Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Personeel Per If, C? ORVI b.v. Secretaresse BH ASSISTENT-ACCOUNTANT M/V BELASTINGMEDEWERKER M/V MEDEWERK(ST)ER SECRETARIAAT ARENTHALSQflR CHAUDRON^5 AFDELINGS- SEKRETARESSE (m/v) ZATERDAG 4 NOVEMBER 1995 U weet precies wanneer het tijd is voor een kijkje hypotheekadviseur m/v Mensen die op zoek zijn naar het huis van hun dromen hebben vaak geen idee wat er allemaal moet gebeuren als ze het eenmaal hebben gevonden. Als hypotheekadviseur van de Rabobank Leiden en Oegstgeest realiseert u zich dat als geen ander. Dus u neemt rustig de tijd om samen met uw klanten alles te bespreken. Van het bod en de hypotheekvorm tot de verzekeringen en een eventueel krediet. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daad werkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdurend alert en neemt het ini tiatief. Waardoor u op iedere vraag antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. Daarvoor is het ook belangrijk dat u de ontwikkelingen op de lokale huizenmarkt op de yoet volgt. Zodat u uw klanten kunt wij zen'op alternatieven. En potentiële klanten kunt benaderen met een aan trekkelijk financieringsaanbod. U hebt een opleiding op HBO-niveau en een aantal jaren werkervaring in een commerciële functie. U bent ondernemend, commercieel, ambi tieus en initiatiefrijk. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denk- talent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van den Berg, segment manager financiële advisering eigen ljuis, telefoon (071) 516 08 60. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen één week naar de directie van Rabobank Leiden en Oegstgeest, Postbus 2041', 2301 CA Leiden. Rabobank Leiden en Oegstgeest Demmenie Als projectadviseur bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van het marketing- en verkoopbeleid met betrekking tot acquisitie en relatiebeheer, alsmede het zelf- standig verzorgen van de overeengekomen verkoopdoelstellingen. Dit betekent dat u op actieve en professionele wijze uw relaties bezoekt en hen overtuigt van de toege- voegde waarde van Demmenie. Door middel van luisteren, vragen stellen, meedenken en I overleggen komt u tot het juiste advies aan de klant, waarbij uw verantwoordelijkheid niet ophoudt bij het schrijven van de opdracht. U bent alert op ontwikkelingen in de markt en in uw vakgebied. Door uw ervaring kent u het belang van een goed netwerk. U rapporteert aan de commercieel manager. Onze relatie, Demmenie Kantoor inrichtingen B.V., gevestigd in Leiderdorp, is een eigentijdse onderneming op het gebied van projectinrichtingen, kantoor artikelen en kantoormachines. Sinds het ontstaan van de onderneming heeft Demmenie zich een prominente positie verworven op de regionale markt. Om verdere groei in de projectinrichting te realiseren, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Projectadviseur. Om deze functie succesvol te kunnen uitoefenen, beschikt u over een opleiding op HBO-niveau, bij voor keur in een commerciële richting. Uw leeftijd is tussen de 25 en 35 jaar. U heeft affiniteit met techniek en ARBO-wetgeving, bij voorkeur in combinatie met meubelprodukten. Buitendienstervaring in de projectinrichting of soortgelijke branche geniet de voorkeur; verkoopervaring in een business-to-business markt een must. Uw per soonlijkheid kenmerkt zich door representativiteit, zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en resultaatgerichtheid. Inzet tonen, perfectie nastreven en afspraken waarmaken vindt u heel getooon. U vindt het bovendien een uitdaging om op een sterk concurrerende markt te werken. Verder bent u woonachtig in de driehoek Haarlem - Den Haag - Utrecht, of bent bereid daarheen te verhuizen. Demmenie biedt u een afwisselende en boeiende functie binnen een enthousiast team. De sfeer binnen de organisatie is plezierig en open. Tegenover uw inzet en capaciteiten staan een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een lease-auto. Herkent u zich in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 0494, naar mevrouw S.B. Michielen van Interselect Werving en Selectie, Oeverkruid 13, Postbus 250. 4940 AG Raamsdonksveer. Vermeld hierin uw motivatie en sluit een beknopt curriculum vitae bij. