Ajax-fans vieren wereldoverwinning fltob Alflen wil er na de winterstop staan Sport Engelse clubs niet blij met Ierse bondscoach Jack Charlton Oranje slaat niet aan het rekenen maar rekent op slaan Meijer verslaat Sparta 2 "VRIJDAG 1 UtLtMbtK chef willem spierdijk. 071 5356464. plv chef rob onderwater. 071 -535646 Zoodsma van PAOK naar Paris SG salonikiRonald Zoodsma is vertrokken bij PAOK Saloniki. De Friese volleyballer begint volgende week bij zijn nieuwe club: Paris SG. Zijn Italiaanse spelersmakelaar bracht begin deze week een bezoek aan Saloniki en vertelde dat hij eventueel een nieu we club voor de Fries had. „Twee clubs, een uit Italië en een uit Brazilië, waren op zoek naar een midden-aanvaller." Tijdens dat gesprek belde Philippe Blain van Paris SG. „Die waren op zoek naar een middenaanvaller die ook kon passen. Binnen een paar minuten waren we het eens." KNVB dreigt Peper met kort geding Rotterdam De KNVB heeft in een brief aan burgemeester Peper van Rotterdam gevraagd het verbod van de wedstrijd Feye- noord-NAC te herroepen. Dat dient voor vandaag 10.00 uur te zijn gebeurd. Als Peper het verzoek naast zich neerlegt, zal de KNVB de rechter door middel van een kort geding vragen de wedstrijd van zondag 3 december te laten doorgaan. Het sectie- bestuur betaald voetbal deed zijn verzoek mede uit naam van Feyenoord en NAC. Peper besloot woensdag het duel in de Kuip te verbieden in verband met de acties van de politiebonden voor een betere cao. Volgens de burgemeester is het onmogelijk zon dag 400 agenten op de been te krijgen voor de risicowedstrijd. Erik van den Doel verspeelt koppositie wuk aan zee Erik van den Doel is zijn koppositie in de hoofd groep van het vijfde Sonnevanck Schaaktoernooi in Wijk aan Zee kwijtgeraakt. De Leidse schaker leed een nederlaag tegen grootmeester Friso Nijboer. Door zijn overwinning staat Nijboer, na drie van de negen ronden, bovenaan. Van den Doel zakte van de eerste naar de derde plaats maar hij ligt nog steeds op sche ma voor een meestertitel. Lissenaar Dennis de Vreugt strafte vlak na de tijdnood een fout van Van de Oudeweetering af. Met een degelijke vijftig procent score blijft de 15-jarige goed in de race voor zijn eerste meesterresultaat. FIFA deelt Nederland in hoofdgroep in zürich De wereldvoetbalbond FIFA heeft Nederland in het voorlopige schema voor de loting van het WK-kwalificatietoer- nooi ingedeeld in de Europese hoofdgroep. Oranje onüoopt daardoor in de voorronde Duitsland, Spanje, Italië, Rusland, Noorwegen en Denemarken. Op basis van de laatste wereld ranglijst van de FIFA kregen deze zes landen, plus Nederland, een plaats in de sterkste afdeling. Latuheru van Vitesse naar AZ alkmaar AZ heeft weer toegeslagen op de transfermarkt. Gister avond bereikte voorzitter Dirk Scheringa een overeenkomst met Vitesse-spits Bart Latuheru. De 30-jarige Rotterdammer gaat twee-en-een-half seizoen in Alkmaar voetballen. Latuheru zal morgenavond tegen Den Bosch, een voor AZ belangrijke wed strijd, waarin een periodetitel te verdienen is, debuteren. Tafeltennis vrouwen kloppen Zweden Stockholm Het Nederlandse vrouwenteam heeft de halve finale bereikt van de Open Zweedse tafeltenniskampioenschappen. Bettine Vriesekoop, Gerdie Keen en Emily Noor versloegen in de kwartfinale gastland en