Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I///LASER - «//LASER I///LASER ff//LASER A W PI IA STORE MANAGER köhne FAKTOR 2 CONSULENT (M/v) technisch support medewerker HWS unique uitzendburo De Koning vraagt: TERDAG 11 NOVEMBER 1995 Laser Computer, onderdeel van de wereldwijd aktieve Vtech Group of Companies met haar Europees hoofd kantoor in Zoeterwoude, zoekt per 1 december 1995. Inkoop-coördinator (full-time-m/v) Laser Computer Europe BV behoort tot de zes grootste leveranciers van Personal Computers in de Benelux. De centrale aktiviteiten in Zoeterwoude omvatten onder meer Europese Verkoop- en Marketing, Distributie en Dealer ondersteuning. Assemblage en After Sales. Uw funktie: Naast het in overleg met de direktie bepalen van de inkoop behoefte dient u in staat te zijn zelfstandig onderhandelin gen te voeren, daadwerkelijk bestellingen te plaatsen en de bijbehorende administratie te verwerken (mbv. Exact-soft ware). Het nauwkeurig en aktief opvolgen van de geplaatste inkooporders is voor u even vanzelfsprekend als het presente ren van heldere inkoop-overzichten. Aantoonbare inkoop ervaring (bij voorkeur in de PC-omgeving), uitstekende kom- munikatie-eigenschappen en een werkbare kennis van de Engelse taal zijn onmisbaar voor de inkoop-coördinator van Laser Computer. Ervaring met Exact en WordPerfect zult u in uw nieuwe werkkring goed kunnen gebruiken. Deze afwisselende en op termijn zeer zelfstandige funktie wordt door Laser Computer goed gehonoreerd. Uw schriftelijke reaktie met CV gaarne binnen veertien dagen na verschijnen van deze publikatie opsturen aan: Laser Computer Europe B.V. t.a.v. Dhr. M.L. van Kleef Energieweg 32, 2382 NK Zoeterwoude FLIGHT SERVICES Onze relatie is ALPHA FLIGHT SERVICES, gevestigd in Boesingheliede. (Haarlemmermeer), een onderneming die deel uitmaakt van de Engelse ALPHA Airports Group ALPHA Airports Group is een wereldwi|de organisatie, die zich bezighoudt met het verlenen van service aan in de luchtvaart werkzame bedrijven. Alpha Flight Services verzorgt de catering voor 20 lucht vaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. eze groeiende onderneming is plaats voor een (m/v) Unctionans zal rapporteren aan de Productiemanager en leidinggeven aan circa jedewerkers, die zich bezig houden met de dagelijkse goederenstroom (ontvangst, opslag, ributie richting produktie) controle op kwaliteit en kwantiteit, registratie en administratie betreft alle non-food goederen en artikelen die in de productie worden gebruikt It voortdurend aandacht moeten besteden aan de interne servicegerichtheid en daardoor g zijn met het ontwikkelen en uitvoeren van lange- en korte-termijn beleidsplannen voor jntern transport, routing en lokatiebeheer jnng op dit terrein is een pré. deze functie stellen wij de volgende eisen: leiding op minimaal MBO-nivo (bedrijfskundig, logistiek) nagement ervaring en capaciteiten inis van en ervaring met automatisering vige, communicatief sterke persoonlijkheid iftijd 30 - 35 jaar psychologisch odviesburo Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief binnen 14 dagen onder vermelding van nr. P 537 sturen naar: Psychologisch Adviesburo Köhne, Paardenmarkt 1 1811 KH Alkmaar, t.a.v. de heer Drs. R. Köhne. (tel. 072 515 0048). Laser Computer, onderdeel van de wereldwijd aktieve Vtech Group of Companies met haar Europees hoofd kantoor in Zoeterwoude, zoekt per 1 december 1995. Administratief Medewerker Export (full-time-m/v) Laser Computer Europe BV behoort tot de zes grootste leveranciers van Personal Computers in de Benelux. De centrale aktiviteiten in Zoeterwoude omvatten onder meer Europese Verkoop- en Marketing, Distributie en Dealer ondersteuning. Assemblage en After Sales. Uw funktie: De toenemende uitvoer-aktiviteiten van Laser Computer Europe vragen om