waondam De nieuwe CHEVROLET LUMINA Extra Geslaagd! Het Motorhuis VRIJDAG 14 JUN11996 LEIDEN Aan het Holtlant Col lege zijn geslaagd: HAVO-MBO Richard Jas, Romanie Wooning, Batoela Kallèche, Nelleke Eller- broek, Talita van der Put, Wille- mijn Zegwaard, Julian Kooiker, Tom Verboom, Tamara van Goozen, Marjan Buis, Nicole Snijders, Benno ter Brugge, Bas- tiaan Beumer, Mirjam v.d. Bo gaard, Armand Brussee, Ancha le Coultre, Bianca van Dam, Chila Harteveld, Sandy de Ko ning, Jeroen Pardon, Leo Reits- ma, Sabine Halkes, Angelique van Prooijen, Wendy van Veen, Michael van Veen, Floor Heek, Björn v.d. Voort, Nancy Bis- schops, Dorinda van Duiven voorde, Josje van der Niet, Mai- ke Janse, Jelmer Roorda, Khalid Slimani, Christiaan van Wezel, Conchita van Ruiten, Cathy Ol den, Monique van Ruiten, René Kolk, Femke Broeke, Chrétiènne van Brussel, Karen Dalenberg, Lisette de Vlieger. VHBO Jiska van Nimwegen, Simone de Greef, Oscar Seinstra, Jelle de Graan, Michel van der Wereld, Mariska Varkevisser, Jan Willem de Kort, Annette Bouman, Ya- mjna Daghbach, Vincent Dege- wij, Yvonne v.d. Hoeven, Helen Kleinveld, Marieke v. Markus, Chantal van Oosten, Milo van Putte, Miranda Schermer, Ju dith Teunissen, Antoinette van Neerbos, Miranda Wassenaar, Wanda de Zoete, Christa Kol, Stefano Romijn, Ewoud Kuzee, Mariken Hilgersom, Lennart Keijenberg, Marianne van der Voet. LEIDERDORP Aan het Chris telijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft zijn geslaagd: MAVO Brenda van Amsterdam, Silvia Baak, Dennis Berg, Mariska Ber- veling, Kristel van der Blij, Karin Bösecke, Ingrid Brugman, Mar jolein van Dam, Canessa Dun- ker, Annemieke Friele, Piet van den Hoed, Richard Hollander, Alexander Honders, Stefan Huisman, Carola de Jong, Tom Klein, Manuel van den Kom mer, Vincent Kool, Marianne Los, Ronald Overduin, Sabine Paes, Mark Plug. Marloes van t der Poel; Kizzy Poulina, Martin Quist, Roland van der Schaaf, Gert-Jan Schotsman, Jane Se- wradj, Barbara Sierink, Saskia Stapper, Robin de Tombe, Eve line Veeren, Mariska van Went, Sandra de Witt, Patrick van der Zwan. LEIDEN Aan de Rembrandt SG. zijn geslaagd: ATHENEUM Mimoun Azdad, Maarten Bak, Debbie Bavelaar, Alexander Bekker, Monique van Bezou- wen, Eugène van Brakel, Lonne- ke Bruijn, Floris Diepeveen, Willem Geesink, Remon Holle beek, Harmke Koenegracht, Li sa Linthorst, Wouter van Lith, Denijs van Roijen, Vincent Sim- merok, Tob^Smith-Cullen, Ha- ci Tank, Yvonne van der Velde, Myriam Lingeman, Arjen Sut- terland, Hugo van der Tuin, In ge Venema, Jelle de Vries. HAVO Raymond Bavelaar, Jeroen Beu- gelsdijk, Jeroen Bijkerk, Brenda Blok, Martijn Botter, John Bronsgeest, Marcel Cuvelier, Ri- cardo Devilee, Cindy Dexel, An- dré Frankhuizen, Linda Franse, Serap Ilbas, Rishi Jhinkoe-Rai, Jochem Kattenberg, Marleen Kerkvliet, Remco de Kier, Erik van der Maden, Jurjen van