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. INTERSELECT -# werving en selectie INTERSELECT BV an de O.A.W.S. Vergunning CBA/A 9103 65 florg en Zekerheid Zorgverzekeraar "Zorg en Zekerheid" is een regionaal werkende zorgverzekeraar gespecialiseerd op het gebied van ziektekostenverzekeringen, zowel ziekenfonds al particulier. Tevens voeren wij verzekeringen op het gebied van schade, leven en varia Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden en de organisatie telt circa 480 medewerkers Samen met drie andere zorgverzekeraars maken wij deel uit van de Meandergroep. TEAMLEIDER REGISTRATIE VERZEKERINGEN M/V HAVO/VWO-er met overwichtervaring en affiniteit tot kantoorautomatisering. De afdeling. De afdeling Registratie, onderdeel van de sector Verzekerden administratie, telt 90 mensen. Er zijn diverse mutatieteams, die zorgdragen voor het in- en uitschrijven van verzekerden, telefonisch vragen beantwoorden en gegevens van verzekerden muteren. Voor é^n van de teams zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar een Teamleider. De finctie. U (bege)leidt, stimuleert en motiveert een team van circa 20 mensen. Zij zijn belast met diverse administratieve taken. Houdt, de vinger strak aan de pols bij de dagelijkse werkzaamheden. Stelt werkinstructies en procedures op. Voert selectie-, functio- nerings- en beoordelingsgesprekken en leidt het werkoverleg. En maakt (een deel van) de maandrapportage. Denkt mee in de totstandkoming van het activiteitenplan van de sector Verzekerden. Neemt deel in diverse overleg- werkgroepen. Voert daarnaast overleg m< diverse externe instanties. Rapporteert aan h< afdelingshoofd Registratie. Het profiel U hebt VWO of HAV( afgerond of door vergelijkbare opleidin tenminste dit niveau. Leidinggevende organisatorische kwaliteiten zijn bijna tweede natuur. Hebt daardoor overwicht overzicht en weet mensen te motiveren. Kennis van managementstijlen is esser tieel. Evenals managementvaardigheden praktische kennis van vergader- en onde handelingstechnieken. Dat u uitstekend in i team kunt werken, spreekt voor zich. Belangrijk zijn verder administratie; ervaring en affiniteit met kantoo automatisering. U hebt de drive om verder i komen; wij zorgen voor cursussen opleidingen. Uw leeftijd: circa 30 jaar. Vac.nr. RS 267. Hoe u reageert. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan Poels Partners, afdeling Werving Selectie, postbus 306, 5201 AM Den Bosch (telefoon (073) 613 09 00). gespecialiseerd in verpakte orchideeën. Valkenburgerweg 98-b 2231 AP Rijnsburg Telefoon 071 4025559 ORCHIDEEEN VIANEN Orvi b.v. is een jong bedrijf, dat zich toelegt op de produktie en verkoop van verpakte sierteeltprodukten. De specialitatie van Orvi b.v. is het verpakken van orchideeën, die in eigen kwekerij geteeld worden. Een hoge kwaliteit en een goede klantgerichtheid zijn bij onze activiteiten belangrijke doelstellingen. Momenteel is er in ons bedrijf plaats voor een full-time Deze medewerker zal in eerste instantie worden belast met het verlenen van bijstand bij het voeren van geautomatiseerde administratie en daarnaast eventuele voorkomende werkzaamheden inherent aan het bedrijf. Nadat hij/zij zich in een aanloopperiode hierin heeft kunnen bekwamen, zal een grotere mate vai zelfstandigheid in het werk tot uitdrukking komen. Wij denken aan iemand met de volgende kenmerken: - in bezit van het MEAO-diploma in de administratieve of de commerciële richting (of soortgelijke opleiding) g voorgeautomatiseert t flexibele werktijden - enthousiaste en zelfstandige werkwijze Uw schriftelijke sollicitatie richten aan bovenstaand adres t.a.v. dhr. Vianen. Bij de Leidse vestiging van Arenthals/Chaudron, accountants en belastingadviseurs, is volop werk aan de winkel. Wij kunnen nogal wat helpende handen gebruiken. Actieve mensen met de goede opleiding en mentaliteit zijn van harte welkom in ons moderne kantoor aan de schipholweg. Op dit moment hebben wij de volgende vacatures: Ervaring in het controleren en samenstellen van jaarrekening-en voor kleine en middelgrote onder nemingen is voor de assistent-accountant die wij zoeken bekend terrein. Tevens dient hij/zij uitge breide kennis te hebben van financiële pakketten, zoals Exact, Grote Beer, Omegon, bekendheid met WP 5.1 en Lotus is eveneens een vereiste. Wij komen graag in contact met een assistent(e) die naast een afgeronde studie HEAO-RA of HEAOAA, 2 tot 5 jaar ervaring heeft op het gebied van samenstelling en controle van jaarrekeningen en die toe is aan een nieuwe uitdaging op een kan toor waar een actieve dienstverlening aan de cliënt