een inventieve, nauwkeurige en snelle werkwijze van onze nieuwe medewerkster op de Export administratie. Vanzelfsprekend horen orderverwerking, fak- turatie, efficiënte planning en inzicht in de verschillende ver voersmogelijkheden tot uw vaste taken. Het opmaken en ver- I' werken van douane-dokumenten biedt uw funktie bovendien een hoge mate van verantwoordelijkheid en toekomstper- spektief. Daarnaast verwachten we een grote dosis klantge richt denken en een taktvolle benadering van onze buiten landse relaties. Het Engels dient u in woord en geschrift te beheersen, terwijl een werkbare kennis van de Duitse taal beslist een pré is. Tevens bent u bekend met het tekstverwer kingspakket WordPerfect en eventueel met het boekhoudpro- l gramma Exact. Voor deze funktie is een HAVO/MEAO voorop leiding gewenst. Deze interessante funktie wordt goed gehonoreerd. Uw schriftelijke reaktie met CV gaarne binnen veertien dagen na verschijnen van deze publikatie opsturen aan: Laser Computer Europe B.V. 4 t.a.v. Dhr. M.L. van Kleef Energieweg 32, 2382 NK Zoeterwoude PERSPECTIEF VOOR WERKZOEKENDE EN BEDRIJF FAKTOR 2 is een onafhankelijke, niet gesubsidieerde stichting met als doel: - herplaatsing op de arbeidsmarkt van mensen die uit het arbeidsproces zijn geraakt: - voorkomen van uitval door ziekte van medewerkers uit het arbeidsproces (preventie) FAKTOR 2 biedt een zakelijke dienstverlening. Uitkerende instanties zijn veelal opdrachtgever. Daarnaast maken werkgevers in de profit en non profit in toenemende mate gebruik van onze deskundigheid op deze Onze werkwijze kenmerkt zich door een individuele benadering van iedere cliënt. Per persoon wordt vastgesteld welk traject de meeste kans op succes biedt. In overleg met de opdrachtgever wordt bepaald op welke wijze de uitvoering vorm krijgt. Instrumenten die wij onder andere inzetten zijn: beroepenoriëntatie, acquisitie en begeleiding van werkervaringsplaatsen en sollicitatie-ondersteuning. Daarnaast bieden wij individuele supervisie op de werkplek zelf en zijn er een aantal trainingen die wij in groepsverband uitvoeren, zoals sollicitatie-, verkoop- en algemene communicatieve vaardigheden. FAKTOR 2 is gevestigd in Heerhugowaard en Leiden. Ter versterking van ons team zoeken wij een De inhoud van de functie is: - individueel begeleiden van cliënten; - voeren van intake gesprekken; - overleggen met de opdrachtgever over het te volgen traject; - adviseren over scholingstrajecten; - acquireren en begeleiden van werkervaringsplaatsen; - schrijven van rapportages aan de opdrachtgever; - geven van trainingen; - acquireren van nieuwe opdrachtgevers. Solliciteren heeft alleen zin wanneer u: - over minimaal 2 jaar aantoonbare professionele ervaring hebt in de bovenstaande werkzaamheden; - praktisch en commercieel ingesteld bent; - een relevante opleiding op HBO-niveau hebt; - kennis hebt van de arbeidsmarkt en met name in de regio Leiden over een uitgebreid netwerk beschikt; - minimaal 20 uur per week beschikbaar bent; - beschikt over een rijbewijs en auto; - flexibel, initiatiefrijk en resultaatgericht bent en hard werken leuk vindt. Wij bieden een boeiende functie in een klein collegiaal werkend team in opbouw met ruime mogelijkheden uzelf verder te ontwikkelen. Salaris en de overige arbeidsvoorwaarden worden in overleg vastgesteld. Gezien de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 25 november 1995 richten aan FAKTOR 2, Postbus 1062, 1700 BB Heerhugowaard, t.a.v. Rob Muijscrt. Ilford Anitec B.V. te Leiden maakt deel uit van de Imaging Products Division van het International Paper concern, de grootste papierfabrikant ter wereld. Wereldwijd heeft het concern 73.000 mensen in dienst. De omzet bedraagt ca. 15 miljard dollar per jaar. Ilford Anitec B.V. is een toonaangevende leverancier van