Sjeng Schalken blijft lachen Triatlete verrast met titel tijdrit Rijpwetering: Grand Slam voor de Leidse veteranen Knetemann puzzelt verder Vink moet zweten Sport Seles vroeg naar huis Leidsch Dagblad Tennis Circuit'Qg 25 Grun naar Reggiana REGGio emilia De Belgische verdediger Georges Grun gaat van Anderlecht naar de Italiaanse club Reggiana, dat naar de Serie A is gepromoveerd. De 34-jarige aanvoerder van het nationale elf tal had nog een contract voor een jaar, maar de Belgische club vroeg geen transfersom. Grun speelde eerder al vier jaar voor Parma in Italië, van 1990 tot 1994. Bij Reggiana tekende hij voor een jaar. Lupescu naar Mönchengladbach mönchengladbach De Roemeense international Ion Lupescu verruilt de Duitse club Leverkusen voor Borussia Mönchenglad bach. De voetballer tekende een contract voor twee seizoenen. Met de transfer is een bedrag van 1,4 miljoen gulden gemoeid. De Bruyn naar Volendam volendam Aanvaller Aschwin de Bruyn speelt de komende twee seizoenen voor Volendam. De 24-jarige Amstelvener is afkom stig van de Amsterdamse hoofdklasser AFC. De Volendamse club probeerde De Bruyn vorig jaar ook al aan te trekken. De partijen konden toen niet tot overeenstemming komen. NEC en Utrecht vrijgesproken zeist» De tuchtcommissie van de voetbalbond (KNVB) heeft FC Utrecht en NEC vrijgesproken van het betalen van een boete wegens wangedrag van de supporters. Beide clubs waren verant woordelijk gesteld voor het gedrag van de aanhang tijdens de wedstrijden tegen respectievelijk FC Twente en Cambuur. Vol gens de tuchtcommissie hebben Utrecht en NEC er echter alles aan gedaan om de ongeregeldheden te voorkomen. Trainer Gert-Jan Verbeek van Heerenveen moet 500 gulden betalen om dat hij in de wedstrijd van zijn club tegen Quick Boys de grens rechter bedreigde. Etiquette strak op Wimbledon londen De Jensens Brothers willen op Wimbledon dubbelen in het shirt van het Engels voetbalelftal met het embleem van de Three Lions, de drie leeuwen. Het verzoek van de Amerikanen is vooralsnog niet ingewilligd. Luke en Murphy Jensen speelden voor Wimbledon twee demonstraties in het voetbalshirt en wer den onthaald op veel bijval. Het shirt is wit, het embleem blauw, waarmee het shirt volgens de broers voldoet aan de etiquette op Wimbledon. „Er schijnt in Engeland nog een of ander voetbal- toernooitje te zijn", reageerde toernooileider Alan Mills het ge voel voor understatement. „De Jensens maken een leuk gebaar, maar wij kunnen de regels niet aanpassen. Het shirt heeft teveel blauw. Wit is het voorschrift. Rios naar Grolsch Open Amsterdam Marcelo Rios verdedigt zijn titel in de Grolsch Open, het tennistoernooi dat tijdens de Olympische Spelen in Amster dam wordt gehouden. De Chileense nummer tien van de wereld versloeg vorig jaar Jan Siemerink in de eindstrijd. De Rijsnburger is niet van de partij in Amsterdam. Hij doet mee aan het olym pisch toernooi in Atlanta net als Paul Haarhuis en Jacco Eltingh. Richard Krajicek verschijnt evenmin op het gravel van het Am- stelpark. Hij bereidt zich in die week voor op het hardcourttoer- nooi van Los Angeles. De Nederlandse inbreng komt van Sjeng Schalken. Verder komt er een hele reeks Spaanse gravelbijters naar Amsterdam: Mantil la, Alberto Costa, Carlos Costa, Berasategui, Moya, Burillo, Javier Sanchez en Clavet, alsmede de Argentijn Gumy en de Oostenrij ker Schalier. Het prijzengeld bedraagt 500.000 dollar. River Plate tegenstander Juventus buenos aires River Plate is eind dit jaar in Tokyo de tegenstan der van Europees kampioen Juventus in de strijd om de wereld beker. De Argentijnse kampioen veroverde gisteren de Liberta- dores Cup, de voetbalbeker van Zuid-Amerika. River Plate ver sloeg in Buenos