5PORT iparta denkt lan Europa Noordwijk ziet het licht pas in slotfase Coaches van kernploegen dreigen bond met opstappen d de Mos onder vuur biter staakt duel vmpia - Roodenburg FC Lisse raakt Jordan wellicht kwijt aan TOP 1995 WILLEM SPIERDIJK, 071 -5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356463 i JV te veel bezig met Bremen jeten zich afgelopen week in Voetbal International p allemaal heel lovend uit over PSV. De kenners voor den dat Ajax het dit seizoen nog weieens moeilijk zou jen. PSV werd ook al te sterk voor Nederland. Maar niet voor Sparta. Want 'de beste club van Rot- am', die Feyenoord eerder dit seizoen ook al een tik |3-2), draaide PSV zaterdagavond een loer. Het werd |en op die uitslag was niets aan te merken. Sparta t nu vrolijk vierde en denkt al stiekem aan Europa, phwinnaar Dennis de Nooijer lachend. „En nu Ajax op 21 januari, thuis. Dat is gewoon een topper!" looijer, die dit seizoen al trien keer scoorde, leunde loop nonchalant tegen een It aan. Staande receptie in itacomben. Stuk voor stuk aen de PSV'ers voorbij. Mjie omlaag, hand vooruit leen. 'Proficiat Dennis'. De werd nog guller. „In de rust ■n we nog tegen elkaar: kunnen we niet verliezen!' ins mij waren ze veel te net Werder Bremen bezig. iFaber even uitviel, zei Nu- ook: 'Dat is lekker voor en.' Wij maakten een paar fedingen en toen deden ze aaal niets meer. We had- felfs nog 1-3 en 1-4 kunnen >6 lal." idsta .ter [ia een jaar was de 26-jari- euw uit de roulatie. Vorig jp 22 november scheurde gen NAC de buitenband B'n rechterknie af. Er waren s of hij weer de oude zou n, maar De Nooijer zelf de nog het minste. „Het is moeilijk om je oude ni veau weer te halen, maar ik weet wat ik kan. En als je dan zo terugkomt, doe je het goed denk ik." Bang voor een blessu re is hij niet. „De mensen den ken dat vaak als ze me een keer omhoog zien springen. Maar dat heeft niets met angst te ma ken, ik ben gewoon slimmer gaan voetballen." Net als Spar ta. „Dat komt door de trainer. Ons combinatiespel ziet er een stuk beter uit. Europees voet bal? Ik ben te nuchter om daar nu al aan te denken. Laten we dit eerst maar eens volhouden." PSV hield de race met Ajax niet vol. De club heeft nu al acht verliespunten meer dan de su perieure Amsterdammers. Acht tien wedstrijden waren de Eind- hovenaren op rij ongeslagen (competitie, UEFA-cup, KNVB- beker), maar de vergelijking met Ajax gaat volledig mank. Bij de wereldkampioen worden bles sures en schorsingen probleem loos opgevangen, iedereen draait mee in de swingende car rousel van Van Gaal. Bij PSV is het echter-al een probleem als rechtsback Chris van der Weer- undo betrokken bij ongeval De Braziliaanse international Edmundo was za- ïg betrokken bij een dodelijk auto-ongeval in een voorstad ïio de Janeiro. Volgens ooggetuigen negeerde de 23-jarige aller van Flamengo een rood verkeerslicht. Edmundo reed hoge snelheid en ramde een tegenligger. De bestuurder van uto was op slag dood. Een meisje van zestien dat bij Ed- do in de wagen zat, overleed later in het ziekenhuis aan Verwondingen. De speler zelf kwam er met lichte üwonden van af. cser Sanchez gewond op straat L; Justo Sanchez had zaterdag in Dublin om de wereldtitel en boksen. Zover kwam de Mexicaan niet. Hij raakte vrij- 'ond verzeild in een straatgevecht en brak daarbij zijn De Mexicaan werd vrijdagavond overvallen door een van twaalf, dertien jongeren. „Zij begonnen zomaar op te slaan", aldus zijn relaas. „Er zijn er een paar bij die daar 'an hebben." Zelf kwam Sanchez ook niet ongeschonden strijd. Hij brak een hand en had wonden over het hele