Europees kampioen Zweden met 3-0. In de halve finale is wereldkampioen China de tegenstander. Een duel schorsing voor. Gascoigne Glasgow Paul Gascoigne en zijn-ploeggenoot bij Glasgow Ran gers John Brown zijn voor een competitiewedstrijd geschorst. Volgens de tuchtcommissie van de bond heeft het duo het voet ballen in diskrediet gebracht tijdens de wedstrijd tegen Aber deen. Op televisiebeelden was te zien dat Gascoigne nogal on voorzichtig botste met Paul Bernard van Aberdeen en drie team genoten. Een wond in de kin van Bernard moest worden ge hecht. De scheidsrechter zag niets van de incidenten. londen gpd De Ierse bondscoach Jack Charlton heeft zich de woede van acht Engelse topclubs op de hals gehaald. Charlton wil zijn selectie al een week voor het be slissende EK-kwalificatieduel te gen Nederland (op woensdag 13 december in het Liverpool-sta- dion) oproepen. Voor acht top clubs betekent dat verlies van sleutelspelers voor hun compe titiewedstrijden op zaterdag 9 december. De Engelse voetbalbond wei gert verzoeken van de clubs tot uitstel van hun wedstrijden in te willigen. „Het bestuur van de Premier League staat alleen on der buitengewone omstandig heden verschuiving van speel- data toe. Dit is niet zo'n geval. Clubs die buitenlandse interna tionals aantrekken, weten dat zij het risico lopen die af te moeten staan voor interlands", aldus een League-woordvoerder gisteren. Charlton beroept zich op de regel dat clubs hun internatio nals tenminste vijf dagen voor een wedstrijd moeten vrijgeven. In de Ierse selectie zijn dertien spelers uit de Premier League opgenomen. Tot de 'getroffen' clubs behoren landskampioen Blackburn Rovers, Manchester United, Liverpool en Chelsea. Eerder al probeerde Arsenal uitstel te krijgen van het voor 9 december vastgestelde treffen tegen het laaggeklasseerde Southampton. Ook die poging faalde. De Londense club moet Den nis Bergkamp en Glenn Helder afstaan aan het Neder landse elftal. Tot nu toe hebben meer dan 50.000 leren bij de nationale voetbalbond een aanvraag inge diend voor een kaartje voor de wedstrijd tegen Nederland, op 13 december in Liverpool. De winnaar van het duel mag mee doen aan de eindronde van de Europese titelstrijd in Engeland. De Ierse bond beschikt over slechts 17.000 kaarten. „We zijn na 50.000 gestopt met tellen", aldus woordvoer ster Louise King van de bond. Onder de liefhebbers zijn ook veel mensen van Ierse afkomst die in Liverpool wonen. Voor de verdeling is de volgende metho de actueel: de bond gaat na wie van de aanvragers bij alle thuis wedstrijden van de republiek in stadion Lansdowne Road aan wezig was tijdens de EK-kwalifi- catie. Die gegevens zijn in de computer opgeslagen. Zijn dat er meer dan 17.000, ilan komen degenen die hun verzoek het eerst indienden in aanmerking voor een kaartje. De KNVB maakt waarschijn lijk gebruik van een optie op 3000 extra kaarten voor de be slissende EK-kwalificatiewed strijd Nederland-Ierland, op 13 december in Liverpool. Bij de KNVB in Zeist zijn al bijna 11.000 tickets besteld. De natio nale voetbalbond heeft hij de eerste toewijzing 14.500 toe gangsbewijzen van de UEFA ge kregen. „Zoals we het nu kun nen inschatten, zullen ruim 16.000 fans het Nederlands elf tal in Ijverpool ondersteunen", verklaarde een woordvoerder van de