Aires de Colombiaanse kampioen America de Cali met 2-0. Aanvaller Crespo was voor ruim 73.000 toeschou wers de belangrijkste man. Hij maakte beide treffers voor de thuisploeg. De eerste wedstrijd in Colombia eindigde in 1-0 voor America de Cali. Na het laatste fluitsignaal stroomden honder den fans van River Plate het veld op om feest met hun spelers te vieren. De Argentijnse club won de Libertadores Cup voor de tweede keer. Tien jaar geleden beleefde River Plate de primeur, ook na een triomf op America de Cali. Als triatlete sjeesde ze op de fiets altijd achter de jongens aan. In tijdritjes zat ze altijd kort achter haar tegenstanders van het mannelijke geslacht. Vorig jaar besloot Willeke van der Weide het op de fiets maar eens tegen haar eigen geslacht op te nemen. Gisteren veroverde de 30-jarige Amsterdamse verras send de Nederlandse titel tijdrij den. Triathlon Van der Weide komt uit de triathlonwereld en stond in Zeeuws-Vlaanderen nu niet di rect als favoriete te boek. De ju ry keek na haar aankomst nog eens extra naar haar tijd. Of het allemaal wel klopte, want haar tussentijd was zo matig. Bij die tijdcontrole bleek echter een foutje gemaakt te zijn, waardoor Van der Weide opgelucht haar kampioenstrui mocht aantrek ken. Het t i ze over van Jet Jongeling, een talentvolle Rijs- wijkse. Die had door de beslom meringen op school de afgelo- In de twee hoogste divisies van de Spaanse voetbalcompetitie mogen komend seizoen slechts drie spelers tegelijk in het veld staan die afkomstig zijn van buiten de Europese Unie. De Spaanse voetbalbond maakte deze nieuwe regel gisteren be kend. Het aantal spelers van binnen de EU dat op het veld staat is ongelimiteerd na het Bosman-arrest. Limburger uitgeschakeld; Schultz en Haarhuis verder op Wimbledon londen gpd Het was maar goed dat Jacco Eltingh hem er nog even op attendeerde voor zijn eerste optreden op het centre-court van Wimbledon. An ders was Sjeng Schalken wellicht de eerste tennisser in de 110-jarige ge schiedenis geworden die vergat een buiging naar de 'Royal Box' te ma ken. De grijze heren van de All Eng land Club hadden het niet overleefd. LONDEN ERIC DE BIE GPD-VERSLAGGEVER Maar gelukkig stootte tegenstander Mi chael Stich hem aan. 'Die kant op', zei de Duitser gisteren tegen de 19-jarige Limbur ger, toen de twee voor het vervolg van hun afgebroken partij het tenniswalhalla bin nenliepen en ze bogen synchroon het hoofd. Eergisteren was de stop halverwege hun route naar de scheidsrechtersstoel niet nodig geweest. Toen zat er immers nie mand van het Britse koningshuis in de aparte loge. Ditmaal had echter een zekere prinses Michaela, een nichtje van de 'Queen', voor een dagje Wimbledon geko- Een dik half uur na de hervatting bij 1-4 in de derde set voor de kampioen van 1991 moest Schalken alweer de kin op de borst leggen. Tegen een ontketende Stich wist hij nog maar twee games te pakken. Eind stand van het stuk in twee bedrijven: 3-6, 6-3,1-6,2-6. Miriam Oremans hoefde niet aan het protocol op de hoofdbaan te worden her innerd. Twee jaar geleden speelde ze er al eens in de eerste ronde tegen Jana Novot- na. Gisteren liep ze aan de zijde van Arantxa Sanchez-Vicario het heilige gras op. De Brabantse hield de Spaanse aardig bij, maar verloor mede door concentratie verlies aan het begin van de tweede set ('Engeland had net gescoord en het pu bliek werd even onrustig') de partij: 5-7, 3- 6. Het waren kleine tegenvallers voor het Nederlandse kamp, dat eerder op de dag de overwinningen van Paul Haarhuis en Brenda Schultz-McCarthy had gevierd. Haarhuis bereikte voor het eerst sinds zes jaar de derde ronde door Nicolas Pereira uit Venezuela met 6-2, 7-6 (5), 7-6 (1) te verslaan. Schultz