li- tad de Mos worden de ijden tegen PSV en Schal- 'an levensbelang. Bij ver- beide is hij zaterdag zijn kis trainer van Werder n absoluut kwijt. Werder h staat al tien wedstrij- oog. Er wordt niet meer tien. Vrijdagavond ver- i club thuis met 0-1 van n. lp voor De Mos bestaat steeds bij het presidium £rder Bremen, maar ne- tegen PSV dinsdag in lm van de derde ronde UEFA-bekertoernooi en tegen Schalke'04 zaterdag in de competitie zijn onacceptabel. „Wij kunnen niet blijven verlie zen", aldus manager Lemke. Financieel belangrijk wordt het resultaat tegen PSV. „Bij winst kunnen we een aanvaller kopen", zegt Fischer. „De Mos wil Suker. Die mogelijkheid is dan aanwezig." De Kroaat staat onder contract bij Sevilla. Voor Josef Hattig, directeur van een grote brouwerij in Bremen en co-sponsor van de club, is De Mos de zondebok. „De misère ligt aan de trainer. Hij neemt onbegrijpelijke tacti sche maatregelen. □nzlil niet als varken worden behandeld' En AA(i kingen op de leiding. „Toen pakte hij de bal en ging naar de kleedkamer. Ik heb nog m'n ex cuses aangeboden. Toen zei hij: 'jou wil ik helemaal niet zien' en hij smeet de deur dicht." Trainer Flux van Olympia be greep helemaal niets van de gang van zaken. „Dit was een slechte scheidsrechter, hij snap te er niets van, misschien was hij overspannen. Er was hele maal niets aan de hand in deze wedstrijd. Ook Hennie de Klerk, de trai ner van Roodenburg, was vol slagen verrast. „Het was een rustige wedstrijd, met nauwe lijks overtredingen. Hij dreigde echter al na drie minuten de trainer van Olympia achter het hek te sturen, evenals de wissel spelers. Die zouden dan niet meer mogen invallen." Scheidsrechter Sluyter was zelf niet voor commentaar be reikbaar. dstrijd tussen zondag- Riklassers Olympia en [burg werd vlak voor rust lieidsrechter Sluyter ge- i^I)e arbiter zou zich be- ilËebben gevoeld door uit- van Roodenburg-spe- de bestuurskamer ver- 'de scheidsrechter na af- et als een varken behan- jvillen worden'. aan Leidse zijde in de Roode zijn. De lige profvoetballer vond --i scheidsrechter nogal reageerde. „Hij zei hegin van de wedstrijd juit en als iemand iets J kap ik ermee. Later zei |èen keer: 'ik fluit alles te ldenburg, als je je mond wJdt. Inderdaad floot hij jlrie keer tegen ons." E "ode kreeg vlak voor rust kaart wegens aanmer- Phillip Cocu probeert met een omhaal te scoren. Nico Jalink, Alfons Groenendijk en Mark Noorlander (vlnr) kijken gespannen toe. foto anp den er niet bij is, want dan speelt Prommayon en die heeft problemen met elke buitenspe ler in de Nederlandse competi tie. Zoals zaterdag met de heer lijk onbevangen ballende Carlos Fortes, 21 jaar pas. Hij was het ook die in 67ste minuut profi teerde van fout uitverdedigen van Prommayon en Dennis de Nooijer op maat bediende. Puntje schoen, uiterste hoek en Waterreus kansloos. Dat was 1-2 en PSV was ge klopt. Want het offensief dat daarna volgde leek nergens op. Veel lange ballen, nog meer fou te passes. Het was gênant om te zien. Advocaat kroop steeds dieper in de dug-out. „Er lag een bepaalde matheid over de ploeg, het overtuigende was er niet. We speelden ook veel te veel door het midden. Daar ble ven ze maar een-tweetjes ma ken. Dit is een heel vervelende nederlaag." Vond ook het publiek dat het ene na het andere fluitconcert van de tribunes liet dalen. Voor rust kreeg PSV de handen nog wel op elkaar van de 24.000. Na tien minuten pegelde Nilis een vrije trap van Jonk binnen en zag doelman Metgod de ene na de andere Eindhovenaar voor zich opduiken. Trainer Henk ten Cate kreeg de kriebels op de bank. Een afstraffing