KNVB. Bengaals vuur kleurde de hemel boven het hoofdstedelij ke Museumplein rood toen gisteravond eindelijk het ver lossende woord kwam: „Ze zijn d'r!" Ajax-aanvoerder Danny Blind verscheen als eerste op het grote podium, de felbegeerde wereldbeker met zich meetorsend. amsterdam gpd Een kleine honderdduizend fans gingen, na vaak uren te hebben gewacht, uit hun bol. Sommigen hadden de kou ver dreven door het stoken van vuurtjes van stapels gratis uitge deelde kranten. Voor ruim hon derd fans in de voorste linies was het nog meer afzien omdat ze in de verdrukking raakten. Enkelen moesten worden afge voerd naar het ziekenhuis. Ook ontfermde de GGD zich over een paar toeschouwers met lichte vuurwerkverwondingen. Maar verder werd het een groot feest. Ook na afloop vielen er geen wanklanken in de Am sterdamse binnenstad. De poli tie had 450 man ingezet. Een deel van hen bekeek de festivi teiten op tv-schermen in café's op het Leidseplein. Nadat de gehele Ajax-équipe uitbundig was toegejuicht en - gezongen, was het de beurt aan Louis van Gaal, „de beste coach van de héle wereld". Ongebruikelijk uitbundig en als een ware entertainer spe lend met zijn publiek gilde de trainer over het Museumplein: „Wét zijn wij? Wij zijn de bésten! Niet alleen van Amster dam, maar ook van Rotterdam, Eindhoven, Europa èn de beste van de..." „De héle wereld", echode het antwoord. Ook burgemeester Patijn mocht nog enkele zinnen zeg gen. Veel meer dan een „Ajax, gefeliciteerd", was hem niet ge geven. Met een sneer naar Rot terdam was het publiek eerder al voorgehouden: „Wij hebben tenminste een burgemeester die geen wedstrijd afgelast." Een ouder echtpaar wist zich vlak voor het podium een plekje te veroveren, buiten het ge drang bij de hekken. Ze genoten zichtbaar en de man was onver moeibaar met zijn houten ratel. Ook de andere fans konden er niet genoeg van krijgen. „We want more, we want more...", klonk het toen na bijna een uur de uitgelaten Ajax-spelers dreig den te vertrekken. Per bus verlieten de spelers het nog nahossende plein, en kelen boven op het dak met de cup omhoog. En in een slakke- gangetje werd vervolgens nog even een ererondje door de bin nenstad gemaakt, omstuwd door uitzinnige fans. De spelers hadden hun rust ook hard nodig nu het bestuur van Ajax de onderhandelingen met de KNVB over een mogelijk uitstel van de uitwedstrijd tegen Willem II heeft gestaakt. Dat be tekent dat de kersverse wereld kampioen zondag volgens het competitieplan aantreedt in Til burg. „Trainer Louis van Gaal heeft hiermee ingestemd", ver klaarde penningmeester Arie van Os, een ,paar uur voor de huldiging op het Museumplein. Met ernstige vertraging keer de de selectie van Ajax in de nacht van woensdag op don- Edwin van der Sar (rechts) en Edgard Davis vieren feest met de Wereldcup. derdag uit Tokyo terug in Ne derland. Door de uitputtende reis en de verschoven huldiging naar donderdag drong Van Gaal aan op uitstel van de competi tiewedstrijd tegen Willem II. De KNVB was daartoe met te genzin bereid, maar schoof 14 januari als enig alternatief naar voren. Voor Ajax was die datum echter onhaalbaar wegens een voetbalstage iu Israël. De eerst volgende mogelijkheid op de kalender diende zich pas eind februari aan. Voor het bestuur van de KNVB, dat streeft naar een