der Meij, Rolf Ohlenschlager, Dan ny Onderwater, Remco Schou ten, Linda Tisseur, Maaike van Unen, Ferry Wansink, Joshua- Ben Workala, Aysen Yarim, Yu Lun lp, Martijn van «Asperen, Arjan Breeuwer, Maurice Fran sen, Ellen Harms, Peter Knop- pert, Lisette van Schaik, Anique Selier, Rogier Toren, Wouter Schoorl, Richard van Wijk. MAVO Franciska van den Berg, Mi chael de Boer, Choumicha Boukhrissa, Fazilet Boz, Diana Brouwer, Yves Caron, Femke Dekker, Daphne Domman- schet, Johan Filippo, Natalie Hollebeek, Jolanda van der Hoorn, Michel van den Hout, Erik Jonkman, Angelica Jozias- se, Sabina Joziasse, Michel Kriek, Richard Noordervliet, Dennis van Oosten, Patricia Pardon, Debby Philippo, Da- niëlle Rijsbergen, Sven Roden burg, Rabin Sardjoepersad, Sharona Schoop, Annemarie Secci, Patricia Sloot, Rob Smit, Leon Springer, Tim Standhart,. Barbara Stijger, Sandra Tette- roo, Marieke Tijl, Danielle Tijs- sen, Warson Tsang, Ellen van de Ven, Arina Verboom, Elise van Wijk, Barbara Winterkamp, Kristel de Wit, Sana Baouch, Al- win Heeres, Sabrina van Ipen- burg, Ellen Loggen, Wendy van der Put, Angélique Remmers waal, Jörgen Roozendaal, Step hanie Braggaar, Peter Hoste. RIJNSBURG Aan het Chr. Ly ceum Dr. W.A. Visser f Hooft zijn geslaagd: Natalja Baaij, Arjan Bakkenes, Jeroen v.d. Berg, Ester Binnen dijk, Anette van Delft, Linda van Delft, Sander van Delft, Jacques Dool, Arco van Duijvenvoorde, Mariss^ van Egmond, Jacque line van Egmond, Barbara v.d. Eijkel, Cor v.d. Gugten, Inge Hellwig, Brenda van Klaveren, Nelleke van Klaveren, Silvia Klok, Gerard Koelewijn, Mar griet de Mooij, Jako van Nieuw koop, Marjolein Noort, Jan-Wil lem Peursum, Diana Polder vaart, Jaap Ravensbergen, Peter Steenvoorden, Maritte Stel, Sandra van Tilburg, Stephan v.d. Vlist, Jan Dirk Vooijs, Benja min v.d. Water, Robbie Zand bergen. LEIDEN Aan het Da Vinei- College zijn geslaagd: VWO - sector AVO Martijn Vooys, Selena van Apel doorn, Pepijn Boerée, Maaike Bruinsma, Rinze Cats, Kathelijn van Dongen, Brian Doove, Aron Duindam, Wytse Engelsman, Edmon Gharh Beklo, Fatine Ha- mam, Nayan Jadnanansing, Pe ter Kooloos, Simone IG"aan, Claudia La Lau, Arthur van de Nes, Alexandra Onderwater, Lars Pruijn, Patrick Regeer, Fre- do van der Sterre, Maarten Ver- schure, Carla de Borst, Saida Khabazi, Susanne de Leeuw, Anouk Reijnierse, Leontien Vreeburg, Femke van der Wal, Joris Zoutendijk, Micha Zwaan, Esther Deppe, Liesbeth Driest, Linus Duijfjes, Floor Ligtvoet, Rose Perquin, Christian Meer- stadt, Lars Rijswijk, Delila Ta- lundzic, Bart Gosen. HAVO-sectorAVO Nèncy Jansen, Merel Volwater, Jarst Faber, Karima Arichi, Maarten Benneker, Saskia Ber- man, Priscala Bhagwandin, Fa- tiha Boutaybi, Marieke van Brussel, Rachida Bsibsi, Tim de Cler, Katinka Daanen, Maaike Dijkstra, Joris den Edel, Erica Greefhorst, Sjoerd Greefhorst, Khalid Harsal, Maartje