dreigde. „Ik had er na dat eerste kwartier een hard hoofd in. We hadden veel te veel ontzag voor PSV, waren te gespannen. Maar na die 1-0 kregen we het toch aar dig onder controle." Meer dan aardig zelfs, want Sparta kwam nog voor rust langszij. Veldman stuurde Den nis de Nooijer op oorlogspad, Waterreus kwam veel te snel zijn doel uit, waardoor de kee per kansloos was toen de sluwe Sparta-spits een tikkie breed op Arjan van der Laan gaf, 1-1. Ten Cate: „Ik wist vooraf dat we hier een kans hadden, want we zit ten gewoon in een goede fase. Het zelfvertrouwen wordt steeds groter. Daar komt bij dat PSV dinsdag tegen Bremen moet. Ze wilden dus snel scoren en dan de wedstrijd rustig uit tikken waardoor ze weinig scha de oplopen." De schade was echter groot. PSV verloor zaterdag voor het eerst sinds 28 mei 1995 in eigen huis. Toen haalde NAC in Eind hoven namelijk ongenadig hard uit, 2-4. Datzelfde NAC was ook verantwoordelijk voor de laatste nederlaag van PSV in de huidige competitie. Op 27 augustus werd het in Breda 3-0. Op de boeken die de laatste overwin ning van Sparta in Eindhoven vermelden zat al een dikke laag stof. Op 27 maart 1989 zorgde de toen pas 20-jarige Edwin Vu rens voor een daverende sensa tie detor de enige treffer te sco ren. Trainer op Spangen was toen Rob Baan, tegenwoordig assistent van Dick Advocaat bij PSV. „En toen had Sparta een ploeg die te vergelijken is met deze", blikte Baan zaterdag avond met gemende gevoelens terug. „Ik moest het ook met veel jonge jongens doen. De broertjes De Nooijer waren er pas bij, Edwin Vurens natuur lijk, Ben Spork, Gerard Sandel en Oni Louhenapessy die hier toen een berepartij speelde. Al lemaal jongens uit het tweede, net als nu." Maar de oud-trainer ziet het huidige Sparta tot nog mooiere dingen in staat. „Die zege toen was echt een incident. Dit Spar ta kan meer. Ja, het ziet er heel goed uit." HEERENVEEN «ANP De schaatscoaches van de vijf kernploegen dreigen met op stappen als op 9 december bij de bondsvergadering het door de KNSB voorgedragen bestuur wordt gekozen. Henk Gemser, woordvoerder van de trainers, maakte gisteren bij de wereld bekerwedstrijden in Heeren veen bekend dat de vijf tegen kandidaten uit de gewesten Noord-Holland/Utrecht en Overijssel hun steun krijgen. Leen Pfrommer verklaarde even daarvoor dat de coaches hun taken aan het einde van het seizoen zullen neerleggen als de vergadering in Amersfoort de wensen van de topsporters niet inwilligt. „De zittende bestuur leden hebben er zo'n puinhoop van gemaakt, dat kan zo echt niet langer. Natuurlijk kunnen we het tegenover de rijders niet maken om tijdens het seizoen weg te gaan, maar daarna wel." Gemser wilde dit echter niet bevestigen. „Wij willen niet chanteren", vertelde de coach. „Leen is zo gedreven. Soms stroomt hij over. Hij heeft voor zijn beurt gepraat. Ik zal een keer ,foei' tegen hem zeggen en dan is het over." Gemser wilde alleen voor zichzelf spreken. „Ik heb een contract tot maart. Als het bedrijfsklimaat niet veran dert, duurt mijn terugkeer bij de KNSB slechts een jaar." Pfrommer was aanvankelijk zelf ook kandidaat voor de be stuursverkiezing. Hij was gezien zijn internationale ervaring door zijn collega's naar voren geschoven om het lid techni sche zaken, Jan Charisius, op te volgen. „Die man kan echt niet meer in het bestuur blijven", zei Pfrommer. „Hij heeft van 1964 tot 1984 heel goed werk gedaan voor de bond, maar hij kan de ontwikkelingen nu niet meer volgen." Na de komst van de vijf te genkandidaten Ard Schenk, Pie- ter Knollema, Leffert Oldekamp, Dirk van Slochteren en Hans de