fotografische en grafische materialen, alsmede van elektronische prepress systemen. Wegens de sterk toenemende activiteiten is HWS in opdracht van de directie van Ilford Anitec op zoek naar kandidaten voor de vacature van (minimaal MTS-niveau, leeftijd 25-30 jaar) Als assistent van de algemeen technisch manager draagt u zorg voor de dagelijkse contacten met onze relaties en leveranciers. Tot uw taak behoren de in- en externe diensten op het gebied van technische vragen en adviezen, maar ook klachten die ons produktenpakket aangaan. Tevens vervult u een spilfunctie m.b.t. de orderbehandeling, planning, installatie en technische-support- coördinatie, inzake de verkoop van prepress systemen. Een zeer goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste, van de Franse taal een pré. U bent woonachtig in Leiden e.o. Belangstellenden (M/V) wordt verzocht hun brief, inclusief curriculum vitae, te richten aan de heer M.J. Holtrop van onderstaand bureau. Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. Werving Selectie Postbus 964 - 1180 AZ Amstelveen VERKOOPMEDEWERKERS fS% Voor een bouwmarkt in Leiden zoeken wij verkopers U wordt verantwoordelijk voor het beheer van een afdeling Tot uw taken behoren o a het doen van bestellingen, het adviseren van klanten en het verkopen van produkten Bent u gemotiveerd, denkt u klantvriendelijk, heeft u een commerciële opleiding of commerci0e werkervanng. neern dan z s m contact met ons op Informatie Jan Remmelzwaal MAGAZIJNCHEF Voor een transportonderneming in Leiderdorp zoeken wij een magazijnchef c q meewerkend voorman Het aansturen van magazi|nkrachten. organiseren van diverse activiteiten en regelmatig meehelpen met laden en lossen van vracht wagens zijn enkele van uw taken Bent u flexibel qua werktijden, hebt u organi satietalent en soortgelijke werkervaring, dan is dit waarschijnlijk uw baan' Informatie Jan Remmelzwaal LABORATORIUM MEDEWERKER Voor een bedrijf in Katwqk zoeken wij iemand met een afgeronde M L0 •oplei ding (levensmiddelen/massex) Het onderhouden van het kwaliteitssysteun en liet uitvoeren van microbiologische analyses behoren tot uw taken Bent u flexi bel inzetbaar, rond de 25 |aar en staat u stevig in de schoenen, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op Een pré is kennis van HACCP en AS400 Informatie JanR Leiden, Turfmarkt 7. tel. 071-5125841 het verschil Direktiesecretaresse Op het hoofdkantoor van een gerenommeerde bank in de omgeving van Leiden zoeken we per direkt een zeer ervaren direktie-secretaresse ter ondersteuning van direktie en per soneelszaken. Naast de gebruikelijke secretariele werkzaam heden en het notuleren van commerciële vergaderingen, heeft de kandidaat een belangrijke signaalfunctie naar de direktie. Commerciële en organisatorische kwaliteiten zijn hiervoor een absolute vereiste, evenals inventiviteit en zelf standigheid. De personeelswerkzaamheden bestaan uit het beheren van de personeelsdossiers en alle daaruit voortv loeiende taken. De juiste kandidaat heeft een afgeronde direktiesecretaresse- opleiding en enkele jaren werkervaring als secretaresse op dlrektieniveau. Verder Is een ijzersterke persoonlijkheid ver eist en is ervaring in het bankwezen een pré. Deze full-time fuQktie zal uitvloeien in een vaste baan. Leeftijd vanaf 30 jaar. uitzendbureau de koning 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33.2311JT Leiden. Telefoon 071 -5144143 Laser Computer, onderdeel van de wereldwijd aktieve Vtech Group of Companies met haar Europees hoofd kantoor in Zoeterwoude, zoekt per 1 december 1995. Magazijn medewerker (full-time-m/v) Laser Computer Europe BV behoort tot de zes grootste leveranciers van Personal Computers in de Benelux. De centrale aktiviteiten in Zoeterwoude omvatten onder meer Europese Verkoop- en Marketing, Distributie