vidre Unicum vlaggenschip district Leiden Opstellingen landelijke competitie 1996 Tennis ^96 GOLF GOLFCLINICS Dekker rab Verhoeven TENNIS ARNING HiFi/T.V./Video Nieuwe Rijn 26 2312 JD Leiden Telefoon: 071 -514 42 88 Volmolengracht 4 2312 PH Leiden Telefoon: 071 - 521 80 55 f/testaeuHuet (/)e(fee/'/ioeiH tf-bo** een (j/Hj/ty/t fia\e/f 1e PAASDAG BRUNCH Een luxe paasbrunch ƒ42,50 p.p. Om 11.30 uur ontvangen wij u met champagne en gerookte zalm en vanaf 12.00 uur presenteren wij een koud en warm buffet. DINER 'n de hooiberg kunt u vanaf 17.00 uur een avondje gastronomisch genieten van de heerlijke gerechten van onze a la carte-kaart of kiezen voor een 3-gangenmenu a ƒ42.50 p.p. of een 4-gangenmenu a ƒ47,50 p.p. Buffet ,n de sta' serveren wij vanaf 17.00 uur een Indisch buffet. Lekker rijsttafelen dus voor slechts ƒ25,- p.p. 2e PAASDAG serveren wij geen paasbrunchmaar vanaf 17.00 uur bent u van harte welkom voor het Indisch buffet of uw diner in de hooiberg. f/te-sfittt/Hi/tf (/)e /ffeetVtoeoe Voor meer informatie of reserveringen tel. 071-5018291 Boekhorstweg 18 Oud Ade Leren golfen en oefenen op de schitterende driving range van Dekker Golf met 36 overdekte afslagplaat sen. Clubhuis met terras en uitzicht over de Kager- plassen en de 9 holes golfbaan van Golfclub Kager- zoom. Voor het verbeteren van het spel op en rond de green zijn er drie korte par 3 holes en een putting green van 1200 nv. De driving range en putting green zijn verlicht zodat u ook 's winters volop kunt oefenen. BEGINNERSCURSUSSEN vanaf 6 april 1996, bestaan de uit 10 lessen, inclusief ballen en clubs, 6 personen per les, 225,-- p.p. Jaarlidmaatschap voor senioren bedraagt 225,-- en voor junioren en studenten 100,--. Greenfee 10,-- per dag Eén uur afslaan onder leiding van een golfprofessional, maximaal 18 personen, 295,- exclusief BTW. KENNISMAKINGSPROGRAMMA: twee uur bestaande uit: demonstratie, zelf afslaan, oefenen op de putting green en een 9-holes putwedstrijd. Maximaal 18 personen, 525,-- exclusief BTW. TENNISSCHOOL CAREL DE BRUIJN verzorgt tennislessen voor jeugd en volwassenen. Individueel en in groepsverband. Informatie: tel. 071-301 19 21 Dekker Warmond - Veerpolder 14 - 2361 KV Warmond - Telefoon 071-105 88 88 - Fax'071-305 88 00 Uitvoerige documentatie sturen wij u graag toe. makelaars o.q. Stationsweg 2b, Lelden, tel. 071-5121645, fax 071-S14)441 Stevensbloem 305, Lelden, tel. 071-5320099, fax 071-5766149 Winkelcentrum Winkelhof, Leiderdorp, tel. (071) 5820888, fox (071) 5820899 Iedere week een baan voor uzelf, per uur, per baan. Buiten (bij slecht weer kunt u 5 maal gratis gebruik maken van de binnenbanen) overdag 360,- avond en weekend (28 weken) 475,-- Binnen: overdag 380,— avond en weekend (19 weken) 475,— Losse baanhuur vanaf (per uur per baan) 25,— U kunt lid worden van T.V. Dekker Tennis. Lidmaatschap voor: jeugd 13 t/m 15 jaar 155,— junioren t/m 17 jaar 205,— senioren 295,— senioren daglidmaatschap 180,-- Kinderen van 6 t/m 12 jaar kunnen nü lid worden van T.V. Dekker Tennis tegen aantrekkelijke voorwaar den. Een jaar lid voor 125,-- Inclusief 12 lessen van Tennisschool Carel de Bruijn. De lessen zijn buiten, maar bij slecht weer zijn binnenbanen gereserveerd; de lessen kunnen dus altijd doorgaan. STUDENTEN-JEUGDTARIEVEN Losse baanhuur tennis per uur 16,— Losse baanhuur squash per 1/2 uur 8,-- maandag t/m vrijdag tot 18.00 uur weekend Golf dagkaart 5,-- Tevens speciale tarieven