Haze- noot, Esmeralda Huizen, Rem- ko Jacobs, Linda Janssen, Fatos Korsan, Petra Krikken, Ying Wai Man, Paul Montagne, Sylvia Moorer, Pauline Olthof, Anouk Seriier, Remco Stek, Patrick Swagers, Niels de Tombe, Ivo Veerman, Remco Visser, Daniel van den Vlekkert, Floortje de Vos, Susanne de Vries, David van Zuijlekom, Maytri Chotoe, Roos Gerritsen, Raul de Groot- Escoda, Erik van Houten, Eelke de Jonge, Rob van de Kreeke, Davy Lolkes de Beer, Nihal Ozaydin, Annemarie Peters, Ni cole Schlagwein, Peter de Vla ming, Bram Holleman, Annelies Castelein, Boy Zandbergen, Jos van Ruiten, Stefan de Groot. MAVO - Sector AVO Gaby van de Bos, Jos Brugman, Hasnaa Chabab, Khalid Cha- bab, El Yacout Douz, Naima El- baroudi, Heidi Fakkel, Sijtske de Groot, Dennis Guldemond, Na- dia Hamam, Patrick van der Heiden, Rose Hogenbirk, Joyce Holswilder, Melanie Molenaar, Jeroen Neuteboom, Brigitte Poesiat, Miranda Smit, Joost van der Spek, Steven Stouten, Miranda Swagers, Erwin Thie- len, Jeroen Tibboel, Maureen Tuinfort, Marloes Ubink, Leila Veldhoen, Karin Verver, Gineke Wolters, Petra van der Zeeuw, Natascha van Zeist, Caroline Berkhout, Jeroen Driessen, Erik Nederlof, Marloes Vreesburg, Evelien Hillebrand, Marlot Koet, Vincent Stikkelorum, Bart van der Hulst, Peter Vlasveld. OEGSTGEEST Aan het Rijn lands Lyceum zijn geslaagd: HAVO Marie-Claire van Kints, Pieter jan Biemond, Pieter Schaap, Caroline Zwitser, Sabine Cloc- quet, Machteld Cornets de Groot, Rogier Dop, Maarten Dijkstra, Vincent Groeneveld, Birgit van de Ven, Sabine Ver donk, Sandra Vonk, Erik van Gangelen, Jeroen de Jong, Christian Kuijk, Pieter Radema ker, Alexander Koning, Susanne Hansson, Aafke van der Lippe, Judith van der Pluijm, Dorien Verhulst, Cathy Datema, Mi- chiel Auerbach, Iris Beekhuis, .Wouter van den Berg, Dennis Boers, Cedric Eelzak, Aukje de Gier, Eefke Lievaart, Maaike Osieck, Maarten Osieck, Femke Gravekamp, Titus Setteur, An- nabelle Le Bailly, Pleuni Bleijen- berg. VWO Saskia Bloot, Agnes Luijten, Nynke Taat, Fokko Beekhof, Philip van der Borch, Mirelle Bos, Jan Adriaan Coebergh, Flo ris Eyckenschild, Marissa Gar land, Vanessa Hoekema, Ronald de Keizer, Willemijn Lever, Chantal van Liere, Marlies van der Linden, Petra Mesdag, Joost Olieroock, Joy Oostenrijk, Me- ritfi Peiger, Martijn du Prie, Jose van Pul, Eva van der Zee, Wou ter Huizer, Lizelotte Pons, Jen nifer van Haren, Federica Ar- mandillo, Rolph Haspers, Mar ten Holwerda, Lydia Kwak, Ewoud Lemkes, Marieke Schla ger, Tijs Winters, Eva Broomans, Joost Heemskerk, Margriet Kroes, Frank Meijer, Eveline van Zanten, Joep Lee- beek, Enrico Balestra, Anneke Bentvelzen, Maud Beucker An- dreae, Jasper Bierman, Joris Blomjous, Sarah Breimer, Han- neke van den Broek, Alexander Buisman, Ninke van de Bult, Robertjan Dekker, Babs Fabriek, Hans Feenstra, Diana Harris, Ir ma van Herwaarden, Amir