ongestoord en evenwichtig competitieverloop, was die op tie onbespreekbaar. „Het bestuur en de techni sche staf van Ajax hebben alle voor- en nadelen uitvoerig be sproken", zei Van Os. „We zijn tot de conclusie gekomen dat een ongewijzigd speelschema de minst slechte oplossing is. Volgens Van Gaal valt het met de vermoeidheid van de spelers wel mee. En aangezien de KNVB bleef vasthouden aan 14 januari hebben we besloten de onderhandelingen te staken." tokyo anp 12 De Nederlandse volleyballers 11staan bij het toernooi om de World Cup op het punt zich te Tcwalificeren voor de Olympi- -j («che Spelen. Dat is, sinds de be leer aan Italië lijkt voorbehou- 9 den, het heilig doel bjj het lood zware evenement in Japan. Het 9gastland is laatste gevaarlijke te genstander van Oranje, dat gis teren ook zonder briljant spel Qmaar wel weer met een zeer de gelijk blok (achttien punten) van China won: 3-0 (15-10 15- 10 15-3). Eigenlijk staat Nederland door een gunstiger set-ratio (ge wonnen sets gedeeld door de verloren) dan de overgebleven concurrenten Brazilië en Japan al voor de stadspoort van Atlan ta. Een dikke nederlaag tegen de Japanners maakt de situatie niet hopeloos, twee sets bin nenhalen volstaat vandaag in theorie voor de olympische kwalificatie. Die hoopgevende redenering gaat er wel vanuit dat Egypte in de slotwedstrijd tegen Neder land niet voor de eerste verras sing zorgt. Zaterdag staat im mers ook Brazilië-Japan op het programma. Wint de olympisch kampioen dan volgt Nederland de titelverdediger hoe dan ook naar Atlanta en moet Japan het toegangsbewijs voor Azië zien te verdienen ten koste van Zuid-Korea en China. „De stemming in de kleedka mer was van 'dit geven we niet meer uit handen'. De ploeg vat te het duel tegen Chiiia op als de halve finale en riep na afloop 'en morgen is 't oorlog'. Tegen Japan moeten we nog één keer emotioneel dat veld op. Dat doen we wel", zei Alberda met gepaste trots. Hij wist toen nog niet dat Cu ba tegen Japan alleen in de eer ste set iets deed (of kon doen) en in de drie volgende pas toen de achterstand acht of negen punten was en dus bijna per de finitie te groot. Het deerde spe lers noch Alberda. En dat moet ook niet als je op eigen kracht met Japan wilt afrekenen. Helemaal tevreden kon de coach overigens niet zijn over het getoonde tegen de Chine zen. In de eerste en tweede set moest de basis - met daarin Jan Posthuma en Richard Schuil - China tot een punt of tien in de buurt dulden. utrecht gpd Hij heeft bij FC Utrecht mis- ^^schien meer te verliezen dan te Vinnen. Maar laat dat nu net de Uitdaging zijn, die Rob Alflen ^L^erkiest. „In het betaald voetbal ^^vordt er altijd veel van je ver wacht. Dat is de charme ervan". De telefoon rinkelde vorige ^®rveek voortdurend. Alflen terug tn het betaalde voetbal? Opeens 3t L/veet iedereen hem weer te vin- lassren- de nieeste reacties zijn entrosUiel" De belangstelling moet hem ïan het verleden hebben herin- lerd. Destijds, bij Ajax, was het Siet veel anders. Alflen tekende r in juni 1991 een driejarige vereenkomst, speelde slechts 3 wedstrijden en wist uiteinde- jk een droomcarrière in de iem gesmoord. Een hernia gaf, indanks een operatie, de door lag. Op 7 december 1994 nam ijax afscheid van hem in de ist van de wedstrijd tegen AF.K ithene. Voorzitter