Personeel Personeel Personeel Personeel Personee ^^tónd,dalenv,0°tde S33T" ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker polikliniek administratie m/v Financieel medewerker sg»* administrateur m/v Dagbladuitgeverij Damiate b.v. ZATERDAG 11 NOVEMBER 1995 160 LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Personeel en Arbeid, Culturele en Maatschappelijke Vorming. - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden): HBO-Verpleegkunde, Fysiotherapie, Logopedie (in afbouw), Antroposofische Gezondheidszorg, Manage mentopleiding van Midden kader in de Gezondheidszorg, Tweedegraads Leraren opleiding Verpleegkunde - Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): Chemische Labo ratoriumopleiding, Medische Laboratoriumopleiding. - Hoger Pedagogisch Onderwijs (opleidingsplaatsen: Den Haag, Heemstede, Rotterdam): Lerarenopleiding Basisonderwijs. Daarnaast verzorgt de Leidse Hogeschool post-HBO en contractonderwijs. De hoge school telt ruim 3000 studenten en 350 medewerkers. Centraal adres: Leidse Hogeschool Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden tel. 071 - 535 45 00 Bij de afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs van de Leidse Hogeschool in Leider dorp ontstaat met ingang van 1 januari 1996, t.b.v. de medische laboratorium opleiding, een vacature voor de functie van: Laboratoriummedewerker m/v histologie; klinische chemie; (micro)biologie; met een omvang van 0.5 FTÉ (19 uur per week). (vacaturenummer 95/HLO-10) FUNCTIE-INHOUD: A Voorbereiden van praktikum- en dgmonstratieproeven; - het zorgdragen voor een goed verloop van de praktika; het maken van histologische, microbiologische en hematologische preparaten en chemische oplossingen t.b.v. de praktika; het verzamelen, spoelen, desinfecteren en steriliseren van glaswerk. B Assistentie bij praktikum- en demonstratieproeven, - toezien op een juiste en veilige uitvoering van de praktika; - instructie bij het gebruik van specifieke apparatuur. C Organisatorische- en beheerswerkzaamheden, - het doen van bestellingen en het bijhouden van voorraden; - het verrichten van klein onderhoud en reparaties aan apparatuur en materiaal; - het beheren van praktikumzalen, inventaris en apparatuur; - adviseren over de aanschaf van apparatuur en materialen; - het leveren van een bijdrage aan het bestuur- en beheer van de afdeling. FUNCTIE-EISEN: - Minimaal een MBO-diploma, bi| voorkeur een medische laboratoriumopleiding; Ervaring met histologisch, klinisch-chemisch en microbiologisch werk is gewenst; - Zelfstandige werkhouding; - Goede contactuele eigenschappen. ARBEIDSVOORWAARDEN: De CAO-HBO is van toepassing. Het salaris bedraagrminimaal 2482,- (schaal 4 BBRA) en maximaal 3687,- (schaal 5 BBRA) bruto per maand bij een volledig dienstverband. De aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstveiband van een jaar met daarna de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de afdelings directeur, de heer drs. J A. van der Willik, tel. 071 -589 93 47. Schriftelijke reacties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Leidse Hogeschool, afdeling Hoger Laboratorium Onderwijs. La.v. de heer drs. J A. van der Willik, Leidsedreet 5,2352 BA Leiderdorp, met in de linker bovenhoek van de envelop het vacaturenummer. DIGROS Digros behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert supermarkten in de bollenstreek o.a. in Katwijk, Lisse, Sassenheim. Noord wijk, Leiden, Leiderdorp Wassenaar. Noordwijkerhout. Ter Aar. maar ook in Zoetermeer. Digros B.V. heeft een vacature voor een LOONADMINISTRATEUR m/v PROFIEL: een opleiding op MEAO-niveau aangevuld met vakcursussen op het gebied van loonadministratie enkele jaren ervaring als loonadministrateur leeftijd vanaf 25 jaar. BELANGSTELLING? Stuur uw sollicitatiebrief naar: Digros Supermarkten B.V., t.a.v. dhr. C. de Graaff. Postbus 187, 2160 AD Lisse. CONN®®®-0 "—"""T,™ 1 ee" -ikowriitsteiöet ,naoement 1 paW<eUSU' „ven van beze ot \e i»aa O^KKeriiOenrmeme Poliklinieken Inwendige Geneeskunde De divisie Inwendige Geneeskunde vraagt zo spoedig mogelijk een: (28 uur per week) Vac.nr. 95.V.27.45.LD De polikliniekmedewerker heeft, samen met collega's tot taak: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren; - begeleiden van spreekuren aan de recep tie; - het typen van medische correspondentie m.b.v. dictafoon; - het te woord staan van patiënten, ook tele fonisch; - bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband; - stressbestendigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 3.507,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. Nubé, hoofd polikliniekadministratie vloer 4 (071 - 526 19 80). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M gemeente VOORSCHOTEN De afdeling SHV0 (Sociale Dienstverlening, Huis vesting, Volksgezondheid en Ouderenzorg) onderdeel van de sector Welzijn, bestaat uit vier Bureau's. Het Bureau Administratie houdt zich ondermeer bezig met de financiële en administratieve verzorging en betaalbaarstelling van verschillende soorten uit keringen. Het Bureau telt 6 medewerkers. Vooralsnog voor de duur van een jaar zoeken wij een FUNKTIE U werkt in teamverband mee aan de geautomatiseerde financiële en administratieve ver werking van de diverse uitkeringen. U verzorgt de correspondentie en de afwikkeling van de diverse declaraties. Daarnaast verricht u overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. EISEN U bent in het bezit van een LEAO- of MAVO-diploma. Een aanvullende opleiding, bijv. praktijkdiploma boekhouden, geeft u een pré. U bent accuraat en u beschikt over een flexibele en klant gerichte instelling. Daarnaast is belangstelling of bekendheid met geautomatiseerde gegevensver werking gewenst. SALARIS Het salaris is afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 3.503,- bruto per maand (schaal 4) bij een dienst verband van 38 uur per week. Bij bijzonder goede funktievervulling bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een funktioneringspremie of -toelage. SOLLICITATIE Voor nadere informatie kunt u bellen naar de heer W. Hus, hoofd van het Bureau Administratie, telefoon 071 - 600711Uw sollicitatie, onder vermelding van vakaturenummer 9517, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ, Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces onder vertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt voor vrouwen is de mogelijkheid voor kinderopvang gecreëerd. verpleeghuis leythenrode" Jevthenrode" in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit bedden, die per januari 1996 zal uitbreiden tot 180 bedden, waarvan 120 somatisch en 60 psychogeriatrisch. In Jeyt- henrode staat de bewonersgerichte benadering centraal. Dat betekent een kleinschalige en methodische zorgverlening. Aan nieuwe ontwikkelingen wordt in Jeythenrode" veel ruimte geboden. In Jevthenrode" werken circa 300 mensen. ■etariaat bestaat u ut. !n verband n kandidaten voor de functie coördinator (directiesecreta resse), vertrek van de huidige functional en medisch secretaresse en een medewerker y alsmede uitbreiding, zijn wij op zoek naar medisch secretaresse m/v voor 30 uur per week; van maandag tot en met vrijdag. Uw baan U verricht ondersteunende werkzaamheden en bewaakt de agenda voor het hoofd Zorgzaken en hel hoofd Behandeling en Begeleiding. U betit verant woordelijk voor de archivering, het typen van brieven en rapporten, de afhandeling van binnenkomende telefoongesprekken en de postverwerking. U verzorgt de administratieve verwerking van opname- en ontslagprocedures van bewoners. U ver zorgt de registratie en administratie ten behoeve van de MIP-commissie. U organiseert de oproeppoule voor de dienst Zorgzaken, het spreekuur van de tan darts en u verzorgt de inlening van uitzendkrachten. Daarnaast regelt u vergaderingen en notuleert deze. Ook vervangt u de coördinator van het secretariaat als deze afwezig is. De werktijden van de medisch secretaresse en die van de coördinator zijn op elkaar afgestemd. Wij vragen U bent in staat zelfstandig prioriteiten te stellen, u heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en u kunt systematisch, ordelijk en nauwkeurig werken. Voorts heeft u de benodigde vooropleiding en bij voorkeur kennis van medische terminologie en kennis van WordPerfect 5.1. Tenslotte bent u representatief en heeft u goede sociale vaardigheden. Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 35 met een maximum salaris van 3.763.- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Ook de overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO voor het zieken huiswezen. Het eerste sollicitatiegesprek vindt plaats op 28 november a.s. Een eventueel tweede gesprek op 29 of 30 november a.s. medewerker secretariaat m/v voor 12 uur per week. Uw baan U verricht ondersteunende werkzaamheden op het secretariaat. U typt brieven en rapporten. U notuleert de vergaderingen van de Economische en Facilitaire Dienst. U verricht archiefwerkzaamheden en ver zorgt kopieerwerk. Het dienstverband bedraagt 12 uur per week. De werktijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Wij vragen U heeft enige kennis van medische terminologie, kennis van WordPerfect 5.1 en u kunt omgaan met een dictafoon. Voorts kunt u systematisch, ordelijk Inlichtingen en sollicitatie Herkent u zich in één van deze banen en wilt u meer informatie, neem dan contact op met mevrouw M. Sixma, coördinator secre tariaat, telefoon (0715899242. en nauwkeurig werken. U bent representatief en heeft goede sociale vaardigheden. Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 30 met een maximum salaris van 3.480,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Ook de overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO voor het zieken huiswezen. U kunt uw sollicitatie binnen 10 dagen rich ten aan verpleeghuis „leythenrode", ter attentie van mevrouw M. van Kleef, afde ling personeelszaken. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. verpleeghuis leythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Aannemingscombinatie Leiderdorp B.V. is een zelfstandige bouwcombinatie, die vooral in West-Nederland werkzaam is in de woningbouw. Voor ons kantoor te Leiderdorp zijn wij op zoek naar een die verantwoordelijk is voor de gehele financiële en administratieve gang van zaken en daarnaast de directie bij afwezigheid kan vertegenwoordigen. De juiste kandidaat is niet ouder dan 35 jaar en beschikt over de volgende kwalificaties: m opleiding op SPD 1 niveau of daarvoor studerend m minimaal 5 jaar ervaring in een administratieve functie bij een bouwbedrijf m vaardigheid met geautomatiseerde gegevensverwerking m zelfstandig kunnen werken m flexibele instelling Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u zenden naar de directie van Aannemingscombinatie Leiderdorp BV, Postbus 44, 2350 AA Leiderdorp. Dagbladuitgeverij Damiate b.v. is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Ruim 400 medewerkers zijn dagelijks direct of indirect betrokken bi) produktie en distributie van de in totaal 100.000 kranten. Met elkaar streven zij naar kwaliteit en diversiteit in het brengen van regionaal nieuws. Damiate maakt deel uit van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDC). De HBC is houdstermaatschappij van twee dagbladuitgeverijen, een gespecialiseerde drukkerij en een verspreidorganisatie. De arbeidsvoorwaarden die het concern biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO's die in de branche gelden. Daarnaast kent HDC een eigen pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstelling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan: Dagbladuitgeverij Damiate b.v. afdeling personeel organisatie Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Voor het Leidsch Dagblad zijn wij op zoek naar een jonge representatieve VERTEGENWOORDIGER m/v Een teamworker die verantwoordelijk wil zijn voor het behoud en de werving van adverteerders in één van de rayons binnen h( verspreidingsgebied van Leidsch Dagblad. Wij verwachten van de kandidaten dat zij beschikken over: - een opleiding op middelbaar niveau, eventueel aangevuld met NIMA-A; - ervaring in een verkoopfunktie; - aantoonbare commerciële eigenschappen; - een eigen auto. Onze toekomstige kollega zal in de gelegenhe' worden gesteld aanvullende verkooptrainingen te volgen. Herkent u zich in deze omschrijving dan nodigen wij u uit te solliciteren. Voor meer informatie over deze funktie kunt kontakt opnemen met de heer C. Spreeuw, verkoopleider, telefoon 071-5356225.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30