Boer trok Pfrommer zich terug. „Ard Schenk kan nu mooi de technische zaken op zich ne men. Ik kan mij volledig op mijn ploeg blijven richten." De clubs uit de gewesten kie zen het nieuwe dagelijks be stuur. De afgevaardigden uit Noord-Holland/Utrecht en Overijssel staan achter de te genkandidaten. In Groningen, Noord-Brabant/Limburg en Gelderland is de stemming ver deeld. Zuid-Holland, Friesland en Drenthe steunen het bonds- voorstel. In een interview voor Radio Bergkamp week uitgeschakeld LONDEN GPD Dennis Bergkamp rekent erop eind deze week weer fit te zijn. De Oranje-international raakte afgelopen week in het League Cup-duel tussen Arsenal en Sheffield Wednesday gebles seerd aan zijn rechterkuit. De blessure bleek ernstiger dan aanvankelijk werd aangeno men. Guus I liddink maakt de ze week de selectie bekend voor de interland tegen Ier land. Vrijdag komen de spelers in Noordwijk al bijeen. Pagina 17: 'Bcrglc Maat op voctMuk bij Arsenal' FC Lisse ploetert op Duin wetering en mag met 1-1 niet klagen NOORDWUK ROB ONDERWATER Het kunsdicht gaf Noordwijk zaterdagmiddag tegen FC Lisse ineens de geest. In de decem- berschemer ploeterde de thuis club tegen een al evenmin im ponerende tegenstander, die zijn na 10 minuten verkregen voorsprong met hand en tand verdedigde. Toen de masten de donkere Duinwetering verlicht ten, kregen de 6ijna 2000 toe schouwers dan eindelijk waar voor hun geld. Noordwijk scoorde de gelijkmaker en had recht op meer. Maar het bleef 1- 1. Wat bleef was het 'Karre- mans-gevoel' van de eerste helft. De coaches vonden dat het met de kwaliteit wjel mee viel. De realiteit was dat er wel een spannende, maar zeker geen fraaie wedstrijd werd voor geschoteld. Mark Wotte (Lisse) en Ruud Bröring (Noordwijk) hadden weinig kansen gezien. „Hebben we 'ns een keer goed verdedigd is het weer niet goed", toonde Bröring zich ver baasd over de kritiek. Tsja, als je zo graag als het Ajax-van-het- zaterdagvoetbal gezien wil wor den, dan wil het oog ook wat. Bröring had wel gelijk dat zijn ploeg de zaakjes defensief in or de had. „Mijn spitsen hebben geen moment in de wedstrijd gezeten. Dat is toch ook de ver dienste van Noordwijk", vond Mark Wotte. Die besefte dat de oorzaak van het puntenverlies niet al leen op de goede defensie van de tegenstander afgewenteld kon worden. Lisse worstelt de laatste tijd met zichzelf en ook zaterdag was dat het geval. Een vroege voorsprong (Bert van Duyvenbode schoot na negen minuten van dichtbij raak) hielp de ploeg nauwelijks. Een kopbal van Stefan Spruijt drie minuten na de openingstreffer leek een voorbode van een pe riode van Lisse-overheersing, maar wat er volgde was teleur- Enkeloperatie Jelle Visser NOORDWUK. Jelle Visser Wordt in de win terstop geopereerd aan zijn enkel. De speler van FC Lisse heeft al een tijdje last van het gewricht. Trainer Wotte ver wacht dat Visser drie weken niet inzetbaar zal zijn. In de derby tegen Noordwijk deed Visser zaterdag nog wel mee. stellend voor de omvangrijke geelblauwe aanhang. Enig pluspuntje was dat FC Lisse Noordwijk een uur lang het zwijgen oplegde. De spitsen renden zich rot om de gevrees de opbouw van de thuisclub te verstoren. Voor een ploeg die als tweede staat gerangschikt op de ranglijst is dat toch wel erg mager. Wotte: „Ik heb in de rust gezegd dat we maar voor het re sultaat moesten gaan. We mis sen momenteel de vorm en dan wordt het een kwestie van over leven." Bijna een uur lang slaagde de taktiek van Lisse. De flankspe lers Vermin en Scheurwater la gen aan de ketting bij Ruben Jordan en Guillermo van Ber- kum. Patrick van de Gronde