Michael van •aag sprak hem toe, Alflen rd het vochtig in de ogen. et liefst was ik toen gelijk van let veld gelopen. Maar de hek- n zaten dicht, vreselijk. En die pporters maar foto's maken". Eigenlijk is hij al die tijd een ïan van de stüle trom geble- Zo vertrok de 27-jarige liddenvelder onlangs, na z'n latste wedstrijd tegen DWV, <k zonder al te veel poespas |ij Holland. „Een handdruk, dat toch genoeg? Ik heb er maar n jaartje gevoetbald". Bij de trechtse hoofdklasser meldde len zich niet direct na zijn jax-periode. Het einde van het id KaJrofbes1330 was' het slepende arakter van zijn rugblessure en spijt, te abrupt gekomen. „Het eerste jaar had ik absoluut geen zin om iets anders te doen. Wat ik dan wel deed Nou, ei genlijk niks. Een bakkie koffie drinken bij mijn moeder, een beetje biljarten. Ik moest vooral geen dingen doen, waar ik geen zin in had. Dat gevoel had ik héél sterk." Niet alleen sportief was het een domper. Alflen werd wao- klant op een moment dat de fi nancieel beste jaren nog moes ten komen. „Normaal duurt een carrière tot je 32ste, 33ste. Daar kun je dan bij het laatste con tract rekening mëe houden. In mijn geval was dat dus niet mo gelijk". De laatste weken heeft hij wat afgepraat. Met z'n ouders, met z'n vriendin, met vrienden. „Maar de beslissing heb ik zelf genomen". Al erkent hij dat door toedoen van zaakwaarne mer Willem van de Wijngaard een en ander in een stroomver snelling kwam. „Hij zei ook: volgens mij kun je meer dan dit. Nou, dat idee had ik zelf ook". Van de Wijngaard is inmiddels druk doende de laatste hobbels voor Alflen weg te nemen. De Utrechter heeft al een onder zoek door een arts van bedrijfs vereniging BVG achter de rug. „Het rapport zou positief zijn". Ook laatste werkgever Ajax gaf, bij monde van penningmeester Arie van Os, aan niet dwars te willen liggen. Tot grote opluch ting van Alflen. „Ik heb er vrese lijk veel zin in". Ieder ander zou op zijn minst huiverig zijn, bang voor de pijn. „Toen ik stopte had ik overal re acties. Mijn rug, mijn benen, al les zat vast. Het kostte heel wat moeite om 's ochtends fatsoen lijk uit bed te komen". Maar Rob Alflen (tweede van links) viert op archief feest met Ajacieden Jonk, Vink en Petterson. Na de winterstop wil Alflen bij FC Utrecht aan de slag. archieffoto anp met de herinnering aan de pijn had Alflen een zinnetje van des tijds, uitgesproken door de dok ter van Ajax, in zijn hoofd zitten. „Hij zei: over drie jaar kun je je weer prima voelen". En prima voelt Alflen zich op dit moment. „Ik leef ook niet met angst. Ik ga er vanuit dat het goed gaat". •Alflen krijgt bij FC Utrecht een proefcontract voor zeven maanden, met een optie voor nog een jaar. Waarbij het uit gangspunt, wat de ploeg betreft, verre van florissant is. „Ach, als het wel goed zou gaan, was mijn terugkeer bij FC Utrecht misschien niet aan de orde ge weest. Zelf verwacht ik er eigen lijk niks van. Het is meer ho pen". Hopen dus. Maar waarop precies? „Ik ben mij bewust dat de verwachtingen hooggespan nen zijn. Maar in je eentje kun je het ook niet doen. Misschien kan ik eep bijdrage leveren. Ik ben sowieso een speler die zich altijd ondergeschikt heeft ge maakt aan het teambelang. De huidige situatie is pijnlijk FC Utrecht is een club die voor Eu ropees voetbal hoort