voorop staat. Leeftijdsindicatie: 25-30 jaar. Voor onze belastingafdeling zijn wij op zoek naar een (aankomend) belastingadviseur die graag wil werken in een gecombineerde aangifte/advies praktijk. Naast de eindverantwoordelijkheid over een gedeelte van de aangiftepraktijk zal de nieuwe medewerker zich gaan bezighouden met (voorbereidende) advieswerkzaamheden op alle terreinen van het belastingrecht. Een vergevor derde of afgeronde studie Federatie- Belastingadviseur past precies in het beeld dat wij van de nieuwe man/vrouw hebben. Leeftijdsindicatie: 25-30 jaar. Het secretariaat is het hart van onze organisatie. Naast de correcte verwerking van de inkomende en uitgaande correspondentie vindt hier de eerste opvang van onze cliënten plaats door het regelen van het telefoonverkeer en de ontvangst van bezoekers. Voor het vervullen van de functie is niet alleen een gedegen opleiding (HAVO, type diploma en bekendheid met WP 5.1) en accura tesse noodzakelijk, ook het goed kunnen werken in teamverband en een flexibele instelling is een must. Van onze kant bieden wij een boeiende werkkring, een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Leeftijdsindicatie: tot 20 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie krijgt uiteraard serieuze aandacht. Schrijft u naar: Arenthals/Chaudron Postbus 2154, 2301 CD Leiden. T.a.v. de heer L.W. Both AA Wilt u telefonische informatie dan kunt u contact opnemen met mevrouw A. Meijer of mevrouw G. Lagas. Telefoonnummer 071-5233311 ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Postbus 2154, 2301 CD LEIDEN De Districts Huisartsen Vereniging Rijnland en Midden-Holland is werk zaam voor 3 Regionale Huisartsen- verenigingen en ongeveer 400 huis artsen in de regio. Het Districtsbureau in Leiderdorp kent 4 functies, waarvan 2 op het Secretariaat. ij het Districtsbureau ontstaat per 1 januari 1996 een vacature voor een ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de huisartsen in het district De secretariele werkzaamheden bureausecretarcsse. U verricht ook produktiewerkzaamheden, zoals kopiëren en verzenden van mailings Na een inwerkperiode moet u zelf standig kunnen werken. Uw profiel: Secrctaresse-opleiding/MEAO. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en WP 5.1 Ervaring en affiniteit met financiële administratie Ervaring in verslaglegging. Coed in teamverband kunnen werken. Bereidheid tot het werken in de avonduren (incidenteel). Bij voorkeur in bezit van een Leeftijd: 21-35 jaar. :retaresse aangesteld in dienst van de Stichting LHVc week). Het salaris wordt ii istverband (38 teld. aihankeli|k van leefti|d en ei undaire arbeidsvoorwaarden r «eek tiet salaris worot in overleg ïring. De Stichting LHV biedt goede krijgt Informatie en sollicitatie: Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen m bureausecretaresse, telefoon 071 - 541 51 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 november richtei DHV Rijnland en Midden-Holland, t.a.v. de heer E G. de Kie Nievaartpad 1. 2353 SM Leiderdorp. t Districts Huisartsen Vereniging Rijnland en Midden-Holland GEBUNDELDE KRACHT VAN KWALITEIT EN KENNIS De BAVAK. BEVEILIGINGSGROEP is een toonaangevend bedrijf op het gebied totaalbeveiliging van luchthavens, overheid en multinationale ondernemingen. Binnen de businessunits elektronische detekticsystemen en bouwkundige beveiligii een vakature ontstaan voor een: Zijn of haar taak zal bestaan uit het verzorgen van de totale korrespondentic, alsm< diverse management-assistentietaken. De funktie is op full-time basis. Funktie-eisen: - Opleiding op HAVO-niveau - Enige jaren ervaring in een soorgelijke funktie - Ervaring met WP 5.1 - Leeftijd vanaf 25 jaar - Goede schriftelijke en mondelinge kennis van Engels, Frans en Duits - Ervaring met het Grote Beer softwarepakket is een pre - Een klantgerichte en kollegiale instelling. Wij bieden u: Een zelfstandige funktie met ruimte voor eigen initiatief in een klein dynamisch t kollegiaal team. Onze primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met I karakter van de funktie. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. dient u te richten aan: de heer J. D. Kleyweg, algemeen direkteur. Voor meer informatie kunt u zich telefonisch wenden tot: de heer J. W. Moberg of de heer J. Th. Blokhuysen. Ambachtsweg 20 - Postbus 3138 2220 CC KATWIJK Tel.: 071-4035544

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 32