I Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Wel 'ns gedacht aan werken in de kraamzorg? Roosterfunctionaris VY of q xy ZATERDAG 11 NOVEMBER 1995 LubaPQ Uitzend^ Buro^ Financieel manager v/m Voor een internationaal opererende exportonderneming zijn wij op zoek naar een ervaren financieel manager. Goede kennis van ISO-certificering en financiële analyses zijn daarbij belangrijk. Goede beheersing van de Engels taal is een must. Deze functie is fulltime en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Leeftijdsindicatie vanaf 30 jaar. Automatiseringsfuncties v/m Ben ie computerprogrammeur met erva ring in systeemontwikkeling op het gebied van MS-Excess en Visual Basic, dan hebben wij een interessante functie voor je! Tevens zoeken wij een Certified Novell Engineer met ervaring op CNE niveau. Servicemonteur zitmeubelen v/m Heb je goede produktkennis van meu belen en tevens ruime werkervaring in onderhoud en montage van zitmeubelen? Dan kun je bij een groot meubelbedrijf in de directe omgeving van Leiden direct als servicemonteur aan de slag. De functie is fulltime en voor langere tijd. Voor een project van een aantal maanden zoeken wij een hovenier. Ben |e ervaren in het aanleggen en onderhouden van tuinen van particulieren, reageer dan snel! Voor een gezellige supermarkt in Voor schoten zoeken wij een enthousiaste caissière. Voor deze functie is ervaring niet noodzakelijk. Ben je ongeveer 18 jaar en voor langere tijd beschikbaar kom dan snel bij ons langs voor meer informatie. Oproepkracht horeca v/m Je hebt horeca-ervaring en je bent in het bezit van zwart-wit kleding. Met mensen omgaan vormt voor jou geen probleem en je vindt het leuk om af en toe werkzaam te zijn bij een school in Leiden. Deze functie als oproepkracht is dan ideaal voor jou! Tot je taken behoren serveren, kantine- werkzaamheden en bediening in een winkeltje. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC tel. 071-5121942 (horeca) tel. 071-5140341 (ind./techn.) tel. 071-5149745 (adm.) tel. 071-5131046 (medisch) Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Delft, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. La ngeveld De patiëntenzorg heeft onze optimale aandacht. Daarom besteden wij grote zorg aan de opleidingen. Opleidingen waar theorie en praktijk hand in hand gaan, zodat mensen goed voorbereid in de begeleiding/verpleging kunnen gaan werken. Werken met mensen, voor mensen, verantwoordelijk werk en zelfstandig werk. In maart 1996 starten wij n n verkorte opleiding ti Solliciteren psychiatrische verpleegkundige De verkorting"betekent dat u vrijgesteld wordt van de Beroeps Voorbereiden Periode, zodat de duur van de opleiding (12 12 9) 33 maanden zal zijn. De opleiding zal te zijner tijd worden aangepast. De bij Langeveld startende leerling zal na het behalen van het diploma een generieke bevoegdheid bezitten voor alle sektoren in de zorg. Geïnteresseerden kunnen tot uiterlijk 25 november a.s. reageren door een uitgebreide sollicitatiebrief te schrijven waarin zij uitleggen waarom zij de B-opleiding willen volgen, wat zij er mee willen bereiken en - waarom zij menen geschikt te zijn voor het beroep psychiatrisch verpleegkundige, vermeld op uw brief tevens kode HA. Afhankelijk van de brievenselektie nodigen wij kandidaten uit voor een gesprek. Daarbij is de inhoud van de brief uiteraard van belang De gesprekken vinden plaats in de 2e of 3e week van december. Langeveld beschikt over 713 plaatsen in 6 divisies; Rijnstreek, Kust- en bollenstreek, Verblijfspsychiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerhout,Sassenheim en Alphen aan den Rijn. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. AUTOBEDRIJF DE RIJN b.v. Autobedrijf "De Rijn" b.v. Valkenburgseweg 56a 2223 KE Katwijk •Tel. 071-4072346 Fax 071-4076149 Op korte termijn zoeken wij 1e klas automonteur die tevens kan functioneren als assistent werkplaatschef. Interesse? Bel voor een afspraak en vraag naar dhr. E. Klees of schrijf een sollicitatiebrief. Autobedrijf De Rijn B.V. Mazda maakt de top bereikbaar Valkenburgseweg 56a, 2223 KE Katwijk Tel. 071-4072346 Bij de afdeling huishouding, ressorterend onder de civiele dienst, ontstaat binnenkort de vacature van hoofd huishouding m/v Het Diacon huis, met 314 bed den, is een alge- een ziekenhuis een regionale Functie-informatie: ie afdeling huishouding iraagt zorg voor