mee te doen. Nu staat handhaving in de eredivisie centraal." Aan het laatste hoopt Alflen na de winterstop mee te kun nen werken. Want Rob Alflen beschouwt stadion Galgen waard als zijn tweede huis. Hij komt er al vanaf zijn twaalfde. Precies daar wil hij de spanning, de druk vóór een wedstrijd tot in het puntje van zijn grote teen voelen kriebelen, als in vroeger dagen. „Het is lekker als je twee of drie keer naar het toilet moet. Dat je weet dat er iets moet-ge beuren". Gemser wil Den Eisen als assistent Hzoeterwoude Wim den Eisen wordt ge noemd als rechterhand van Henk Gemser. De trainer van de mannenkernploeg heeft bij de schaatsbond een ver zoek ingediend om assisten tie. Behalve de gewestelijke trainer uit Zoeterwoude wil Gemser ook diens Friese col lega Sjoerd de Boer aan zijn zijde. Als de bondscoach zijn zin krijgt, beschouwt Den Eisen dat als een enorme blijk van erkenning. De 46-jarige trai ner van het gewest Zuid-Hol land werkt sinds de aanstel ling van Gemser, afgelopen zomer, al met hem samen. Den Eisen, onlangs na ruim 25 jaar benoemd tot lid van verdienste: „Mijn voormalige pupillen leroen Straathof, Martin Hersman en Gianni Romme trainden de maan den daarvoor al bij mij, om dat er toen nog geen opvol ger was voor bondscoach Wopke de Vegt. Gemser liet meteen blijken dat hij voor stander was van duurzame samenwerking met geweste lijke trainers. Heel anders dan destijds met Ab Krook en ook Rintje Ritsma, die zich in het openbaar denigrerend uitlieten over de gewesten. Zij vonden dat alleen Gerard Kemkers in aanmerking kwam om Krook als bonds coach op te volgen." Den Eisen kan de gevolgen van het voorstel van Gemser niet overzien. „De KNSB heeft nog steeds geen dage lijks bestuur, dus ik weet niet of er uit die hoek een reactie komt. Maar in de praktijk sta ik Gemsèr soms toch al ter zijde, zoals bij de gewestelij ke wedstrijden om de IJssel- cup. Soms stuurt Gemser de Hollandse kcrnploegleden naar mij terug, omdat hij weet dat er ook in de gewes ten 'know how' aanwezig is. Zo heb ik Hersman nog bij gestaan, toen het technisch niet goed met hem ging. Mocht ik een officieel ver zoek krijgen om assistent van Gemser te worden, dan maak ik graag deel uit van zijn team." rotterdam anp de slotfase bezorgde nieuwko mer Meijer trainer Fritz Koi bach zijn eerste overwinning hij De Graafschap: 0-2. In de 74e minuut schoot de geroutineer de spits voor de eerste keer raak. Vier minuten voor tijd trof Meijer opnieuw doel, dit keer met zijn kale hoofd, 0-2. In de derde ronde van het toernooi om de KNVB beker moet PSV derhalve naar Doetin- chem. Het tweede team van Sparta barst van het talent. Maar de jongemannen van coach Henk van Stee komen voor het hoog ste niveau nog iets te kort. De vooralsnog slechtste ploeg van de eredivisie, De Graafschap, bleek gisteravond op het Kasteel net goed genoeg om de lands kampioen bij de reserveteams te verslaan. Met twee treffers in SCOREBORD SPORTPRUSVRAGEN Lucky 10, donderdag 30 november 3 13 15 20 30 32 33 37 50 53 54 56 62 64 66 68 69 75 78 80 (onder voorbehoud) BILJARTEN Kotronias (Gri) Rcinderman (Ned) 1 0, Van de Mortel (Ned) Skembris (Gri) I/.' 1/2, Bronninkmei|cr (Ned) Ropers (Air.) 0 I Stand 1 Kotronia-., Ni|bocr 2 1/2 punten, 3 Van den Doel, Rogers 2, 5 Peng, Skembris 1 112, Armas, Bren ninkmei|er, Van de Mortel 1, 10 Reindar Antwerpen. 