Kar- bor, Ralf Karsenberg, Allard Knook, Henrik-Mart van Leeu wen, Teun Levering, Claudine Mazel, Hante Meester, Joop Metz, Charlotte Nauta, Josja Obermann, Inge Ooms, Daay Peters, Emilie Ploeg, Daan van der Schroeff, Ame Stevens, Sjoerd Taekema, Femke Teeling, Marije Verschuur, Lars Vogtlander, Marieke Vonk, Wes- sel Wisman, Harriet Wuisman, Eline Zwitser, Bram Bol, Edze Diemer, Elske Hetebrij, Made leine Bunders, Jelle Doornbos, Esther Alkemade, Jette Ben schop, Mare den Besten, Joyce van Duijn, Arendy van der Haar, Cicely Heuvink, Andrew Hoornsman, Marije Hoornweg, Gijs Jansen, Gerben Jonkman, Job Musters, Elske Stellingwerff Beintema, Matijs Burger, Annet Attema, Roel Schrijvers, Eveline van Veelen, Lilian Meijboom, Jan-Jaap Jansen. SASSENHEIM Aan het Rijn lands Lyceum zijn geslaagd: VWO Paul Bamas, Jacqueline Beelen, Wiechert de Boer, Maurice Boot, Dirk-Jan van den Broek, Joost van Egmond, Petra van der Fange, Martijn Feijt, Cathe- lijne Pilippo, Tomas Gons, Mar tijn van der Hoeven, Rob Juffer mans, Frits Klaver, Lissette Krul, Ramon van der Lans, Jos Leen- haar, Jan-Willem van Leeuwen, Bastiaan Lim, Louise van der Meij, Jolanda Mans, Michel Niewold, Martijn Odams, Vin cent Oosenbrug, Kjell van Pa ridon, Suzanne Pennings, Son ny Pilger, Ivo Prins, Eddie Rode- wijk, Bram Schakenbos, Mart Stotijn, Anthony Thirkettle, In grid van Tiggelhoven, Evelien Verhoeve, Carla Verwer, Erwin Veth, Marlies Vink, Nicolette Vintges, Wouter van der Wal, Edward Wegman, Mark Zwart. HAVO Maartje van Amsterdam, Marco Arnoldus, Rutger Bach, Jan Joost Bierhoff, Bert van Biezen, Lida van der Bij, Coen Blijleven, Elize Blokker, Amber Bouma, Els Burger, Otto van Dijk, Anco Doeswijk, Peter Driessen, Eve line Eenhoorn, Sharon Eikens, Ivette van der Eist, Sandra Esse- link, Marion van der Geer, An nemarie van der Geest, Helen van Gemerden, Gareth Gerritse, Charlotte, van Hees, Anne Marte Hemminga, Liesbeth Hersman, Maartje Hoeks, Laura Honders, Ruben Hoogervorst, Jeroen Huijbrechts, Stijn van Huijstee, Maartje Ijsselmuiden, Billal Ja- ber al Meftahi, Martijn de Jager, Marieke Jilderda, Marjorie de Jong, Leon Juffermans, Joost van Kampen, Mareen van Kes- teren, Bianca Klootwijk, Arnoud Koenen, Jolanda Kolderman, Jasper Koomen, Chantal Koot, Marvin Lancel, Marcel Landwer Iohan, Ame Lang, Niels Lange- zaal, Geertje Leenen, Marjorie Lammers, Pieter van Maasdam, Harold van der Meer, Simone van der Meer, Rozemarijn Met horst, Sander van der Niet, Agaath van Nobelen, Bob Noor- dermeer, Carmela Pavone, Nan- da Reinders, Pieter Rotteveel, Nanda Ruibing, Carolien van Ruiten, Mark van Ruiten, Elise Schinck, Inge Sikking, Yvonne van der Slot, Ivo Smit, Martijn de Smit, Bas Snaar, Jelle Jan Splinter, Jochem van Steijn, Mi riam van der Stok, Gina Storm, Marianne van der Tang, Nic-Jan Verhoef, Roeland Verwer, Kim van der Voet, Pieter