en Dealer ondersteuning. Assemblage en After Sales. Uw funktie: Inzet, snelheid, nauwkeurigheid en een doorzettersmentali teit zijn de trefwoorden waarmee onze nieuwe magazijn medewerker zich kan vereenzelvigen. Zo assisteert hij/zij bij het verzendklaar maken van het groeiend aantal orders en worden relaties aan de balie klantgericht en vakkundig te woord gestaan. Daarbij draagt de magazijn medewerker mede-verantwoordelijkheid voor een schoon en overzichtelijk magazijn en draait hij zijn handen niet om voor het laden of lossen van containers of vrachtwagens. Vanzelfsprekend is een zorgvuldige omgang met onze computersystemen van groot belang. Zoals gezegd zijn inzet, betrouwbaarheid en mentaliteit voor ons belangrijker dan vooropleiding. Deze afwisselende funktie wordt gehonoreerd. Uw schriftelijke reaktie met CV gaarne binnen veertien dagen na verschijnen van deze publikatie opsturen aan: Laser Computer Europe B.V. t.a.v. Dhr. M.L. van Kleef Energieweg 32, 2382 NK Zoeterwoude KPD is een ingenieursgroep voor automatisering, architectuur, bouwservice en gebouwbeheer met vestigingen in Oegstgeest, Groningen, Veenendaal, Goirle en Tilburg. KPD zoekt op korte termijn een: Kantinemedewerker (m/v) Full Time De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Kantinewerkzaamheden; Interne catering; Lichte schoonmaakwerkzaamheden; Licht administratief werk. De functievereisten zijn: Representatieve verschijning; Flexibele instelling; Leeftijd tot 35 jaar. De werkzaamheden worden verricht met een grote mate van zelfstandig heid, van 8:30 uur tot 17:00 uur. Bent u geïnteresseerd in het werken voor een dynamisch bedrijf, stuur dan een brief met CV naar: KPD Beheer B.V. ter attentie van de heer L. van Doeselaar, Hoofd Administratie Postbus 48 2340 AA OEGSTGEEST Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met de heer Van Doeselaar, telefoon 071-5171041. Laser Computer, onderdeel van de wereldwijd aktieve Vtech Group of Companies met haar Europees hoofd kantoor in Zoeterwoude, zoekt per 1 december 1995. Applikatie- annex Systeembeheerder (full-timje-m/v) Laser Computer Europe BV behoort tot de zes grootste leveranciers van Personal Computers in de Benelux. De centrale aktiviteiten in Zoeterwoude omvatten onder meer Europese Verkoop- en Marketing, Distributie en Dealer ondersteuning. Assemblage en After Sales. Uw funktie: Op de revolutionaire technische ontwikkelingen in de Personal Computer industrie kan slechts een enkeling anticiperen. Voor onze interne automatisering zoeken wij zo'n breed georiënteerde, enthousiaste systeembeheerder met een bovengemiddelde kennis van applikatiesoftware. Daarbij is het belangrijk dat onze nieuwe medewerker ver trouwd is met boekhoudkundige en administratieve software (Exact). Ook standaardtoepassingen als bijvoorbeeld WordPerfect, Word en Excel binnen een netwerk hebben voor hem geen geheimen meer. Een passieve kennis van Novell/NetWare en Microsoft Windows zullen u zeker van pas komen. Van onze nieuwe applikatie- annex systeembeheerder verwachten we een sturende inbreng om de gehele bedrijfs automatisering verder te optimaliseren. Naast een probleem oplossende instelling dient onze nieuwe systeembeheerder zowel punktueel als stressbestendig en flexibel te zijn, in het besef dat systeemstoringen zich niet aan werktijden houden. Voor deze funktie is naast een gedegen vooropleiding (HEAO- Informatika) vooral veel praktijkervaring en affiniteit met de IT-branche vereist. Deze "spir-funktie bij Laser Computer Europe wordt goed gehonoreerd. Uw schriftelijke reaktie met CV gaarne binnen veertien dagen na verschijnen van deze publikatie opsturen aan: Laser Computer Europe B.V. t.a.v. Dhr. M.L. van Kleef Energieweg 32, 2382 NK Zoeterwoude i

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 31