8WA. wereldbeker driebanden. Eerste ronde: Kuhl (Dui) Velthuis (Ned) 3 2; Umeda (Jap) Nieuwenburg (Ned) 3 2. Carlsen (Den) De Wilde (Neo) 3 1, Sang Lee (VSt) Van Uum (Ned) 3 O, W.-y.-nburg (Ned) Van der Stappen (Ned) 3-1Zanetti (Ita) Habrakcn (Ned) 3 1Burgman (Ned) Verki|k (Ned) 3 1Van der Smissen (Ned) Comori (Jap) 3 1; Havermans (Ned) Ar nouts(Ned) 3-2. DAMMEN Lubliniec (Pol). EK. Zeventiende ronde: Valneris (Let) Raimondi (Ita) 2-0, Hubner (Bel) Machado (Por) 2 0, Boe/inski (Lit) Georgiev (Rus) 1 1, Kir/ner (Oek) lives (Est) 2-0, Knstek (Tsi) Zdoroviak (Mol) 0 2. Boelatov (WRu) Vipoelis (Let) 11. Jan sen (Ned) - Re|r (Slo) 2 0, Waboetin (WRu) Balcerowicr (Pol) 11, Kalmakov (Rus) Chmiel (Pol) 2-0, Scholma (Ned) Shabsai (Isr) i i Stand: I Georgiev 28 punten, 2. Valnerr. 27, 3 Boe/inski, Kalmakov 23, 5 Jansen 22, 6. Vipoelis 21. 7 lives, Kir/ner 20. 9 Boelatov. Scholma 19 GOLF Sun City. Million Dollar Challenge. Stand na eerste ronde 1 Pavin (VSt), Torrance (GBr) 69. 2 Lehman (VSt). Price (Zim) 71 5 Langer (Dui). I Is (ZAI). Faldo (GBr) 72 Madrid. Vrouwen, kwalificatie Europese Tour. Stand na drie ronden 1. Craik (Sch) TAFELTENNIS Stockholm. Open Zweedse kampioen schappen. Mannen, landenwedstrijd Eer ste ronde Nederland Verenigde Stalen walkover Iwi-cdc ronde: Jor-gnslavie Ne derland 3 1 lupulestu Chen Sung 1 2. Karekasevic Keen 2 1, Grupc De Coek 2 l.Lupulescu Keen 2 1 Vrouwen, kwartfinale: Nederland Zweden 3 0, Vnesekmjp Sv.-ri-.v.o I, N,-,i Petlersson 2 1Keen JOnsvjn 3 0 Enkel, eerste ronde: Noor Plaiv-anl (tra) 19 21 21 16 21 10 19-21 21 14, Lee EunSil(ZKo) Koen 16-21 21 10 21 1/ 21 16. VOETBAL KNVB beker, tweede ronde. Sparta 2 De Graafschap 0-2 (0-0). 74 Mei|er o I 85 Meijer 0 2 Scheidsrechter: Sterk. Toe V houwer'. ÏOOO Gele k.i.irt I uil» i.ii ta), Wilms (De Graafschap) De Graafschap speelt m de derde ronde, 24 |anuari, thuis legen PSV VOLLEYBAL O. Hr.i/.lie i gypte tod'. 2 15 15 Mj. Malie Zuid Korea 3 0(1513 15 15 burg (Ned) 252; 75. 24(f Wijk aan Zee Sonnevancktoernooi, derde ronde: Ni|boer (Ned) Van den Doel (Ned) 1-0, Armas (Era) Peng (Chn) 1/2 1/2. (15 II 15 5 15-12). Stand: I Itahe 9-18 (27 3), 2 Verenigde Staten 9 16 (21 6), 3 Nederland 9 16 (24 7). 4 Bra/ilie 9 16 (23 7). 5 Japan 9 16(21 8). 6 Cuba 9 14(1/ 17). Ar centime 9 12 (11 19). 8 Zuid Korea 9 12 (10 18), 9 China 9 12 (JO 20). 10 Can., da 9 11 (8 23), 11 Egypte 9 10 (5 24). 12 TunesiC 9-9 (2-27). SPORT OP TV VRIJDAG 16 20 16 30 Did 3 Sport 16.30 19 00 EURO /wemmen: V vanuit Rio de Janeiro, live 17 30 19 00 BBC 2 Snooker 19.00 19 30 SBS 6 Ben op de sti blik op het voetbalweekeinde 19 00 20.30 EURO Sk*n werelr nen afdaling, liv«- 19 30-20 00 BR I 1 Sportiournaa 19.35 20.40 RAIUNOSportnieu 20 15 21.00 BBC 2 football, Fui bal Magazine rond hel Europese de laatste veertig iaar 20.30 21 00 EURO Eurosport nieuw 21.00-21.30 BBC 2 Top gear 21 00 22 OOF UR0 Bok v.. 22.00 23.00 LURO Zwemmen: WK 22 05 22 35 RTL 5 De ballen. 22.16 22 14 Ned 3 Sportjournaal 22 50 2 i 05 Old 1 Sport entra /we 2 3 00 23 30 NBC World Sports spe< 23 30-00 00 NBC Rugby Hall ol I ai 23 30-00 05 RTL 4 I ate sportnieuw 23 43 00 2 3 Ned 2 Studio Sport 01 00-01 30 EURO Sportnn-u w.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 23