vernederde de Ameri kaanse Jolene Watanabe: 6-3,6-0. Goed gevoel Ondanks de afstraffing 'na rust' stapte Schalken met een goed gevoel van de baan. Het was hem allemaal meegevallen, dat spelen op het zo beroemde centre- court. En hoewel hij woensdag nog maar weinig aan het woord kwam, had hij niet het idee dat Stich hem de mond had ge snoerd. „Ik vind dat ik Stich toch aardig partij heb gegeven. Alleen was er vandaag weinig tegen hem te beginnen. Hij serveer de ongelooflijk goed, ik kreeg alle returns op mijn voeten", besefte Schalken, die na afloop zijn overwinnaar toch even vroeg of dit nu het niveau van Wimbledonkampioe- nen was. 'Komt in de buurt', had Stich ge antwoord. Met een glimlach nam Schalken afscheid van het heiligdom. Voorlopig, want de kans dat de hertogin van Kent hem daar ook eens ziet spelen, is redelijk groot. De pupil van Henk van Hulst wordt immers gezien als de speler die de toekomst van het Ne derlandse tennis gaat dragen. Naast zijn ta lent spreekt vooral zijn ontwapenende on bevangenheid in zijn voordeel. Vroeger keek hij volgens eigen zeggen tegen top pers op. „Het zijn echter ook mensen. Als ik drie Grand-Slamtoemooien win, zit ik eveneens in de top. Maar ik blijf dat man netje dat graag thuiskomt en daar zijn aardappelen met bloemkool eet." Met die instelling begon Schalken aan zijn tweede Wimbledon en stapte hij brutaal kleedkamer 'Number One' binnen. „Ik geloof dat daar eigenlijk alleen spelers uit de top-50 mogen zitten", lachte de nummer 56 van de wereld. „Maar niemand heeft me weggestuurd." De entourage van het centre-court had hem ook geen knik kende knieën bezorgd. „Nee, zenuwachtig was ik niet. Na de eerste game zat ik hele maal in de partij. Het viel me op dat het publiek toch een flink stuk van de baan zit. Door het aflopende dak zie je de helft van de toeschouwers ook niet. Die koninklijke loge kon ik helemaal niet herkennen", grinnikte Schalken, die niet helemaal te spreken was over het afbreken van de wed strijd op dinsdag. „Vooral het moment was ongelukkig. Bij 1-2 wilde Stich stoppen omdat hij het te glad vond. Daar had ik geen moeite mee, omdat we vanwege de duisternis de partij toch niet konden afmaken. De hoofd- scheidsrechter wilde echter dat we nog een half uurtje doorspeelden. Die discussie duurde een paar minuten en toen moest ik gaan serveren. Ik was natuurlijk uit mijn ritme en verloor meteen mijn opslag beurt." Het was voor Schalken een kleine smet op zijn eerste avontuur in de 'Groene Kathedraal'. n van de andere kant. De Zuid-Afrikaan maak- i de partij tegen Andrea Gaudenzi. foto epa 'Help, de Tsjechen v wereld', klinkt het met een Amerikaans accent door het perscentrum van Wimbledon. Een luid gelach is het gevolg. Bijna gelijktijdig met de uit schakeling van de Franse voet ballers door Tsjechië op het EK, benutte Katarina Studenikova gisteren haar matchpoint tegen Monica Seles. Een leuke samen loop van omstandigheden, hoe wel. Studenikova blijkt bij na vraag de Slowaakse nationaliteit te hebben. Voor de brenger van de 'onheilstijding' zal het waar schijnlijk niets uitmaken. Studenikova, geboren in Bra tislava en de nummer 59 van de wereld, verdiende haar over winning in drie sets (7-5, 5-7, 6- 4) dubbel en dwars. De 23-jari- ge fan van Marco van Basten ('de beste atleet die ik ooit heb gezien') speelde met haar ver maarde tegenstandster en maakte Seles vooral gek met haar slice-backhand. Ooit speelde Seles geen ten nis, maar 'was' ze tennis. De ge boren Joegoslavische leek on aantastbaar, voor haar oppo- nentes tenminste. Niet voor Günther Parche die in Hamburg een mes in haar rug stak. Dat was in 1993. De wond herstelde snel, maar de jaap in haar geest bleef. Seles dacht lange