speelde flets en had zichtbaar last van zijn eerder in de week opgelopen schouderblessure. Met het inbrengen van Rocky Pitti en Patrick van Dam (ten koste van Vermin en Van de Gronde) begon het bij Noord wijk beter te lopen. Een keer liet Lisse namens Peter Wubben (volley, gekeerd door Van Kesteren) nog van zich spreken, daarna was het Noordwijk wat de klok sloeg. Mark Wotte wisselde zijn hele voorhoede, maar het resultaat was dat de bezoekers steeds slechter gingen voetballen. Elf minuten voor tijd vond Patrick van Dam dan eindelijk een bres in de tot dat moment ijzeren Lisse-defensie. Met links haalde de voormalige Ajacied knap uit: 1-1. Van Dam ontwikkelde zich tot een plaag van het wankelen de FC Lisse. De inwoner van Hillegom was getergd omdat hij tot bankzitter was gedegra deerd. Maar tot treffers leidden de inspanningen van Van Dam niet. Twee minuten voor tijd van de goed leidende scheids rechter Bakker was Fred Bloem het dichtst bij de winnende tref fer. Zijn inzet belandde in het zijnet. Met de 1-1 schoten beide ploegen in feite niets op. FC Lis se ziet Scheveningen steeds ver der uit het vizier verdwijnen, terwijl Noordwijk de aansluiting met de top verliest. FC Lisse heeft over twee weken een uit nemende kans om de kloof te verkleinen. Dan komt koploper Scheveningen naar Tpr Specke. Wotte hoopt dan dat de vorm er is. „Vorm is niet trainbaar, dat is er of dat is er niet." Noordwijk: Van Kesteren; Van Kins, Stolk. Reinders. Fel; Smit. Van de Gronde (Van Dam). Smits; Scheurwa ter (Azier), Bloem. Vermin (Pitti). FC Lisse: Mokveld; lordan. Spruijt. Van Duyvenbode. Van Berkum; Ras. Wie- benga. Opdam; Iliohan (Visser). Wub ben (Fred van Rooyen); Kleijn (Ens) Ruben Jordan van FC Lisse (links) duelleert in de lucht met Robert Vermin. foto kef S van hoogdalem Friesland heeft Pfrommer een oproep aan de Friese clubs ge daan hun machtiging in te trek ken. „De clubs hebben daar nog tot maandag de tijd voor. Wij hopen op een nieuw bestuur. Ik hoop dat de mensen zo verstan dig zijn daar ook voor te kie zen." De coaches hebben geen in vloed bij de bondsvergadering. „We hebben ons er ook nooit mee bemoeid", zei Gemser, die op 9 december bij de wereldbe kerwedstrijden in Oslo is. „Nu we de laatste periode hebben overzien, vinden we dat we iets moeten laten horen. We vinden dat er absoluut een ander be wind moet komen. Je kunt aan alles merken dat de partijen nu niet met elkaar door de bocht kunnen." Gemser bekende zich soms voor de daden van het bestuur geschaamd te hebben. „Ik ben toch KNSB'er." De coach van de mannen allround-ploeg vindt ook dat het terugtrekken van Arnoud van Walsem, Aric Grif fioen en Henk van der Grift niet goed is opgevangen. „Er wor den halsoverkop drie andere namen naar voren geschoven. Maar wat hun relatie is met schaatsen is mij onduidelijk. Zo kunnen we natuurlijk nooit een respectabele partner krijgen." Michael Jordan duurste sporter NEW YORK RTR Voor het vierde opeenvolgende jaar voert Michael Jordan de l orbes-lijst aan van meest ver dienende sporters. De bijna 33- jarige basketballer van de Chi cago Bulls verdiende in 1995 bijna 44 miljoen dollar, ruim 70 miljoen gulden. I let salaris van Jordan bij de Bulls bedroeg 3,9 miljoen dollar. Zijn sponsorcon tracten, onder meer bij Nike, waren 40 miljoen waard. Twee de is Mike Tyson. De bokser verdiende aan marketing en sponsoring geen dollarcent, maar streek 40 miljoen dollar op voor de 89 seconden die hij in de ring stond bij zijn rentree tegen McNeeley. Derde is Deoin Sanders, de american footballer van de Dal las Cowboys en honkballer van de San Francisco Giants. Hij steeg op de lijst van 38 naar 3 door zijn contract bij de Dallas Cowboys. Die verbintenis was in salaris 6 miljoen dollar waard maar verhoogde zijn publici- teitswaarde lot 16,5 miljoen dollar. De lljM: I Ionian (VSi) Basketbal 43,9 miljoen dollar (3,9 salaris 40 spon sors), 2. Tyson (VSl) boksen 40 (40 0), 3. Sanders (VSt) fooiball/honkbaJ 22,r, (6 - 16,5), 4. Ito we (VSl) boksen 22,2 (22 - 0,2). 