Vonk, Maarten van der Voort, Stephan Vos, Edgar Westerhoven, Chan tal van Westerop, Jennifer van Wetering, Cathy Witteman. MAVO Sander Aarts, Naima Aft el Hoüssi, Rens Bakker, Chantal Bameveld, Lita van den Berg, Lisette Bos, Kris Bosma, Mounir Boubar, Kirsten Bouma, Lau rens Brekelmans, Sandra Brink- sma, Wouter van den Broek, Dariel Dubos, Sebastiaan Geen- jaar, Sonja van der Geer, Holger Gons, Rein Groot, Mariska Ha- rings, Alwin van Harskamp, Daphne Hoek, Remco Hoogka mer, Rob van der Hulst, Kim van Ingen, Roland Jansen, Ro- salinde Kalkman, Anouk Kerk- hoff, Patrick Kerkvliet, Sander Kolderman, Arjan Kralt, Anne mieke Krul, Wouter van Leeu wen, Richard de Mildt, Pascal Nooijen, Marieke Ouwehand, Kim van der Ploeg, Frank Rode- wijk, Chantal Roubos, Bas van Ruiten. Patricia van Ruiten, Rob Schakenbos, Pauline van Steijn, Leonie van Tol, Maarten Visser, Sonja van Weeren, Dolf van de Wege, fdaaike Werter, Bianca van der Wijngaard, Annika van Zonneveld, Bianca de Zwart. LEIDEN Aan het Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft zijn geslaagd: VWO Bas Bösecke, Erik Noort, Heinse Bouma, Annette de Best, Paul van Boven, Sjoerd Haringman, Martine van der Plas, Anne Ver loop, Yvonne Bakker, Annelies Bloem, Elisabeth Blok, Anne marie Bor, Ame van Delft, Cé- leste Dirkse, Michiel van Duuren, Mikel Femandes Men- des, Liesbeth Gijzenij, Wouter Keuris, Petra Klaassen, Linda van Klaveren, Annemieke Kou- wenhoven, Tertia Mank, Char lotte Nap, Sander Neuteboom, Fooit van Oosten, Erik Ploeg makers, Roelof van Reenen, Marijn Rijken, Diederick van der Sar, Linda Sieval, Si ward Ta- coma, Marco Tetteroo, Daniëlle Themotus, Rob Tirion, Esther van Waarde, Nienke Wirtz, Christien de Witt, Jelle An- driesse, Peter van Baaien, Mat- thijs Beek, Dennis Beerenfen- ger, Jasper Bik, Matthijs Bran derhorst, Marijke Castel, Maar- iëlle Dekker, Laura Di Bella, Kir sten Doeven, Sonik Ganga, Anicka Hillen, Karin Hollander, Diana Hoogvorst, Joris van Hor zen, Marten Ippel, Fijs van Leeuwen, Carin van Oosten, Markus Sjouke, Inger Timmer mans, Bas van Viegen, Dorien Sekeris, Kasper Dessing, Johan nes Banga, Pieter van den Broek, Maarten van der Malen, Bram Poppe, Olav Schrama, Robbert Verhaar, Jeroen Witte man, Jan Pieter Roeloffs, Tanja van Beekum, Josine Damstra, Linda Edeling, Judith Geertsma, Arnold van der Gugten, Barbara van der Gugten, Claudia den Haan, Jan-Arie de Haas, Mari- nus Jochemsen, Sander Kuiven- hoven, Mirjam de Mooij, Roel Noort, Sjoerd Tërpstra, Antal Veldman, Jaco Zuijderduijn, Martine Los, Sander de Vries, .Gijs van Andel, Frans van Ge merden, Paul Oudshoorn, Roze marijn Vollebregt, Bob Wester man, Remco van de Beek, Eve lien Graper, Willem-Jan Schip per, Richard de Vos, Roos de Lathouder, Toos van 't Veer, Edward Akerboom, Joost Heij- menberg, Jeannette Rijnsent, Aimee Floris, Bastiaan de Groot. HAVO