voor lidmaatschappen squash en golf TENNISTOERNOOI-TARIEVEN 3 binnen-/buitenhanen, 5 uur, 24-30 pers. v.a. 330,— Avond/weekend 405,- Bang Olufsen, Quad, Nad, Onkyo, Yamaha, Luxman v. Medevoort, Duson, Goldstar, Kef, Impulse, b&w, Infinity nieuw in Leiden! Loewe t.v. en video Een t.v. om écht naar te kijken STATIONSWEG 11-17, LEIDEN 071-5122858 LEIDEN PETER KLEIN MEDEWERKER Unicum is dit seizoen het vlag genschip van het tennisdistrict Leiden in de landelijke compe titie, die zondag 14 april van start gaat. De Leidenaars treden aan in de eerste klasse, een klas se waaruit Hillegom vorig sei zoen degradeerde. Met de ploeg uit de bollenstreek komen het Leidse Merenwijk en Dekker Tennis Warmond uit in de tweede klasse. TEAN is de hoogst spelende 'Leidse' club in de mannencompetitie. De Alp- henaren promoveerden vorig seizoen naar de hoogste klasse van Nederland. Zee Duin wordt hier de smaakmaker in een afdeling van de tweede klasse, die vrijwel alleen maar Leidse clubs omvat. Het vrouwenduo van Unicum Carlijn Buis en Carolien Stas- sen, vervulde vorig seizoen al een hoofdrol. Dit seizoen zal het zeker door de bijna spectaculai re progressie die Buis door maakte al helemaal het geval zijn. De jeugdige Voorhoutse zal het zeker in het enkelspel aan tegenstand ontbreken, zodat de vraag zich nadrukkelijk aan dient of Buis het niet hoger op had of zal moeten zoeken. Pri- vétrainer Gertjan Minnee houdt de mogelijkheden nadrukkelijk in de peiling. Het mannentweetal werd ver vangen. Edwin Kiene keerde te rug naar Noord-Holland, maar kreeg in Arjan van der Zande een waardige vervanger. De Amsterdammer won enkele ja ren geleden het viersterren A- toernooi van Roomburg, maar brak nooit echt door. Marco Visser, twee seizoenen toch een vaste waarde, versterkt het tweede team, dat met Heddy Boers, Marjet Groenleer, Mare Brand en de van Leidse Hout overgestapte Gertjan Egberink een regelrechte kampioenskan didaat in de derde klasse is. Het gedegradeerde Hillegom moet de wonden likken. Het vertrek van sterspeler Marco van Trigt kon vorig seizoen on voldoende opgevangen worden. Volgens coach Harry Verdëgaal is de opbouw met een team rond de als enige overgebleven Jeroen Vink al dit jaar van start gegaan. Daarnaast richt de club uit de Bollenstreek zich op het uitbreiden van het toch al sterke BI -toernooi met een A-afdeling. Merenwijk treedt aan met dezelfde, geroutineerde forma tie, die vorig seizoen tot een fraaie tweede plaats reikte. Bionda Zonderop, Margot van Overloop, Freek van der Capel- len en Martijn Krans kunnen en zullen die prestatie gaan herha len. Dekker Tennis versterkte het vrouwencontingent met Marieke Bethlehem naast Ruby Pennings en Ingrid Kruit. Bij de mannen hoopt coach Carel de Bruijn nog op de komst van een A-speler, die het team met dis trictskampioen Jasper de Regt tot een potentiële titelpreten- dent maakt. De betere samen werking met en tussen de 'Leid se' trainers staat echter voorop bij de Warmondse coach. Net als bij Dekker is Leidse Hout nog op zoek naar een goe de kopman. In het 50-jarig be staan van de roemruchte Leidse club zou een eventueel afdalen naar de vierde klasse niet pas sen. De Leidenaars raakten Carlijn Buis: laatste jaar Unicum?. Gertjan Egberink kwijt aan Ufii- cum 2 en zagen Natascha van Schaik en Claudia Witteman af reizen naar het naar de vierde klasse gepromoveerde Foresca- te. Het compleet vernieuwde Zee Duin zal het zeker niet ge