het schoon maakonderhoud van het gehele ziekenhuis, alsmede meubilering en stoffering. In totaal werken er 80 mensen (zowel full-time als part-tifrié) in dag- avond- ©ri weekeind- diensten. Het geheel staat onder leiding van het hoofd huishouding, daarirybnder- steund door twee vóórheden. Het hoofd huishouding is verantwoordelijk voor de totale organisatie, controle en planning van de werk- zaamh© ingrijke veranderingen inzake de dienstverlening zijn in gang gezet. Hoofdlijn hierbij is de verdere profes sionalisering van de afdeling, waarbij de wensen/behoef ten van de interne klanten centraal staan. Functie-eisen: Wij komen graag in contact met enthousiaste kandidaten die: een relevante H.B.O.- op leiding gevolgd hebben; aantoonbare leidinggeven de capaciteiten hebben (er varing van minimaal 3 jaar in een soortgelijke functie); beschikken over goede contactuele eigenschappen; 1 in staat zijn om in te spelen op veranderende situaties en daarin ook ini tiatieven kunnen nemen; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid bezitten. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis- wezen. De functie is inge deeld in FWG 50 (maximaal 5.052,- bruto per maand). Informatie: Informatie over de functie is verkrijgbaar bij dhr. J. Prenger, hoofd civiele dienst, telefoon: 071-5178230. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken, onder vermelding van vacaturenummer B5-5, op onderstaand adres. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdag 23 en vrijdag 24 november Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden de Manse Prot. Chr. School voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs Kiljanpad 2, 2321 SK Leiden Het bestuur van de Prot. Chr. School voor Moeilijk Lerende Kinderen vraagt i.v.m. de uitbreiding van de Voortgezette Afdeling van de school met 1 groep VAKLEERKRACHT HANDVAARDIGHEID .ma Wij zoeken een collega, die: - oog heeft voor een individuele benadering van jongeren - over een flexibele (werk)houding beschikt -ervaring heeft in het speciaal onderwijs -^ich wil inzetten bij buitenschoolse aktiviteiten -vanuit een Christelijke levensovertuiging wil werken - mee wil denken en werken aan onderwijsvernieuwingen. De grootste en snelst groeiende telecommunicatie- winkelketen in Nederland zoekt op korte termijn voor vier dagen per week voor de nieuw te openen vestiging Qomshop in Leiden een: Verkoper m/v Ervaring is een pré. Interesse? Fax dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Dhr. D. van der Laan. Faxnummer 03(> - 53 ID 1 38. Vogelenzang is een algemeen psychiatrisch ziekenhuis en biedt klinische, poliklinische en deeltijdbehandeling aan volwassenen en ouderen. Vogelenzang is een professionele organisatie met een grote mate van decentralisatie. Naast de hoofdvestiging in Bennebroek zijn er verschillende vestigingen in Haarlem, Hoofddorp en Amstelveen. Vogelenzang heeft ruim 1100 medewerkers. Het ziekenhuis heeft een pool van vaste medewerkers en oproepkrachten die op afdelingen worden ingezet bij uitvallende diensten. Wegens vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een Roosterfunctionaris 100% v/m Als roosterfunctionaris verzorgt u de invulling van uitvallende diensten in het ziekenhuis. U onderhoudt hiertoe contacten met de medewerkers van de invalpool, de oproepkrachten en eventueel uitzendbureaus. Daarnaast bent u als rooster functionaris aanspreekpunt voor de medewerkers van de pool en verantwoordelijk voor de werving en selectie. Tenslotte bent u belast met voorkomende administratieve werkzaamheden zoals uren- registratie, vakantiekaarten en dergelijke. Functie-eisen: - opleiding op HBO-niveau - ervaring met bemiddeling is een pré - affiniteit met de gezondheids zorg - goede contactuele eigen schappen - stressbestendigheid - flexibele instelling - in staat zijn zelfstandig te werken - hoge mate van accuraathei - ervaring met geautomatise* de administratie. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maxima f 4.446,- bruto per maand, FV 45 volgens de CAO-zieken- huiswezen en is afhankelijk' leeftijd en ervaring. U kunt uw sollicitatie richten aan: Psychiatrisch Centrum Vogelenzang, Postbus 5, 2120 BA Bennebroek, t.a.v. de heer N.W. Berghuis, waarnemend hoofd personeelszaken, afdeling Personeelszaken. Voor nadere informatie kunt contact opnemen met mevro A. Karijosentiko, telefoon (023) 583 24 09. De Zijl Bedrijven is het SW-bedrijf van de ge meente Leiden. Leiden werkt daarbij samen met Leiderdorp, Voorschoten en Zoeterwoude De Sociale Werkvoorziening, afgekort de SW, is ingesteld om een passende werkkring te bieden aan vrouwen en mannen die door bijvoorbeeld ziekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer aan de slag kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid. DZB biedt werkgelegenheid aan meer dan 1000 mensen in de Divisie Industrie en de Divisie Detacheringen, Groen en Onderhoud en een aan tal ondersteunende afdelingen op centraal niveau. Bij de Produktgroep Verpakkingen van de Divisie Industrie, op industrieterrein Roomburg, is een vacature voor technisch leidinggevende/bandleider (m/v 38 - leiding geven aan ongeveer 8 medewerkers aan de band - bedienen van de computergestuurde transwrap verpakkingsmachine - ombouwen van de verpakkings machine en verhelpen van kleine programma-storingen - verdelen van de werkzaamheden en instrueren van de medewerkers - regelen van de aan- en afvoer van de produktie De uitvoering van deze taken vindt veelal plaats in afstemming met de afdelingschef Bezoekadres. Touwbaan 40, Leiderdorp Tel. 071 5453853 Postadres: De Zijl Bedrijven, Postbus 387, 2300 AJ Leiden Voor deze functie zoeken wij iemand - technisch inzicht heeft (wij denken aan LTS-niveau) - enige ervaring heeft in een leidinggevende functie - belangstelling heeft voor de specifieke werksituatie in de sociale werkvoor ziening - flexibel is, zelfstandig kan werken, maar ook samenwerken belangrijk - belangstelling heeft voor computerge stuurde machines Salarisindicatie: bij gebleken geschiktheid is een salaris van max. 3 584,- mogelijk. De Produktgroep Verpakkingen van DZB verzorgt met 240 medewerkers alle ver pakkingswerkzaamheden voor De Baronie. De werkzaamheden gebeuren in een gro te moderne produktiehal, en zijn verdeeld over ongeveer 8 produktie-een-heden. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer J de Knegt, bedrijfsleider van de Produktgroep Verpakkingen, tel. 071 5418921, of mevrouw E. Cazemier, personeelsconsulent, tel. 071 5453812 Schriftelijke sollicitaties voor 22 november 1995 aan- Afdeling Personeel en Organisa tie van De Zijl Bedrijven, Postbus 387, 2300AJ Leiden, ta.v.mevrouwE. Cazemier. Gezien de doelstelling van onze organisatie spreekt het vanzelf dat wij deze functie in SW-verband willen vervullen. Dat betekent dat wij kandidaten die om medische redenen niet meer of moeilijk aan het werk komen, maar wel vanuit hun arbeidsverle den aan de functie-eisen voldoen, dringend verzoe ken te solliciteren. Kennis over de kraamperiode is specialistische Voor de regio Den Haag en Leiden zijn wij op kennis; als kraamverzorgende word je vanwege zoek naar gediplomeerde kraamverzorgenden dat specialisme ingehuurd. voor een vaste aanstelling of op oproepbasis. Je bent in het kraamgezin om je handen uit de Heb )e een diploma MDGO-VZ, kraamverzor- mouwen te steken, maar meer nog ben je er om moeder en kind goed op weg te helpen en je deskundigheid aan het kraamgezin over te dragen. Kraamzorg is niet om de kraamvrouw het werk uit handen te nemen maar juist om haar (en haar partner) te leren het "werk" zelf te doen. Het gaat er niet om dat jij goed met de baby kunt omgaan (daar is geen twijfel over), het gaat erom dat de kraamvrouw van jou leert hoe zij op een prettige manier met haar baby om kan gaan. Tegen de tijd dat jij het gezin verlaat, moet het hele gezin er klaar voor zijn. De baby heeft een plaats gekregen in de dagelijkse gang van zaken, de ouders voelen zich zeker in de omgang met hun kind en kunnen de signalen dig de baby geeft interpreteren. En bovenal hebben ze door jou leren ervaren dat een baby geen zwaar drukkende verantwoordelijkheid is, maa\ een verrijking en een bron van geluk. gende, OVDB (kraamzorg) of verpleegkundige A en ben je klantgericht, enthousiast en flexibel dan zoeken wij joul Wij kunnen je het volgende bieden: diverse werkvormen, zelfstandigheid, gedegen begeleiding, kinderopvang, aantrekkelijke spaar loonregeling en verzekeringsmogelijkheden. KRAAMZORG NEDERLAND Interesse? Vraag telefonisch een sollicitatieformulier aan bij Jacqueline van Beaurriont (070 - 3429581) of stuur een brief naar: Kraamzorg Nederland, afdeling Personeelszaken, Loosduinseweg 9, 2571 AA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 32