Wilco Putters, Esmeralda de Jong, Ramses de la Parra, Anoeska Amersfoort, Remco Boersma, Jessica Brachter, Raoul Deijn, Helen van Dijk, Dennis van Dijk, Lodewijk van Doorn, Bianca Flaman, Wessel Heideweg, Arjen van Hei-pen, Inge Homberg, Dennis van Houten, Peter de Jong, Roeland de Jong, Saar Karstens, Arne Klinkenberg, Joachim de Ko ning, Rogier Libochant, Arjan Meester, Maurice Montanus, Melanie de Niet, Steven Ooster ling, Riet Ottenhof, Niels Pree- nen, Gerard Schouwenaar, Ma rije Schrijer, Wesley Slingerland, Hilbert Tjalkens, Anneloes Teijn, Patricia van Tol, Bart Ver- meij, Janneke Walstra, Debbie van der Ark, Roland Conté, Joeri den Dopper, Alex Driessen, Eli se Eenshuistra, Martin Keesen- berg, Fenja Klerks, Sander Morsch, Ad Noijen, Wouter Noya, Astrid Rasser, Mascha Schell, Marion Siep, Jelle van der Veen, Petra Verboon, Esther Vis, Jeroen Vroon, Leona Philip po, Mariette Nederhand, Luuk van Ammers, Kathelijne Broek-' mans, Esther Grundeken, Ange lique Kemman, Esther Koree, Lana van Leeuwen, Saskia van Mourik, Rob Oudshoorn, Dick Kwakernaak, Henk Coopmans, Roel de Mooij, Heddy Nagte- gaal, Niels Noort, Renate Noort, Marijke Paap, Jeannine Paauw, Barry Giliam, Karin Los, Reny van der Meer, Jacqueline Renee, Rilana Sanders, Daniëlle Wesse- lius, Dineke van de Bovenkamp, Wesley Knetsch, Margriet Pronk, Simone Bezuijen, My- Slagroomtaarten voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met Antoinette Vonk of Claudia Klomp (071 - 5356401/5356402). Zij nemen het adres op en ver sturen de brief waarmee de taart op onderstaand adres kan wor den opgehaald. De winnaars van vandaag zijn: Fatima Ayat, Johan van Dorp, Petra van der Fange, Rishi Jhinkoe-Rai, Nicole Schlagwein, Jan Pieter Verbeek, Marije Verschuur en Michel van der Wereld. tfaHketUkkeuj/ïeaMoiH Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 071 -5142 343 De officiële Chevrolet-dealers bieden u: 3 jaar volledige fabrieksgarantie, 6 jaar anticorrosie en 3 jaar 24-uurs CM Assistance in heel Europa. Genoemde verkoopprijs is inclusief B T W., exclusief kosten rijklaar maken. Leasetarief exclusief B T.W. Wijzigingen voorbehouden. Vondellaan 80, 2332 AH Leiden, telefoon 071 - 535 10 00. Servicedealers Het Motorhuis Katwijk. Ambachlsweg 1, 2222 AH Kahvi|k Het Motorhuis Leidschendam, Veurseslraatweg 280b, 2265 CL Leids Oosterman Opel, Thorbeckestraat 12406 CM Alphen aan den Rijn Lisser Automobielbedrijf, Meer en Duin 50,2163 HC Lisse Tel. 0252-412150 I iet Monaco-gevoel. Een com binatie van overweldigende luxe en verstandige investeringen... Voor dat gevoel hoeft u niet langer naar het zuiden van Frankrijk te verhuizen. Want de Chevrolet- dealer heeft nu de nieuwe Lumina voor u klaarstaan. Chevrolet Lumina. Standaard uitgerust met: 3.1-1 iter-V6-motor met 150 DIN-pk/110 kW 4-traps automaat AM-/FM-, stereo radiocassette- speler