119 3990 DC Houten Grontmij KANTOOR Typist m/v voor een accountantsbureau in Leiden. U werkt op de afdeling Belastingen voor 25 uur per week, verdeeld over 5 ochtenden. Hiervoor hebt u goede kennis van Word. Uw typesnelheid is goed en u kunt zeer accuraat werken. Deze baan is per augustus voor langere tijd en uw leeftijd is onbelangrijk. Informatie: (071) 5 14 41 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Secretarieel medewerker m/v voor een bedrijf in Leiden. Je werkt op een kleine afde ling waar je de post verzorgt, klanten ontvangt en lichte boekhoudkundige werkzaamheden verricht. Hiervoor heb je een administratieve opleiding, daarnaast is je Engels en Duits in woord en geschrift goed. Deze baan van 30 uur per week is voor langere tijd. Leeftijd: tot 22 jaar. Informatie: (071) 51441 46, Elsbeth van der Linden Leiden, Stationsplein 212 Medewerker logistiek m/v voor de afdeling Planning en Shipping van een handels bedrijf in de levensmiddelensector.Tot uw werkzaam heden behoren o.a. het verwerken van (scheepvaart- )dokumenten en het onderhouden van contacten met vervoerders en andere relaties. Daarnaast hebt u andere organisatorische taken. Hiervoor hebt u een HBO-opleiding en beheerst u de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Leeftijd: tot ca. 27 jaar. Informatie: (071)514 41 46, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 zoekt op zeer korte termijn een loodgieter die ons enthousiaste team komt versterken. Leeftijd 23 jaar en in bezit van rijbewijs. Voor informatie of sollicitaties bel naar J. Hubèr, 071-5145423 Het bedrijf de Westelijke Land- en Tuinbouworganisatie WLTO behartigt de belangen van 21 duizend agrarische ondernemers in West-Nederland. De WLTO biedt daarnaast een uitgebreid dienstenpakket aan haar leden op soci aal-economisch, juridisch, planologisch, financieel en vaktechnisch terrein en op het gebied van agrarisch onroerend goed. De WLTO telt 150 mede werkers. Het hoofdkantoor staat in Haarlem. De functie het zelfstandig verrichten van secretariële en ondersteunende werkzaamheden voor een aantal beleidsmedewerkers zoals het verzorgen van de correspondentie postverwerking agendabeheer voorbereiden en verzenden van stukken voor vergaderingen archivering vervangen van col lega-secretaresses en inspringen bij calamiteiten de standplaats is Haarlem. De kandidaat heeft een MEAO-opleiding of een opleiding op gelijkwaardig niveau aangevuld met een secretaresse opleiding heeft enige ervaring opge daan als secretaresse heeft ervaring in het werken met tekstverwerking WP51 is in staat snel en accuraat te werken is stressbestendig beschikt over organisatorische kwaliteiten beschikt over een flexibele werkhouding heeft affiniteit met de agrarische sector. De WLTO biedt een zelfstandige functie binnen een enthousiast team van medewerkers een bij de zwaarte van de functie piassend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen na verschijning van deze adver tentie schriftelijk reageren bij de WLTO. t.a.v. afdeling P&O, Postbus 649. 2003 RP Haarlem, onder vermelding van 'sollicitatie secretaresse Belangenbehartiging'. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M.P.J. Blom-Boom, coördinerend secretaresse, telefoon 023 5162310. Deltafix is een handelsonderneming die zich richt op de doe-het-zelf branche. Wij verkopen bevestigings-, klein ijzerwaren- materialen, tapes enz. Voor assistentie aan onze uit 5 man bestaan de buitendienst zoeken wij op korte termijn een junior vertegenwoordiger m/v Voor het inrichten/onderhouden en verkopen van ons assortiment bij de D HZ-winkels en bouw markten in West Nederland, Onze verlangens: U hebt MDS/MEAO/CE, in bezit van rijbewijs B en bent woonachtig in regio Haarlem/Leiden/ Amsterdam. Uw leeftijd is 21-23 jaar en u heeft affiniteit met technische DHZ-artiketen. Met een goede tot heeft u bij ons een streepje voor. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een jong sterkgroeiend dynamisch bedrijf, een goede beloning en even tuele mogelijkheden tot doorgroeien naar een Uw sollicitatiebrief richten aan de directie van Postbus 3216, 2301 DE Leiden Telefoon 071 -522 39 00 Drukkerij Bakker vraagt direkt all round offsetdrukker voor GTO Pastoor Onelplein 22 2371 EZ Roelofarendsveen Tel.: 071-3314523 Privé: 071-3313890 Novo Nordisk Farma B.V. is een farmaceutische medico-marketing organisati zich richt op de gebieden Diabetes, Hormoonsubstitutie, Hemofilie, Groeistooi en Epilepsie. Novo Nordisk is gevestigd in Alphen aan den Rijn in een modem kantoorgebouw, voorzien van alle faciliteiten en kenmerkt zich door betrokken medewerkers en een goede werksfeer. Wij zijn op zoek naar: Twee enthousiaste full-time secretaresses f voor de afdeling Sales Marketing. M/V) Nj Functie-omschrijving: U zult