5. O'Neal (VSl) basketbal 21,9 (4.9 - 17), 6, Foreman (VSt) boksen 1» (10 11), 7. Agassi (VSt) tennis l<> (3 13), 8. Nicklaus (VSt) golf 15,1 (0.6 14,5), 9. Schumacher (Dui) formule I 15 (10 - 5), 10. iretzky (VSt) ijshoc key l i. (8,5 6). 15 Samprai (VSt) tannu 11.2 (4.7 6.5). 30. Graf (Dui) 7.5 (2,5 5). Frans Kales bij BS Leiden Frans Kales heeft gisteren in Groningen een geslaagde entree gemaakt als coach de basket ballers van 'I on van Bemmclen- /Ixiiden. Kales, die afgelopen week twee proeftrainingen gaf, won met zijn nieuwe ploeg van Celeritas/Donar 2 met 70-68. „Ik ben tevreden met de groep en de groep ziet mij ook wel zit ten", aldus Kales, die vorig sei zoen de vrouwen van Luba/Zoeterwoude onder zijn hoede had. Kales is de opvolger van Ton Kallenberg, die twee ënhalve weèk geleden opstapte. USSE ROB ONDERWATER Ruben Jordan heeft zaterdag hoogstwaarschijnlijk zijn laatste wedstrijd gespeeld voor FC Lis se. Vandaag en morgen volgt de verdediger proeftrainingen bij TOP Oss. De kans is groot dat de eerstedivisieclub de Hage naar, die dit seizoen voor het eerst bij de zaterdageersteklas ser speelt, contracteert. Mark Wotte heeft in het afge lopen weekeinde gesproken met de verdediger en heeft hem aangeraden om niet naar Oss af te reizen. Wotte: „TOP heeft dringend een rechterspits no dig. En dat is Ruben niet. Ik heb hem geadviseerd om bij Lisse het seizoen af te maken." Voorts heeft FC Utrecht be langstelling getoond voor mid denvelder Barry Opdam cn spits Dennis Iliohan. Die club heeft zich nog niet officieel gemeld bij het bestuur, maar 'via via' heeft Lisse-voorzitter Huitema kennis genomen van de belang stelling. Op 9 januari heeft Lis- se-trainer Mark Wotte FC Utrecht uitgenodigd voor een oefenwedstrijd, maar als het aan Huitema ligt, wordt die wedstrijd afgeblazen. „Die oefenpartij is niet in het belang van FC Lisse. Voor FC Utrecht is het een uitnemende mogelijkheid om bijvoorbeeld Opdam te zien schitteren", al dus Huitema, die met de be schuldigende vinger wijst naar zijn trainer Wotte. „Ik weet pre cies hoe het in zijn werk gaat. Wotte volgt de cursus 'Coach Betaald Voetbal en kent het cir cuit. Wotte wil graag het hetaald voetbal in en zo kan hij zich ook in dit soort oefenwedstrijden profileren." Het irriteert Huite ma dat hij pas in een laat stadi um hoorde dat er een oefen wedstrijd met FC Utrecht was afgesproken. „Dat mag natuur lijk niet gebeuren en het laatste woord is hierover niet gespro ken. Als het aan mij ligt, wordt de wedstrijd tegen Utrecht niet gespeeld." Mark Wotte is verbaasd over de kritiek van Huitema: „Natuurlijk wil ik ooit hel be taalde voetbal in. Maar ik hoef me niet te bewijzen met een oe fenwedstrijd tegen FC Utrecht. Dat is gewoon leuk voor de club, vorig seizoen speelden we tegen Ajax 2 en Volendam. Vreemd dat Huitema het zo ziet." Het oefenduel mei FC Utrecht heeft volgens Wotie niets met 'het in de etalage zet ten van Opdam' te maken. „FC Utrecht, of beter gezegd Nol de Ruiter, de technisch directeur, heeft de gehele Bollenstreek doorgelicht. Ongeveer vijftien jongens uit deze regio staan in de belangstelling."

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 15