tijd niet aan tennis, werd dikker ('Ik at niet slecht, wel veel') en leerde gitaar spelen. Twee gebeurtenissen brachten haar echter weer op de tennis baan: de ziekte van haar vader (hij lijdt aan prostaatkanker) en het door een Duitse rechtbank op vrije voeten zetten van Par che. Haar antwoord was tennis. Met haar slagen probeerde Se les de ballen weer te doden. Bij haar eerste Grand-Slam- toernooi, de US Open, haalde ze de finale (verlies tegen Graf). Haar tweede - begin dit jaar in Melbourne - won ze en velen verwachtten dat ze weer alles zou opeisen. In Parijs schakelde Jana Novotna haar echter uit en op Wimbledon, het enige van de 'Grote Vier' waar ze nog nooit zegevierde, stond Stude nikova in de weg. pen maanden een trainingsach terstand opgelopen. „Ik zit nu in de proeftverkweek. Dat levert nogal wat spanningen op. Ik had me als doel een plaats bij de eerste drie gesteld. Met brons heb ik in elk geval iets ge wonnen", stelde de uittredende kampioene enigszins tevreden vast. Aan de olympische tijdrit in Atlanta hoeft ze niet te denken. Door de povere rol van de vrou wen op het laatste WK in Co lombia mag de KNWU straks misschien één vrouw op het specialistische onderdeel laten starten. Dat zal dan Yvonne Brunen zijn, de troef van bondscoach Piet Hoekstra in de wegwedstrijd. Brunen Brunen, zaterdag voor de derde keer op rij kampioene op de weg, eindigde woensdag als zes de. „Ze rijdt nog niet constant. Maar met Ingrid Haringa en misschien Elsbeth Vink naast haar in de wegploeg van Atlan ta, is zij de enige die ik voor de tijdrit kan inzetten", meende Hoekstra. rupwetering gertjan v Danny Nelissen in actie bij het NK tijdrijden in Hulst. Hij werd tweede achter Erik Dekker. foto anf 'Buitenlandersregel' in Spanje De Spaanse bond bepaalde dat een club niet begrensd is spelers van buiten de EU te ko pen, als er maar nooit meer dan drie op hetzelfde moment spe len. De regel geldt voor de' hoogste twee divisies. Een af vaardiging van de voetbalclubs had dinsdag voorgesteld het maximum aantal „buitenlan ders" op vier te stellen. Het Bos man-arrest stelt spelers van bin nen de EU gelijk aan voetballers uit eigen land. De olympische puzzel heeft Gerrie Knetemann ook na de Nederlandse kampioenschap pen tijdrijden niet kunnen op lossen. Had-ie ook niet ver wacht, om de doodeenvoudige reden dat Nederlands beste tijd- rijder Erik Breukink verstek liet gaan. Erik Dekker, Danny Nelis sen en Jelle Nijdam, de num mers één, twee en drie, beves tigden gisteren in Hulst wel zijn mening om een ploeg naar At lanta te sturen waarbij het ac cent op de wegwedstrijd en niet op de tijdrit komt te liggen. Dat Erik Dekker de titel voor zich opeiste, verraste Knete mann geenszins. „Die jongen rijdt het hele jaar al goed in tijd ritten. Ik zou willen dal hij die vorm ook eens op de weg de monstreert." Maar een toezeg ging voor de Spelen, wilde de bondscoach daar niet aan ver binden. „Omdat Breukink hier net zo goed kampioen had kun nen worden. Wat niet weg neemt dat Dekker met zijn titel én de derde plaats in het weg- kampioenschap afgelopen weekeinde wel een streepje voorheeft." Dat Knetemann gedwongen wordt een kwaliteitskeus voor de olympische wegwedstrijd te maken, doet hem pijn als lief hebber van de strijd tegen de klok. Maar realist als hij is, weet de bondscoach dat de kans op een medaille in de tijdrit klein is. „Ik noem alleen maar namen als Boardman, Olano, Indurain en Rominger... Ik zeg niet dat we op de weg wel een medaille zullen winnen, maar die kans is wél realistischer. Natuurlijk, is het leuk voor Dekker dat hij kampioen is geworden, maar de tegenstand stelde natuurlijk weinig voor." Knopen De bondscoach hakte gisteren in het Zeeuws-Vlaamse