makkelijk krijgen in de derde klasafdeling met Unicum 2. De sterke kern van de club, Leids B-Master Jeroen Boogmans en veelvoudig districtskampioen Jan-Willem Lugthart vertrok met dubbelspecialist Léon Da- men naar de mannencompeti tie. Marcel van Rijn werd als vierde man aangetrokken, waardoor Nieuw Vennep aan Henrik Kroon de kans kon ge ven naar het hoogste clubni veau door te stromen. De Katwijkse mannen starten via keuzepromotie in de tweede klasse, maar maken kans in één seizoen doorstoten naar de hoogste klasse. Voor de overige 'Leidse' teams in deze afdeling, Roomburg, Hillegom, Meren wijk en Unicum, zal de strijd om de tweede plaats gaan gel den. TEAN bevindt zich al in het mannenwalhalla. De promo vendus moet zich met de weer in het wedstrijdtennis terugge keerde Erik Bakker en de van het eerste gemengde team over gestapte Mare Nagelkerken naast Onno Guinau en Mickel Verkerk ruim kunnen handha ven. Vertrokken: geen. Gekomen: geen. DERDE KLASSE Hillegom 2: Yvonne van Hensbergen, Madeion Ver- degaal, Ben de Bruin, loep Knijn, Willem Visser. Vertrokken: geen. Gekomen: Joep Knijn (van Merlenhove) Unicum 2: Heddy Boers, Marjet Groenleer, Mare Brand, Gertjan Egberink, Marco Visser. Vertrokken: geen. Gekomen: Gertjan Egberink (van Leidse Hout) Zee Duin 1: Ingrid van der Plas, Judith Verhoeff, Martijn Zandvliet, Sander Geerlings. Vertrokken: Marijke van Gor- com-Guyt (team 2), Jeroen Boogmans, Léon Damen en Jan-Willem Lugthart (naar le mannenteam). Gekomen: Martijn Zandvliet, Sander Geerlings (van De Boekhorst). TEAN 1: Hennie Slotboom, Annemiqjc Wissink, Reinier Hamming, Sander van Heijst. Vertrokken: Marieke Bethle hem (Dekker), Hester Ste- houvver (Zee Duin), Arthur Hertzberger (Popeye GS), Mare Nagelkerken (Man nen), Marco Smit (team 2), Fabian Ubels (Unicum). Gekomen: Hennie Slotboom (Gelderland), Reinier Ham ming (team 2), Sander van Heijst (Crbmwijck, Woerden). Unicum 3: Carmen Delsasso, Barbara van der Gugten, Marquérite Patiwael, Martijn van den Berg, Fabian Ubels. Vertrokken: geen. Gekomen: Carmen Delsasso (Dekker 2), Fabian Ubels (TEAN). Leidse Hout 1: Diane Padt, Gerda Visser, Nelleke Weyer- mans, Berend van Donk, Waldo Jansen. Vertrokken: Natascha van Schaik en Claudia Witteman (Forescate), Gertjan Egberink (Unicum), Patrick Wijffel- man (Amsterdam). Gekomen: Gerda Visser (van TV Heerhugowaard), Berend van Donk. Nieuw Vennep 1: Renee Gra ma, Martine Griekspoor, Eri ca van Ree, Henrik Kroon, Frank Liefbroer, Rogier Lief broer. Vertrokken: Marcel van Rijn (naar mannenteam Zee Duin). Gekomen: Erica van Ree, Henrik Kroon (team 2), Frank Liefbroer (van Arnol- duspark). EERSTE KLASSE Unicum 1: Carlijn Buis, Ca rolien Stassen, Mark Fleischeuer, Arjan van der Zande. Vertrokken: Edwin Kiene, Marco Visser (naar team 2). Gekomen: Mark Fleischeuer (van Metselaars), Arjan van der Zande (van Amstelpark). TWEEDE KLASSE Dekker Tennis 1: Marieke Bethlehem, Ingrid Kruit, Ruby Pennings, Patrick Kie- boom, Jasper de Regt. Vertrokken: geen. Gekomen: Marieke Bethle hem (van TEAN-Alphen). Hillegom 1: Nancy Faas, Ni cole van Stem, Bartel Swart, Jeroen Vink, Manouk Zorab. Vertrokken: Cindy Berkhout (voetbal), Tamara Verbeet, Tom Bulters. Gekomen: Nancy Faas, Nico le van Stein en Bartel Swart (uit lagere teams), Manouk Zorab (van Popeye GS). Merenwijk 1Margot van Overloop, Bionda Zonderop, Freek van der Capellen, Mar tijn Krans.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 24