met 4 luidsprekers ABS 2 full-size airbags Airconditioning In hoogte verstelbaar stuurwiel Elektrisch bedienbare ramen voor en achter Metallic-lak En dit alles voor 69.950 Leasetarief: 1699 - p.m. (4 jr./20.000 km.) CHEVRDLET ADOPT A HIGHER PROFILE riam Keasberry, Maaike Oost- dam, Hester Verbeek, Astrid Waverijn, Nathalie van Beek, Maaike van Dooremaal. MAVO Paul van der Plak, Ranu Bacha, Anna Broekmans, Toon Herme- ler, Ardy van der Hulst, Roy Ker- dijk, Sjoerd Kleijheeg, René van der Mark, Paul Meutstege, Jas per Neuteboom, Ieke Nijssen, Bastiaan Noordam, Olaf van der Reijden, Jeroen Schütte, Lindy Spies, Robin Spijker, Lisette van Vliet, Sander van den Wijn gaard, Thijmen Beij, Steven ten Bruggenkate, Johan van Dorp, Iris Janssen, Sander te Loo, Pau- lien van Abswoude, Klaas Uit den Boogaard, Christiaan Duin dam, Marije Bezemer, Michiel Hemstede, Brenda van den IJs- sel, Daniëlle Keijzer, Sofie Merth, Barbara Noteboom, Mo nique Pel, Haico van Velzen, Wendy Bekkerin, Marleen Heemskerk, Pieter Kralt, Alexander de Bert, Edwin van Merode, Christiaan Bezuijen, Benjamin Munneke, Jan Pieter Verbeek. KATWIJK Aan het Andreas College, locatie Pieter Groen zijn i MAVO Fatima Ayat, Maria Bakkenes, Arjan Barnhoorn, Jolanda yan Beelen, Klazina van Beelen, Jos van den Berg, Gertjan de Best, Jennifer Blasé, Andrea van den Bosch, Jolanda Dees, Natashja van Dijk, Hans Dijkdrent, Cori- ne Dubbelaar, Diek van Duijn, Edwin van Duijn, Henriëtte van Duijn, Hugo van Duijn, Jacob van Duijn, Karin van Duijven- bode, Annefïet van Duijven voorde, Marieke van Duijven voorde, Annemarie van Effe- rink, Peter Gouw, Jacoline Guijt, Michael Guijt, Ariea Guijt, The- resia Guijt, Kirsten Haasnoot, Rutger Haasnoot, Therese Haasnoot, Wim Hartemink, Esther Harteveld, Jeannette Hartevelt, Karin Hartog, Annet te den Hertog, Arjan Hoek, Ellen Hoek, José Hoek, Keëtie Hoek, Jeroen Holten, Erika Houwaard, Henry van Iterson, Roeline de Jong, Arenda Jonker, Paul Kalk man, Henk Kasius, Arianne Klok, Wim Klok, Olga Knetsch, Marjanne Kreft, Mirjam Krijgs man, Jacco Kuijt, Jana Kuijt, Bas Langeweg, Corina Laterveer, Jo han van der Luijt, Huig van der Luijt, Michiel van Maanen, Pe tra van Maanen, Maarten van der Marei, Marjan van der Meij, Alex Mol, Coby de Mol, Zegert de Mol, Adrie de Mooij, Reinout van Nieuwkoop, Gerard Nijgh, Lydia Noordhuis, Prisca Noord huis, Patricia Noort, Chantal van den Oever, Margareth Orte ga, Leendert Ouwehand, Wille- ke Ouwehand, Gerard Parle- vliet, Alexandra van der Plas, Angela van der Plas, Corine van der Plas, Corrie van der Plas, In grid van der Plas, Jeroen van der Plas, Marian van der Plas, Yvon ne Plokker, Satjien Ramanand, Martin van Rhijn, Marjolein van Rijn, Paul van Rijn, Ronald Roerade, Michiel Ruwaard, Dirk Schaap, Alice Schuitemaker, Huib Jan Slings, Ellen van Tong eren, Bertina van Tricht, Jaco