land dan ook geen knopen door. Ei genlijk vindt Knetemann het verantwoord om de olympische ploeg pas na de Tour de France bekend te maken. Het NOC *NSF zit hem echter achter de broek, want die willen uit prak tische overwegingen - accredi tatie en kleding - het liefst nu weten welke wielrenners wor den uitgezonden. Om die reden heeft Knete mann gisteren reeds negen na men naar Papendal gefaxt in de hoop dat André Bolhuis daar voorlopig mee vooruit kan. Zo niet dat heeft in de ogen van de bondscoach het NOC*NSF een probleem. „Als men nu vijf na men wil, kan ik die niet geven. In dat geval worden het er maar drie voor de wegwedstrijd en komt wat mij betreft de verant woording volledig bij NOC*NSF te liggen", voert hij de druk enigszin op. Niet alleen Bolshuis c.s. zitten Knetemann dwars, ook de ploegleiders. Kort voor de Tour blijkt namelijk dat er renners worden thuisgelaten, die de bondscoach op zijn olympisch voorkeurslijstje heeft staan. Dat is een lelijke streep door de re kening, want juist de Tour is in Knetemanns visie de enige ge schikte goede voorbereiding op de Spelen. „Omdat ik dan pas weet welke renners vorm heb ben en welke renners 'uitge woond' zijn. En wat denk je van ongelukken. Kijk maar naar vo rig jaar, met Casartelli. Als Bol huis mij de tijd geeft tot na de Tour, garandeer ik hem de bes te Nederlandse ploeg in Atlan- De acht profs die de moeite hadden genomen zich een uur tje uit de naad te fietsen, waren met olympische ambities naar Hulst gekomen. Om die reden was Jelle Nijdam zeer boos toen hij gisterochtend uit een tele foontje van Cees Priem begreep dat zijn kansen voor Atlanta wa ren verkeken. Toen Knetemann daarvan hoorde, was hij met stomheid geslagen. „Ik weet werkelijk van niks", reageerde hij verbaasd. „Ik heb Priem al leen telefonisch geproken over Hoffman, die mogelijk buiten de Tourploeg valt en dan een probleem heeft met het oog op zijn olympische voorbereiding." Nijdam werd gerustgeseld door de bondscoach. Zijn naam komt wel degelijk voor op het naar Bolhuis gefaxte lijstje. En natuurlijk die van de reeds aan gewezen Hoffman en Van Bon, evenals die van Breukink, Blijle- vens, Van Heeswijk, Dekker en Nelissen. De negende naam is dan een vraagteken: Knaven of Den Bakker. Bij elk open de regio ontvangen de deelne mers voorafgaand aan hun eer ste wedstrijd een presentje als het inschrijfgeld voldaan is. Van een oranje zakkammetje tot een paar schoenveters. Bij TC Rijp wetering wacht de deelnemers een pot augurken van de Ge kroonde Leeuw. „Het is een beetje traditie geworden", aldus wedstrijdleider Piet Wesselman. „Een jaar of acht geleden deed de sponsor die suggestie. Hij tennist hier ook en vond het een leuk idee. Bij het ene toer nooi krijg je dit, 'bij de ander dat. Nu zijn de augurken niet meer weg te denken. Andere toernooien hebben er ook wel eens om gevraagd, maar hij le vert alleen aan groothandels en Rijpwetering is een van de dorpen waar het 35+-tennis we lig tiert. De Rippers zijn altijd ruim vertegenwoordigd in de plusevenementen en gooien vaak hoge ogen. Vandaar ook dat de 35+-top graag naar Rijp wetering komt. Het is een soort Grand Slam-toernooi van de 'veteranen' in het district. De Masters uitgezonderd, heeft Rijpwetering het sterkste deel nemersveld. Vandaar ook mis schien dat tweevoudig B-master Jeroen Boogmans de trainingen verzorgt. Hij doet dat overigens tot 1 juli, omdat hij een vaste betrekking als fysiotherapeut heeft gevonden. Het open toernooi begon in 1982 als een evenement voor D 30+-spelers. Al gauw breidde het uit, totdat vorig jaar er uit eindelijk een Cl toernooi bij kwam. Vorig jaar ook werd de leeftijdsgrens naar 35+ opge trokken, zodat nog steeds pun ten voor de Masters