het eerste aanspreekpunt zijn voor meerdere medewerkers, waaronder buitendienstmedewerkers. Uw werkzaamheden omvatten ondermeer het verzt de correspondentie en rapporten, het notuleren van vergaderingen (evt. op lokai agendabeheer, telefoonbehandeling, het bieden van ondersteuning t.a.v. projet congressen en seminars. U werkt in een team van vier secretaresses. Aan één van hen zult u verantwt afleggen. Profiel: U bent enthousiast, spontaan en actief, betrokken bij uw collega's en werkzaani u heeft een praktische instelling en u kunt zowel zelfstandig als in teamverbani functioneren. Functie-eisen: Naast een HAVO-opleidingsniveau bent u in het bezit van een secretaressediploma (Schoevers, MEAO-secretarieel) en u heeft reeds enige relevante werkervaring opgedaan. U beschikt over een goede beheersing van i Nederlandse- en Engelse taal en heeft minimaal ervaring met WP for Windt en/of Word. Novo Nordisk Farma B.V. is het makkelijkst te bereiken met eigen vervoer, maar uiteraard ook met openbaar vervoer. Reacties: Bent u geïnteresseerd in deze functie en denkt u aan de gestelde functie-eisen te kunnen voldoen, richt dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen aan: Novo Nordisk Farma B.V. T.a.v. Mevrouw F. M. Niekerk, Human Resource Manager, Flemingweg 18, Postbus 443,2400 AK ALPHEN AAN DEN RIJN Voor telefonische informatie zijn wij te bereiken op: 0172-449494. M "De Wilbert", een verpleeghuis en reactiveringscentrum f voor 110 somatische- en 120 psychogeriatrische bew< zoekt op korte termijn een In deze zelfstandige functie ressorteert u rechtstreeks onder het hoofd Technische Dienst. De Technische Dienst bestaat momenteel uit 4 medewerkers. Functie-omschrij ving: verrichten van werkzaamheden aan werktuigbouwkundige installatie diverse laswerkzaamheden alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden. Functie-eisen: een diploma LTS C-niveau, richting werktuigbouwkunde met kennis electrotechniek een lasdiploma autogeenlassen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken goede contactuele vaardigheden bereid zijn tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten vanwege bereikbaarheidsdiensten dient u binnen een straal van 5 kn het verpleeghuis te wonen. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform de CAO-Ziekenhuiswei Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer F.C.M. van Leeuwen, hoofd Technische Dienst, telefoon (071) 406 15 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen dit blad richten aan de heer drs. H. van Mierlo, algemeen directeur. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK KATWIJKSCHE BOUWVEREENIG De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een: een MTS-er met de capaciteiten om door te groeien. De Katwijksche Bouwvereeniging Het bedrijf heeft in totaal 4300 verhuureenheden in Katwijk en Valkenburgen daarmee de grootste dienstverlener op het gebied van volkshuisvesting in dei en Bollenstreek. De Katwijksche Bouwvereeniging wil beter inspelen (en liefst vooruitlopen) op wensen en behoeften van haar huidige en toekomstige klanten. De functie Het klachtenonderhoud staat centraal in deze functie. De bewoners bellen tussen 8.00 en 9.00 uur met de technisch medewerker ov klachten. Door het stellen van de juiste vragen weet de technisch medewerke' goede analyse van de klacht te maken en als hij niet zeker is van zijn zaak gaa! naar de woning toe om de klacht te bekijken. In de meeste gevallen zal de klai worden verholpen door onze onderhoudsdienst AllVak. Het kan ook zo zijn ck technische medewerker ter plekke zelf de klacht oplost. De technisch medewerker is er verantwoordelijk voor dat de klacht binnen de daarvoor gestelde tijd wordt opgelost en controleert op kwaliteit en kosten. Hi ook bepalen of de kosten voor rekening van de huurder of verhuurder zijn eru moet hij in sommige gevallen stevig in de schoenen staan. Naast de behandeling van het dagelijkse klachtenonderhoud verwachten wij a de technisch medewerker dat hij gegevens signaleert ten behoeve van de meerjarenplanning, begroting, kwartaalrapportage en hier tijdig op inspeelt. De functie-eisen zijn: MTS-niveau breed technisch inzichten „handig" zijn communicatief, overtuigingskracht, klantvriendelijk leeftijd tot 30 jaar. Interesse? oraties en ook de bijvoorbeeld een rei De functie is ingedeeld volgens de CAO voor woningcorpi secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld, zoals studiekosten en gunstige spaarregelingen. Wij streven naar een evenredige samenstelling van ons personeelsbestand end verzoeken wij allochtonen met nadruk om te solliciteren. Katwijksche Bouwvereeniging t.a.v. de afdeling personeelszaken Ambachtsweg 17, 2222 AH KATWIJK 071 - 4020241

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 30