line Varkevisser, Ramona Var kevisser, Hans Verdoes, Hans Vis, Linda Vlieland, Lennie Vooijs, Mieke de Vreugd, Petra Wassenaar, Ivo Winkel Groe nendijk, José de Witte, Cobii Zuijderduijn, Jan Pieter Hoog straten, Ruud Kruithof, Marjai van der Niet, Erik Varkevisser Jolijn Veerman, Mark Beekhuis Judith Broekhuizen, Gerdiem van Delft, Peter Harteveld, Kjel la Kromhout, Conrad van Meer, René van der Meij, Gert Jan de Mooij, Marriëlle van Ros sum, Andrea Verboom, Martir Verheij, Diane Barendse, Karini van Egmond, Mirjam Pols, Ma riëlle Schoneveld, Christiaan di Wit, Jeroen Zwaan, Remko Mo lenkamp. HAVO Jantine van Beelen, Nellekf Bekker, Evelien Bosch, Lisette Bouwman, Patrice van Boxcel Gijsbert van Duijn, Marius Duijn, Adrie van Duijn, Hui| van Duijn, Marleen van Duiji Margreet van Duijvenbode, Pe ter Elshout, Robert Elshout, Ni enke van de Giessen, Denni Guijt, Patrick Heemskerk, Anne ke Hoek, Dirk Hoek, Jaco lm thom, Anita de Jager, Chanta Janssen, Willem ÏGinkenberg Arie Kraaijenoord, Angelin; Kuijt, Pieter Kuijt, Dirk-Jan Mei rink, Arend Nijenhuis, Arnoli Ouwehand, Marianne van Plas, Martin van der Plas, Mau rice van der Plas, Sophia Pluim graaff, Furoz Ramanand, Con nie Ravensbergen, Mariannt Remmelzwaal, Ester Riemers ma, Yvette Ros, Wendy Röling Dorien Slot, Fatima Touzani Christian Varkevisser, Leonort ten Voorde, Johan van Weeghel Roos van der Werff, Tjeeri Wouters, Marleen Zuijderduijn Irene den Hartoog, Darrende: Jordan, Mark Ruis, Sande Waaning, Emmy van Egmond Ronald van Egmond, Marjoleii Kuivenhoven, Stefan ludanus, Ernst Star, Arjen Wolfl Martijn van der Horst, Ruui Jongeneel, Birgitha van Meij, Annemieke Noijons. ATHENEUM Jacoline Barnhoorn, Arjan vai Beelen, René Beking, Piete Boekling, Linda Boers, Mirandi Bronsgeest, Eveline Buis, Miekf van der Burg, Corine van Duijn Gineke van Duijn, Lenny vai Duijvenbode, Frida van mond, Henk den Haan, Haii Haasnoot, Lenneke Haasnooi Trudie Hoek, Michiel van dei Hoek, Alies Imthorn, Maartei de Jong, Maarthen Kastanja, Eli sabeth Klaasse, Robert Klok Esther Koelewijn, Sander Kuhn Tamara Lourens, Marieke vai der Meer, Annemarie Messema ker, Saskia de Mol, Petra vai den Oever, Alice Onderwatei Martin van Oosten, Teja Ouwe hand, Inge van der Plas, Jacl van der Plas, Willem-Jan Plug Gerard van Rijn, Jacomine vai Rijn, Matthijs van Rijn, Robert Jan van Rijn, Annemarii Ruwaard, Annelies Schaap, He len Schonenberg, Renske Smil de, Martijn Sneijders, Joland Spierenburg, Rebekka Stain Pietie van Tongeren, Ed Turk men, Lara Vennix, Aron Ver steeg, Marjolijn Vreeken, Maar ten de Vries, Tanja Wassenaai Mirjam de Zeeuw, Rachaë Blankenstein, Marije Brussee Maarten Dekker, Martine Hes Marianne Link, Rutger Ruigrok Olaf Verbeek, Mirjam Verloop Sasha de Goede, Marco Hoge woning, Jeanette de Mooij, Jon

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 18