konden worden verdiend. Het kleine clubje, dat op sportpark Hertogspark naast voetbalclub ROAC '79 gelegen is, is niet meer zó klein. Pas ge leden kreeg de club er een vijfde baan bij. Drie daarvan zijn er verlicht. De hardcourt-banen liggen er als een gazonnetje bij. Met dank aan de groundsman. „Want ook hardcourtbanen hebben onderhoud nodig. Ze moeten gezogen worden." „We hebben nu iets van 380 leden", weet Wesselman, die in de toernooileiding wordt geas sisteerd door Jan Feit Zoet, Jac- leiden gertjan v Jasper de Regt, Jeroen Vink en Willem Visser hebben zich gis teren geplaatst voor de kwartfi nale van het Bl-toernooi van Dekker. De Regt klopte Marco Smit (6-3 6-4) en lijkt recht streeks door te lopen naar de fi nale. Daarvoor moet hij wel eerst de hardserverende Willem Visser kloppen bij de laatste acht. Visser hoefde zich niet in te spannen om de kwartfinale te bereiken. Hij kreeg in de eerste ronde een bye en in de tweede een walk over van Robbert-Paul Hartwijk. Jeroen Vink had in de eerste set heel wat te stellen met Sander Geerlings (7-6), maar brak door de gewonnen tie break diens verdere verzet: 6-2. De enige vacante plaats wordt vandaag opgevuld door Eric Boften of Marco Cats. Bolten won van Merenwijker Wouter van Tongeren (7-6 6-3) en krijgt bij winst op Cats te maken met Jeroen Vink. Bij de \Touwen in BI sloegen Carmen Delsasso en Charlotte Zandbergen zich naar de kwart. Delsasso had weinig te stellen met Sonja Korenhoff (6-1 6-1), terwijl Zandbergen opvallend weinig moeite had met Femke de Boer: 6-16-1. Delsasso treft Hanneke Roth- barth, terwijl Zandbergen in Nelleke Weyermans of Anne- miek Wissink een opponente ziet. Eric Maassen maakt als C- speler iridmk in het B2-onder- deel. De jonge Unicummer won gisteren tweemaal. Eerst van Kees Korenhoff (2-6 6-2 6-3), la ter op de dag was hij in op nieuw een driesetter Colin Vrie- ze de baas: 6-4 1-6 6-3. ques Hogenboom en Corrie van Haastregt. Laatstgenoemde maakte in het begin deel uit van het duo 'de twee Corries'. De tweede was Corrie Zonderop. „Maar van die leden komt er ook een deel uit Oude Wetering en Roelofarendsveen", vervolgt Wesselman. „Als iedereen naar Alkemade zou gaan, had die club wel twaalf banen nodig ge had." Tussen de Rippers en de Veners bestaat een gezonde ri valiteit. „We hebben elk jaar een uitwisseling met Alkemade. Het ene jaar bij ons, het andere bij Alkemade. We zijn vrienden van elkaar." Vriendschap De vriendschap blijkt wel uit het feit dat Frank Schouten (Alkemade) en Nico Bakker (Rijpwetering) met elkaar dub belen in Cl. Vorig jaar wonnen nog en dientengevolge waren ze als eerste geplaatst. Dit jaar zal het er niet van komen. Het Van Nispense duo Gerard van der Meer/Jan van der Linden, maakte op zondag, al voor het toernooi goed en wel begonnen was, reeds een einde aan de as piraties van de favorieten. Wat rest, is een zure bom. CIRCUIT IN CIJFERS HEBl: E. Bolten - W van Tongeren 7-6 6- 3, J. de Regt - M. Smit 6-3 6-4, W. Visser - R.P. Hartwijk w.o., J. Vink - S. Geerlings 7- 6 6-2. HEB2: J. Manuputty - M. Bekkering 6-1 6- 1, B. van der Feen - R. Rijsdorp 6-3 6-3, E. Maassen - K. Korenhoff 2-6 6-2 6-3, E. Schaap w.o d., E. Maassei toggeveen - P Star -S. Moerman 7-6 7-6 DEB1: C Delsasso - S, Korenhoff 6-1 6-1, C. Zandbergen - F. de Boer 6-1 6-1. DEB2: H Rothbarth - E. Veldt 6-2 6-2, L. Lalmohamed - S. Korenhof 6-1 6-3, T. Canter Visscher - S. Hoekstra 6-3 1-66-1, I Piel A K Wilbrink 6 3 4 6 6 4. M v.m Ark A van Cleef 6 3 5. HEC1: S Duwel - T. Fleuren 6-2 6,2, E. Warmerdam - J. Plugge 6-3 6-3, E. van Hensbergen - J. Poot 3-6 6-3 6-3. DEC1: K. Wilbrink - S. Draulans 4-6 7-6 6- Rabobank

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 25